Connect with us

Tech

MSI z bezśrubową instalacją M.2 SSD dla niektórych płyt głównych X670 i B650

Published

on

Z Walentynki Sattler
Wraz z niektórymi płytami głównymi X670 i B650 dedykowanymi dla Ryzen 7000, MSI chce zaoferować nowy, w pełni funkcjonalny system montażu SSD bez śrub.

Na tegorocznych targach Computex firma MSI zademonstrowała już system montażowy, który można wykorzystać do montażu dysków SSD M.2 na przyszłych płytach głównych bez użycia śrub, a tym samym narzędzi. od pasażera @g01d3nm4ng0 Opublikowane zostało kolejne zdjęcie i dwóch ilustratorów ilustrujących system. Zostanie to wprowadzone po raz pierwszy w Ryzen 7000Zabiegi Zamierzone płyty główne z chipsetem X670/B650.

Beznarzędziowy pakiet SSD

System mocowania, który zaplanował MSI, wydaje się nazywać „Screwless M.2 Shield Frozr” i składa się z mocowania dysku SSD i chłodnicy, które można również zainstalować bez użycia narzędzi. Jak już w Obejrzany film Computexsam dysk SSD jest utrzymywany na miejscu przez wstępnie zmontowany kołek ustalający, co oznacza, że ​​wystarczy go włożyć do złącza, a następnie przytrzymać.

Pojemny płyn chłodzący Frozr można następnie przechowywać na górze, wsuwając go do dwóch otworów, aby przytrzymać górną część złącza M.2, a następnie dociskając go, jednocześnie podnosząc przeciwległy koniec złącza. Ogólnie rzecz biorąc, wydaje się, że MSI chce, aby montaż był łatwiejszy dzięki tej konstrukcji niż w przypadku konkurencji.

Interesujące również: Ryzen 5 7600X notowany w Basemark z częstotliwością 4,4 GHz

Ponieważ wkręcanie dysku SSD M.2 i tak nie zajmuje dużo czasu, czas zaoszczędzony przez nowy system instalacyjny MSI powinien być niewielki. Być może ze względu na koszty związane z systemem będzie on również używany tylko na niektórych płytach głównych. Wydany slajd promocyjny opowiada o serii MEG skierowanej do entuzjastów oraz serii MPG skierowanej do graczy.

READ  Kluczowy pomysł: dzięki własnym chipom: Apple rzuca wyzwanie komputerowym rywalom i firmie Intel dzięki cienkiemu komputerowi iMac - Apple angażuje się trochę silniej Wiadomość

Źródło: via Karty graficzne

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  Need for Speed: EA wycofuje kilka starszych gier
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  Te innowacje czekają na nas w wersji 2.20
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

  • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
  • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
  • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
  • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  Wykresy iOS 2021: Najlepsze gry i aplikacje na iPhone'a
Continue Reading

Trending