Connect with us

Top News

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022: Polska – Hiszpania na żywo w bezpłatnej telewizji i streamie

Published

on

Polska spotyka Hiszpanię w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej 2022. Wszystkie informacje o transmisji, dacie i godzinie można znaleźć tutaj.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 trwają pełną parą pomimo epidemii korony. Tym razem odbędą się gry Węgry I Słowacja. Ponieważ te dwa kraje są różne Zasady korony Uważa się, że znajdują się w Niemczech, widzowie będą również wpuszczani na stadiony, jeśli przestrzegane są pewne środki zdrowotne.

W rundzie głównej Siatkówka-EM Dzień 7 pojawi się w grupie II w Polsce Hiszpania Spotkanie. Mecz odbędzie się na stadionie Ontario Nabela w Bratysławie, stolicy Słowacji.

Chcesz wiedzieć, kiedy i gdzie mecz Mistrzostw Europy w piłce ręcznej będzie transmitowany na żywo w Polsce – w Hiszpanii? Czy gra działa na bezpłatnej telewizji? W tym artykule podsumowaliśmy wszystko, co musisz wiedzieć o transmisji, dacie i godzinie Mistrzostw Europy Game Polska przeciwko Hiszpanii. Dodatkowo przedstawiamy Wam wyniki osiągnięte do tej pory przez obie drużyny w Mistrzostwach Europy 2022.

Wideo: SID

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022: Polska – Hiszpania: Data i godzina

Dzisiaj odbędzie się mecz Polski z Hiszpanią Wtorek, 25 stycznia 2022 o godzinie 15:30 zamiast. Lokalizacja Bratysława, stolica Słowacji.

Gra EM będzie na żywo telewizja Można go również znaleźć w strumieniu.

Polska vs. Gdzie jest hiszpański mecz piłki ręcznej? Transmituj w telewizji i streamuj

Mecz rundy II grupy, Polska vs. Transmisja na żywo w bezpłatnej telewizji w Hiszpanii. Eurosport 1 Wiedzieć. Jeśli chcesz obejrzeć mecz online lub nie masz pod ręką telewizora, możesz obejrzeć spotkanie za darmo za pośrednictwem platformy streamingowej Dołącz.

Przeczytaj też o tym

Oto krótki przegląd wszystkich ważnych informacji dotyczących relokacji:

 • Gra: Polska kontra Hiszpania, Siatkówka-EM 2022, Główny obwód
 • Dzień Sportu: 7 dzień meczu
 • Ostateczny termin: 25 stycznia 2022
 • Czas: 15.30
 • Lokalizacja: Ontrage Nabela அரங்கம், Bratysława, Słowacja
 • Transmisja w bezpłatnej telewizji: Eurosport 1
 • Wymiana strumieni: Dołączyć
READ  76 aresztowanych i 46 rannych policjantów podczas ewakuacji „Kobe” - BZ Berlin

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022: To są drużyny z grupy II rundy głównej

W Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej 2022 występują dwie drużyny rundy głównej. W Grupie II Rundy Głównej reprezentowanych jest łącznie sześć drużyn. Niemiecka drużyna piłki ręcznej jest w grupie II pod wodzą trenera Alfreda Kislasona. Spierają się nie tylko Polska, ale także Hiszpania i Niemcy Rosja, Szwecja i Norwegia są w półfinale.

Główny obwód, Grupa II – Drużyny:

 • Hiszpania
 • Norwegia
 • Szwecja
 • Niemcy
 • Rosja
 • Polska

Polska vs. Hiszpania: To są dotychczasowe wyniki dwóch zespołów w EM 2022

Będzie to ostatni mecz rundy głównej mistrzostw Europy w piłce ręcznej 2022 dla obu drużyn. O tym, które dwie drużyny awansują do półfinału z grupy II, zadecyduje siódmy dzień gry.

Hiszpania jest obecnie faworytem Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Czy hiszpańscy piłkarze ręczni spełnią swoją rolę w meczu z Polską 25 stycznia 2022 roku?

