Connect with us

sport

Mistrzostwa Czterech Skoczni: Eisenbechler i Geiger nad Bergisel z szansą na podium – Schuster pozdrawia outsiderów

Published

on

Ryoyu Kobayashi wciąż jest miarą wszystkiego w Czterech Wzgórzach lat 70. i dąży do historycznego dubletu – ale Japończycy w Innsbrucku idą po cienkiej linii.

„To był ryzykowny skok” – powiedział ekspert Martin Schmidt, analizując karę 126,5 m Japończyka za zwycięstwo w kwalifikacjach na Bergisel. Eurosport.de: „To było już bardzo daleko przed skokiem, a ostatni ślad prawie przeszedł nad piłką. Od razu nie ma przepływu na łyżwach.”

Dla Wernera Schustera Kobayashi może obecnie bardzo dobrze kontrolować te zagrożenia.

Innsbruck

Niespodzianka w kwalifikacjach: Najlepszy przyjaciel Niemiec w Bergisel – Kobayashi dominuje

17 godzin temu

„Jest pełen pewności siebie, a granice wydają się „naturalne” – powiedział były trener reprezentacji, który doradzał japońskim trenerom, aby trzymali nogi prosto.

Schmidt i Schuster wyjaśniają: Kobayashi skacze na stacji

Mistrzostwa Czterech Skoczni: podwójny tor historyczny Ryoyo Kobayashiego

Kobayashi wcześniej wygrał kwalifikacje i skoki w Oberstdorfie, a także w Garmisch-Partenkirchen – w sumie jest teraz czterema z pięciu potencjalnych miejsc w Tourze. Japończycy wygrali także cztery z ostatnich pięciu Pucharów Świata.

25-latek może być pierwszym narciarzem w historii, który po raz drugi wygra wszystkie cztery konkursy Mistrzostw Czterech Skoczni. Kobayashi faktycznie osiągnął to w sezonie 2018/19 – podobnie jak jego poprzednicy Sven Hannawald (2001/02) i Camille Stoch (2017/18).

Schuster zauważa również, że zwycięstwo Kobayashiego w kwalifikacjach to „dwa razy większe niż w trudnych warunkach”. Jedynie Markus Eisenbichler (8) i Anze Lanisek (9) w pierwszej dziesiątce mieli gorsze warunki wietrzne od Japończyków.

Wysoki hitter uderza ponownie: Kobayashi wygrywa w kwalifikacjach

Kwalifikacje w Innsbrucku: Markus Eisenbechler popełnia stary błąd

„Znowu pokazał całą swoją klasę: na maksa, wszystko minęło, a on pokazał swoją fajną markę telefonu pełną pewności siebie – dlatego nie ma już wokół niego” – mówi Schuster, mając na celu rywalizację we wtorek. (od 13:15 na antenie) Na żywo w Eurosport 1 Bezpłatna telewizja, W Eurosport na Joyn i w Liveticker na Eurosport.de).

Następnie Eisenbechsler i Karl Geiger (10. w playoffs) chcieli skoczyć, aby ponownie wygrać – czemu ufają Schmidt i Schuster. Eisenbechler oddał skok na „przyzwoitym poziomie”, powiedział Schmidt o próbie przejechania 119,0 metrów Eisenbechlera.

Nie było to jednak bezbłędne. Schuster przeanalizował: „Popełnia swój stary błąd: najwyraźniej jest już za późno, a lewy sanek jest znowu prosty. Ale wie, co robić na tym wzgórzu”.

Mimo błędów: Eisenbechler i Geiger wskakują do pierwszej dziesiątki

Werner Schuster: Karl Geiger ma szansę na wygraną

W pierwszej rundzie treningowej Eisenbechler odnotował wzrost wyścigu i lepsze warunki wietrzne o 139 metrów, co udało mu się osiągnąć na torze Bergisel, gdzie w 2019 roku zdobył dwa tytuły mistrza świata.

„Jego skok w treningu sugeruje, że jego potencjał jest wciąż niewiarygodnie wysoki”, powiedział Schuster, który jest zatem pewien: „Dzisiaj może znów skakać po zwycięstwo”.

