Connect with us

entertainment

Mirko Nuncho: Otto Wales zadzwonił do niego na krótko przed śmiercią

Published

on

  1. Strona główna
  2. Szeroka ulica otoczona drzewami

Utworzony:

Z: Ryszard Strobel

Śmierć Mitko Nuncho wpłynęła na niemiecką opinię publiczną. Jest też wiele znaków zapytania. Nekrolog wywołuje teraz wielkie uczucia. Pasek informacyjny.

Aktualizacja od 10 grudnia o 14:37Gwiazda komedii, Otto Walx, opłakiwał także nieoczekiwaną stratę swojego kolegi Mirko Nuncho, który niedawno zmarł. Jaki on jest głośny Proflash W wywiadzie dla Bunte podobno poprosił Nontschew na krótko przed śmiercią o udział w telewizji w jego programie ARD „Otto Fröhliche”. Ale podczas niedawnej rozmowy telefonicznej dotyczącej Adwentu, Nontschew zareagował inaczej niż zwykle, z większą ostrożnością. To zaskoczyło komika. Ponieważ Nontschew grał w przeszłości w wielu filmach Otto. I zawsze był podekscytowany od samego początku: „ Kiedy chciałem umieścić go w naszym filmie „7 krasnoludków – mężczyźni samotni w lesie” i wyjaśnić mu jego rolę, nawet mnie nie usłyszał. spontanicznie się zgodził. Filmowanie zostało ukończone na krótko przed jego śmiercią.

Aktualizacja z 10 grudnia o 9:39W środowy wieczór (8 grudnia) RTL zorganizowało kolejny specjalny program na cześć nieżyjącego już komika Mirko Nuncho. Wraz z transmisją stacja uzyskała notowania przebojów. Według magazynu medialnego dwdl.de 2,24 mln widzów było świadkami honoru artysty. Wysoki udział po raz kolejny pokazuje, jak popularny jest Nontschew wśród jego fanów i widzów telewizyjnych. Po specjalnej transmisji kilku użytkowników Twittera złożyło specjalną prośbę RTL: chcieliby regularnie streamować stare odcinki „RTL Saturday Night”, dzięki czemu Nontschew stał się sławny.

Mirko Nuncho: kolega dramaturg Otto Wales opłakuje utratę „naturalnego talentu”

Aktualizacja z 8 grudnia o godzinie 12:16: Ikona niemieckiej komedii Spacery Otto Wyraża szok i żal po śmierci Mirko Nuncho. 73-letni Wallace powiedział w gazetach kolorowy. Nontschews i Waalkes grali obok siebie w filmach „Siedem krasnoludków”. „W przypadku Mirco traci się naturalny talent” – mówi Otto Walks. Aktorski talent Nontschew opisuje jako „cud”.

READ  "Wolałbym być głupi niż pesymistyczny!"

Aktualizacja z 7 grudnia, 16:18: RTL zmienia teraz swój program telewizyjny w pamięci Mirco Nontschew. W środę, 8 grudnia, RTL wyemituje dwugodzinny program specjalny zatytułowany „Dziękuję, Mirko”, który rozpocznie się o 20:15. Celem jest zapamiętanie najpopularniejszych gagów i najbardziej zapadających w pamięć występów komika.

Pierwszy raport z 7 grudnia: BERLIN – Komik Mirko Nuncho zmarł w wieku 52 lat. A to po tym, jak właśnie wrócił do centrum uwagi w serialu Amazon „LOL – Last One Laughing” z Michaelem Bully Herbig. Istnieje również wiele znaków zapytania dotyczących śmierci. Nekrolog wywołuje teraz wielkie uczucia.

Animowane ogłoszenie małżeństwa autorstwa Mirco Nontschew

„Straciliśmy wspaniałego kolegę i wspaniałą osobę. Utalentowanego komika, który rozśmieszał nas wszystkich i ekscytował się jego wieloma talentami”, tymi słowami Constantin Entertainment i Amazon Studios żegnają się w nekrologu opublikowanym w SZ został opublikowany. Obie firmy produkcyjne były odpowiedzialne za nową serię „LOL”.

