Connect with us

entertainment

Lauterbach wyklucza zamknięcie pod jednym warunkiem

Published

on

Karl Lauterbach, ekspert ds. zdrowia socjaldemokratów, widzi „tragiczną sytuację kryzysową”.Kompilacja: zrzut ekranu Ziemi

Dirk Krampitz

Niemcy są w czwartej fali Corony, a infekcja przez siedem dni każdego dnia osiąga nowe szczyty. Wynosząc 232,1 jest prawie o 100 procent wyższy niż dokładnie rok temu (139,1). Przy 39 676 przypadkach dziennie liczba przypadków Covid-19 jest ponad dwukrotnie większa niż dokładnie rok temu (15 332). Niestety, nawet dzienne zgony na poziomie 236 są znacznie wyższe niż w 2020 roku (154). Teraz grupy sygnalizacyjne zatwierdziły projekt ustawy o kontynuowaniu walki z pandemią. Między innymi 3G musi zostać wprowadzone w miejscu pracy, a testy Covida muszą być znowu bezpłatne. Sandra Meischberger omawia obecną sytuację ze swoimi gośćmi.

  • Karl Lauterbach (SPD, polityk zdrowia)
  • Christine Aschenberg-Dognus (FDP, polityk ds. zdrowia)
  • Jürgen Becker (artysta kabaretowy)
  • Melanie Aman („Der Spiegel”)
  • Helen Bobrovsky („FAZ”)
  • Svetlana Tichanovskaya (białoruski polityk opozycji)

Karl Lauterbach, ekspert ds. zdrowia SPD, jest jednym z najtrwalszych alarmów pandemii Corona. Wciąż denerwuje wielu ludzi jako zaimek wcielony, ponieważ ostrzega również, gdy coś idzie nie tak. Co gorsza, często okazywało się, że miał rację. Liczby są obecnie zagrożone, a Lauterbach przewiduje: „Myślę, że fala będzie katastrofalna”. Mówi, że są tak ważne, że ledwo mieszczą się w treści.

Wariant delta jest 6 razy bardziej zaraźliwy niż forma koronawirusa, z którą mieliśmy do czynienia rok temu o tej porze. Tym samym osiągnięty do tej pory 67,3 procentowy odsetek szczepień obywateli niemieckich jest absolutnie niewystarczający. Osoby zaszczepione mogą również zachorować, ale zwykle nie są one poważnie. Lauterbach wie ze szpitali, że zgony są „prawie powszechne”. W tym młodzież. „Widzimy tragiczne okoliczności, których końca nie widać. Jesteśmy w poważnych tarapatach” – dodał.

READ  ▷ & Q Voice: słowo kluczowe „na uszy” || Seria Budget w Berlinie rozpoczyna swój własny podcast

Wirusolog Christian Drosten niedawno wyraził obawy, że epidemia może zabić kolejne 100 000 osób w Niemczech. Ale Lauterbach, który często zawsze opowiadał się za najbardziej pesymistycznym poglądem, nie raz się z nim zgodził: wyobrażał sobie, że przeciwnicy szczepień zamyślą się w obliczu niebezpiecznych sytuacji w ich najbliższym otoczeniu. „Wtedy ludzie będą ostrożniejsi, gdy usłyszymy dzwonek”.

Wyklucza przestoje – ale tylko pod jednym warunkiem: wprowadzenie regulacji 2G i „ścisła kontrola” we wszystkich obszarach. Dla niego oznacza to: jeśli, powiedzmy, restauracja narusza obowiązek cenzurowania drugiej generacji, musi zostać zamknięta na sześć tygodni za karę. „Jeśli tego nie zrobimy, nie będziemy nad tym kontrolować”. Jak niespodziewanie przyznaje Lauterbach: „Szczepienie nie może nas uratować”. Przynajmniej nie sam i nie teraz. Obecnie więcej osób może stracić ochronę przed szczepieniem, niż może zostać ponownie zaszczepionych, i nie zapominaj: osiągnięcie pełnej ochrony przed szczepieniem zajmuje co najmniej sześć tygodni.

Karl Lauterbach w rozmowie z Christine Aschenberg-Dugnus (FDP) i Sandrą Meischberger (ur. po lewej).