W międzyczasie były trener reprezentacji Karl Geiger zauważył niewielką poprawę, ale zauważył też mały krok w tył. „Rozwinął lot, ale nie skoczył. Leci luźno, mniej komfortowo. Jeśli mu się uda, jest również kandydatem na podium” – powiedział Schuster.

Chwal osobę z zewnątrz Lovro Kos

Tymczasem Austriak był pod wrażeniem outsidera: Louvreau Kos. Słoweniec jest trzeci Ogólna klasyfikacja rundy Znakomity w wyścigu i osiągnął najlepszy dystans w kwalifikacjach w Innsbrucku z 130,0 metrami.

„To niesamowite, jak dobrze ten młodzieniec skacze” – powiedział Schuster, chwaląc 22-latka, który w swoim 14. (trzecim) konkursie Pucharu Świata stanął dopiero na podium w Garmisch-Partenkirchen.

Schuster dodał: „On po prostu skacze miękko. Wszyscy mówią o Kobayashim, Lindviku, Eisenbechlerze, Geigerze – a on może dalej robić swoje. Lubi to i możesz to zobaczyć za każdym razem, gdy skaczesz”.

Kolejna mocna kwalifikacja: Freund wchodzi do pierwszej szóstki w Bergisel

Czy Norwegia odpłaciła się?

Proces Lovrosa jest „bardzo symetryczny, ma w sobie niesamowite bezpieczeństwo”. Jedynym problemem w Innsbrucku był spadek – w przeciwnym razie Koss znalazłby się znacznie przed piątą lokatą.

Czyli pole rywalizacji jest określone – wtedy Norwegowie chcą znów zaatakować.

Kwalifikacje w Innsbrucku: oto, co mówią Freund, Eisenbechler, Geiger i Kobayashi

W kwalifikacjach, trzeci najlepszy Viking w Oberstdorfie został nazwany Robertem Johanssonem dopiero na 11. miejscu (122.0 m), wicemistrzem Tour i zwycięzcą z Innsbrucka 2020 Marius Lindvik (14/117,5 m) oraz zwycięzcą Pucharu Świata Halvor Aigner Granrod. (22 / 116,0 m) rozczarowany.

Ale Schuster spodziewa się także więcej wyjątkowych niemieckich skoczków Eisenbechlera i Geigera. Ponieważ: „Marcus i Karl uwielbiają ofensywną postawę”. Po prostu musisz go użyć…

Eurosport pokazuje wszystkie skoki Mistrzostw Czterech Skoczni w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen, łącznie z kwalifikacjami na żywo w bezpłatnej telewizji. Werner Schuster komentuje z Gerhardem Lenore, Martin Schmidt analizuje z Birgit Nossing w studiu. Wszystkie skoki na żywo są również dostępne w Eurosport z Joyn+!

Możesz być zainteresowanym także tym: Trener reprezentacji dostrzega błędy w Kobayashim: Nie pójdzie dobrze

(z identyfikatorem SID)

„Prawie jak zwykłe wzgórze”: Schmidt wyjaśnia pułapki Schickalsberg

Innsbruck

Zaledwie trzy miesiące po operacji przepukliny dysku: Hayböck wraca na Mistrzostwa Świata

19 godzin temu

Innsbruck

Zbyt duża presja ze strony telewizji: Eisenbechler domaga się jury

21 godzin temu

READ  Real Madryt - Eden Hazard: Niesamowita plotka! - piłka nożna
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sport

BVB nie dowiaduje się już więcej: MODIST „Money Eagle” nie jest wart swojej ceny

Published

on

BVB podpisał kontrakt z Anthonym Modeste. Transport wiąże się z ogromnym ryzykiem. Zawieszenie.

