Connect with us

entertainment

Mark Forster kpi z prezentera: „Głupia książka”

Published

on

Goku Winterscheidt nie śmiał się do końca. „Zamierzam zwymiotować”, jęknął w ostatniej walce z Markiem Forsterem.Zdjęcie: ProSieben / Florida TV / Anna Thut

Wieczór z czytaniem telewizyjnych książek historycznych – i zawstydzenie dodatkową warstwą dla ProSieben (Wannabe) Joko: Trzeci sezon najbardziej oryginalnego teleturnieju w niemieckiej telewizji rozpoczął się od wielkiej sensacji. Wytrawny juror „Głosu Niemiec” Mark Forster triumfował od samego początku.

Lato Roberta

Była już ciemna godzina przed północą, kiedy mężczyzna w mieszczańskim dwurzędowym garniturze w końcu zrozumiał, że… Hazar To się dla niego nagle skończy. A ten mały facet z kapeluszem i dużymi ustami przeszedłby do historii telewizji. „O mój Boże, co się dzieje?” Goku Winterscheidt jęknął coraz bardziej rozpaczliwie. Stracił panowanie nad sobą do tego stopnia, że ​​mikrofon prawie wypadł mu z rąk.

To, co było tylko żartem, zamieniło się w gorzką powagę. Goku, który uczynił niewiarygodne możliwym. Jaki jest teraz trzeci sezon fantastycznej serii quizów ProSieben Who Steals The Show From Me? Popełnił niewybaczalny błąd. Goku od dawna miał nadzieję, że jego koledzy z jury „The Voice of Germany” tak naprawdę nie obrazi go publicznie. Rażący błąd w obliczeniach: po prostu nie docenił Marka Forstera.

Marc Forster może odwrócić program testowy do góry nogami

Uśmiech nad najdłużej lubianą listą przebojów we wtorek wieczorem: Mark Forster jest pierwszym zwycięzcą nowego sezonu „WSMDS”. I wygląda na to, że w najbliższym czasie nie będzie w stanie podjąć nieznanej mu pracy kustosza ProSieben. W końcu Forster wyznaczył sobie niewątpliwy cel jeszcze przed rozpoczęciem pokazu. Piosenkarka ma nadzieję na sześć zwycięstw w nowych sześciu odcinkach.

Skład zawodników przekonuje także przy trzeciej próbie.  Marc Forster (z lewej) zabłysnął od samego początku, ale wiele można też oczekiwać od Riccardo Simonettiego i Anke Engelke.  Z drugiej strony nie poszło to daleko "dzika karta"Filtr Denga (po prawej).

Skład zawodników przekonuje także przy trzeciej próbie. Marc Forster (z lewej) zabłysnął od samego początku, ale wiele można też oczekiwać od Riccardo Simonettiego i Anke Engelke. Z drugiej strony „Pusty” kandydat Denga (z prawej) nie odszedł zbyt daleko.Zdjęcie: ProSieben / Florida TV / Anna Thut

Na początku wszystko szło zgodnie z planem. „Gratulacje, Mark Forster”: Goku Winterscheidt był co najmniej tak duży, jak przyznał się do tego po finale dręczącego nerwy thrillera. Goku został zdetronizowany – a Mark ma swój własny program. Ciekawie będzie zobaczyć, jak podkręci to w przyszłym tygodniu – w stylu Forrestera.

READ  Prawdziwi crackerzy Enigmy pochodzili z Polski

Anke Engelke nadal dobrze radzi sobie w ostatniej rundzie nominowanych

Wcześnie stało się jasne, że odnoszący sukcesy muzyk pójdzie swoją drogą. Mark sam decydował o wszystkich trzech poziomach zysku, czasami z dość wyraźną przewagą nad innymi kandydatami: sympatycznym, bystrym, ale czasami bardzo spiętym, sympatycznym i bardzo zrelaksowanym gwiazdorem Riccardo Simonettim.