Karl Lauterbach w rozmowie z Christine Aschenberg-Dugnus (FDP) i Sandrą Meischberger (ur. po lewej).Kompilacja: zrzut ekranu Ziemi

Christine Aschenberg-Dognus, polityk FDP ds. zdrowia, negocjuje z Lauterbachem kwestie zdrowotne dla organizacji Traffic Lights Alliance. W miarę, jak obie partie starają się wykazać harmonię, różnice i problemy między obiema partiami stają się jasne. Podczas gdy Lauterbach nawoływał do ostrożności, sekretarz generalny FDP Volker Wessing opublikował we wtorek tweet, który brzmiał nieco uspokajająco: „Nasz system opieki zdrowotnej jest stabilny, podstawowa opieka dla obywateli jest gwarantowana (…)”. Wywołało to wiele emocji i Wissing szybko usunął tweeta bez komentarza.

O czym myśli, Meischberger chce się dowiedzieć od swojego kolegi z klasy z Wessinga, Aschenburga-Dognusa. „Nie napisałbym na Twitterze – jako niezdrowy polityk prawdopodobnie nie miał właściwych liczb”, spróbował połowicznej obrony. Ale to nie zmienia faktu, że negocjatorzy koalicji wciąż mają dużo pracy do wykonania w szczegółach. Ponieważ postrzega 2G tylko jako „fałszywe zabezpieczenie”, a szczepienie było obowiązkowe FDP I tak nigdy nie było problemu.

READ  „The Resistance”: Jesse Eisenberg czaruje jako Marcel Marceau | NDR.de - Kultura

Kara za niezaszczepienie się to trzy punkty i 1000 euro

Artysta kabaretowy Jürgen Becker ośmiela się być jedynym, który odważy się poprosić o szczepienie.

Artysta kabaretowy Jürgen Becker ośmiela się być jedynym, który odważy się poprosić o szczepienie.Kompilacja: zrzut ekranu Ziemi

Komentator Maischbergera, Jürgen Becker, jest jedynym, który rzuca im wyzwanie.

„Chcę, aby wszyscy zostali zaszczepieni, w przeciwnym razie dojdzie do zabójstwa i zabójstwa”.

Ponieważ przeciwnicy antyszczepionkowców „optymalizują” wszystkich innych, w przeciwnym razie społeczeństwo upadnie. Jego niezbyt poważna sugestia dla grup antyszczepionkowych: „Możesz być antyszczepionkowcem – ale niestety w tej chwili nie jest to możliwe. . Ale Baker ma bardzo prosty pomysł:

„Każdy, kto nie zostanie zaszczepiony wbrew przepisom, dostaje we Flensburgu trzy punkty i grzywnę w wysokości 1000 euro. Szczepienia to jedyne wyjście z tych bzdur. Takie jest zachowanie nastolatków, to nie działa w ten sposób, państwo musi interweniować Tam spodziewam się silnego państwa.”

Mieszkaniec Kolonii uważa odwołanie karnawału drugi rok z rzędu za „katastrofę psychologicznego stanu Nadrenii”. I można odnieść wrażenie, że w najlepszym razie ma to na myśli, pół żartem.

Dziennikarka „FAZ” Helen Bobrovsky nie chce powszechnego wymogu szczepień, ale potrafi to sobie wyobrazić w pracy pielęgniarskiej. Melanie Ammann („Der Spiegel”) przyznaje, że ma wspólnego „brązowego” piekarza, ale nie uważa, by ogólne wymagania dotyczące szczepień były dobrym pomysłem. Przyjmuje sformułowanie Beckera: „Spowoduje nieumyślne spowodowanie śmierci i nieumyślne spowodowanie śmierci”. Dodatkowo druga generacja to wkładka na tylną klapę wraz z tylną klapą.

Porwany z torbą na głowie

Liderka białoruskiej opozycji Swietłana Ticzanowskaja obawia się o swoje życie.

Liderka białoruskiej opozycji Swietłana Ticzanowskaja obawia się o swoje życie.Kompilacja: zrzut ekranu Ziemi

Na zakończenie programu Maischberger poświęcił się zupełnie innemu tematowi: Od kilku tygodni coraz więcej uchodźców napływa do Polski przez granicę białoruską i. Białoruski dyktator Aleksander Łukaszenko z jednej strony zarabia na zorganizowanym przez państwo przemycie, a z drugiej jest środkiem nacisku na Unię Europejską, która nałożyła sankcje po nieuznanych wyborach prezydenckich i brutalnie stłumionych protestach w sierpniu 2020 roku.

