Connect with us

entertainment

Najlepsze dziś dokumenty: „Tygrys syberyjski” i „Re: Przetrwanie wśród islamistów”.

Published

on

Najlepsze dziś dokumenty: „Tygrys syberyjski” i „Re: Przetrwanie wśród islamistów”.

Jakie wciągające filmy dokumentalne są dziś pokazywane w telewizji? Dowiecie się z naszych rekomendacji dokumentalnych na środę dzisiaj. Oglądaj filmy dokumentalne z Kony Sawyerem i odpocznij.

Zapowiedzi telewizyjne na news.de.
Zdjęcie: Adobe Stock / goodluz

Dzisiaj, środa, szukasz komunikatorów Bezpłatna telewizja? Od 18:30 w telewizji czekają wielkie nazwiska, takie jak Connie Sawyer. Rozgość się i ciesz się tymi wskazówkami dotyczącymi dokumentacji na dany dzień.

Oglądaj filmy dokumentalne w jakości HD — dzięki Sky

Dokumenty: „Tygrys syberyjski” (18:30 RT)

Tygrys syberyjski, znany również jako tygrys amurski, jest największym dużym kotem na świecie. Zamieszkuje prastare lasy Sichote-Alin, pasmo górskie o wysokości 1500 km między Morzem Japońskim a granicą rosyjsko-chińską. Jako górne ogniwo w łańcuchu pokarmowym, przerażający duży kot wnosi kluczowy wkład w zachowanie ekosystemu. Tygrys syberyjski uważany jest za „ducha rosyjskiej dziczy” – choć został prawie wytępiony przez ludzi: w 1940 roku na całym świecie było tylko 40 tygrysów amurskich.

Te dokumenty na Sztuka Zajmuje to 50 minut.

Report Magazine: „Odpowiedź: przetrwanie islamistów” (19:40 w Aarti)

Natychmiast po dojściu do władzy talibów gazeta Rhe doniosła w sierpniu o panice w miejscowej armii niemieckiej io Afgańczykach, którzy obawiali się przyszłości. Sześć tygodni później zespół wrócił na miejsce, aby dowiedzieć się, co się z nimi stało. Jak Waheed tłumacz i jego rodzina? W Niemczech toczy się też spór o los singla.

35-minutowy reportaż o Aarti.

Dokumentacja: „Wysyłka zamiast tankowania” (20:45 MDR)

Rodzina Otto z południowej Turyngii miała pierwsze doświadczenia z samochodem elektrycznym. Przez tydzień testowali, czy warto przesiąść się z silnika wysokoprężnego na VW ID. 3: Jak dobrze mogą pracować lub robić zakupy w odległym Erfurcie. Jak działa sklep na wsi Turyngii. I czy samochód elektryczny zapłaci również rodzinie finansowo. Ekspert motoryzacyjny z Lipska Stefan Muller już dawno porzucił obawy nowicjuszy przed mobilnym kierowcą. Po przejechaniu 100 000 kilometrów pojazdami elektrycznymi jest przekonany, że era silników spalinowych się skończyła.

READ  Lenny Klum udostępnia seksowne zdjęcia na Coachella

Te dokumenty na MDR Zajmuje to 30 minut.

Dokumentacja: „Prawda o Lolicie” (21:55 na Arte)

Wydanie w 1955 roku kontrowersyjnej i znanej już na całym świecie powieści „Lolita” Vladimira Nabokova to jeden z największych skandali literackich XX wieku. Zgodnie z powszechnym przekonaniem Lolita jest prowokacyjną i przedwczesną seksualnie dziewczyną, która wzbudza pożądanie u starszych mężczyzn. Nieliczni rozumieją tę pracę jako literacką gloryfikację seksualnego wykorzystywania dzieci – absolutna błędna interpretacja, ponieważ Lolita, której prawdziwe nazwisko brzmi Dolores Hayes, jest dwunastoletnią sierotą, której życie zostało zrujnowane przez nadużycia jej ojczyma.

Ta dokumentacja dla Arte zajmuje 55 minut.

Dokumentacja: „Sunset Over Hollywood” z Connie Sawyer i Ann Faulkner (22:50 w ARD)

Ukryty na końcu Mulholland Drive na północ od Los Angeles znajduje się dom starców i dom opieki, być może wyjątkowy na świecie: dom starców amerykańskiego przemysłu filmowego. Wspierani przez gwiazdy takie jak George Clooney i Michael Douglas, aktorzy, scenarzyści, reżyserzy, inżynierowie dźwięku i kamery, kroje, agenci, charakteryzatorzy i klienci spędzają tam swoje lata zmierzchu. Ale nic nie może powstrzymać tych starych ludzi w Hollywood.

