Connect with us

sport

Marka Heiner zaskoczona odwołaniem kursów – jasne oczekiwania wobec NBD

Published

on

Heiner Brand (z lewej) i jego były reprezentant Stefan Kretzschmar.Zdjęcie: dpa / Uwe Anspach

Ekskluzywny

Łukasz Grybowski

Turniej EM, który rozpocznie się w czwartek, będzie wyjątkowym turniejem dla dziewięciu graczy. Ponieważ niemiecki gra w piłkę ręczną W środku zmiany. Trener reprezentacji Alfred Jeslason musi odbudować skład w porównaniu do zeszłorocznych Mistrzostw Świata z powodu kilku odwołań.

Wywołało to również gorące dyskusje wśród byłych zawodników, trenerów i urzędników na temat znaczenia zespołu DHB dla graczy. „Myślałem, że każdy młody zawodnik zrobi wszystko, aby wykorzystać taką okazję”, skrytykował byłego trenera reprezentacji Heinera Branda w rozmowie z Watsonem. Marka jest szczególnie rozczarowana rozgrywającym Jordi Knorrem.

„To dla mnie za dużo, gdy tak wielu graczy odwołuje taki turniej z powodów osobistych. Moja podstawowa sytuacja mi nie odpowiada i skłania do myślenia”.

Były trener reprezentacji narodowej piłki ręcznej Heiner Brand

Ze względu na odnowienie nikt tak naprawdę nie jest w stanie powiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się niemiecka drużyna. Ani trener Alfred Jeslason („nie jesteśmy kandydatem do medalu”), ani rozgrywający Philip Weber („torba mistrzowska”), ani Heiner Brand, który widzi DHB jako faworyta w grupie wstępnej i trzy zwycięstwa nad Białorusią, Austria Zaproszenia z Polski. Drużyna DHB odniosła w piątek swoje pierwsze zwycięstwo nad Białorusią.

W rozmowie z Watsonem Brand wyjaśnia, w ramach których niemieckie drużyna narodowa 2007 po raz ostatni zdobył tytuł mistrza świata, wLub dla drużyny biorącej udział w turnieju zależy to od tego, który gracz jest szczególnie odpowiedzialny i co poszło nie tak z DHB przed głównymi turniejami.

Panie Brand, przed rozpoczęciem Puchar Świata w piłce ręcznej W Egipcie rok temu zrobiłem Wywiad z Watsonem Johannes Jolla został wybrany jako zawodnik, który może odegrać ważną rolę w przyszłości. W piątkowym meczu otwarcia reprezentacji Niemiec z Białorusią 24-latek poprowadzi zespół jako kapitan.

Marka Hainer: Mnie to nie dziwi. Jego występ jest postępowy i na korcie pokazał, że ma dobrą postawę i zawsze gra z pełnym zaangażowaniem.

Czego oczekujesz od niego podczas turnieju?

Jest wzorem do naśladowania dla innych graczy. Uosabia postawę, jakiej trener wymaga na boisku, a teraz może również powiedzieć innym, dokąd zmierza ścieżka. Ale nie powinieneś zbytnio wnikać w nowe zadanie i obciążać go jakimikolwiek zadaniami specjalnymi. Powinien nadal skupiać się na wynikach sportowych.

READ  Czy jest w pułapce Kovaca w Bayernie?

Co powinien zrobić w zakresie sportu?

Właściwie odegrał główną rolę w zeszłorocznym mundialu. Ponieważ Henrika Pekelera już nie ma, on i Patrick Wiencek mają bardzo szczególne zadanie w obronie.

Johannes Gulla jest kierownikiem zespołu DHB w EM.

Johannes Gulla jest kierownikiem zespołu DHB w EM. Zdjęcie: www.imago-images.de / Norbert Schmidt

Niemieccy bramkarze zawsze mają specjalną misję. Za Andreasem Wolffem, zamiast wspaniałego doświadczenia Silvio Heinfettera i Jogi Petera z Tilem Klimbeckiem i Joelem Perlimem, który początkowo siedział w domu, jest teraz dwóch wschodzących bramkarzy. Co ufacie oboje zrobić?

Spodziewałem się, że ta dwójka zostanie wstępnie nominowana. Wyróżniałeś się dobrymi wynikami w Bundesliga Zalecana. Myśl z wyprzedzeniem: obaj mogą teraz zdobyć doświadczenie w swoim pierwszym dużym turnieju, ponieważ mogą stawić czoła jeszcze większym wyzwaniom na igrzyskach olimpijskich w 2024 roku.