READ  Kolumna Nic nowego: ostatni wywiad z Mauricem Sendakiem - Kultura

Swietłana Tichanowskaga rywalizowała z Łukaszenką i jest uważana za prawdziwego zwycięzcę. 39-latka musiała uciekać na Litwę i teraz z wygnania walczy o demokrację w swoim kraju. Na Białorusi do więzienia można iść codziennie, „wyciągając go z pracy lub domu z torbą na głowie”. W tym kraju też zawsze ma ochroniarzy. Nawet jeśli wewnętrzna sytuacja polityczna na Białorusi nie stanowi problemu w lokalnych wiadomościach, to tam się gotuje. „Opór pozostaje – ale nie jest otwarty, walczy z systemem podziemnym”. W związku z sytuacją uchodźców na granicy ma pilną prośbę do Unii Europejskiej:

„Nie rozmawiaj z przestępcą, ale z krajami, z których pochodzą uchodźcy. Czas pokazać siłę. Teraz jest czas na poważne rozwiązania. Wszyscy migranci są zakładnikami tego systemu”.

Swetlana Tichanowskaja

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

„Za każdego uchodźcę bierzemy 12 000 dolarów”

Published

on

„Ludzie umierają tutaj, kiedy kręcimy ten film”. Olivia Cortas i Christoph Korbel wysyłają potężne przesłanie Na początku ich raportu o sytuacji na wschodnich granicach zewnętrznych Unii Europejskiej”. Jako takie wymowne zdanie nie byłoby zbyteczne wobec wymownego tytułu – „Śmiertelna pułapka na Białorusi: skłamana, rozdarta, zamrożona na śmierć”.

W każdym razie, jeśli będziemy szczerzy, sytuacja jest dobrze znana – ostatnio nie odgrywał on w mediach większej roli. Wielu uchodźców, którzy przybyli na Białoruś z Bliskiego Wschodu na podstawie fałszywych obietnic szybkiej podróży do Polski i Unii Europejskiej, znajduje się w ostrej sytuacji kryzysowej. Sytuacja jest zagmatwana. Polska trzyma szczelne granice, Unia Europejska skróciła trasy lotów do Mińska i nałożyła sankcje gospodarcze na Białoruś, ale znowu wydaje się w dużej mierze bezsilna. Tymczasem setki azylantów koczuje w lasach na granicy polsko-białoruskiej – w mroźnych temperaturach.

Tak działa „handel z uchodźcami”.

„14 osób zamarzło na śmierć, ale handlarze, biura podróży, a nawet państwo białoruskie wciąż zarabiają na ludzkim cierpieniu” – mówią filmowcy. W krajach pochodzenia wielu wciąż marzy o wyjeździe do Europy po rzekomo lepsze życie – drogą na Białoruś. dlaczego to wszystko? Jakie są konsekwencje dla osób dotkniętych chorobą? Raport, który podąża za śmiałą ideą przedstawienia kompleksowego i prawdziwego obrazu w zaledwie 30 minut transmisji, z pewnością nie opowiada całej historii, ale rzuca przygnębiające światło na kluczowe aspekty.

Po miesiącach badań zespół redakcyjny Funk „Y-Kollektiv” przez dziesięć dni kręcił w listopadzie w północnym Iraku, Turcji i Polsce, aby udokumentować, jak działa „Radzenie sobie z uchodźcami”. W końcu widz jest równie bezradny, jak zagraniczny kurdyjski polityk Sefin Dazai, który mówi przed kamerą, że łamie sobie serce, gdy widzi, jak jego współobywatele w Europie Wschodniej są zdesperowani, a nawet umierają. Pokazuje swój telefon komórkowy. Pełno w nim wiadomości głosowych i smsów – próśb o pomoc z trudnej do utrzymania granicy polsko-białoruskiej. Zostali wysłani przez ludzi zwabionych przez reżim w Mińsku i przemytników fałszywymi obietnicami i teraz tkwią w strasznej sytuacji.

READ  Film - Lipsk - Rozpoczyna się DOK Leipzig Documentary Film Festival - Kultura

„Rok pracowałem na bilety i wizy”

Film, który można oglądać na „Y-Kollektiv” i Funk, zaczyna się w Erbilu. Lokalny partner opisuje swój punkt widzenia niemieckim dziennikarzom, dla których pracuje również jako tłumacz. Zna wielu ludzi, którzy już przyjechali na Białoruś z regionu kurdyjskiego, ludzi, którzy szukali nowego początku: „Ja tu schrzaniłem. Dlatego chcieli wyjechać i zacząć od nowa – żeby wszystko naprawić”. Stwierdzenie, oczywiście, za różnymi historiami życia Radykalna różnica.