Dotychczasowe wyniki Polski i Hiszpanii w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej 2022 można zobaczyć tutaj:

Polska:

 • Austria – Polska (31:36)
 • Białoruś – Polska (20:29)
 • Polska – Niemcy (23:30)
 • Polska – Norwegia (31:42)
 • Polska – Szwecja (18:28)

Hiszpania:

 • HiszpaniaRepublika Czeska (28:26)
 • Hiszpania – Szwecja (32:28)
 • Bośnia i HercegowinaHiszpania (24:28)
 • NiemcyHiszpania (23:29)
 • RosjaHiszpania (25:26)

Chcemy wiedzieć, co myślisz: Oxburger współpracuje z firmą badawczą o nazwie Alzheimer’s CV. Czego dotyczą badania reprezentacji i dlaczego warto się zarejestrować, Przeczytaj tutaj.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Top News

Polska sztuka współczesna

Published

on

 1. Strona główna
 2. Ren-Men
 3. Wicebaton

Stworzone przez:

W: Miriam Ulrich

Właściciele galerii Eva Hartmann i jej mąż Michael Cruise z pracami nad wystawą „Jazz Eva Stefansky Painting” w Galerii Bokusa. © Michael Schick

Stowarzyszenie Polskich Ośrodków Kultury od 20 lat prowadzi Galerię „Pokusa”. Jak wiele galerii przeszedł infekcję koronową – czterokrotnie musiał przekładać wystawę.

Już sama nazwa małej galerii wiele obiecuje: „Focus”. W języku polskim oznacza „test”. Nazwa nawiązuje również do niezależnego stowarzyszenia Polskiego Centrum Kultury, które prowadzi galerię przy Albrechtstrasse. „Staramy się zaimponować dobrą polską sztuką” – mówi Eva Hartmann z grupy. „Focusa” pokazuje sztukę współczesną z Polski od 20 lat, jedną z najstarszych galerii w Wisden. W weekend świętuje to wystawą prac Maijki Dokudovich i Ionis Anastasio. Obaj są doktorantami Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu i zdobyli już międzynarodowe nagrody.

Hartmann, wrocławski nauczyciel sztuki, który od 1987 roku mieszka w Wisden, powiedział: „Chcemy promować polską scenę artystyczną i tworzyć platformę dla młodych talentów.

„Pokusa” wywodzi się z „prywatnej galerii” Sybilli von Openen-Bronikovsky, założonej w 1996 roku. Ekonomista organizował wystawy w niepełnym wymiarze godzin, m.in. malarza, grafika i performera Eugeniusza Josepowskiego. Eva Hartmann studiowała u niego na Uniwersytecie w Bresławiu. Właścicielkę galerii poznała na Verniseage w Wisden.

Ale jako dyrektor Federalnego Urzędu Statystycznego Sybilla von Openen-Bronikovsky nie miała zbyt długo czasu na galerię. „Ponieważ galeria jest bardzo dobrym miejscem spotkań, chcieliśmy kontynuować to, co sama zaczęła” – wspomina Eva Hartman. Stowarzyszenie utworzyło „Centrum Kultury Polskiej”, na czele którego stoi Sybilla von Openen-Bronikovsky. Dziś liczy około 30 członków z Niemiec i Polski.

Pokazywać

Wystawa „Wspomnienia pofragmentowane” na Albrechtstr, Galeria Pokusa. 40, piątek 27 maja o 20:00 i sobota 28 maja od 15:00 do 17:00 z dwudniowym scenariuszem. Pokaz potrwa do 25 czerwca.

Godziny otwarcia Piątek od 17:30 do 19:30 i sobota od 15:00 do 17:00 oraz po wcześniejszym umówieniu się pod numerem 0611/844733.

READ  Po wyborach stanowych: Zwycięski Gunder chce kontynuować sojusz jamajski

Dodatkowe informacje Poniżej:

www.pokusa.de miu

W 2002 roku galeria „Pokusa” została otwarta performansem artystki Evy Stefansky. Podobnie jak w przypadku współpracy z innymi artystami z sąsiedztwa, współpraca trwa do dziś. Niektórzy, jak Norman Smusniak, wymyślali „Pokusę” od początku.

Galeria po raz pierwszy pokazała jego prace w 2002 roku, kiedy był studentem. Wielokrotnie nagradzany malarz od dawna jest profesorem w Presławskiej Akademii Sztuki – a ostatnio nadal wystawia w „Pokusie” w 2021 roku. „W galerii rozwinęła się przyjaźń” — mówi Eva Hartmann.

W 2012 roku stowarzyszenie odegrało kluczową rolę w wielkim wydarzeniu „Przepaść między nami” z okazji 25-lecia partnerstwa miast Wiseden i Wrocławia. Około 80 artystów z alianckiego miasta wystawiało się w stolicy państwa Hesji. „Pokusa” łączy artystów niemieckich i polskich, a mianowicie rzeźbiarza Birkita Helmy’ego i malarkę Angę Mierzevską czy malarza Romana Mykosa oraz rzeźbiarza i grafika Rolanda Meyera-Betsolda autorstwa Adliera Romerberga.

