Connect with us

entertainment

Meichberger: Sahra Wagenknecht relatywizuje zbrodnie wojenne

Published

on

Sahra Wagenknecht (z lewej) oszołomiła Sandrę Meißberger.Zdjęcie: zrzut ekranu ard

Dirk Krampitz

Mniej więcej miesiąc temu Sandra Meishberger pożegnała święta wielkanocne. Teraz wrócił i od teraz dwa razy w tygodniu: We wtorki i środy. Na początek zaprosiła się między innymi wybuchowa kobieca walka i urocza mistrzyni show.

  • Sahra Wagenknecht, D-Link (Bundestag)
  • Marielweiss Beck, B90 / Zieloni (były członek Bundestagu)
  • Frank Elstner (reżyser spektaklu)
  • Waldemar Hartmann (były prezenter ARD)
  • Melanie Aman (członek i redaktor naczelny Spiegel)
  • Mary Lau (redaktorka „Zeit”)
Sandra Meicheberger (z prawej) prowadzi dyskusję między Marielweiss Beck i Sahrą Wagenknecht.

Sandra Meicheberger (z prawej) prowadzi dyskusję między Marielweiss Beck i Sahrą Wagenknecht. Zdjęcie: zrzut ekranu ard

Spór Marieluz Beck z Saharą i Agenknecht

Nie ma problemu tam, gdzie Niemcy są bardziej podzieleni niż w przypadku dostaw broni na Ukrainę. Według sondażu przeprowadzonego przez Sandrę Maischberger 45 procent Niemców popiera i sprzeciwia się dostawom ciężkiej broni.

Sahira Wagenknecht zawsze była przeciwna broni palnej. Uważa, że ​​trzeba zrobić wszystko, aby wojnę ukraińską rozwiązać środkami niemilitarnymi. „To wojna kryminalna, ale musimy położyć większy nacisk na kompromis, wynegocjowane rozwiązanie”. Narzeka, że ​​„nie ma wyjścia, aby zachować twarz” dla Rosji, az drugiej strony Zachód „przyśpiesza przekazywanie broni”.

„Uważam to za bardzo nieodpowiedzialne, oznacza to więcej ofiar, więcej zniszczeń i więcej cierpienia dla Ukrainy, ale dla nas oznacza to także naprawdę ogromne niebezpieczeństwo”.

Sarah Wagenknecht

Być może teraz wszyscy się zgadzają z pragnieniem pokoju. Niektórzy inaczej widzą drogę. Vagenknecht wydaje się, że zadanie budowania pokoju spoczywa na Ukrainie. Mniej ważny wydaje im się fakt, że Rosja zaatakowała Ukrainę. Pyta więc Meischbergera, czy jej zdaniem na Ukrainie ma miejsce ludobójstwo.

„Myślę, że z pewnością można by powiedzieć, że mają miejsce straszliwe zbrodnie wojenne”, odpowiada, po czym dodaje, „prawdopodobnie z obu stron”.

READ  Erzgebirgskrimi - The Last Bite: To sobotni film ZDF

Nie tylko na tle okrucieństw w Bucha, jest to punkt, w który Meicheberger stanowczo wkracza. „Przepraszam, gdzie są żołnierze ukraińscy przeciwko narodowi rosyjskiemu, przeciwko rosyjskim kobietom i dzieciom?” Wagenknecht wskazuje na Donbas, gdzie konflikt szaleje od 2014 roku i do tej pory pochłonął około 14 000 ofiar. nieco oszołomiony Meischberger zapytał lewicowego polityka, „czy naprawdę chcesz porównać to, co dzieje się po stronie rosyjskiej na Ukrainie z tym, co dzieje się po stronie ukraińskiej przeciwko Rosji”. Wagenknecht wskazuje na wideo zweryfikowane przez New York Times, na którym widać, jak Ukraińcy strzelają do rosyjskich żołnierzy. „Jeśli dojdziesz do wniosku, że dzieją się tam straszne rzeczy, musisz to powstrzymać”. I jak najszybciej, zamiast przedłużać wojnę dostawami broni. A przy energetyce jądrowej trzeba „jakoś znaleźć układ” w negocjacjach.