Nekrolog wspomina również:

„Nasze najgłębsze sympatie są z rodziną i przyjaciółmi Microco. Będziemy nosić ją w naszych sercach, a ona zawsze wywoła uśmiech na naszych twarzach.”

Mirco Nontschew był widziany w pierwszym sezonie „LOL”. Ponadto ostatnio stanął do nadchodzącego trzeciego sezonu Amazonka *– Sznurek przed kamerą. Filmowanie zostało ukończone zaledwie kilka tygodni temu.

Mówi się, że pąki „LOL” zostały poważnie uszkodzone przez Nontschew

Mówi się, że strzelanina mocno uderzyła w Nuncho.

Constantin Entertainment i Amazon Studios opublikowały nekrolog dla Mirco Nontschew in SZ. © Zrzut ekranu: SZ

Po pierwszym sezonie Nontschew podobno szuka obrazekRaport musiał być sprzed kilku dni – w szpitalu musiał nawet dostać dożylnie płyny. Jak opisał kolega Max German: SZ Trudne odcinki serialu. Porozmawiaj o ataku płaczu. W serialu komikom nie wolno się śmiać – i to wtedy, gdy niektórzy z najlepszych niemieckich komików bawią się w jednym pokoju.

Córka Mirko Nuncho za kilka dni będzie obchodzić urodziny

Według rzecznika Amazona, pomimo śmierci Mirko Nuncho, Amazon planuje obecnie wyemitować trzeci sezon wiosną 2022 r., zgodnie z planem. RP-Online zostało potwierdzone. Poprzedni post jest tak samo niemożliwy jak zrezygnowanie z Mirco Nontschew.

READ  Spór o plany ekspansji Odry: nowe bomby w Polsce to dalsze problemy

Tymczasem przyczyna śmierci Mirko Nuncho pozostaje tajemnicą. Według zdjęcia, komika znaleziono martwego w swoim mieszkaniu w Berlinie w piątek. Miał tylko 52 lata. Ich krewni poinformowali policję po tym, jak przez kilka dni nie dotarli do komika. Podobno straż pożarna wyłamała drzwi i znalazła ciało. Według raportu policja nie znalazła dowodów na samobójstwo lub interwencję. Nic też nie wiadomo o żadnej z chorób Nunczewa. Sekcja zwłok powinna być teraz jasna.

Nontschew zostawia w sumie dwóch biologów i jedną córkę. On i jego była żona Melanie mieli pod koniec lat dziewięćdziesiątych córkę Cheyenne. Komik ma również córkę Alinę. Po rozpadzie małżeństwa Nuncho poznał wizażystę Monique Prideaux. W 2011 roku miała ze sobą kolejną córkę, której imienia nigdy nie ujawniono, a za kilka dni będzie miała 10 lat. (rjs) *Mercur.de Jest to pokaz IPPEN.MEDIA

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Najlepsze dzisiejsze programy telewizyjne: „Doskonała kolacja” i „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część pierwsza”

Published

on

Szukasz wskazówek na poniedziałkowy program? Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze rekomendacje z programu telewizyjnego. Niezależnie od tego, czy jest to reality show, czy pojedynek kulinarny: tutaj znajdziesz przegląd naprawdę wartościowych programów telewizyjnych. jego praca!

Wskazówki telewizyjne dla Ciebie dzisiaj na news.de
Zdjęcie: Adobestock/Jenko Ataman

Dzięki wskazówkom dzisiejszego programu z news.de jesteś dziś dobrze poinformowany, czy jest to pojedynek kulinarny, czy reality show: po raz kolejny znaleźliśmy dla Ciebie cztery ekscytujące programy z programu telewizyjnego, abyś mógł oglądać najlepsze tylko z tych dwóch. Znani aktorzy i aktorki, tacy jak Marceline Raydan Ivins i Bob McCarron, czekają na Ciebie. Znajdź programy, których na pewno nie możesz dziś przegapić dzięki rekomendacjom telewizyjnym z news.de.