Akam, którego zespół spotkał niedługo potem, jest jedną z takich osób. 29-latek kupuje ciepłe ubrania – słyszał, że na Białorusi jest zimno. Jego mieszkanie jest już puste, ma tylko spakowaną walizkę – teraz czeka na lot. Akam chce jak najszybciej wyjechać – do Niemiec. Jest ciężko chory, potrzebuje leczenia i leków, a także czuje się dyskryminowany w swoim mieście z powodu choroby, która między innymi powoduje silne dreszcze. Pracowałem przez rok na bilety i wizy. Sprzedamy też samochód mojej rodziny”.

Teraz siedzi w swoim mieszkaniu, trasy lotów na Białoruś są wąskie. Powiedział, że zapłacił z góry 1600 dolarów za wizę za 4000 dolarów, a resztę zapłaci po przyjeździe. Koszty przemytników wydają się znacznie wyższe: „Kiedy dotrzesz do Niemiec i wysiądziesz z samochodu, przekazujesz pieniądze przemytnikom” – mówi Akam. Kontaktuje się z przemytnikami przez telefon komórkowy i komunikator.

„Jeśli nie kłamiesz, nie możesz wykonać tej pracy!”

Tak, słyszał, że jest niebezpiecznie i że na pograniczu polsko-białoruskim ma być bardzo zimno. Przyjaciele go ostrzegali. Ale Akam nie chce odwieść go od planowania wyjazdu do Niemiec. Nie ma wątpliwości, że człowiek czekający na opuszczenie kraju stoi przed ogromnym dylematem. Jego przykład ilustruje „decyzje, z którymi borykają się tutaj ci ludzie” – mówi reporterka Olivia Cortas i podsumowuje sytuację emocjonalną.

READ  Kolumna Nic nowego: ostatni wywiad z Mauricem Sendakiem - Kultura

Następnego dnia zespół odwiedza biuro podróży w biurze podróży, które kompletuje pakiety na takie wyjazdy. Mówi o dobrych interesach z ludźmi, którzy chcą pojechać do Europy i zasadniczo potwierdza to, co powiedział Akam: Za lot, wizę i jedną noc w hotelu w Mińsku trzeba zapłacić od 3500 do 4000 dolarów. „Nie ratowaliśmy ludzi” – podkreślał zapytany, czy czuje się winny, biorąc pod uwagę fakt, że ludzie zginęli w ucieczce. Nie ma się za co winić. Osoby powracające, które odbyły podróż i opuściły Białoruś, by wrócić do domu, widzą sprawy inaczej. Czują się bardzo komfortowo, gdy są plądrowane przez biura podróży, jak niektórzy tłumaczą niemieckim dziennikarzom.

Wydaje się jednak, że biznes przemytników jest coraz bardziej opłacalny i pozbawiony skrupułów. W rzeczywistości Olivia Cortas i Christoph Korbel mogli porozmawiać z jednym z nich w domu na obrzeżach Erbilu. „Pobieramy 12 000 dolarów za każdego uchodźcę”, powiedział szczerze nierozpoznawalny mężczyzna w poczcie. Suma zostanie podzielona między łącznie czterech zaangażowanych przemytników. Część trafia również na posty „Smarujemy na granicy białorusko-polskiej”. W ciągu ostatnich kilku miesięcy zarobił od 35 000 do 40 000 dolarów. Oświadczenia, których nie można zweryfikować. Do tego niesamowite zdanie, że on, przemytnik, czuje się jak uchodźca i był szczęśliwy, gdy droga była zamknięta.

W końcu mężczyzna, któremu grozi 15 lat więzienia, jeśli zostanie złapany, mówi również: „Praca przemytnicza oznacza kłamstwo. Jeśli nie kłamiesz, nie możesz wykonywać tej pracy!” A teraz? Ludzie z lasu dzwonią do nas i pytają, czy możemy ich przewieźć przez granicę. Są gotowi zapłacić 7000 dolarów. Ale grupa, z którą pracuję, robi to tylko za 10 000 dolarów. „Nie, to jeszcze nie koniec.

Nazywam tę drogę drogą śmierci.

Najbardziej wybuchowa część reportażu „Y-Collective” rozgrywa się w Polsce, na granicy z Białorusią. Granice są dobrze zabezpieczone. Film mówi, że każdy, kto jeszcze może dostać się do Polski, próbuje dostać się do Niemiec z pomocą przemytników. Ci, którzy zostaną złapani przez pograniczników, są „odwracani na Białoruś” – nazywa się to repatriacją, co w rzeczywistości łamie prawo europejskie.

