Connect with us

Tech

Mogło trwać od 6 do 8 godzin – szczegóły wstrzymanego projektu

Published

on

Szczegółowy raport na temat opóźnionego rozwoju „Bully 2” został opublikowany na GameInformer. W tym artykule dowiesz się dokładnie, czego oczekiwałeś po sequelu GTA Schoolyard.

Rockstar New England miał kiedyś wielkie plany z kontynuacją GTA „Bully” na szkolnym boisku. Oprócz „Grand Theft Auto” i „Red Dead Redemption” musiała powstać kolejna seria Open World, ale ostatecznie ten projekt niczego nie wniósł: rozwój został zatrzymany, aby skupić się na nowych gałęziach ww. marki.

powiązane posty

Jak wyjaśnia anonimowy deweloper, „Bully 2” miał być ambitnym projektem:Skupiliśmy się mocno na postaciach i rozbudowanych systemach, aby zobaczyć, jak daleko możemy się posunąć i zrównać to z GTA.

Oznacza to, że otwarty świat gry musi być znacznie większy i głębszy. Z tego powodu prawie cały personel studia był wyczerpany. Oszacował liczbę zaangażowanych programistów na 50 do 70 pracowników. Następnie mówi się, że praktycznie wszyscy w studiu uczestniczyli w grze z otwartym światem. Miał to być wielki projekt Rockstar North.

Świat teatru 3 razy większy – pełen dostępnych budynków

Jak duży jest świat gry? Kilku poprzednich deweloperów dostarczyło przybliżonych informacji na ten temat. W związku z tym mapa nie powinna zbliżyć się do rozmiaru Liberty City z „Grand Theft Auto IV”, ale powinna być zbliżona do rozmiarów Vice City. Inna osoba w zespole podaje szacunki trzykrotnie większe od Bullworth Town z części pierwszej.


Znaczący wzrost, nawet jeśli świat gry wciąż nie nadąża za kadrami innych gatunków. Jednym z powodów jest to, że protagonista nie mógł korzystać z samochodu. Brak miejsca trzeba było zrekompensować pewną głębokością: podobno było to zaplanowane każdy budynek Aby był łatwo dostępny na mapie.

Jeśli możesz wejść do dowolnego budynku, zajmuje to dużo pracy. Nie chcieliśmy mieć naprawdę wielkiego świata, prawdopodobnie chcieliśmy trochę odłożyć rzeczy z powrotem, aby upewnić się, że wszystkie te znaczące rzeczy tam są.– wyjaśnia ówczesny deweloper.

READ  RTL 5 minut – początek poniedziałku: Które smartfony obsługują iOS 15?

System honoru, taki jak Red Dead Redemption

W celu pogłębienia rozgrywki następcy „Bully” Rockstar North planuje wykorzystać doświadczenie zdobyte w dziedzinie sztucznej inteligencji i wdrożyć swego rodzaju system honoru. Taki system jest już w podgatunku „Red Dead Redemption”, dzięki któremu wpłynęły na reakcje sterowanych komputerowo postaci na protagonistę. Działania i figle, które popełnia gracz, muszą mieć długoterminowe konsekwencje.

Jeden z twórców przywołuje rozmowy i dokumenty dotyczące ówczesnego projektu gry, według których można było rozwijać relacje z innymi postaciami. Poniżej podano jako przykład:Możesz na przykład zaprzyjaźnić się z szefem kuchni w willi, albo kucharz może cię naprawdę nienawidzić lub coś takiego, a to otworzy przed tobą inne możliwości.. „

Dalej będzie to System płukania trawy opisane. W całej scenie gry trawa powinna stale rosnąć, poszczególne źdźbła trawy powinny być widoczne, a na trawnikach powinny być pozostawione ślady. Deweloper zauważa, że ​​może to być „głupi„Głosy. Ale zastosowana technologia zrobiła wrażenie na zespole”.

Wtargnięcie i wiele opcji wspinaczkowych

Nowo wprowadzone działania obejmowały najazdy. W tym celu opracowano również nową technologię: DAS system odłamków szkłaKtóry został użyty w filmie „Max Payne 3”. Z drugiej strony mechanizm wspinania się został wykorzystany do wspinania się na wszystkie możliwe obiekty w świecie gry. Nie ma znaczenia, czy to drzewa, dachy, ogrodzenia czy okna. Opisując ten przedmiot w grze, jako możliwą broń wymienia się pistolet do paintballa i balony z wodą.