Ten dokument przedstawia Oli Gulick z Connie Sawyer jako siebie, Anne Faulkner jako siebie, Maddie Smith jako siebie, Dinę Dietrich jako siebie, Wright King jako siebie i Maggie Maloney jako obiecane 90 minut rozrywki.

Dokument zagraniczny: „Magazyn Zagraniczny – Dokument: Atak Putina na wolność” (00:45 na ZDF)

Represje wobec dysydentów i demonstrantów w Rosji w ostatnich miesiącach osiągnęły poziom przypominający trudne czasy Związku Radzieckiego. Ci, którzy nie zgadzają się z Kremlem, ryzykują, że staną się celem władz bezpieczeństwa. Żadna organizacja nie jest zbyt mała, by ją prześladować – jak pokazuje przykład gazety studenckiej w Moskwie. Wyzwoliciele przebywają od kwietnia w areszcie domowym na mocy nakazu sądowego.

READ  "Tak sobie życzyłem"

Ten zagraniczny dokument o ZDF Zajmuje to 30 minut.

Jeśli szukasz ekscytujących filmów, seriali lub innych programów sportowych w programie telewizyjnym, znajdziesz je w naszym dziale wiadomości Wiele rekomendacji telewizyjnych.

Do stworzenia tego artykułu wykorzystano dane programu telewizyjnego z grupy medialnej FUNKE.

Śledź News.de już na Portal społecznościowy Facebook I youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, ekscytujące informacje o swoich ulubionych gwiazdach i bezpośrednią linię do redakcji.

ROJ / news.de

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Prezenter ARD Alexandre Pomis chce odwołać program – ogromny błąd

Published

on

Prezenter ARD Alexandre Pomis chce odwołać program – ogromny błąd

Alexandre Pomis umiarkowanie „zapytany-goniony”.Zdjęcie: ARD/Arne Volstedt

sławni ludzie

Jennifer Ulrich

W dni powszednie o 18:00 na ARD napisano: „Rozpoczyna się polowanie”. W pokazie konkursowym „Gefragt – Gejagt” Alexander Pomis wita czterech uczestników, którzy stają naprzeciw myśliwego. Przełożony często przyjmuje ofensywną postawę i atakuje ekspertów testowych.

Ale w numerze z 18 lipca jeden z kandydatów również został pobity: Patrick Donath podał błędną odpowiedź, co rozgniewało Alexandre’a Boumesa. Ale nie tylko on popełnił błąd.

Zapytany – ścigany: Alexandre Boumes musi się wycofać

Alexander Pomis urodził się w Kilonii i do dziś pozostaje blisko związany z miastem. Jako fan piłki nożnej nie muszę dodawać, że Holstein powinien pogratulować Kilonii. Pod koniec ubiegłego sezonu klub świętował awans do niemieckiej I ligi.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

18 lipca w „Gefragt – Gejagt” drużyna zawodników zmierzyła się z myśliwą Annegret Schinkel. Ekspert ds. testów i kandydat Patrick Donath podczas pojedynku musiał zmierzyć się między innymi z następującym pytaniem: „Który klub z II Bundesligi został mistrzem jesieni w sezonie 2023/2024?”

  • Klub św. Pawła
  • Fortuna Dusseldorf
  • Holsztyńska Kilonia

Nic dziwnego, że przełożonemu spodobało się to pytanie. Jak wynika z jego własnych wypowiedzi, musiał się też szczególnie postarać, aby przeczytać go beznamiętnie, aby mimowolnie nie zdradzić wskazówki do prawidłowej odpowiedzi.

Alexandre Boumis grozi odwołaniem programu w ARD

Wkrótce jednak Alexandre Boumis przeżył rozczarowanie, ponieważ Patrick Donath zdecydował się dołączyć do FC St. Pauli. Reakcja moderatora na to jest jasna: „byliśmy przyjaciółmi.” Kandydat przeprasza, mówiąc, że sympatyzuje z Schalke.

READ  Po zanieczyszczeniu w odrze: LKA sprawdza próbki wody

Sprawa gospodarza stała się jeszcze bardziej gorzka, gdy stało się jasne, że Annegret Schenkel również nie zna prawidłowej odpowiedzi. Podpisała także kontrakt z opcją St. Pauli.

W tym momencie Alexandre Pomis miał już dość. „Myślę o kontynuowaniu gry” – wyjaśnił ze złością. Kiedy Annegret Schinkel przypomniała mu o jego kontrakcie z ARD, powiedział Patrickowi Donathowi: „Dam ci kolejną szansę”. Później wyjaśnił, że znów się uspokoił i nie chowa urazy.