READ  Transmisja Szwecja vs Polska: na żywo w telewizji lub na żywo: kto będzie transmitować mecz Euro 2021?

Aby to udowodnić i pomóc potrzebującym uchodźcom, miejscowy Maciej wędruje do lasu i odnajduje zagubionych ludzi. Okolica jest niegościnna, brakuje żywności. Niektórzy ludzie pili z kałuż, mówi o emigrantach czekających w zimnym lesie, aby mimo wszystko mogli dostać się do samochodu, z którego uciekali. Maciej mówi, że w ciągu ostatnich kilku tygodni spotkał tam około 200 osób. Szacuje się, że około 30 proc. dotarło do Niemiec. Konkluzja Olivii Cortas: „Drogę przez Białoruś uważa się za martwą. Ale w przygranicznym lesie wciąż są ludzie”.

Problem w tym, że dla ogromnej większości nie ma ani do przodu, ani do tyłu. W jednym z ośrodków recepcyjnych młody mężczyzna opisuje, czego tam doświadczył. Polscy pogranicznicy czterokrotnie sprowadzali go z powrotem na Białoruś. Ostatni raz dziesięć dni temu. „Żołnierze białoruscy nas złapali. Powiedzieliśmy im: „Proszę, chcemy wracać do Mińska”. Odpowiedzieli: Nie, nie Mińsk. Tu zginiesz albo pojedziesz do Polski. „On też był pobity, a kiedyś białoruski żołnierz zaoferował mu butelkę wody – za 100 dolarów. Dla niego nie ma wątpliwości: gdyby wiedział, jak wygląda ta droga, nie zacząłby. Nazywam tę drogę drogą śmierci.

Fakt, że kilka dni po kręceniu wysłał SMS-a do Olivii Cortas z wiadomością, że mimo wszystko przybył do Niemiec, jest naprawdę zaskakującą linijką na końcu tej żywej relacji.

Continue Reading

entertainment

Piłka ręczna EM Germany Corona: na krótko przed meczem z Polską: dwa nowe przypadki korony w drużynie DHB

Published

on


Niepokój i niepewność w reprezentacji Niemiec w piłce ręcznej są świetne: ogólnie Testy koronowo-dodatnie dla neonu Drużyna DHB relacjonuje przed meczem trzeciej rundy eliminacyjnej Mistrzostw Europy w piłce ręcznej na Węgrzech i Słowacji z Polską. Trzy godziny przed rozpoczęciem meczu bramkarze też są do Klimkego I lewe skrzydło Marcel Schiller Test był pozytywny.

Już w poniedziałek byli bramkarze Andrzej Wolfegracz z tyłu Kay HefnerPrawica Timo Castininglewe skrzydło, Lucas Mertens i twórca gier Luca Weitzky Pozytywny test PCR. Zostało to ogłoszone dziś wieczorem przez Niemiecki Związek Piłki Ręcznej (DHB). Trener reprezentacji Alfred Jeslason nominował w poniedziałek wieczorem pięciu zawodników.

Piłka ręczna EM 2022: test niemieckich zawodników jest pozytywny

Wszyscy, którzy uzyskali pozytywny wynik testu, poszli w izolację i nie będą mogli zagrać w finałowym meczu grupowym z Polską we wtorek (18:00/ZDF). Dla niemieckiego zespołu liczba przypadków korony wynosi od trzech do dziewięciu. Julius Cohn i Hendrik Wagner wcześniej uzyskali wynik pozytywny. Wszyscy pozostali członkowie delegacji wycofali się do swoich pokoi w hotelu drużynowym w Bratysławie, gdy tylko wyniki były znane.

Corona z reprezentacją Niemiec: rezerwowi przybyli do hotelu drużyny

DHB Bank odnośnie możliwości Nachnominowanie Zamiennie z piłkarzami i klubami Bundesligi oraz europejską EHF. Jest to również możliwe poza 35-osobowym składem, który został zgłoszony na początku grudnia. Według niemieckiej agencji prasowej (dpa), we wtorek rano w hotelu drużynowym jest pięciu kandydatów Bratysława Przybycie: Bramkarz Johannes Peter, lewy skrzydłowy Ron Dahmke, zawodnik obwodowy Sebastian Vernhaber oraz obrońcy Paul Drucks i Fabian Wade, podobnie jak reszta drużyny, udali się do swoich pokoi hotelowych w izolacji: „Wszyscy ukończyli testy PCR i teraz czekają dla nich”, powiedział Axel Kroemer, dyrektor sportowy Axel Kroemer. NBD „Wyniki zarówno dla nowych, jak i istniejącej delegacji”.