To sprawi, że Andreas Wolff stanie się oczywistym numerem 1 w niemieckiej bramce. Ale od czasu swojego światowego występu, który zdobył mistrzostwo Europy w 2016 roku, musiał raz po raz zmagać się ze zmianą kształtu.

Musisz mieć nadzieję, że konsekwentnie gra dobry turniej, ponieważ jest to również konieczne, aby grać na szczycie. Mógłby mieć lekką fazę słabości w meczu, ale drużyna, która chce grać na szczycie, potrzebuje bramkarza, który gra na bardzo wysokim poziomie. Być może presja po 2016 roku była tak duża, że ​​nie mógł powtórzyć tych osiągnięć.

Ale są zmiany nie tylko w bramce, ale i na boisku. Między innymi nie ma już dwóch doświadczonych graczy, Uwe Gensheimera i Stephena Weinholda.

Ale nie widzę w tym problemu.

czemu?

Na przykład Ove Gensheimer nie był obecny, aby wygrać Mistrzostwa Europy 2016 i był nieobecny między nimi, częściowo z powodu nadmiernego stresu, częściowo z powodu kontuzji. Weinhold zawsze był ważnym gościem na zapleczu ze względu na swoje zaangażowanie i doświadczenie, ale jest to ogromna szansa dla graczy, którzy wcześniej nie byli w centrum uwagi lub którzy są nowi.

Jüri Knorr, wybitny niemiecki talent na pozycji rozgrywającego, powinien być w centrum uwagi, ale nie wziął udziału w turnieju. EM odbędzie się w warunkach 2G, ale Knorr nie chce się szczepić, ale polega na regularnym oznaczaniu przeciwciał, odkąd nabawił się korony ponad rok temu.

Oczywiście wstydź się jemu i zespołowi. Byłaby to dla niego świetna okazja, by odegrać kluczową rolę w zmieniającym się zespole.

Czy rozumiesz jego decyzję?

Trudno mi to zrozumieć jako osoba starsza. Myślałem, że młody zawodnik zrobi wszystko, aby wykorzystać taką okazję. Ale podał swoje powody, które również są akceptowane. A potem po prostu musisz żyć w tej sytuacji, aby znów pojawiły się możliwości dla innych.

Heiner Brand jako ekspert w dziedzinie Sky Handball.

Heiner Brand jako ekspert w dziedzinie Sky Handball.Zdjęcie: www.imago-images.de / Marco Wolf

Ponadto dwóch weteranów, Fabian Wade i Patrick Grotzky, zostało odwołanych z powodów rodzinnych. Ty i były reprezentant reprezentacji Stefan Kretzschmar skrytykowaliście to kilka tygodni temu. Powiedział Fabian i moja ręka w jednym Wywiad z „Tagspiegelem”Nie obchodzi go, co myślisz.

On też tam jest. Powiedziałem też, że zawsze są specjalne powody, które trzeba zaakceptować. Nie znam poszczególnych spraw, więc nie potrafię ich w ogóle oceniać. To dla mnie przesada, kiedy tak wielu graczy rezygnuje z takiego turnieju ze specjalnych powodów. To nie pasuje do mojej podstawowej sytuacji i zmusza do myślenia.

Podwórkowy gracz Fabian Wede z Fuchssen Berlin.

Podwórkowy gracz Fabian Wede z Fuchssen Berlin. Zdjęcie: www.imago-images.de / Daniel Lakomsky

Kretzschmar skrytykował również, że jego zdaniem wezwanie zespołu DHB było często bezpośrednio związane z dodatkowym obciążeniem.

Oczywiście gracze, którzy są jeszcze w grze Liga Mistrzów Są aktywni w swoich klubach, wielu grach i Wycieczki. Ale reprezentacja to coś innego i nowe wyzwanie. Powinieneś być szczęśliwy, gdy poznasz ludzi, z którymi nie grali od kilku tygodni. I myślę, że tak jest w przypadku większości graczy obecnej generacji. Ale z pewnością jest więcej sytuacji, o których ludzie myślą, poddając się drużynie narodowej.

Ze względu na obecny stan Corony, wariant Omikrona i kilka kontuzji, przygotowanie się dla wielu zespołów było trudne.