„Gdyby to było takie proste, oboje już siedzielibyśmy przy stole negocjacyjnym”, zauważa wyraźnie Meishberger. Ale Wagenknecht wpadł na pomysł, że Ukraina powinna być „neutralna”, jak domagała się Rosja, i że Niemcy i Francja powinny negocjować z Rosją – nawet na czele Ukrainy, jeśli to konieczne.

„Jeśli rząd ukraiński tego nie chce, będzie musiał sam sobie z tym poradzić. Nie możemy za to dać się wciągnąć w konflikt nuklearny”.

Sarah Wagenknecht

Były zielony członek Bundestagu Marielweiss Beck był oszołomiony. Podczas kłótni z Wagenknechtem kilka razy łapała powietrze, żeby zaczerpnąć powietrza, a oboje syczali na siebie tak bardzo, że mogli rozmawiać. Beck zgadza się z nią co do zagrożenia nuklearnego. „Oczywiście jest to coś, czego nie można wymazać ze stołu”. Ale z drugiej strony Putin powiedział, że nie będzie zadowolony z Ukrainy, chce wrócić do czasów Układu Warszawskiego. „Chodzi o kraje bałtyckie, Polskę i oczywiście Mołdawię i Gruzję”. Kiedy Wagenknecht ponownie kierował zagrożeniem nuklearnym, Beck zapytał oszołomiony: „Czy to dlatego Putin decyduje teraz?”. i „A więc Ukraińcy powinni się jednak poddać?”

Dla komentatorów Meishbergera głównymi tematami są wojna, dostawa broni, a tym samym stopień zaangażowania Zachodu. Były kierownik sportowy Waldemar Hartmann „jest tak podzielony jak populacja, to nie jest zła cecha”. Podobnie dziennikarka Spiegla, Melanie Amann, uważa, że ​​ironią byłoby powiedzenie: „Drodzy Ukraińcy, poradzimy sobie samemu”, ale to też nie jest całkowicie pozbawione ryzyka. Zwłaszcza, że ​​nie można liczyć Putina. Kiedy Meischberger zapytał, czy były kanclerz Gerhard Schroeder powinien ponownie spróbować mediacji, Aman wyraźnie odmówił i zadał niski cios: zdjęcie Schroedera z New York Times również wskazywało, że bardzo lubi alkohol:

„Szczerze nie wiem, jaki był jego stan psychiczny”.

Melanie Aman

Dla redaktorki Zeit, Mary Lau, Schroeder w końcu wypadł z gry. „Całkowicie wyrzekł się siebie jako męża stanu”.

Mistrz pokazów Frank Elstner witany jest owacją na stojąco i pożegnaniem.

Mistrz pokazów Frank Elstner witany jest owacją na stojąco i pożegnaniem.Zdjęcie: zrzut ekranu Ziemi

Frank Elstner dotyka widowni studia

Pojednawczym zakończeniem pierwszego wtorkowego programu jest wywiad z reżyserem programu Frankiem Elstnerem. Został powitany owacją na stojąco. „Zaprosiłeś moich fanów?” 80-latek flirtuje. Maischberger chce wiedzieć, jak radzić sobie ze swoim wiekiem. – No, straszne – przyznał z uśmiechem.

Ponieważ Elstner zna Borisa Beckera z kilku wywiadów i przez wspólnych znajomych, Meischberger pyta go o skazanie byłego tenisisty za oszustwo upadłościowe: „Co sprawiło, że złamał prawo w ten sposób?” Elstner ma interesującą teorię: „Jest wielu bardzo bogatych ludzi, którzy nic dla tego nie zrobili. Becker walczył na śmierć i życie o to, kim był – być może nie miał koniecznego szacunku dla bogactwa innych. Życzę mu dobrego snu i może trochę wcześnie wyszedł.