31-letni kolega „Normalu” Denga, który wyglądał na bardzo podekscytowanego w pozie studyjnej przed kilkoma kamerami i – również mała sensacja – po raz pierwszy „prawdziwa” publiczność na stronie, nie zdążyła ominąć pierwszy poziom. Zdarzyło się to wielu kandydatom z dzikimi kartami przed nią. Dunga był pierwszym, który zrezygnował i został nieco bezczelnie „wyeliminowany” przez śmieciarkę ProSieben pod względem symbolicznego języka telewizji.

Pokonaj to z Beat It Michaela Jacksona

Z drugiej strony Mark Forster podtrzymał ogólną perspektywę. Kapelusznik wytrzymał do końca, pokonał kolegę Ingelka w ostatniej rundzie kandydatów, a przede wszystkim wykazał się fachowością w kwestiach wymagających odpowiedniej wiedzy technicznej. Usłyszał więc oryginalną grę w zgadywanie „Musikantenradl”, w której bogaty zespół studyjny The Mighty Winterscheidts jeździł po studiu na rowerach i puszczał muzykę, od razu cztery piosenki pod rząd. „Musisz mieć coś ze mną Muzyka Goku Winterscheidt sarkastycznie, tracąc śmiech najpóźniej w finale.

Goku musiał przyznać się do porażki.

Goku musiał przyznać się do porażki.Zdjęcie: ProSieben / Florida TV / Anna Thut

Ponieważ Mark Forster ponownie objął go obserwacją ze znajomością muzyki ze wszystkich miejsc. Pytanie dotyczyło tego, który album Michaela Jacksona usłyszał o „Beat It”. Człowiek z okładki poprawnie nagrał tytuł albumu „Thriller” i zmusił swojego przeciwnika Goku do złożenia przysięgi ujawnienia. Winterscheidt już nie oszukiwał, tak przegrał. Jak możesz przeczytać, napisał coś nie tak.

„Jestem taki głupi”, na który wcześniej skarżył się, był ogromnym błędem – jeśli chodzi o film Tarantino „Lista śmierci” „Kill Bill”. Teraz musiał znosić kpiny Forrestera. — To głupie — wyrył Mark. „Jest bardzo pusta.” Winterscheidt był u kresu nerwów. Jęknął: „Zamierzam zwymiotować”. Potem przegrał swój występ na początku sezonu. W pozostałych pięciu odcinkach może być – i nadal będzie – dużo zabawy!

READ  Obejrzyj ponownie „Der Canal” w Arte: A Film Andre Oujdy Kaker w Internecie i telewizji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Najlepsze dzisiejsze programy telewizyjne: „Doskonała kolacja” i „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część pierwsza”

Published

on

Szukasz wskazówek na poniedziałkowy program? Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze rekomendacje z programu telewizyjnego. Niezależnie od tego, czy jest to reality show, czy pojedynek kulinarny: tutaj znajdziesz przegląd naprawdę wartościowych programów telewizyjnych. jego praca!

Wskazówki telewizyjne dla Ciebie dzisiaj na news.de
Zdjęcie: Adobestock/Jenko Ataman

Dzięki wskazówkom dzisiejszego programu z news.de jesteś dziś dobrze poinformowany, czy jest to pojedynek kulinarny, czy reality show: po raz kolejny znaleźliśmy dla Ciebie cztery ekscytujące programy z programu telewizyjnego, abyś mógł oglądać najlepsze tylko z tych dwóch. Znani aktorzy i aktorki, tacy jak Marceline Raydan Ivins i Bob McCarron, czekają na Ciebie. Znajdź programy, których na pewno nie możesz dziś przegapić dzięki rekomendacjom telewizyjnym z news.de.

Ciesz się programami HD — dzięki Sky

Pojedynek kulinarny: „The Perfect Dinner” (19:00 na Vox)

Pięciu kucharzy-amatorów z jednego miasta zaprasza do swojego domu i serwuje trzydaniowe menu. Cały wieczór oceniają uczestnicy: czy stół jest pięknie udekorowany, dobór dań harmonijny, a obsługa uprzejma?.