READ  Nacisk na ławkę we Freiburgu, reprezentant Feyenoordu: Guus Thiel w najlepszym wydaniu

Biorąc pod uwagę obecną sytuację, możemy wykorzystać fakt, że najmocniej uderzają inne drużyny. To na pewno nie jest fajna sytuacja i być może niektórych naszych graczy prześladuje fakt, że zawsze coś może się zdarzyć. Wyniki sportowe nie są już koniecznie wartościowe, jeśli zawodnik zostanie anulowany z powodu korony.

Czy gracze będą mogli to ukryć podczas meczów?

Skupienie się na grze i wygranej powinno być najważniejsze, ale poza grami, o których będziesz myślał. Nie da się uniknąć zmierzenia się z problemem Corony.

„W ciągu ostatnich kilku lat dużo mówiło się o wyższych stanowiskach i medalach”.

Heiner Brand o roszczeniach Niemieckiego Związku Piłki Ręcznej przed turniejami

i wywiad z „kickerpowiedział Bob Henning, dyrektor Foxes Berlin Powiedział, że drużyna z najmniejszą liczbą przypadków korony wygra mistrzostwa Europy. W porównaniu z innymi krajami zespół DHB jak dotąd przetrwał pozytywne testy. Czy więc drużyna jest faworytem turnieju?

Poczekajmy. Po zmianie regulaminu kwarantanny, który został skrócony z 14 do 5 dni, nie było wiadomo, z jakimi zawodnikami będą grać drużyny. W przeszłości były też drużyny, które nagle doznały kontuzji i niekoniecznie były gorsze.

W 2007 roku Heiner Brand został mistrzem świata jako trener drużyny DHB.

W 2007 roku Heiner Brand został mistrzem świata jako trener drużyny DHB. BUDOWA: / Koronkowe Perini / Koronkowe Perini

niezgodne z Szwajcaria I mistrz olimpijski Francja Drużyna DHB odniosła zwycięstwa w ostatnich dwóch meczach testowych. Co to oznacza dla meczów rundy wstępnej z Białorusią, Austrią i Polską?

Nawet gdyby obaj przegrali, uważałbym ich za najlepszych kandydatów w grupie. Cel powinien być jasny, aby zakończyć rundę eliminacyjną trzema zwycięstwami. Gracze wkraczają bez obciążenia i nie mają presji, aby koniecznie znaleźć się na czele. Z trzema sukcesami możesz przejść do następnego cyklu bardziej zrelaksowany, a potem zobaczyć, co jest możliwe.

Czy to i udane Mistrzostwa Europy mogą stworzyć nową sensację w piłce ręcznej? Niemcy rozgorzeć?

Tak myślę. W ostatnich latach dużo mówi się o wyższych stanowiskach i medalach. Oczywiście trzeba stawiać sobie wysokie cele, ale potem podejść do zadania bez wcześniejszego omawiania jakichkolwiek konsekwencji.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Daniel Miedwiediew i Aleksander Zverev z najwybitniejszych kandydatów? Rozpoczął się poker

Published

on

Daniil Miedwiediew wymyślił własną logikę, jeśli chodzi o pytanie o najlepszych kandydatów na Australian Open.

Uśmiechnięty mistrz US Open powiedział w wywiadzie dla Eurosportu: „Zawsze mówię, że faworytem jest gracz z najwyższą oceną. Teraz to Rafa, ponieważ wygrał 20 tytułów wielkoszlemowych”.

Wiedząc doskonale, że zajmuje drugie miejsce w światowych rankingach, jest na papierze człowiekiem z największą szansą na wygranie Pucharu Normana Brooksa.

Australian Open

Zverev oskarżony w sprawie Djokovic: „Aby dramat się nie wydarzył”

15 godzin temu

Rzeczywiście, wraz z Zverevem, Miedwiediew był najlepiej przygotowany do pierwszego turnieju wielkoszlemowego sezonu.

Runda pierwsza: Miedwiediew wygrywa płynnie – najważniejsze wydarzenia

Wygrał trzy ze swoich czterech singli w Pucharze ATP, a dochodząc do finału w zeszłym roku, Rosjanin udowodnił, że dobrze radzi sobie w warunkach panujących w Melbourne Park.

Bardzo pożyteczny był również początek tego roku, Miedwiediew pokonał Szwajcara Henri Laksonena 6-1, 6-4, 7-6 (7-3)..