Continue Reading

entertainment

Jak Adele przebywa podczas wizyty w Monachium – długa lista luksusowych dodatków

Published

on

Jak Adele przebywa podczas wizyty w Monachium – długa lista luksusowych dodatków
  1. tz
  2. Monachium
  3. miasto

Naciska

Adele będzie przebywać w luksusowym hotelu w Monachium w sierpniu 2024 roku. Na 36-latkę na piątym piętrze czekają dodatkowe atrakcje.

Monachium – Adele oznacza same superlatywy. Jak informowaliśmy, brytyjska gwiazda międzynarodowa, która w sierpniu przyjedzie do Isar na dziesięć koncertów (od 2 do 31 sierpnia), obecnie posiada własny stadion na terenach targowych w Reims na 80 000 miejsc. Ceny biletów, które w szczycie przekraczają 400 euro, wnoszą do kasy piosenkarza pokaźną sumę. Piosenkarka musi zapłacić rachunek za hotel z drobnej gotówki. Koszt noclegu w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w mieście to 30 tysięcy euro. Adele pozwala sobie na rozrywanie!

Jak podaje gazeta Bild, artysta wybrał hotel Rosewood na Starym Mieście. Królowa Popu („Skyfall”, „Hello”) podczas swojego pobytu w Monachium podobno przebywa w hotelowym apartamencie XXXL. Szlachetny hostel został otwarty dopiero w październiku 2023 roku przy Kardinal-Faulhaber-Straße i został sklasyfikowany przez klienta Bayerische Hausbau jako „Five Star Ultra Luxury”.

Adele podczas wizyty w Monachium zatrzymuje się w luksusowym hotelu: obsługa lokaja i marmurowe łazienki

Dawna siedziba Bayerische Staatsbank i przyległy Palais Neuhaus-Preysing zostały przekształcone w Rosewood. Pałac pozostał – w domu z neobarokową fasadą króluje przepych: na 20 tysiącach metrów kwadratowych znajdują się łącznie 73 pokoje, 59 luksusowych apartamentów, obsługa lokaja, otwarte kominki, duże szafy i marmurowe łazienki.

Adele wkrótce weźmie prysznic w jednym. Podczas pobytu w Monachium Goldkihlschen zatrzymuje się w „Domu króla Maksymiliana I” na piątym piętrze hotelu – nieruchomości o powierzchni 452 metrów kwadratowych, w której znajdują się cztery sypialnie, sześć łazienek, w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia dla maksymalnie dwanaście osób i kominek. Sala telewizyjna, dwa tarasy i kamerdyner. Cena za noc w sierpniu: 30 000 euro – bez śniadania. Kosztuje to dodatkowe 50 euro za osobę.

Adele spędza sierpień w Monachium – z wieloma udogodnieniami

Po pełnych potu godzinach na scenie piosenkarka może zrelaksować się na tarasie w patio lub wypić drinka ze swoją ekipą, aby uczcić udany wieczór. Czysty luksus! W cenę wliczone jest również: korzystanie z prywatnego baru, luksusowa pościel z Włoch, rozpakowanie i zapakowanie wraz z usługą prasowania – za pięć sztuk odzieży. Nie jest jasne, czy piosenkarce uda się tego dokonać, biorąc pod uwagę jej niesamowite kostiumy sceniczne. Ale na pewno nie musi sama używać żelazka.

Hotel w Monachium
Hotel Rosewood w Monachium zostanie otwarty jesienią 2023 roku. © Jens Hartmann

Mieszkańcy hotelu Rosewood są przyzwyczajeni do odwiedzania gości i nie robią wielkiego zamieszania w związku z ważnymi gośćmi. Pracownik luksusowej restauracji powiedział naszej gazecie: „Kate Winslet była tam niedawno”. Jest bardzo prawdopodobne, że Adele również się wycofa. „Traktujemy gwiazdy jak każdego innego gościa.”

Wygląda na to, że Królowa Popu nie może się doczekać Monachium. Jak informowaliśmy, kilka dni temu zamieściła na swoim koncie na Instagramie wygenerowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, na których jest ubrana w dirndl, z ciastami i ciastkami. „Już niedługo… pakuj się!” Napisała pod zdjęciem. Oczekiwanie jest ogromne. Również z mieszkańcami Monachium. Bilety na wszystkie 10 koncertów są nadal dostępne, ale tanie bilety na tylnych poziomach (74,90 euro) zostały już wyprzedane.