Ciesz się programami HD — dzięki Sky

Pojedynek kulinarny: „The Perfect Dinner” (19:00 na Vox)

Pięciu kucharzy-amatorów z jednego miasta zaprasza do swojego domu i serwuje trzydaniowe menu. Cały wieczór oceniają uczestnicy: czy stół jest pięknie udekorowany, dobór dań harmonijny, a obsługa uprzejma?.

Ten kulinarny pojedynek Lis Zajmuje 75 minut.

Reality Show: „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część 1” z Bobem McCarronem (22:15 w RTL)

Wreszcie znowu gorączka dżungli w ciepłych regionach! Z RPA zaczyna się „Jestem celebrytą – zabierz mnie stąd!” W piętnastolecie sezonu. Nominowanym jak zwykle towarzyszyć będą mediatorzy Sonya Zittlow i Daniel Hartwich. Również D Bob powraca i przygotuje gwiazdy na Próby Dżungli. Kto zostanie królem lub królową dżungli w 2022 roku?

Ten reality show z Bobem McCarronem w roli głównej RTL Zajmuje 55 minut.

Dokumentacja: „Nigdy nie było miłości” (22:30, 3 soboty)

Dokument opowiada historię niesamowitej, ale prawdziwej miłości oficera SS do żydowskiego więźnia, która zaczyna się w Auschwitz, a kończy 30 lat później w wiedeńskiej sali sądowej. Helena Citron była jedną z pierwszych tysięcy kobiet deportowanych do Auschwitz, Franz Wansch młody oficer SS znany w obozie ze swojego brutalnego zachowania. Helena szybko znajduje w nim pocieszenie i ochronę, ponieważ zakochuje się w jej pięknym, śpiewającym głosie. I musi mu w kółko śpiewać piosenkę: „To nigdy nie była miłość”.

READ  "Wolałbym być głupi niż pesymistyczny!"

Te dokumenty na 3sob Zajmuje 80 minut.

Dokumentacja: „Marceline. Woman. Century” z Marceline Loridan Ivins i Joris Ivins (23:50 w sobotę 3rd)

Bezczelna i ognista, ruda na jej dzikich włosach wciąż błyszczy w wieku 90 lat: Ocalała z obozu koncentracyjnego i pisarka Marceline Loridan Evins była tak żywa, że ​​nie wydawała się pomnikiem. Urodzona w Paryżu jako Marceline Rosenberg, w wieku piętnastu lat została deportowana z ojcem do okupowanej przez Niemców Polski. On jest Auschwitz, ona Birkenau. Swoją powieścią „Ona nie wróciła” utrzymywała przy życiu jego pamięć.

Dokument Cordelii Dvorak przedstawia Marceline Loridan Ivins jako siebie i Jorisa Ivinsa obiecującego sobie 75 minut rozrywki.

Jeśli szukasz ekscytujących filmów, seriali lub innych programów sportowych w programie telewizyjnym, znajdziesz je w naszym dziale wiadomości Wiele rekomendacji telewizyjnych.

Do stworzenia tego artykułu wykorzystano dane z programu telewizyjnego z grupy medialnej FUNKE. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, prosimy o kontakt z [email protected]

Śledź News.de już na Portal społecznościowy Facebook i youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, ekscytujące informacje o swoich ulubionych gwiazdach i bezpośrednią linię redaktora.

ROJ / news.de

Continue Reading

entertainment

Jungle Camp 2022: Skandal w „Spotkaniu Jungle Stars” – TV – Jungle Camp

Published

on

Było jasne, że to nie będzie pokojowe!

W niedzielny wieczór odbyła się premiera RTL „Spotkanie klas z Gwiazdami Dżungli – Rozpakowujemy!” Znane, ponieważ nagranie faktycznie doprowadziło do dramatu: najbardziej spiczasty język i dżungla IBES w 2004 roku, Desirée Nick (65), upadł podczas kręcenia filmu i musiał iść do szpitala.