Wellander: „Miedwiediew jest najlepszym kandydatem”

Ale czy dlatego jest najlepszy?

25-latek publicznie temu zaprzecza – w przeciwieństwie do trzykrotnego zwycięzcy Australian Open Matsa Wellandera. Przemawiając w Eurosporcie, Szwed powiedział: „Daniel dobrze bronił się w pierwszym meczu z Henri Laksonen i grał cierpliwie. Jeśli Novaka nie ma w pobliżu, dla mnie jest najlepszym graczem na świecie i zdecydowanie faworytem”.

Miedwiediew czeka jednak trudny zwrot w drugiej turze.

Pokaż więcej powagi? Najważniejsze wydarzenia z szalonej imprezy Kyrgios

Zmierzy się z Nickiem Kyrgios – i udowodnił, że jest w świetnej formie i dokładnie wie, jak zamienić jardy w kociołki w „meczu u siebie”. Otwierający kontra Liam Brody Imponujący.

Zverev ma na liście kwartet

Jeśli chodzi o rankingi, według Miedwiediewa najlepsze karty ma Alexander Zverev z Hamburga. Świat numer trzy zaczął się od numeru jeden 7:6 (7:3), 6:1, 7:6 (7:1) przeciwko Danielowi Altmaier W turnieju i oczywiście myśli także o nowym układzie sił w Melbourne.

W półfinale mógł spotkać mistrza olimpijskiego i broniącego tytułu mistrza Djokovica. Teraz ustalone.

Wyłącznie Zverev: „Aby Misha mógł wyrzucić mnie przez okno”

Zverev odpowiada na ulubione pytanie z mieszanką prostoty i pewności siebie. „Kiedy mówisz o potencjalnych zwycięzcach, musisz mówić o Miedwiediewie, Tsitsipasie, ale przez ostatnie sześć miesięcy grałem też dobrze” – powiedział 24-latek. O tak, Rafael Nadal „zagrał niesamowicie dobrze we wspólnych treningach” – potwierdził Zverev.

Trzecie miejsce w rankingu ma również czterech kandydatów na liście – chociaż Nadal i Tsitsipas nieco pogorszyli się w opinii publicznej w ciągu ostatnich kilku tygodni. I to był Hiszpan, ponieważ był dłużej po greckiej koronie, ponieważ miał problemy z łokciem.

Zamiatany Tsitsipas wydaje się być na początku przezwyciężony Mikael Ymir w pierwszej rundzie 6:2, 6:4, 6:3 z miejsca.

Becker: „Kto nazywa Nadala czarnym koniem…”

Z drugiej strony, Nadal przed Australian Open pokazał, że nawet w wieku 35 lat wciąż jest w stanie mocno wrócić. ten Superstar wygrał przedsezon w Melbourne Po nim nastąpiło królewskie zwycięstwo 6:1, 6:4, 6:2 nad Marcosem Gironem na początku Australian Open.

Dobry dotyk! Szybki Nadal po powrocie Wielkiego Szlema

King of Clay Courts powraca w postaci tytułu Down Under. Ci, którzy pozostają sceptyczni wobec tego, powinni wziąć do serca deklarację eksperta Beckera z Eurosportu: „Każdy, kto nazywa Nadala czarnym koniem, nie ma pojęcia o tenisie”.

Możesz być zainteresowanym także tym: Kyrgios – Tłusty wyświetlacz z nieporozumieniem

Podcast – Das Gilby vom Ball: Becker wykorzystuje szanse Zvereva

Podcast tenisowy jest dostępny w Spotify, Apple Podcast lub zaufanej platformie

Baker: Dlaczego spóźniona gwiazda Raducanu skandowała „przesadnie”.

Australian Open

Po wydaleniu: Djokovic na Nadalie jest „jednym z urzędników”

Wczoraj o 12:17

Francuski Otwarte

Djokovic też nie ma na French Open? Sytuacja robi się coraz trudniejsza

Wczoraj o 10:48

READ  Marcus Anfang: Niemiecka Federacja bada byłych trenerów Werdera! Czy w ogóle straci prawo jazdy? - Bundesliga
Continue Reading

sport

Nick Kyrgios daje pierwszorzędny występ przeciwko Liamowi Broady’emu — i wyjaśnia nieporozumienia

Published

on

„Nie wiem, co zrobiłeś z tym tłumem”, Nick Kyrgios był zaskoczony przesłuchaniem w sądzie na temat ogromnego hałasu, jaki fani zrobili na John Cain Arena.

