Connect with us

Tech

Magenta TV Logowanie do sieci: Oglądaj w przeglądarce

Published

on

Dzięki subskrypcji Magenta TV możesz oglądać kanały i seriale telewizyjne na żywo, a także filmy na żądanie. Treść jest odbierana online. Możesz je oglądać za pomocą aplikacji Magenta TV na smartfonach i nie tylko. Możesz także zalogować się do Magenta TV w przeglądarce, aby oglądać transmisje na swoim komputerze.

Nie musisz więc pobierać dodatkowej aplikacji i nie potrzebujesz urządzenia do przesyłania strumieniowego, takiego jak „Magenta TV Stick” lub „Fire TV Stick”. Aby się zalogować, możesz odwiedzić stronę pod adresem web.magenta.tv.de używać.

Jak przesyłać strumieniowo telewizor Magenta za pomocą logowania internetowego?

Możesz go znaleźć na stronie głównej web.magenta.tv Przegląd Z aktualnymi atrakcjami programu. Nieco dalej możesz zobaczyć podgląd aktualnych programów z telewizji na żywo. Aby rozpocząć grę, kliknij dowolny podgląd. Jeśli nie jesteś jeszcze zalogowany, zostaniesz przekierowany do okna logowania.

Aby móc oglądać strumienie z programu telewizyjnego Magenta, musisz zalogować się za pomocą swoich danych dostępowych. Nie możesz przeglądać treści w przeglądarce bez zalogowania. Więc wprowadź odpowiednią nazwę użytkownika i hasło w polu. Po kliknięciu „Dalej” rozpocznie się gra.

Telkom poleca Google Chrome lub Safari. Transfer działa również w innych przeglądarkach, ale w zależności od usługodawcy mogą wystąpić ograniczenia. Bez względu na to, jakiej przeglądarki używasz: oprogramowanie powinno być zawsze Ona jest tak daleko. Sprawdź więc, czy jest aktualizacja dla Twojej przeglądarki.

Telewizor Magenta nie działa w sieci?

Jeśli odtwarzanie nie działa po zalogowaniu się do sieci Magenta TV, sprawdź następujące elementy:

 • Sprawdź swój kalkulator online on jest.
 • czeki na Zaktualizuj przeglądarkę Dostępne i w razie potrzeby instaluje aktualizację.
 • usunąć plik Pamięć podręczna i pliki cookie w przeglądarce.
 • Komputer się uruchamia Nowy.
 • Próbowałem ponownie uruchomić Inna przeglądarka zacząć.
 • Upewnij się, że w tle Brak VPN Aktywny, który fałszuje Twój adres IP i lokalizację.
 • Ponadto Oprogramowanie antywirusowe lub zapory ogniowe Może to spowodować, że odtwarzanie internetowe Magenta TV nie będzie działać.
 • Sprawdza również, czy plik Rozszerzenie przeglądarki Strumień zablokowany.
 • Wolno Ci Nie w trybie incognito Przeglądaj.
READ  HITMAN 3: Zwiastun pokazujący nieuchwytny pierwszy cel

Jeśli rozruch nadal nie działa, może to oznaczać problem z usługą. Jeśli problemy będą się powtarzać, skontaktuj się z pomocą techniczną Magenta TV. Znajdziesz go w Telekom Różne opcje kontaktu.

GIGA poleca

Najczęściej czytane artykuły o streamingu

Jak oglądasz filmy i seriale?

Nie chcesz przegapić nowych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie podążaj za nami
Facebook
lub Świergot.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  Informacje i tapeta Apple we wtorek › ifun.de
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  Informacje i tapeta Apple we wtorek › ifun.de
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

 • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
 • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
 • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
 • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  KB5001330 i KB5001337: Aktualizacje powodują problemy z systemem Windows 10 i grami
Continue Reading

Trending