Więc jeśli serial wysadzi twojego złego Nicka, strzeż się. Aktorka Katie Karenbauer, lat 59, która uciekła w środku spotkania w klasie buszu i wyszła ze studia, prawdopodobnie też tak myślała.


Urocza, hałaśliwa gospodarz Olivia Jones ze swoimi gośćmi, którzy wszyscy przybyli na zjazd klasowy w stonowanych barwach. Tylny rząd (od lewej): Dolly Buster, Georgina Fleur, Katie Karenbauer, Mariella Arens, Thomas Robrath i Torsten Legat. W pierwszym rzędzie (od lewej): Jürgen Melsky, Melanie Muller, prezenterka Olivia Jones, Danny Buechner, Joy Heindel, Menderes Bagji i Sarah Knabek Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Co się stało?

Znakomita grupa byłych Forest Stars była właściwie dość spokojna. Menderes Bağcı (37 l.) był asystentem moderatora Olivia Jones (52 l.), Thorsten Legat (53 l.) przywiózł ze sobą zaskakującą część „Kasalla”, a Królowa Dżungli z 2014 r., Melanie Müller (33 l.), była w dobrym humorze.

Kiedy Olivia zapytała ją: „Odkąd się widzieliśmy, co zrobiłeś?” Melanie odpowiedziała po prostu: „Rozwód. Rozwód”.

W każdym razie wycieczka była zaskakująco cicha, chociaż nikt wcześniej nie dowiedział się, kto został zaproszony na „zjazd klasowy”. Jednak Legat był przerażony, że na dywanie może nagle znaleźć się dawna koleżanka z lasu: Helena Forrest (47 l.).

Grawerowane: „Nie mogę. Mam opryszczkę na wardze”. Dla Melanie Muller było również jasne: „Czy możesz też powiedzieć, kogo nie możesz się doczekać? Sarah Knabeck. Nie byłabym z tego zadowolona”.

Ale ani śladu po tych dwojgach – trasa pozostała zaskakująco harmonijna. Olivia Jones prawie się trochę znudziła: „Wszyscy się kochacie, prawda?”


Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)

Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

To w ogóle nie pasuje do obozu w buszu, więc Jones był zachwycony, gdy nagle zadzwonił dzwonek do drzwi: „Moja niespodzianka. Teraz proszę się na coś przygotować!” I nagle w pokoju znalazła się Sarah Knabeck (35 l.).

Stanęła przed wszystkimi innymi kandydatami i zaczęła z mikrofonem napisaną przez siebie piosenkę rapową: „Pozostanę leśną gwiazdą, bez względu na to, co mówią inni!”

Między nimi była trochę zdezorientowana, a Melanie Muller nie mogła w to uwierzyć: „O mój Boże!” Pozdrowienia były wtedy w połowie przyjazne. Nawet Katie Karenbauer, lat 59, została przytulona, ​​chociaż ogromny Zoff z Sarah i jej kolegami z obozu w legendarnym sezonie 2011 pozostaje niezapomniany.


Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah Knappik

Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah KnappikZdjęcie: RTL/Frank W. Humble

W tamtym czasie wszyscy prosili ją, by opuściła obóz, a ona założyła, że ​​gwiazda boysbandu Jay Khan (39) był dramatem miłosnym, w końcu przerwała występ z irytacją.

Po ponownym pokazaniu zdjęć z tamtych czasów, Sarah z dumą stwierdziła podczas trasy „Class Reunion”: „Jestem jedynym, który miał jaja i oddał swoje pieniądze!”

Katie nie była już w nastroju na życzliwość, odpowiedziała: „Po tym zarobiłeś dużo pieniędzy, kochanie!” I nagle wybuchła jedenaście lat później – Katie Karenbauer zaczęła mówić: „Nagle beczka podniosła się i powiedziała coś o nas obu, co nie było prawdą. Pani powiedziała wtedy, że jedna z nich lubi stopy, a ja jestem pijany koniakiem, koniaku nie piję!”


Nie wyglądaj na zbyt podekscytowanego: Menderes, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)

Nie wyglądaj zbyt namiętnie: Menderes Bagci, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Sama Sarah chciała całkowicie opuścić tę historię, twierdząc: „Nie chcę już schodzić do tego poziomu”.