Każda wypowiedź Australijczyka była witana okrzykiem „siiiiiiu” z szeregów. „Myślałem, że zrobią to przez dziesięć minut, ale zajęło to dwie i pół godziny” – powiedział Kyrgios.

Rekord świata 115. Podniósł piłkę i rzucił się w słynną radosną pozę ikony piłki nożnej Cristiano Ronaldo, który kiedyś spopularyzował wezwanie „Siiiiii”, tuż po meczu.

Australian Open

Zverev oskarżony w sprawie Djokovic: „Aby dramat się nie wydarzył”

7 godzin temu

Ale niektórzy obserwatorzy myśleli, że wiwaty fanów wygwizdywały Kyrgios. nie zgadzać się.

„Nie, nie zostali wygwizdani. Ludzie mają to jak Ronaldo, który robi to za każdym razem, gdy zdobywa bramkę” – powiedział okropny dzieciak na scenie.

Kyrgios służy od dołu przez nogi

Kyrgios zapewnił już najlepszą rozrywkę na boisku.

Kyrgios gra od dołu przez nogi – a publiczność szaleje

W pierwszym secie strzelił gola przez nogi po podaniu od dołu. Ogólnie rzecz biorąc, był to zaskakująco dobry występ dla lokalnego mistrza, który nie grał w mecz od końca września i od tego czasu został zarażony koronawirusem.

W drugiej rundzie na Australian Open czeka prawdziwy mecz tenisa.

On tak naprawdę tego nie zrobił…!? Kyrgios pije piwo fanów

Kyrgios spotyka Daniila Miedwiediewa, światowego numer dwa.

„Dla mnie najlepszy mecz tej drugiej rundy”, mówi rozpromieniony Ekspert Eurosportu Boris Becker do konfrontacji.

Kyrgios: Nie wiem, co zrobiłem z tym tłumem

Australijczyk wygrał dwa poprzednie mecze, ale widać, że rola kandydatów spada na barki Rosjan.

Możesz być pewien: będzie kolejny duży show.

Możesz być zainteresowanym także tym: Wszystkie informacje o Australian Open

Podcast – Das Gilby vom Ball: Becker wykorzystuje szanse Zvereva

Podcast tenisowy jest dostępny w Spotify, Apple Podcast lub zaufanej platformie

Wygwizdanie? Kyrgios sprzeciwia się i wskazuje na Ronaldo

Australian Open

Po wydaleniu: Djokovic na Nadalie jest „jednym z urzędników”

Wczoraj o 12:17

Francuski Otwarte

Djokovic też nie ma na French Open? Sytuacja robi się coraz trudniejsza

Wczoraj o 10:48

READ  Wyraźne zwycięstwo - Jurgen Klopp wygrywa pojedynek niemieckich trenerów
Continue Reading

sport

Australian Open prosto w wyżeł: Kerber, Miedwiediew, Murray, Tsitsipas i Kyrgios otwierają się w Melbourne

Published

on

Pierwszym ważnym wydarzeniem roku tenisowego jest tradycyjnie Australian Open. W Melbourne gwiazdy walczą o zwycięstwo w Wielkim Szlemie.

W sesji wieczornej Angelique Kerber ma do czynienia z Estończykiem Kaia Kanepi. Odbędzie się również wyczekiwany pojedynek pomiędzy Sloane Stephens i zwycięzcą US Open Emmą Raducano.

O drugą rundę w wieczornej sesji walczy Stefanos Tsitsipas. Służy również Andy Murray i Daniil Miedwiediew.

Australian Open

Trzysetowe zwycięstwo na początku: Miedwiediew nadal szydzi

2 godziny temu

Oto przegląd tego, co wydarzyło się drugiego dnia zawodów w Melbourne.

+++ Kliknij tutaj, aby zaktualizować +++

Przegląd najważniejszych dzisiejszych meczów:

  • Miedwiediew (Rosja / 2) – H. Laksonen (Szwajcaria) – 6:1, 6:4, 7:6 (7:3)
  • teraz: N. Basilashvili (GEO/21) — A. Murray (WB) — 1:6, 6:3, 6:4, 7:6 (7:5)
  • Teraz: M. Marterer (GER) – T Fritz (USA/20) – 6:7 (8:10)
  • Od 09:00: S Sanders (Australia) – Sabalenka (BLR/2)
  • Od 09:00: El Brody (Wielka Brytania) – N. Kirgija (Australia)
  • Kalifornia. 09:00: Kerber (GER/16) – Kanebe (EST)
  • Kalifornia. 11:00 rano.: M. Ymer (Szwecja) – S. Tsitsipas (GRE/4)

08:50 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 6:7, 4:3

Basilashvili ma szansę zrobić sobie przerwę. A potem Gruzin dobrze buduje wybieg i skręca bekhendem na siatce. Wszystko otwiera się ponownie w piątym secie.

