Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

na zawsze? Aktor Paul Niklas Osterloh opuszcza GZSZ

Tam ona ma Niklas Osterloh (32) GZSZFani, ale podnieśli swoje obawy. Od 2016 roku znajduje się w popularnej serii Evening Rola rzemieślnika Paula Weidmanna. Wciąż podkreśla, jak dobrze się bawi ze swoimi kolegami z grupy. To ogłoszenie było jeszcze bardziej zaskakujące. Aktor ogłosił teraz, że odwraca się od serialu – ale tylko tymczasowo.

„Dzisiaj jest mój ostatni dzień filmowania. Teraz mnie nie ma!” Niklas Teraz w wywiadzie z RTL przysługa. Ale jednocześnie dał widzom całą jasność: to nie jest ostateczne wyjście. “Nie martw się, zobaczymy się ponownie.”wyjaśnił. Bierze trzy miesiące wolnego. Sposób, w jaki zostawił go jego bohater, Paul Kollekiez, musiał go zaskoczyć. Można go oglądać w dni powszednie o 19:40 do końca lipca.

o jego powrocie w GZSZ Mógłbyś Niklas W tej chwili sam nic nie mówię. Wydaje się, że scenariusz do tego wciąż trwa, ponieważ ujawnił: „Wciąż musimy pomyśleć o tym, jak mogę wrócić”. Teraz nie może się doczekać wakacji i podkreślił, jak bardzo jest wdzięczny zespołowi za umożliwienie mu tego.

Tuner (Thomas Drechelle), Paul (Nichlas Osterloh) i Nihad (Timur Ulker) w GZSZ

Instagram / niklasosterloh

Niklas Osterloh w Babelsbergu w październiku 2018 r.
Niklas Osterloh, aktor

Instagram / niklasosterloh

Niklas Osterloh, aktor
READ  Po filmie „Kto zabił Sarah?” Następny jest ekscytujący film: niemiecki zwiastun Netflixa „No Peace to the Dead” - Series News