Connect with us

Tech

MSI MEG X670E Godlike: 24+2+1 dla AMD Ryzen 7000 o mocy do 230W

Published

on

Zdjęcie: wccftech.com

Nieszczelna konstrukcja płyty MSI MEG X670E Godlike dla nadchodzących procesorów AMD z serii Ryzen 7000 („Raphael”) opartych na nowej architekturze Zen 4 wykazuje solidną modulację napięcia opartą na układzie fazowym 24+2+1 i potężnym 105A. MOSFET spadać.

27 stopni dla AMD Ryzen 7000

Lokalizacja wccftech.com Oczekiwane specyfikacje i rysunki techniczne oraz obrazy MSI MEG X670E Godlike wyciekły z naszych własnych źródeł. Konstrukcja PCB płyty głównej o szerokości 305 x 288 mm w formacie E-ATX pokazuje wydajne zasilanie.

MSI MEG X670E Godlike z 24 + 2 + 1 stopniami
MSI MEG X670E Godlike z etapami 24 + 2 + 1 (zdjęcie: wccftech.com)

Strona mówi o24 + 2 + 1 faza (105 amperów) konstrukcja regulatora napięcia procesora i poza „MOSFET 105A” Jak na przykład „Podwójne 8-pinowe złącza zasilania procesoraCo wydaje się pasować do następnego grotu w portfolio MSI AM5. W jaki sposób fazy będą przełączane (przetwarzane w grupach przez konsolę VRM) okaże się.

W przypadku wydania (testu) Ryzen 5000 w listopadzie 2020 r. niektórzy producenci wprowadzili już płyty główne AM4 z silnym zakresem napięcia, ale wraz z Zen 4 na chipsecie X670E nastąpi znowu duża aktualizacja.

Jego bezpośredni poprzednik, MSI MEG X570 Godlike z 2019 roku, nadal obsługuje 16 faz i tranzystorów MOSFET po 70 amperów każdy.

MSI MEG X670E Boski (źródło) *

Mówi się, że Raphael z Zen 4 zwiększa pojedynczy rdzeń o ponad 15 procent. IPC powinien wzrosnąć od 8 do 10 procent, a dalszy wzrost wydajności wynika z wyższego taktowania. Najprawdopodobniej nie byłoby to możliwe bez jeszcze większego zużycia w nowym procesie 5nm, dlatego w przyszłości TDP osiągnie 170W, a gniazdo PPT AM5 osiągnie 250W. Do tej pory maksymalny TDP wynosił 105 watów, a maksymalny PPT 142 waty. Wydaje się, że MSI bierze to pod uwagę w przypadku MEG X670E Godlike, a jednocześnie po raz kolejny podkreśla wyjątkową przydatność płyty głównej do przetaktowywania.

Do 128 GB DDR5-5600+ (OC)

Strona ujawnia więcej informacji Karty graficzne, który zawiera już oficjalny arkusz danych MSI MEG X670E Godlike. Płyta główna AM5 ma następujące specyfikacje techniczne:

READ  Elden Ring: W tę nową grę Game Boy możesz grać na prawdziwych urządzeniach
MSI MEG X670E Boski (źródło) *
 • Obsługa procesorów AMD Ryzen 7000 do komputerów stacjonarnych
 • Obsługa do 128 GB pamięci DDR5-5600+ (OC) z AMD EXPO
 • Konstrukcja 24 + 2 + 1 faza z tranzystorami MOSFET 105 A
 • Podwójny procesor PCH X670E „cypel” („AMD X670E”)
 • Komputer miedziany 2 uncji z 10-warstwową konstrukcją
 • 3 x PCIe Gen 5.0 x16 (x16/x8/x8)
 • 4x M.2, 1x PCIe 5.0, 3x PCIe 4.0
 • 2 x USB 3.2 Type-C Gen 2 x 2
 • WiFi 6E z 2 x 2 MIMO
 • 305x288mm

*) Nie oficjalnie potwierdzone!

MSI MEG X670E Godlike specyfikacji (zdjęcie: VideoCardz)

Oficjalne szczegóły do ​​śledzenia 4 sierpnia

AMD i jej partnerzy Asus, ASRock, Biostar, Gigabyte i MSI zaprezentują swoje płyty główne z chipsetami X670 i X670E dla nadchodzącej platformy AM5 oraz Ryzen 7000 z DDR5 i PCIe 5.0 4 sierpnia.

 • AMD X670 i X670 Extreme: płyty główne Ryzen 7000 zostaną pokazane 4 sierpnia

Pod tytułem „Prezentacja nowej płyty głównej AM5„AMD i jego pięciu partnerów zapraszają na premierę, podczas której szczegółowo zostaną zaprezentowane główne marki producentów.

Nowe groty firm Asus, ASRock, Biostar, Gigabyte i MSI
Nowe groty firm Asus, ASRock, Biostar, Gigabyte i MSI

Nacisk zostanie położony na pięć płyt głównych AM5 Asus ROG Crosshair X670E Extreme, ASRock X670E Taichi, Biostar X670E Valkyrie, Gigabyte X670E Aorus Extreme oraz MSI MEG X670E Ace i zostaną bardziej szczegółowo przedstawione podczas prezentacji. Po „przecieku” do modelu MSI nie byłoby zaskoczeniem, gdyby do tego czasu w młynie plotek pojawiły się również inne płyty.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  Przegląd piłkarskich lig bitewnych [Update] • Nintendo Connect
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  PlayStation Now: Czeka na Ciebie mnóstwo crackerów
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

 • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
 • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
 • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
 • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  PlayStation Now: Czeka na Ciebie mnóstwo crackerów
Continue Reading

Trending