READ  Czy przegapiłeś „Sagenhaft - Wysokie Tatry” w niedzielę na MDR?: Powtórka z serialu dokumentalnego w telewizji i internecie

Potem dochodzi do kariery Franka Elstnera. Zaczęło się w 1952 roku od klasycznego filmu Disneya „Bambi”. Ponieważ Ghazal jako dziecko mówił po niemiecku. Jego matką była Króliczy Tuptuś. Oboje rodzice byli aktorami, przyszedł do radia jako dziecko, ponieważ jako jeden z nielicznych w Baden-Baden mówił standardowym niemieckim. „Nie byłem bez talentu, może mogłem zostać aktorem”. Wolałby jednak zostać reżyserem teatralnym: „Gdybym nie zawiódł na pierwszych poziomach, studiowałbym teatrologię”. Na szczęście z perspektywy czasu: pracował w telewizji jako jeden z najbardziej utytułowanych twórców programów i prezenterów telewizyjnych.

Jakiś czas temu ogłoszono, że ma chorobę Parkinsona. To prosta forma. Elstner żartobliwie nazywa ją „Parkinsönchen” i informuje ją o tym sporcie. Wynalazca chce „Wetten, kurde…?” Świadomość społeczna choroby. „Postawiłem sobie za cel zebranie wszystkich informacji”. Ale w domu jest zupełnie inaczej. „Jestem jednym z największych tłumików. Nie czynię go głównym obiektem w naszej rodzinie, ale on ci towarzyszy”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Mälzer i Henssler prezentują: „Ty śmierdząca suko!” – TELEWIZJA

Published

on

Oszukuj wstyd w gigantycznej szermierce.

W niedzielę wieczorem ponownie pozwolono popisać się zaciekłym zawodnikom, którzy mają najdłuższą łyżkę: najlepsi kucharze Stephen Hensler (49) i Tim Malzer (51) przygotowali zakład na „Mälzer und Hensslerliefer ab” – wliczając w to ataki mafii.

W tym programie szefowie kuchni otrzymują wskazówki, kto zamówił menu. Muszą sami zdecydować, co dokładnie ugotować i przy pomocy wskazówek, jak najlepiej skwierczeć potrawy.

Dodatkowym wyzwaniem są też celebryci, którzy czasami chodzą po kuchni i również składają zamówienie.


Profesjonalni kucharze w pracy (i motłoch) w kuchniZdjęcie: RTL / Hendrik Lüders

Steffen Henssler wygrał oba razy w pierwszym sezonie, więc pokazał dwie gwiazdki na swojej koszulce: „Nie sądziłem, że znów będziesz rywalizować”. Matjes-Schubser. Stephen jest denerwujący i totalnie głupi”.

Jörg Bilawa poprosił o piosenkę „Burgundy Cheeks”

Już na pierwszym okrążeniu nerwy były na krawędzi. Trzeba było nakarmić grupę starszych kobiet – ale nagle wszedł mediator Jörg Bilawa (56 l.) i zażądał z menu „bordowych policzków”. To było danie Mälzer, więc znalazło się pod podwójnym stresem.

Ale Biława był zadowolony ze swojego jedzenia i chwalił: „Mam jedną gwiazdkę”. Powód, dla którego Stephen Hensler znów zaczął kopać: „To też pozostanie jedynym”. Malzer po raz pierwszy stracił panowanie nad sobą i krzyknął: „Przestań teraz!”


Moderator Jörg Bilawa (z lewej) miał apetyt na policzki

Moderator Jörg Bilawa (z lewej) miał apetyt na policzkiZdjęcie: RTL / Hendrik Lüders

Jego zemsta nastąpiła, gdy starsze panie zostały przewrócone i powiedział im o swoim rywalu w kuchni: „Powiedział: stare siodło”. Dla Mälzera z trasy narciarskiej były pełne punkty, a Hensslerowi udało się zdobyć cztery gwiazdki.

Katastrofa pizzy

Więcej desperacji pojawiło się wraz z kolejną prośbą od telewizyjnych kucharzy. Nóż do pizzy był wyraźnie widoczny na głównym zdjęciu: młoda rodzina oczekiwała pizzy.

Henssler jęknął: „Bzdura jest mówić: chcę pizzę za 70 minut. To po prostu nie działa!”