Dortmund – spal pieniądze, są dobrzy w BVB. Potwierdzają to liczne przykłady z niedawnej przeszłości: Emre Can, Julian Brandt, Nico Schulz czy Thorgan Hazard – żeby wymienić tylko czterech graczy z obecnego składu BVB. Nie tylko kosztowały wygórowane opłaty transferowe, ale nie, panowie również byli dobrze opłacani za swoją pracę w Dortmundzie.

nazwisko rodowe Anthony „Tony” Mbo Agogo Modeste
Chłopak 14 kwietnia 1988 (lat 34), Cannes, Francja
rozmiar 1,87 m²
obecna drużyna 1. FC Kolonia

BVB nie dowiaduje się już więcej: MODIST „Money Eagle” nie jest wart swojej ceny

Teraz, wraz z Anthonym Modestem, kolejny gracz dołącza do BVB Borussii Dortmund Musisz go właściwie używać. Francuz, 34-letni dziadek w piłce nożnej, przenosi się z 1. FC Köln do BVB i ma zarobić w Dortmundzie sześć milionów euro w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy. Za chwilę. proszę co? Sześć milionów? Tak, dobrze przeczytałeś.

Modeste, który zastąpi Sebastiana Hallera w BVB po zdiagnozowaniu guza jądra, nie grał w Lidze Europy ani Lidze Mistrzów. Występy dla pierwszej drużyny narodowej? zero. Liderzy klubu mają nadzieję, że Dortmund zdobędzie tytuły mistrzowskie. Tak nie, to jasne.

Napastnik VPVB Anthony Modeste ma tylko jedną karierę, aby „zarobić pieniądze”

Po raz kolejny przeciętny gracz był w stanie wypłacić pieniądze z luźnej kieszeni BVB. Modest mógł uzyskać porady od Emre Cana, Juliana Brandta, Nico Schulza lub Thorgana Hazarda. Mężczyźni muszą zarabiać w BVB do ośmiu i pół, siedmiu i pięciu milionów euro rocznie. Dlatego w weekendy nadal wygodnie siedzą na ławce – lub, w przypadku Schulza, na trybunach. Łatwe pieniądze – lub miliony.

Tak, osądzanie Modeste’a przed założeniem ligowej koszulki nie jest w dobrym angielskim stylu, ale sam Modest powiedział kiedyś, że miał nie tylko karierę, by „wygrywać tytuły, ale także zarabiać pieniądze”. W tym momencie przepraszamy, że trzy i pół miliona euro, które otrzymał dla 1. FC Köln ostatnim razem, nie wystarczyło.

Anthony Modeste podobno przeniósł się do BVB za 5 milionów euro. W Dortmundzie powinien zarobić sześć milionów euro.

© Laci Perenyi / Imago, fotoinstalacja: RUHR24

To, że Modesty jest samolubnym „orłem pieniędzy”, pojawił się już w przeszłości. Po raz pierwszy opuścił MODESTI 1. FC Köln w 2017 roku – by przenieść się do Chin z wielką pompą. W kraju nieograniczonych możliwości, jakim były Chiny, przynajmniej pod względem struktury wynagrodzeń, Modest zarobił ponad 11 mln euro netto (!) za swoje roczne zaangażowanie, podały media. Ponadto podobno nadeszły nagrody w wysokości pięciu i pół miliona euro. Święta Maria.

READ  Real Madryt - Eden Hazard: Niesamowita plotka! - piłka nożna

BVB daje Anthony’emu Modeste’owi to, czego chce: dużo pieniędzy

Po rocznej wypożyczeniu Modest wrócił do 1. FC Köln, aby od razu zagrać w innym klubie na Dalekim Wschodzie. Jednak szło dobrze tylko przez dwa miesiące: Modest nagle znalazł się bez klubu, zanim jego piłkarz „fizz” został wydalony z klubu trzy miesiące później.

Obecnie: Modeste strzelił 20 goli przeciwko 1. FC Köln w Lidze Europy w zeszłym sezonie. Ale nie ma ochoty na Europę z „fizzem”. Modeste dał jasno do zrozumienia w ciągu ostatnich kilku tygodni, że chce opuścić Kolonię, jeśli przekona go oferta. Teraz wiemy: oczywiście miał na myśli oferowaną pensję, i to nie mówiąc, ale do końca żaden klub nie mógł zaoferować mu pensji, która prawie podwoiła się – dopóki nie pojawiła się główna rola.