Ten kulinarny pojedynek Lis Zajmuje 75 minut.

Reality Show: „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część 1” z Bobem McCarronem (22:15 w RTL)

Wreszcie znowu gorączka dżungli w ciepłych regionach! Z RPA zaczyna się „Jestem celebrytą – zabierz mnie stąd!” W piętnastolecie sezonu. Nominowanym jak zwykle towarzyszyć będą mediatorzy Sonya Zittlow i Daniel Hartwich. Również D Bob powraca i przygotuje gwiazdy na Próby Dżungli. Kto zostanie królem lub królową dżungli w 2022 roku?

Ten reality show z Bobem McCarronem w roli głównej RTL Zajmuje 55 minut.

Dokumentacja: „Nigdy nie było miłości” (22:30, 3 soboty)

Dokument opowiada historię niesamowitej, ale prawdziwej miłości oficera SS do żydowskiego więźnia, która zaczyna się w Auschwitz, a kończy 30 lat później w wiedeńskiej sali sądowej. Helena Citron była jedną z pierwszych tysięcy kobiet deportowanych do Auschwitz, Franz Wansch młody oficer SS znany w obozie ze swojego brutalnego zachowania. Helena szybko znajduje w nim pocieszenie i ochronę, ponieważ zakochuje się w jej pięknym, śpiewającym głosie. I musi mu w kółko śpiewać piosenkę: „To nigdy nie była miłość”.

READ  Ekscytacja koncertem Lou Bega w polskiej bazie wojskowej

Te dokumenty na 3sob Zajmuje 80 minut.

Dokumentacja: „Marceline. Woman. Century” z Marceline Loridan Ivins i Joris Ivins (23:50 w sobotę 3rd)

Bezczelna i ognista, ruda na jej dzikich włosach wciąż błyszczy w wieku 90 lat: Ocalała z obozu koncentracyjnego i pisarka Marceline Loridan Evins była tak żywa, że ​​nie wydawała się pomnikiem. Urodzona w Paryżu jako Marceline Rosenberg, w wieku piętnastu lat została deportowana z ojcem do okupowanej przez Niemców Polski. On jest Auschwitz, ona Birkenau. Swoją powieścią „Ona nie wróciła” utrzymywała przy życiu jego pamięć.

Dokument Cordelii Dvorak przedstawia Marceline Loridan Ivins jako siebie i Jorisa Ivinsa obiecującego sobie 75 minut rozrywki.

Jeśli szukasz ekscytujących filmów, seriali lub innych programów sportowych w programie telewizyjnym, znajdziesz je w naszym dziale wiadomości Wiele rekomendacji telewizyjnych.

Do stworzenia tego artykułu wykorzystano dane z programu telewizyjnego z grupy medialnej FUNKE. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, prosimy o kontakt z [email protected]

Śledź News.de już na Portal społecznościowy Facebook i youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, ekscytujące informacje o swoich ulubionych gwiazdach i bezpośrednią linię redaktora.

ROJ / news.de

Continue Reading

entertainment

Jungle Camp 2022: Skandal w „Spotkaniu Jungle Stars” – TV – Jungle Camp

Published

on

Było jasne, że to nie będzie pokojowe!

W niedzielny wieczór odbyła się premiera RTL „Spotkanie klas z Gwiazdami Dżungli – Rozpakowujemy!” Znane, ponieważ nagranie faktycznie doprowadziło do dramatu: najbardziej spiczasty język i dżungla IBES w 2004 roku, Desirée Nick (65), upadł podczas kręcenia filmu i musiał iść do szpitala.

Więc jeśli serial wysadzi twojego złego Nicka, strzeż się. Aktorka Katie Karenbauer, lat 59, która uciekła w środku spotkania w klasie buszu i wyszła ze studia, prawdopodobnie też tak myślała.