READ  Rażący błąd na początku drugiego sezonu
Continue Reading

entertainment

Jak Adele przebywa podczas wizyty w Monachium – długa lista luksusowych dodatków

Published

on

Jak Adele przebywa podczas wizyty w Monachium – długa lista luksusowych dodatków
  1. tz
  2. Monachium
  3. miasto

Naciska

Adele będzie przebywać w luksusowym hotelu w Monachium w sierpniu 2024 roku. Na 36-latkę na piątym piętrze czekają dodatkowe atrakcje.

Monachium – Adele oznacza same superlatywy. Jak informowaliśmy, brytyjska gwiazda międzynarodowa, która w sierpniu przyjedzie do Isar na dziesięć koncertów (od 2 do 31 sierpnia), obecnie posiada własny stadion na terenach targowych w Reims na 80 000 miejsc. Ceny biletów, które w szczycie przekraczają 400 euro, wnoszą do kasy piosenkarza pokaźną sumę. Piosenkarka musi zapłacić rachunek za hotel z drobnej gotówki. Koszt noclegu w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w mieście to 30 tysięcy euro. Adele pozwala sobie na rozrywanie!

Jak podaje gazeta Bild, artysta wybrał hotel Rosewood na Starym Mieście. Królowa Popu („Skyfall”, „Hello”) podczas swojego pobytu w Monachium podobno przebywa w hotelowym apartamencie XXXL. Szlachetny hostel został otwarty dopiero w październiku 2023 roku przy Kardinal-Faulhaber-Straße i został sklasyfikowany przez klienta Bayerische Hausbau jako „Five Star Ultra Luxury”.

Adele podczas wizyty w Monachium zatrzymuje się w luksusowym hotelu: obsługa lokaja i marmurowe łazienki

Dawna siedziba Bayerische Staatsbank i przyległy Palais Neuhaus-Preysing zostały przekształcone w Rosewood. Pałac pozostał – w domu z neobarokową fasadą króluje przepych: na 20 tysiącach metrów kwadratowych znajdują się łącznie 73 pokoje, 59 luksusowych apartamentów, obsługa lokaja, otwarte kominki, duże szafy i marmurowe łazienki.

Adele wkrótce weźmie prysznic w jednym. Podczas pobytu w Monachium Goldkihlschen zatrzymuje się w „Domu króla Maksymiliana I” na piątym piętrze hotelu – nieruchomości o powierzchni 452 metrów kwadratowych, w której znajdują się cztery sypialnie, sześć łazienek, w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia dla maksymalnie dwanaście osób i kominek. Sala telewizyjna, dwa tarasy i kamerdyner. Cena za noc w sierpniu: 30 000 euro – bez śniadania. Kosztuje to dodatkowe 50 euro za osobę.

Adele spędza sierpień w Monachium – z wieloma udogodnieniami

Po pełnych potu godzinach na scenie piosenkarka może zrelaksować się na tarasie w patio lub wypić drinka ze swoją ekipą, aby uczcić udany wieczór. Czysty luksus! W cenę wliczone jest również: korzystanie z prywatnego baru, luksusowa pościel z Włoch, rozpakowanie i zapakowanie wraz z usługą prasowania – za pięć sztuk odzieży. Nie jest jasne, czy piosenkarce uda się tego dokonać, biorąc pod uwagę jej niesamowite kostiumy sceniczne. Ale na pewno nie musi sama używać żelazka.

Hotel w Monachium
Hotel Rosewood w Monachium zostanie otwarty jesienią 2023 roku. © Jens Hartmann

Mieszkańcy hotelu Rosewood są przyzwyczajeni do odwiedzania gości i nie robią wielkiego zamieszania w związku z ważnymi gośćmi. Pracownik luksusowej restauracji powiedział naszej gazecie: „Kate Winslet była tam niedawno”. Jest bardzo prawdopodobne, że Adele również się wycofa. „Traktujemy gwiazdy jak każdego innego gościa.”

Wygląda na to, że Królowa Popu nie może się doczekać Monachium. Jak informowaliśmy, kilka dni temu zamieściła na swoim koncie na Instagramie wygenerowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, na których jest ubrana w dirndl, z ciastami i ciastkami. „Już niedługo… pakuj się!” Napisała pod zdjęciem. Oczekiwanie jest ogromne. Również z mieszkańcami Monachium. Bilety na wszystkie 10 koncertów są nadal dostępne, ale tanie bilety na tylnych poziomach (74,90 euro) zostały już wyprzedane.

READ  Dziś transmitowane są mistrzostwa świata w piłce ręcznej między Hiszpanią a Czarnogórą: transmisja telewizyjna i transmisja na żywo z meczu
Continue Reading

Trending