Anthony Modeste (z lewej) strzelił 1. FC Köln w Lidze Europy. Ale teraz gra w Lidze Mistrzów.

© Dennis Ewert / RHR-FOTO

Podobnie jak w 2017 roku, Modest broni się teraz przed zarzutem, że z powodu pieniędzy opuścił 1. FC Köln, napisał na Instagramie w poniedziałek wieczorem (8 sierpnia). „Jak wielu mogłoby pomyśleć, nie poszedłbym po pieniądze” – twierdził. Chce grać w Lidze Mistrzów i odrzucił „duże” oferty z krajów Zatoki Perskiej.

BVB podpisuje kontrakt z Anthonym Modestem w miejsce światowej klasy napastników, takich jak Dzeko, Cavani i Suarez

Po nieobecności Sebastiana Hallera agenci gracza dowiedzieli się, że BVB potrzebuje napastników. Telefon od nowego dyrektora sportowego BVB, Sebastiana Keila, nie powinien stać w miejscu.

Zamiast napastników Edin Dzeko, Edinson Cavani czy Luis Suarez – wszyscy napastnicy światowej klasy – stał się Anthony Modeste. Po przeprowadzce do Dortmundu BVB ma zapłacić opłatę transferową w wysokości pięciu milionów euro, co niewątpliwie stanowi ryzyko.

READ  Alaba świętuje swój debiut w Realu Madryt w nieznanym otoczeniu - i wkrótce ma świetny moment

Przeprowadzka Anthony’ego Modeste’a do Dortmundu to duże ryzyko

To ryzyko, ponieważ Modest strzelił tylko pięć goli ligowych w sezonach 2019-2021 20 razy w przedsezonie. To ryzyko, ponieważ Modest doznał kontuzji ponad 150 dni temu w ciągu ostatnich dwóch sezonów i, jak wiecie, wcale się nie odmłodził.

To ryzyko, bo Modest nie był w stanie lub nie mógł wykazać się na najwyższym poziomie – nie zna potrójnego obciążenia. To ryzyko, ponieważ BVB może w końcu zostać z graczem kompletnie źle osądzonym przez kierownictwo klubu, który nie radzi sobie dobrze w BVB, ale wciąż napełnia kieszenie.

Podobnie Emre Can, Julian Brandt, Nico Schulz i Thorgan Hazard – wszyscy z nich dokonali obiecujących transferów do Borussii Dortmund, ale teraz mówi się, że opuszczają klub prędzej niż później. Po prostu żaden klub nie chce wypłacać im pensji…

Komentarz ten jest opinią autora i niekoniecznie odzwierciedla poglądy całego zespołu redakcyjnego.

Lista zasad: © Laci Perenyi / Imago, fotomontaż: RUHR24

Continue Reading

sport

1. FC Köln: Mimo sztormu: Stephen Baumgart chce przewrotu w Lipsku | Sporty

Published

on

Wniosek! nie na miejscu! na mnie! Trener FC Stephen Baumgart (31 l.) nie słyszy już rozmowy o Anthonym Modeste (31 l./teraz w Dortmundzie): „Tony był ważnym zawodnikiem i to koniec”.

Pomimo szoku burzy: Baumgart chce zamachu stanu w Lipsku!

Tutaj znajdziesz treści z Podigee

Aby wchodzić w interakcję lub przeglądać treści z Podigee i innych treści zewnętrznych, potrzebujemy Twojej zgody.

Trener po burzliwych dniach Modesta i sobotnim zaangażowaniu Timo Wernera wobec przeciwnika: „Cieszymy się, że możemy mówić o tym, że Lipsk ma wysoką indywidualną jakość i świetną prędkość. Ale nie o to mi chodzi. czy kupili miejsce w zeszłym tygodniu, a teraz Werner. Naszym zadaniem jest wyjazd do Lipska i chcemy wygrać mecz!”

Ale po roku z 20 golami Modestiego, kto przeniesie się do Kolonii w tym sezonie?