Omówiono również fabułę. Wspomina się „film-dzieci-na-rowerach z lat 80-tych”, taki jak „The Goonies” czy „Porky”. Fabuła miała być oparta na stylu tych filmów.

Inne oświadczenie byłego analityka gier, Marca Anthony’ego Rodrigueza, daje wrażenie osiągniętego etapu rozwoju: „Gra była grywalna przez co najmniej sześć do ośmiu godzin. Dopóki nie zostanie w pełni zaprezentowany, zostanie w pełni zrealizowany.Dwóch pracowników w tamtym czasie oszacowało, że co najmniej dwa do trzech lat zostałoby stracone na ukończenie.

READ  Który z nowych kolorów i panelu bocznego DualSense lubisz najbardziej?

Niestety nie zaszło tak daleko. Z biegiem czasu Rockstar zatrudniał coraz więcej programistów do rozwijania innych projektów. Nigdy nie pozwolono im wznowić pracy nad „Bully 2”.

tych: GameInformer

Więcej wiadomości na temat tyran 2.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Dokonując zakupu otrzymujemy niewielką prowizję, którą możemy przeznaczyć na sfinansowanie strony, z której można korzystać za darmo. Nie masz wad.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Pierścionek Elden osiągnął złoty status

Published

on

Na Taipei Game Show 2022 firmy Bandai Namco i FromSoftware ogłosiły, że elden pierścień Osiągnął złotą pozycję. Oznacza to, że gra jest skończona i gotowa do masowej produkcji. Nic więc nie powinno stanąć na przeszkodzie planowanej premierze 25 lutego.

Teraz nadal pracują nad korektą pierwszego dnia. Kiedy producent Yasuhiro Kitao został zapytany o wywiad, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że gra zostanie ukończona za około 30 godzin (dzięki VGC).

„To będzie się znacznie różnić w zależności od gracza, ale jeśli chodzi o cele wyznaczone podczas tworzenia, chodzi o to, aby główna droga mogła zostać ukończona w około 30 godzin” – powiedział Kitao.

Oczywiście możesz też spędzić więcej czasu z Elden Ring. „Gra jako całość jest bardzo duża i ma dziesiątki dodatkowych godzin rozgrywki, ale gdybyśmy rozmawiali tylko o głównym torze, nie zajęłoby to dużo więcej czasu”.

Możecie sami Zamów Elden Ring od Amazon tutaj*. Zostanie wydana fizycznie na PS4, PlayStation 5, Xbox i cyfrowo na PC. Jeśli chcesz wejść w bardziej odpowiedni nastrój, możemy Ci pomóc Nasz raport z gry Również z testów sieci Zwiastun historii Polecamy.

Prezentacja na Taipei Game Show 2022

youtube

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

przez JimatsuMateriał: pierścień ognia, Bandai NamcoZ oprogramowania

READ  To szalone nowe zdjęcie krateru Taiko na Księżycu jest tak szczegółowe, że prawie nie wygląda na prawdziwe
Continue Reading

Tech

Watch Dogs Legion: koniec z aktualizacjami

Published

on

Jak ogłosili twórcy Watch Dogs Legion, wsparcie popremierowe dla tytułu z otwartym światem zostało przerwane. Dodaje, że trzeci, czwarty i piąty sezon gry wieloosobowej online powróci kilka razy w nadchodzących miesiącach.

W liście otwartym deweloperzy odpowiedzialni za przygodę z otwartym światem Watch Dogs Legion ponownie zwrócili się do społeczności i podziękowali graczom za wsparcie.

Jednocześnie urzędnicy spojrzeli wstecz na rozwój „Legionu Strażników Psów” i zauważyli, że od czasu wydania wydano różne aktualizacje, które obejmują nowe tryby, takie jak „Inwazja”, „Opór” lub pod-„Oglądanie zombie”. Dogs: Legion of the Dead”. Jednak ta zawartość pozostanie bez zmian, ponieważ wsparcie popremierowe dla Watch Dogs: Legion zostało już zakończone. Tym samym łatka 5.6, wydana we wrześniu 2021 r., jest ostatnią aktualizacją tytuł akcji.