Urocza, hałaśliwa gospodarz Olivia Jones ze swoimi gośćmi, którzy wszyscy przybyli na zjazd klasowy w stonowanych barwach. Tylny rząd (od lewej): Dolly Buster, Georgina Fleur, Katie Karenbauer, Mariella Arens, Thomas Robrath i Torsten Legat. W pierwszym rzędzie (od lewej): Jürgen Melsky, Melanie Muller, prezenterka Olivia Jones, Danny Buechner, Joy Heindel, Menderes Bagji i Sarah Knabek Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Co się stało?

Znakomita grupa byłych Forest Stars była właściwie dość spokojna. Menderes Bağcı (37 l.) był asystentem moderatora Olivia Jones (52 l.), Thorsten Legat (53 l.) przywiózł ze sobą zaskakującą część „Kasalla”, a Królowa Dżungli z 2014 r., Melanie Müller (33 l.), była w dobrym humorze.

Kiedy Olivia zapytała ją: „Odkąd się widzieliśmy, co zrobiłeś?” Melanie odpowiedziała po prostu: „Rozwód. Rozwód”.

W każdym razie wycieczka była zaskakująco cicha, chociaż nikt wcześniej nie dowiedział się, kto został zaproszony na „zjazd klasowy”. Jednak Legat był przerażony, że na dywanie może nagle znaleźć się dawna koleżanka z lasu: Helena Forrest (47 l.).

Grawerowane: „Nie mogę. Mam opryszczkę na wardze”. Dla Melanie Muller było również jasne: „Czy możesz też powiedzieć, kogo nie możesz się doczekać? Sarah Knabeck. Nie byłabym z tego zadowolona”.

Ale ani śladu po tych dwojgach – trasa pozostała zaskakująco harmonijna. Olivia Jones prawie się trochę znudziła: „Wszyscy się kochacie, prawda?”


Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)

Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

To w ogóle nie pasuje do obozu w buszu, więc Jones był zachwycony, gdy nagle zadzwonił dzwonek do drzwi: „Moja niespodzianka. Teraz proszę się na coś przygotować!” I nagle w pokoju znalazła się Sarah Knabeck (35 l.).

Stanęła przed wszystkimi innymi kandydatami i zaczęła z mikrofonem napisaną przez siebie piosenkę rapową: „Pozostanę leśną gwiazdą, bez względu na to, co mówią inni!”

Między nimi była trochę zdezorientowana, a Melanie Muller nie mogła w to uwierzyć: „O mój Boże!” Pozdrowienia były wtedy w połowie przyjazne. Nawet Katie Karenbauer, lat 59, została przytulona, ​​chociaż ogromny Zoff z Sarah i jej kolegami z obozu w legendarnym sezonie 2011 pozostaje niezapomniany.


Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah Knappik

Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah KnappikZdjęcie: RTL/Frank W. Humble

W tamtym czasie wszyscy prosili ją, by opuściła obóz, a ona założyła, że ​​gwiazda boysbandu Jay Khan (39) był dramatem miłosnym, w końcu przerwała występ z irytacją.

Po ponownym pokazaniu zdjęć z tamtych czasów, Sarah z dumą stwierdziła podczas trasy „Class Reunion”: „Jestem jedynym, który miał jaja i oddał swoje pieniądze!”

Katie nie była już w nastroju na życzliwość, odpowiedziała: „Po tym zarobiłeś dużo pieniędzy, kochanie!” I nagle wybuchła jedenaście lat później – Katie Karenbauer zaczęła mówić: „Nagle beczka podniosła się i powiedziała coś o nas obu, co nie było prawdą. Pani powiedziała wtedy, że jedna z nich lubi stopy, a ja jestem pijany koniakiem, koniaku nie piję!”


Nie wyglądaj na zbyt podekscytowanego: Menderes, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)

Nie wyglądaj zbyt namiętnie: Menderes Bagci, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Sama Sarah chciała całkowicie opuścić tę historię, twierdząc: „Nie chcę już schodzić do tego poziomu”.