Baumgart przekazuje grupie szturmową presję: „Gdybyśmy mieli czterech graczy z ośmioma golami, strzelilibyśmy 32 gole, to 12 więcej”. To udało się wygrać 3-1 na Schalke 04. Strzelił trzech różnych graczy z Kilianem, Keynesem i Ljubicicem. Nie było napastnika…

► Baumgart znów może wyprzedzić Jana Thielmanna (20) i Floriana Dietza (24). Albo nowicjusz Sargis Adamian (29) może zacząć jako samotny przywódca.

Baumgart: „Kiedy widzę, jak faceci tam wciskają gaz, jest naprawdę fajnie. Zbierają się, aby iść z nami tą drogą. ” Pozostaje zobaczyć, czy będą w stanie wytrzymać ciśnienie na dłuższą metę . Baumgart nie ma obecnie wielu alternatyw w centrum: Ott odpada, a Tejes gra dla amatorów. A Anderson był opóźniony o kilka tygodni…

W zeszłym sezonie pierwszy mecz (1-1) z Lipskiem był jednym z najlepszych występów FC. Zdobyty gol – na pewno Modesty. Baumgart: „To był mecz, który obaj mogliby wygrać. Już wiemy, co nadchodzi, ale chcemy się bardziej rozwijać i grać naszą piłkę nożną.”

Mimo szoku burzowego Baumgart wzywa do zamachu stanu w Lipsku!

READ  Mistrz świata wagi ciężkiej: Usyek pokonał Joshuę na oczach 60 000 widzów
Continue Reading

sport

Bayern Monachium: Klub prezentuje nową koszulkę Ligi Mistrzów | Sporty

Published

on

Fani widzą specjalne szczegóły |

Bayern prezentuje nowy zestaw Ligi Mistrzów

Losowanie grupowe Ligi Mistrzów odbędzie się 25 sierpnia. Wtedy Bawarczycy będą wiedzieć, z jakimi przeciwnikami spotkają się jako pierwsi w pierwszej lidze.

Koszula Bayernu Szafkowa. Symbole kart w karo są wyraźnie widoczne

Zdjęcie: FC Bayeen Monachium

W jakich koszulkach zagrają mistrzowie rekordu, to już koniec. Bayern Monachium zaprezentował dziś swoje koszulki Ligi Mistrzów UEFA. Koszule są ciemnoszare z czerwonymi paskami na ramionach, w kolorze czerwonym również logo Bayernu i reklama sponsora Telekomu.

„Z tą koszulą, którą ma Bayern Monachium Wszystkie atuty są na wyciągnięcie ręki”, powiedziała monachijska firma w oświadczeniu o nowym wyglądzie. Ponieważ koszula została zaprojektowana na podstawie bawarskiej gry karcianej „Shafkov”. Oznacza: Kody kolorów liści dębu, trawy, serca i dzwonki wysadzane są diamentami.

Tutaj znajdziesz treści z Podigee

Aby wchodzić w interakcję lub przeglądać treści z Podigee i innych treści zewnętrznych, potrzebujemy Twojej zgody.

Gwiazda Bayernu Monachium Thomas Muller (32 lata) uwielbia tę sukienkę: „Shavkov należy do Bayernu – a z taką koszulą, serce Bayernu jest zwycięzcą! Będziemy mieli dobre karty w każdym meczu. „Wiadomo, że reprezentant lubi dyrektor sportowy Hasan Salihamidzic (45 l.) jest zagorzałym graczem Shefid.

CEO Oliver Kahn (45 l.) wyjaśnia również związek między Monachium a grą karcianą: „Pokolenia graczy Bayernu, od Seppa Maiera, Gerda Mullera, Uli Hoenessa i Paula Rotha, przez Klausa Augenthalera i Manfreda Schapela, po Philippa Lahma i Thomasa Mullera, zawsze grały Szafkow tutaj, ma wielką tradycję – w naszym klubie i wśród naszych fanów.

Zabawne: chociaż została zaprezentowana dopiero dzisiaj, koszulka pojawiła się wczoraj w sklepie internetowym Bayernu. Ponieważ fani, którzy są zbyt szybcy, mogą uderzyć …

READ  Davis Cup: Niemcy pokonały Anglię i po raz pierwszy od 14 lat dotarły do ​​półfinału
Continue Reading

Trending