Mälzer (z lewej) i Henssler - Surowe powiedzonka, dobra kuchnia

Mälzer (z lewej) i Henssler – Surowe powiedzonka, dobra kuchniaZdjęcie: RTL / Hendrik Lüders

Jednak Mälzer już przedsięwziął środki ostrożności i radośnie zabrał ciasto ze swojego pokoju. Teraz Henssler zdmuchnął sznur do kapelusza: „Ty śmierdząca suko nie powiesz mi teraz, że używasz gotowej pasty?”

Potrzebny był plan. Henssler wyjął telefon komórkowy i zamówił pizzę w firmie kurierskiej: „Sam tu nie robię pizzy”. Tim Malzer wykrzywił nos: „Dobry pomysł, ale jest też niesamowicie wstydliwy. Wstydziłbym się”.

Potem było to: moderator poinformował Stephena Gatena (49) o wiadomości wideo i chciał również menu. To spowodowało następujący atak tłumu na Steffena Hensslera: „Steffen może pocałować mnie w tyłek”.

Był bardziej zadowolony z pizzy z truflami niż z usługi dostawy, ale Mälzer wciąż trząsł się ze złości z powodu oszustwa z pizzą: „Żartujesz? Jeśli zdobędę jeden punkt, zwymiotuję”.


Moderator Stephen Gaten miał siłę napędową

Moderator Stephen Gaten miał siłę napędowąZdjęcie: RTL / Hendrik Lüders

Nawet podczas wydawania, Malzer ciągle skarcił się, grawerując: „Każdy inny będzie zawstydzony na śmierć. Nie odważy się już pokazywać publicznie. Że ktoś naprawdę jest taki haniebny i może ujść mu na sucho…”

W końcu Mälzer był w stanie walczyć o remis: Henssler miał po cztery punkty.

Mają problem z przedawkowaniem testosteronu.

Prezenterka Janine Michaelsen (40 l.) była kolejnym znanym gościem i dokładnie wyczuła, co dzieje się między dwoma gigantami gotowania: „Myślę, że na pewno mają problem z przedawkowaniem testosteronu. I właśnie w tym kobiety zawsze pomagają”.


Poczułem nadmiar testosteronu z daleka: mediatorka Janine Michaelsen

Poczułem nadmiar testosteronu z daleka: mediatorka Janine MichaelsenZdjęcie: RTL / Hendrik Lüders

Mälzer pomógł w rundzie finałowej: zdobył tutaj pełne pięć gwiazdek i udało mu się wygrać cały konkurs. Za karę Henssler musiał wygłosić pochwałę swojemu rywalowi, szepcząc przesadnie: „Jest tylko jeden numer. A to Tim Malzer”. Znowu narzekał: „Przestań się tak głupio uśmiechać”.

Na koniec był ciepły uścisk. Nie mogli długo się na siebie gniewać.

READ  Erzgebirgskrimi - The Last Bite: To sobotni film ZDF
Continue Reading

entertainment

„Belvedere Summer Bay Season 2022” startuje 19 maja 2022 na Upside East w Monachium i 16 maja w „Studio C” w Berlinie

Published

on

Latem miasta stają się coraz gorętsze, a imprezowanie jest większe niż kiedykolwiek – i zostało to pokazane dwa razy w tym tygodniu. Ten „Lato nad zatoką Belvedere„jak najpiękniejsza”lokalizacje plaży miejskiej„W tym roku w końcu wracają do wybranych i fantastycznych lokalizacji imprez w całych Niemczech.

Świętowaliśmy mecz otwarciaWódka Belvedere’, z dwoma wydarzeniami: poniedziałek w Berlinie z garden party zabawne banki A w czwartek, 19 maja 2022, wysoko nad dachami Monachium, na miejscu imprezy.Do góry nogami„W modnym Werksviertel.

I z gośćmi takimi jak aktorzy Moritz Bleibtrodyrektor Linder HaussmannAktorka Della Piasco i aktorzy David Cross (Obecnie oba można oglądać w kinach w „Stasikodie” Leandera Haussmanna), Sarah Brandner, Marlisse Pia Pfeifferhofer I Soleen Omaraktor Jana Friedmanamodelka i influencer Andre Hamann jak również z cudowną Muzyczny duet „Alcatraz” aka Aaron i Leo Altaras na gramofonach.