Powtarzają się sezony w trybie online

„Wreszcie, dzięki waszym opiniom, dodaliśmy do gry kilka ulepszeń jakości życia. Przez cały czas pokazaliście nam swoje zespoły DedSec, swoich ulubionych rekrutów, najlepsze momenty w grze, grafiki fanów, kostiumy, filmy, i nie tylko.Bardzo podobało nam się oglądanie zawartości specjalnej Duża aktualizacja 5.6 była naszą najnowszą aktualizacją do Watch Dogs Legion” – napisali twórcy na oficjalnej stronie internetowej.

Więcej aktualności o Legionie Watch Dogs:

Jak ogłoszono również, gracze, którzy przegapili wiele nagród w trybie online, mogą spodziewać się kolejnej okazji do zdobycia dodatków. Sezony 3–5 będą regularnie powtarzane przez kilka następnych miesięcy: „Obecny czwarty sezon Rebeliantów będzie kontynuowany z 80 rangami do 22 stycznia 2022 r., a następnie Stripes, sezon 5. Następnie rozpoczną się sezony 3-5 i powrócą gra, dająca ci możliwość zdobycia nagród. Być może przegapiłeś to w przeszłości.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia.

READ  To szalone nowe zdjęcie krateru Taiko na Księżycu jest tak szczegółowe, że prawie nie wygląda na prawdziwe

tych: Ubisoft

Więcej wiadomości na temat Watch Dogs Corps.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać na sfinansowanie darmowej witryny. Nie masz wad.

Continue Reading

Tech

Apple opóźnia wprowadzenie nowych zasad usuwania kont i masowych wirtualnych wydarzeń online

Published

on

| 21:11 | 0 komentarzy

Apple opóźniło egzekwowanie niektórych zasad App Store, które miały wejść w życie 31 stycznia. Daje to programistom więcej czasu na zmianę aplikacji, aby były zgodne z planowanymi regułami wirtualnych wydarzeń grupowych online i usuwanie kont w aplikacji. Nowy termin wyznaczono na 30 czerwca.

Kredyt fotografa: Apple

Apple wydłuża terminy nowych polis

W aktualizacji wydanej w sobotę w Apple Witryna programisty Firma poinformowała, że ​​zmieniły się terminy obowiązywania zasad dotyczących aplikacji w App Store. Terminy zostały przedłużone, dając programistom kilka miesięcy więcej na wprowadzenie zmian w swoich aplikacjach.

„Aby dać Ci więcej czasu na aktualizację aplikacji, zmieniliśmy następujące wymagania do 30 czerwca 2022 r.” – napisał Apple.

Pierwsze przedłużenie terminu dotyczy wyjątku, który Apple wprowadził dwa lata temu. Firma Apple zezwoliła aplikacjom oferującym usługi grupowe w czasie rzeczywistym (wirtualne wydarzenia grupowe online) na korzystanie z metod płatności innych niż zakupy w aplikacji podczas pierwszego zamknięcia w 2020 r. To zwolnienie zostało wprowadzone, aby pomóc firmom próbującym dostosować się do pandemii. Ze względu na niedawny powrót COVID, zwolnienie to zostało przedłużone do czerwca. To już drugi raz, kiedy Apple przedłużyło zwolnienie.

Planowane reguły usuwania kont zachęcą aplikacje do oferowania łatwej do znalezienia opcji usuwania kont w aplikacji. Apple powiedział, że ta funkcja powinna usunąć całe konto użytkownika wraz ze wszystkimi danymi osobowymi. Pierwotny termin stosowania tej zasady upłynął pod koniec stycznia. Apple twierdzi teraz, że firma daje wydawcom i programistom aplikacji więcej czasu, dostrzegając złożoność wprowadzenia tej funkcji.

W pewnym sensie trendem stało się ogłaszanie przez Apple zmian w zasadach App Store i terminie, tylko po to, aby kilkakrotnie opóźnić wdrożenie. To odpowiedź firmy na komentarze deweloperów, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na przykład w zeszłym roku przejrzystość śledzenia aplikacji została wdrożona w kwietniu 2021 r., po tym, jak pierwotnie była zaplanowana na wrzesień 2020 r. W niektórych przypadkach, po komentarzach deweloperów, całkowicie zrezygnowano ze zmiany reguły.

READ  Warhammer: Vermintide 2 - Waste of Chaos jest już dostępny
Continue Reading

Trending