READ  Pieśni z pasją życia i głębokim smutkiem - Rheinfelden

Czy nowi gracze mogą faktycznie zagrać przeciwko Polsce?

Nie wiadomo, kto pojawi się na boisku w dzisiejszym meczu grupy C z Polską. Skład zależy od Testy PCR. Tylko ci, którzy mogą wykazać negatywny wynik testu PCR, mogą grać.

Czas pokaże, czy laboratoria w Bratysławie rzeczywiście dostarczą wyniki w ciągu kilku godzin. W poniedziałek rano dyrektor sportowy DHB, Axel Kroemer, skarżył się, że jego zdaniem praca w laboratoriach przebiega zbyt wolno. Oprócz pięciu kolejnych kandydatów, reszta delegacji banku DHB również ponownie przejdzie testy PCR we wtorek.

Bezpłatna telewizja i transmisja na żywo w ARD, ZDF, Eurosport i DAZN: Który kanał pokazuje dzisiaj Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej?

Continue Reading

entertainment

Lenny Klum zszokowany obrazem

Published

on

Lenny Klum na wybiegu dla własnej grupy w About You.BILD: Sebastian Reuter/Getty Images For You

Lenny Klum po raz kolejny udowadnia, że ​​modelki też nie są odporne na problemy nastolatków. 17-latka kibicowała innym dziewczynom i chłopcom w jej wieku szczerym zdjęciem w swojej historii na Instagramie. Bo o czym wielu zapomina: model nie ma nieskazitelnej skóry ani wyróżniającej się sylwetki – a już na pewno nie przez 365 dni w roku.

W kalendarzu Lenny Klum jedno ze zdjęć przedstawia następujące, profesjonalnie ułożone z jej ubraniami, makijażem i stylizacją włosów. Dzięki tym idealnie wyglądającym zdjęciom twoja nastolatka lub inna nastolatka może być zazdrosna.

Szczery obrazek dowodzi: pryszcze to normalne

Chociaż pozwala sobie na więcej makijażu na jednym lub drugim zdjęciu, ale Lenny Klum znamy zwykle w ten sposób: wymalowany i dyskretnie ubrany.

Ale teraz młoda, dobrze zapowiadająca się modelka opublikowała szczere zdjęcie na swojej historii na Instagramie, pokazując się całkowicie bez makijażu. Co rówieśnik wentylatory Musisz mieć pewność: Nawet supermodelki, które wyglądają idealnie, zmagają się z niedoskonałościami i innymi problemami nastolatków. Ponieważ niefiltrowana prawda dowodzi: pryszcze to zupełnie normalna rzecz. Z jej śmiałym ruchem może Heidi Klum Pasożytnictwo pomaga również innym zaakceptować siebie.

Leni Klum pokazuje się na swojej historii na Instagramie bez żadnych filtrów ani makijażu.

Leni Klum pokazuje się na swojej historii na Instagramie bez żadnych filtrów ani makijażu.Zdjęcie: zrzut ekranu instagramleniklum

Lenny Klum już wkrótce w „GNTM”

To szczere zdjęcie to nie pierwszy raz, kiedy Lenny Klum pojawił się publicznie bez makijażu. Dwa miesiące temu 17-latka opublikowała nowe zdjęcia ze swojej agencji, które modelki zazwyczaj zbierają w swoich wizytówkach dla potencjalnych klientek i mają pokazać im subtelny makijaż w casualowym stroju.

Ogólnie rzecz biorąc, młody model jest zaangażowany w więcej różnorodność i równouprawnienie W świecie mody ostatnio w wywiad Powiedział z „Gali”. Lenny Klum najwyraźniej ma dużo planowania i nie powinien poprzestać na modelowaniu. Ponieważ posiadanie supermodelki jako mamy, która również ma swój własny program telewizyjny, nie jest specjalnie szkodliwe dla Lenny’ego. Według jej mamy, Heidi Klum, 17-latka pojawi się w tym roku w „Następnej niemieckiej supermodelce”.

READ  Pieśni z pasją życia i głębokim smutkiem - Rheinfelden

(LC)

Continue Reading

Trending