Pogoda też się poprawiła: w upalne letnie temperatury goście delektowali się drinkami na tarasie na dachu i podziwiali wspaniałe widoki na Monachium.

Moritz Bleibtreu / Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 / @Photo: BrauerPhotos / Goran Nitschke dla Belvedere Vodka
Moritz Bleibtreu / Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 / @Photo: BrauerPhotos / Goran Nitschke dla Belvedere Vodka

Moritz Bleibtro Był podekscytowany inauguracją Essar: „Jestem w Monachium trochę przez przypadek. Przyjechałem z kręcenia w Marsylii w drodze powrotnej do Hamburga – z przerwą w podróży w mieście. Pod tym względem wyszło dobrze i pomyślałem sobie: „Przy tak wspaniałej pogodzie chciałbym tu pojechać”. Dobrze znów widzieć twarze ludzi i to mnie uszczęśliwia.

Czy tęsknię za imprezowaniem podczas pandemii? „Święto to nie tyle, co zabawa życia towarzyskiego, z której duża część została utracona. Dobrze, że coś takiego jak dzisiaj – z dużą starannością i uwagą – znów jest możliwe. ”

Zawsze lubi przyjeżdżać do Monachium:”Urodziłem się tutaj. A tu, w mieście, czuję się niesamowicie komfortowo. Co oznacza dla niego wizyta w Monachium? „Posiłek w „Franziskaner” i odwiedź Viktualienmarkt. Monachium to także świetne miasto do pracy. Tej jesieni znowu kręcę film fabularny w Monachium. Nie wolno mi więcej zdradzać”. W Marsylii stanął przed kamerą w serialu „Transatlantyk” Netflixa: historii ucieczki podczas II wojny światowej. Gram rolę tłumacza i filozofa Waltera Benjamina.”

READ  Sarah Lee Heinrich o tym, jak radzi sobie z groźbami śmierci

Co przyniesie lato? „Najpierw trochę odpoczynku i bardzo się z tego cieszę. Mam nadzieję, że będę mieć szczęśliwe wakacje. „

Leander Haussmann, Deleila Piasko, David Kross/Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022/@Foto:BrauerPhotos/Goran Nitschke dla Belvedere Vodka
Leander Haussmann, Deleila Piasko, David Kross/Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022/@Foto:BrauerPhotos/Goran Nitschke dla Belvedere Vodka

Poznał aktorkę na imprezie Della Piasco, która była przed kamerą z Bleptro w Marsylii jako główna aktorka w serialu Netflix „Transatlantic”. Obecnie można ją zobaczyć w kinach w „Stasikodie” Leandera Haussmanna, który później pojawił się na wernisażu, a także aktora Davida Crouse’a, który również brał udział w filmie.

Dilla Piasco: „Będę kręcił w Marsylii do końca czerwca, ale mam teraz kilka dni wolnego i nie mogę się doczekać wizyty w Monachium.

Co sprawia, że ​​letnia impreza jest dla Ciebie wyjątkowa? „Dobre rozmowy i oczywiście pogoda musi być odpowiednia. „

Dobrze jest w końcu znów zobaczyć innych ludzi i cieszyć się latem na dachach’, Rozchmurz się Sarah Brander.

Również w Monachium była topowa modelka Soleen Omar: „Jestem bardzo podekscytowany letnim sezonem imprezowym i jestem bardzo wdzięczny i szczęśliwy, że teraz możesz znów być w tłumie i imprezować.Jak myślisz, jakie są najważniejsze elementy imprezy? „Dobre drinki, bo tak można znieść upał i oczywiście dobrą muzykę.

W rytm wspaniałych braci Aaron i Leo Altaras pod jej pseudonimem.AlcatrazTańczył dziko do późnej nocy.