08:42 Uhr – Męczennicy – ​​Fritz – 6:7

Po zablokowaniu kolejnego seta, Marterer ma teraz szansę na wygranie pierwszej rundy przy siatce. Niemiec zachowuje się dzielnie, ale nie wykorzystuje wielkiej szansy z połowy pola. A niedługo potem musi zrezygnować z trasy o 8:10 i jest w konflikcie ze sobą.

08:37 Uhr – Męczennicy – ​​Fritz – 6:6

Marterer nie zdołał utrzymać przerwy w pierwszym secie i jest w dogrywce z Fritzem. Tam Niemiec pudłuje strzał, który jest 5: 5. Właściwie jest na spuście, ale niefortunne jest, że awaryjny strzał Fritza wylądował dokładnie na linii bramkowej. Podaj piłkę Amerykaninowi, który potężnym bekhendem broni Niemca.

READ  Nacisk na ławkę we Freiburgu, reprezentant Feyenoordu: Guus Thiel w najlepszym wydaniu

08:31 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 6:7, 2:0

Idealny początek dla Murraya w decydującym piątym secie. Brytyjczyk zdobył pierwsze osiem punktów w tej rundzie i prowadzi 2-0.

Pięć zwycięskich kombinacji! Spocona para może świętować

08:25 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 6:7

Basilashvili może użyć trzeciego seta. Gruzin zdobywa punkt 7:5 w dogrywce ze zwycięzcą zagrywki. To piąta grupa.

08:24 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 6:6

Basilashvili już w dogrywce prowadził 5:1. Ale Gruzin poszedł w jego ślady szybkim faulem na bekhend i podwójnym błędem. Murray następnie nie trafia w żeton, a Basilashvili zdobywa trzy punkty przełamania.

8:15 – Męczennicy – ​​Fritz – 4:3

Z Maximilianem Martererem na boisku pojawił się kolejny Niemiec. Jest zawodnikiem z zewnątrz przeciwko Taylor Fritz ze Stanów Zjednoczonych, ale prowadzi w pierwszym secie z przerwą i 4:3.

08:10 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 5:6

Basilashvili musiał kilkakrotnie zadebiutować, ale udało mu się to. Gruzin osiągnął swój mecz 6:5 w czwartym secie. Jesteśmy blisko zerwania remisu.

Ulubiony w Melbourne? Zaradny wywiad z Miedwiediewem na czacie

07:53 Rosofori Auger-Aliassime 4-6 6-0 6-3

Felixowi Auger-Aliassime będzie naprawdę ciężko. Kanadyjczyk powinien zrezygnować z trzeciego seta. Z 6:3 trasa trafia do Emile Rossovouri.

07:50 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 3:4

Ale teraz błędy Basilashvili nagle powróciły. Murray ponownie omawia kilka błędów. Brytyjczyk dochodzi do 3:4.

07:45 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 2:4

Była w powietrzu. Basilashvili przejmuje serwis Murraya i prowadzi 4:2 w czwartym secie. Brytyjczyk był po prostu zbyt pasywny i na dłuższą metę nie radził sobie dobrze.

07:35 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4, 2:2

Murray pozostaje pasywny, podczas gdy Basilashvili jest teraz bardziej pewny siebie. Tak więc bieg gry skręca nieco w kierunku gruzińskim. Murray ma problem z unikaniem przerwy. Ale przynajmniej: Brytyjczykowi udaje się utrzymać równowagę w grupie D.

Gorzka porażka w pięciu setach – rakieta musi w to uwierzyć

07:25 Rosofori Auger-Aliassime 4-6, 6-0

Mała fanfara w meczu Felixa Auger-Aliassime z Emile Rouseaufory. Kanadyjski faworyt przegrywa seta 2:6, jednak pierwszą rundę wygrał 6:4, więc z jego punktu widzenia niewiele się wydarzyło.