Po tym zdaniu Katie zerwała się i wyszła ze studia: „Przepraszam”. Pozostali się nią zaopiekowali, nawet Olivia Jones była trochę zszokowana: „Czy to nie takie szalone, jak Katie wciąż jest zdenerwowana?”

Stała teraz przed willą i protestowała: „Zarobiłam pieniądze będąc ofiarą. Wszyscy jesteśmy złymi facetami. Siedzę tam, nie lubię słuchać kłamstw. Kiedy skończysz z Sarah, ja chętnie wrócę.”

Sarah pozostała zrelaksowana i powiedziała tylko: „Musisz w pewnym momencie zrezygnować”. Niedługo później Katie Karenbauer wróciła do studia z Sarah Knabeck bez komentarza.

READ  ▷ "tttt - tytuł teen Temperamente" (rbb) / niedziela, 21 listopada 2021 o 23:05
Continue Reading

entertainment

Poważne zarzuty wobec rodziny Williego Herrena

Published

on

Celebryci właśnie przenieśli się do obozu w dżungli, ale tajemnice dotyczące ogniska zostały już ujawnione. Jasmine Heirin rzuca światło na przerażające szczegóły swojego życia z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną.

Zmarł 20 kwietnia Willie Śledź Całkowicie nieoczekiwane w wieku zaledwie 45 lat. śmierć „LindenstrasseGwiazdy były ogromną stratą, zwłaszcza dla jego żony Jasmine Heeren, która zmaga się z tym do dziś, jednak po dziewięciu miesiącach odważyła się podjąć jedno z największych wyzwań na niemieckiej scenie telewizyjnej: „Gwiazda – weź mnie stąd! „

W piątek 43-latek przeprowadził się do RTL z dziesięcioma innymi celebrytamiobóz w dżungli – Drugiego dnia ujawniła swój związek z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną. Krótko przed jego śmiercią nie mieszkają już razem, ale „nigdy się nie rozstaliśmy”, wyjaśniła teraz Jasmine i ujawniła: „Kłamaliśmy”. Powód: rodzina Willisów.

Jasmine i Willie Hearn: Para jest małżeństwem od 2018 roku. (Źródło: IMAGO / Future Image)

Żadne z nich nie chciało się zerwać, ale „pewne rzeczy się wydarzyły i po prostu chciałem zostać sam” – powiedział piosenkarz. „Zawsze byli ludzie, którzy próbowali nas zerwać, ponieważ podobno to moja wina, że ​​Willie brał jakieś substancje”.

Nie tylko grożono jej, gdy jej mąż przebywał za granicą w programie telewizyjnym, ale także została fizycznie zaatakowana. „Kilka osób mnie pobiło. Zabrano mnie do mieszkania pod pretekstem, a potem mnie pobili” – powiedziała Yasmin, podnosząc poważne zarzuty wobec krewnych zmarłego męża.

„Jestem tutaj, aby zacząć od nowa”

43-latka powiedziała, że ​​nie potrafi wymienić żadnego przed kamerami, ale było to trzech członków rodziny. Resztę opowiedziała policja. W każdym razie, ze względu na ciągłe zagrożenie, ona i jej mąż sformułowali plan skierowania rodziny w złym kierunku: „Powiedział, że mam pomysł: idź do adwokata rozwodowego, zabierz ich ze sobą, pomyślą, że jesteśmy rozdzielony.”

READ  Polska - Obraźliwy film, który wywołuje poruszenie

Ich zgoda: kiedy wszystko się uspokoiło, chcieli razem uciec. Ale potem zmarł Willie Hearn. „To była moja wielka miłość,” powiedziała Jasmine ze łzami. „Wciąż bardzo mnie to boli, ale bardzo się staram się tego pozbyć.” Piosenkarka powiedziała, że ​​nie chce rozmawiać na ten temat, bo jestem tu, żeby zacząć wszystko od nowa.

Continue Reading

Trending