Jak wiele galerii, „Focusa” również została zainfekowana koroną. Musiała czterokrotnie przekładać wystawę. Corona nie ma pomocy, stowarzyszenie nie kwalifikuje się do złożenia wniosku. „Na szczęście mamy lojalną publiczność” – powiedział skarbnik Michael Cruise. Według niego do galerii przychodzi więcej Niemców niż polskich miłośników sztuki. Jednak dzięki wydarzeniom takim jak „Krótka noc galerii i muzeów” czy „Tatarte Kunst” nowicjusze zawsze dowiadują się o „Pokusie” – i coraz więcej. Miasto wspiera stowarzyszenie wyłącznie w ramach projektu, np. poprzez dodatek na podróż.

Eva Hartmann i Michael Cruise wrócili z Wrocławia w weekend z pracami Maijki Dokudovic i Ionis Anastasio w bagażu. Już od piątku można kupić grafiki, rzeźby, instalacje i grafikę książkową.

Continue Reading

Top News

Maraton w Gelsenkirchen: 20-letni mężczyzna upadł i zmarł

Published

on

Kelsenkirzena.
Tragiczny koniec Maratonu Vivawest w niedzielne popołudnie w Gelsenkirchen: 20-letni mężczyzna upadł i zmarł na krótko przed końcem.

W ramach Maratonu Vivawest przedstawienie odbyło się w niedzielę: tuż przed końcem półmaratonu upadł i zmarł 20-latek. Zostało to ogłoszone w niedzielę wieczorem przez organizatora MMP i burmistrz Gelsenkirchen Karin Welge (SPD).

Po południu uczestnik półmaratonu zasłabł na krótko przed końcem – potwierdziła zapytana rzeczniczka MMP Sarah Schmidts. Według doniesień 20-latek zmarł, mimo że „natychmiastowe działania ratunkowe rozpoczęły się natychmiast i trwały podczas transportu pacjentów i hospitalizacji”.

Gelsenkirchen VivaWest Marathon: 20-latek umiera po zawaleniu

„Nasze myśli są z rodziną i bliskimi i składamy im najgłębsze kondolencje” – kończy przesłanie w imieniu organizatora, partnera tytułowego VivaWest oraz innych współpracowników i uczestników.

Przeczytaj także: VivaWest Marathon – zawodnicy wreszcie mogą zjechać ponownie


Burmistrz Gelsenkirchen Karin Welge odpowiedział na Facebooku w niedzielę wieczorem i złożył rodzinie „najgłębsze kondolencje”.


Dodatkowe artykuły tego typu można znaleźć tutaj: Gelsenkirchen


READ  Czołg oporu: Ukraina kupuje teraz niemiecką broń bezpośrednio od przemysłu
Continue Reading

Top News

Prezydent RP spotkał się z głośnym aplauzem podczas przemówienia w parlamencie w Kijowie

Published

on


Andrzej Duda w Borodyance w kwietniu
Zdjęcie: przez REUTERS

Prezydent RP Andrzej Duda powiedział, że nikt nie może zakłócić polsko-ukraińskiej jedności. Posłowie ukraińskiego parlamentu klaskali i dopingowali go.

APrezydent Polski, pierwsza zagraniczna głowa państwa od początku rosyjskiej inwazji Andrzej Duda Wystąpił w parlamencie Ukrainy. Duda powiedział w swoim przemówieniu, że nikt nie może zakłócić polsko-ukraińskiej jedności, ukraiński poseł Oleksi Honzarenko napisał w niedzielę bezpośrednio na Facebooku. Posłowie raz po raz powstawali, by witać gościa z Polski. Obecny był także prezydent Ukrainy Wołodymyr Żeleński.

Wizyta solidarnościowa Dudy została niespodziewanie ogłoszona w niedzielę rano. 50-letni prezydent udał się na Ukrainę po raz drugi od wybuchu wojny pod koniec lutego. Duda dąży m.in. do jak najszybszego przyznania statusu kandydata do UE dla sąsiedniego kraju.

Prawie 3,5 miliona ukraińskich uchodźców przebywało na Ukrainie od rozpoczęcia rosyjskiej wojny okupacyjnej 24 lutego. Polska Dołączony. Polska dostarczyła największą liczbę ok. 6,5 mln uchodźców z Ukrainy. Przed wybuchem wojny na Ukrainie mieszkało około 44 milionów ludzi.

READ  Epidemia korony w Polsce: niespokojni przeciwnicy szczepionek w górach
Continue Reading

Trending