Po tym zdaniu Katie zerwała się i wyszła ze studia: „Przepraszam”. Pozostali się nią zaopiekowali, nawet Olivia Jones była trochę zszokowana: „Czy to nie takie szalone, jak Katie wciąż jest zdenerwowana?”

Stała teraz przed willą i protestowała: „Zarobiłam pieniądze będąc ofiarą. Wszyscy jesteśmy złymi facetami. Siedzę tam, nie lubię słuchać kłamstw. Kiedy skończysz z Sarah, ja chętnie wrócę.”

Sarah pozostała zrelaksowana i powiedziała tylko: „Musisz w pewnym momencie zrezygnować”. Niedługo później Katie Karenbauer wróciła do studia z Sarah Knabeck bez komentarza.

READ  Nowa muzyka w Bremie: Realtime Festival rozpoczyna się teraz w październiku - Kultura w Bremie: najnowsze wiadomości
Continue Reading

entertainment

Poważne zarzuty wobec rodziny Williego Herrena

Published

on

Celebryci właśnie przenieśli się do obozu w dżungli, ale tajemnice dotyczące ogniska zostały już ujawnione. Jasmine Heirin rzuca światło na przerażające szczegóły swojego życia z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną.

Zmarł 20 kwietnia Willie Śledź Całkowicie nieoczekiwane w wieku zaledwie 45 lat. śmierć „LindenstrasseGwiazdy były ogromną stratą, zwłaszcza dla jego żony Jasmine Heeren, która zmaga się z tym do dziś, jednak po dziewięciu miesiącach odważyła się podjąć jedno z największych wyzwań na niemieckiej scenie telewizyjnej: „Gwiazda – weź mnie stąd! „

W piątek 43-latek przeprowadził się do RTL z dziesięcioma innymi celebrytamiobóz w dżungli – Drugiego dnia ujawniła swój związek z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną. Krótko przed jego śmiercią nie mieszkają już razem, ale „nigdy się nie rozstaliśmy”, wyjaśniła teraz Jasmine i ujawniła: „Kłamaliśmy”. Powód: rodzina Willisów.

Jasmine i Willie Hearn: Para jest małżeństwem od 2018 roku. (Źródło: IMAGO / Future Image)

Żadne z nich nie chciało się zerwać, ale „pewne rzeczy się wydarzyły i po prostu chciałem zostać sam” – powiedział piosenkarz. „Zawsze byli ludzie, którzy próbowali nas zerwać, ponieważ podobno to moja wina, że ​​Willie brał jakieś substancje”.

Nie tylko grożono jej, gdy jej mąż przebywał za granicą w programie telewizyjnym, ale także została fizycznie zaatakowana. „Kilka osób mnie pobiło. Zabrano mnie do mieszkania pod pretekstem, a potem mnie pobili” – powiedziała Yasmin, podnosząc poważne zarzuty wobec krewnych zmarłego męża.

„Jestem tutaj, aby zacząć od nowa”

43-latka powiedziała, że ​​nie potrafi wymienić żadnego przed kamerami, ale było to trzech członków rodziny. Resztę opowiedziała policja. W każdym razie, ze względu na ciągłe zagrożenie, ona i jej mąż sformułowali plan skierowania rodziny w złym kierunku: „Powiedział, że mam pomysł: idź do adwokata rozwodowego, zabierz ich ze sobą, pomyślą, że jesteśmy rozdzielony.”

READ  Bauer sucht Frau: Objawienie Anny i Geralda Heiserów - Secesja

Ich zgoda: kiedy wszystko się uspokoiło, chcieli razem uciec. Ale potem zmarł Willie Hearn. „To była moja wielka miłość,” powiedziała Jasmine ze łzami. „Wciąż bardzo mnie to boli, ale bardzo się staram się tego pozbyć.” Piosenkarka powiedziała, że ​​nie chce rozmawiać na ten temat, bo jestem tu, żeby zacząć wszystko od nowa.

Continue Reading

Trending