07:15 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 6:4

To znajomy obraz. Murray gra większość piłek stosunkowo nieszkodliwie na polu przeciwnika i popełnia błędy. Po faulu z bekhendu Gruzin, Brytyjczyk dostał dwa stałe fragmenty. Basilashvili ponownie uderza szerokim bekhendem, a Murray wygrywa 6:4.

07:09 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 5:4

Murray nie musi teraz wiele robić. Jego przeciwnik to zrobi. Po faulu Basilashvili z forhendu Brytyjczyk ma piłkę setową, którą Gruzin może zablokować. Murray zachowuje się bardzo pasywnie, ale taktyka obecnie działa. W niezbyt przekonującym dla obu stron momencie meczu Basilashvili zdołał zdobyć 4:5.

06:56 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 4:3

Kolejna przerwa dla Murraya. Basilashvili popełnia teraz kilka łatwych błędów z rzędu i Murray to wykorzystuje. Brytyjczyk ponownie odbiera serw od przeciwnika i prowadzi 4:3.

Runda pierwsza: Struve dostaje ją od Van de Zandschulpa – najważniejsze wydarzenia

06:50 Uhr – Murray – Basilashvili – 6; 1, 3:6, 3:3

Murray zdołał odebrać serw Basilaszwilego w trzecim secie, ale teraz również stracił serw. Dzięki precyzyjnie ustawionemu chipowi Basilashvili zamienia piłkę złamania na 3:3.

06:28 Uhr – Laksonen – Miedwiediew – 1:6, 4:6, 6:7

Czy to gorzkie z punktu widzenia Laksonena? Po bardzo zrównoważonym podbiciu do tego momentu, ślizga się na zjeżdżalni. 5:3 do Miedwiediewa. Niedługo potem Rosjanin zdobył trzy punkty meczowe. A ze zwycięzcą z bekhendem w połowie pola kandydat dostaje seta, a wraz z nim mecz 7:3 w dogrywce.

06:22 Uhr – Laksonen – Miedwiediew – 1:6, 4:6, 6:6

Miedwiediew przeciwstawia się przegranej trzeciego seta. Ale Rosjanin robi to z dużą pewnością siebie. Jest 6-6 po faulu Laksonena. Runda zostanie rozstrzygnięta w dogrywce.

Coś dziwnego w punkcie meczowym: gracz zdenerwował się, ponieważ piłka odbiła się

06:15 – Miedwiediew i Murray w pracy

Poniżej znajdują się dwie wielkie gwiazdy sceny. Daniil Miedwiediew i Andy Murray rozgrywają obecnie swój mecz w pierwszej rundzie. Miedwiediew wygrał w pierwszych dwóch setach ze Szwajcarem Henri Laksonenem. W trzeciej rundzie 5:5 Murray musiał tylko stracić seta z Nikolozem Basilashvilim z Gruzji.

06:10 – Kvitova i Fernandez zawodzą

Dla dwukrotnej zwyciężczyni Wimbledonu, Petry Kvitovej, Australian Open w Melbourne zakończył pierwszą rundę. Czeszka najwyraźniej została pokonana przez Soranę Cerestię z Rumunii 2:6, 2:6.Kanadyjka Leila Fernandez również została już zdyskwalifikowana. Przegrał finał US Open z Madison Inglis z Australii 4:6, 2:6.

6:05 – Struve wyjeżdża, Kohlschreiber wygrywa

Dla niemieckich profesjonalistów było światło i cień W noc europejską w Melbourne. Podczas gdy Jan-Lennard Struve nie miał szans z holenderskim butikiem Van de Zandschulp, Philipp Kohlschreiber pokonał Włocha Marco Cecchinato.

6:00 – Witam

Drugi dzień programu na Australian Open w Melbourne. Od około 6:00 będziemy Wam towarzyszyć tutaj na live barze podczas wydarzeń sesji nocnej.

Możesz być zainteresowanym także tym: Tryb wejścia: Baker ostrzega Djokovica przed dalszymi konsekwencjami

Wilder Exclusive: Dlatego osąd Djokovica jest sprawiedliwy

Australian Open

Australian Open na żywo w telewizji i transmisjach na żywo w Eurosport

Wczoraj o 14:01

ATP Sydney

Najważniejsze wydarzenia: Murray nie ma swojego pierwszego tytułu od dwóch lat

15.01.2022 o 14:57

Continue Reading

Trending