Zawsze uwielbiamy być w Monachium, zwłaszcza, że ​​mieszka tu moja dziewczynapowiedział Aaron. Bracia przepis na dobrą imprezę? „Ładna pogoda, świetne drinki, mili ludzie i oczywiście DJ set – jak dzisiaj.Obaj bracia odnoszą również sukcesy jako aktorzy: Aaron jest najbardziej znany z roli w filmie telewizyjnym ARD Nie są wszyscy zabójcami, opartym na wspomnieniach z dzieciństwa i młodości Michaela Degena.

READ  Alarmowe Towarzystwo Dobrostanu Zwierząt w Krakowie: Wypieki grozy - rozrywka

Młody człowiek w adaptowanym filmie wcielił się w Michaela Deggina, grał także w miniserialu Netflix „Nieortodoksyjny” w 2020 r., a od 2021 r. brał udział w serialu „Sprawy prawne”. Jego młodszy brat Leo grał m.in. w filmie fabularnym film telewizyjny „Zniewolony A w serialu „Strong Team”.

Mój nowy film fabularny „Servus Papa – Do zobaczenia w piekle” zostanie pokazany na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Monachiumpowiedział Liu.

Model harcerski Biman Amin Przyszedł ze swoją dziewczyną Sandra Abfelbeck: „już zrobione
Kiedyś odwiedził podwarszawski zakład produkcyjny Belvedere Vodka. W Warszawie jest też świetna restauracja Belvedere i jadłam tam z wzorcowym agentem
. „Co oznacza dla niego wspaniała letnia impreza?”Dobre drinki, dobre towarzystwo i taras na dachu?. „

Julia Czechner / Belvedere Summer Bay na sezon 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 / @Photo: BrauerPhotos / Goran Nitschke dla Belvedere VodkaSoleen Omar, Sarah Brandner / Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 / Foto: BrauerPhotos / Goran Nitschke dla Belvedere Vodka
(z lewej) Julia Schechner (z prawej) Soleen Omar, Sarah Brandner/Belvedere Bay Summer 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022/@BrauerPhotos/Goran Nitschke dla Belvedere Vodka

lekarz i modelka Julia Schechner (była dziewczyna Eliasa Mubaraka) przyjechała ze swoim chłopakiem Jeremiasem: „Świetna zabawa, aby zobaczyć, jak miasto ożywa przy tej cudownej pogodzie. Dobry napój nie zaszkodziZaśmiała się. „Idealny początek kolejnego weekendu.

Wystawcy i influencerzy Andre Hamann Był zadowolony ze swojej pierwszej letniej imprezy w swoim nowym domu:”Przeniosłem się z Hamburga do Monachium trzy miesiące temu z powodów zawodowych. Z powodu całej pracy nie miałem jeszcze czasu na świętowanie i bardzo się cieszę z tego wspaniałego wieczoru dzisiejszego wieczoru. Ale nie mogę się też doczekać tutejszych jezior i ogródków piwnych. Zwłaszcza piękna przyroda i góry, bo w tym roku jestem w triathlonie i już do niego trenuję. „

aktor Jana Friedmana Przyszedł ubrany odpowiednio – w hawajską koszulę – i rzeczywiście z letnią opalenizną:Wróciłem z wakacji na Fuerteventurze dopiero na kilka dni i naprawdę mogłem cieszyć się tam latem. Miło jest zacząć od nowa letnie imprezy.

Obecni również na imprezie na dachu Izara: Aktorzy Daniela Christensena I Castro książę Avom (obaj są znani z powieści kryminalnych „Eberhofer”), aktor Mikołaj WolfMuzyka Królowa Lizziektóra specjalnie na to wydarzenie wróciła do Monachium ze swojego nowego domu w Londynie, projektantka Natasza Zielonawpływowy Julia HauptModele Clara Buchner, DJ ZoomLikeprzełożony Barbara Osthoff I wiele więcej.

READ  Ścieżka w Koronach Drzew Uznam to prawdziwa atrakcja

Dzięki imprezom „Belvedere Vodka” naprawdę wywołała oczekiwanie na piękne „Summer Bay Sites”. Tak też było w Berlinie na początku tygodnia: Australijczyk z Berlina dał swój wybór akompaniamentu muzycznego na garden party w Szprewie Mickey Woodbridge. Zyskał także międzynarodową uwagę, współpracując z Depeche Mode i Rihanną. Na letniej imprezie Belvedere Bay Mickey wystąpił ze Staatsballetttänzer Lucio Vidal zatrudnienie.

Plus Supergwiazdy TikTok Chłopcy z windynajwyższy model Francesca KnoppModelka i artysta Zoe Helali Byli też aktorami Kida Khidr Ramadanmuzyk lub instrumental Alyssa CordesJak gwiazdy mediów społecznościowych Nils Kessel, Toby Yu lub żyćjak artyści Andy Casher I Siedmiu Parkerówmediatorzy Wiosenny szef kuchni I Miyabi Kawai A aktorka Zsa Zsa Inci Buerkle wśród gości.

Marvin Fuchurst, Queen Lizzie, Raphael Maustri Meijs, Marvin Mario, Konstantinos Karasavedis / Belvedere Bay w sezonie letnim 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 / © Zdjęcie: BrauerPhotos / Goran Nitschke dla Belvedere Vodka
Marvin Futurust, Queen Lizzie, Raphael Maestri Meijs, Marvin Mario, Konstantinos Karasavedis/Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 r.

Imprezowy tłum świętował przy ognisku nad brzegiem Szprewy – w otoczeniu naturalnych składników Belvedere Vodka: wody, ognia i polskiego żyta.

Koneserzy i imprezowicze mogą teraz przez całe lato uciec od codzienności w salonach, delektując się pysznymi wódkami. Ciesz się czystą wakacyjną atmosferą – w samym środku miasta.

Moderatorzy Barbara Osthoff, modelka Peymann Amin i dziewczyna Sandra Abfelbeck/Belvedere w sezonie Summer Bay 2022 w Upside East w Monachium 19 maja 2022 r. (Fot.: Martin Schmitz)
Prezenterka Barbara Osthoff, modelka Beymann Amin i dziewczyna Sandra Abfelbeck/Belvedere Summer Bay Season 2022 na Upside East w Monachium 19 maja 2022 r.

W Monachium tegoroczna „Belvedere Summer Bay” znajdowała się w chłodnej przestrzeni zewnętrznej restauracji „Herzog” na Lenbachplatz – a ta jest już otwarta.

Andrea Vodermeyer, © Zdjęcia: „Brauer Photos for Belvedere Vodka” Martin Schmitz

Continue Reading

entertainment

Streamuj „Otto total” online w RTL na żywo w RTL +

Published

on

RTL>zabawa>

Najwyższy czas – Otto Waalkes świętuje swoje 50. urodziny, a RTL świętuje z nimi. Pięć dekad obecności kinowej, filmowej i telewizyjnej kultu wschodniofryzyjskiego zostało starannie przygotowanych do „Auto Total”. Wynik? Otto Walks prowadzi się przez pokaz klipów, który zawiera wszystkie najważniejsze momenty jego kariery. Pokaz dla wszystkich wiernych fanów Otto i oczywiście dla tych, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Auto Total gra 21 maja 2022 o 20:15 w czasie rzeczywistym. Równolegle z transmisją telewizyjną „Otto total” można oglądać również w transmisjach na żywo RTL na RTL+. Po zakończeniu transmisji „Otto total” również w RTL + stream o pełnej długości Gotowy.

Kult wschodniofryzyjskiego Otto Walks

Otto Waalkes pozostaje jednym z najbardziej utytułowanych niemieckojęzycznych komików, a dzięki swojemu niepowtarzalnemu stylowi podbił serca wielu fanów. Komik, komik, muzyk, dubbingowiec, aktor i reżyser – to wszystko Otto. Otto stworzył niesamowitą linię prac, na którą ponownie patrzymy w „Otto total”.

„Otto total”: przesyłaj strumieniowo cały program na żywo w RTL +

Chcesz oglądać na żywo Otto Waalkes Anniversary Theater wraz z transmisją telewizyjną? Auto Total będzie również transmitowane online w RTL+ w poniedziałek, 21 maja 2022 r. od 20:15.

READ  Laura Muller dzieli się swoim pierwszym selfie od miesięcy
Continue Reading

Trending