Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Laura Mueller i Michael Windler: Nowe zdjęcia mogą pokazywać kryzys

Kariera Michaela Wendlera nie szła gładko długo.

© Rolf Vinnbrund / DPA

Po tym, jak Michael Windler wycofał się z publicznego oka w ostatnich miesiącach, on i Laura Muller zostali zauważeni w ich adopcyjnym domu na Florydzie.

Aktualizacja, piątek (28 maja), godzina 9.46.: Tylko 48-letni Michael Windler nie jest publicznie dostępny, a jego 20-letnia żona Laura Muller została ponownie zauważona po miesiącach ciszy radiowej. W tym przypadku również czytany jest reporter obrazek Były influencer nakręcony na Florydzie. Ale Laura Muller nie podróżowała sama.

Piosenkarz Michael Windler
Chłopiec 22 czerwca 1972 (wiek 48), Dinslaken
Mąż Laura Muller (mężatka. 2020), Claudia Norberg (mężatka 2009-2020)
dzieci Adeline Norberg

Pojawiły się nowe zdjęcia Michaela Windlera – znów pojawiła się Laura Muller

Zaczęły się strzały obrazek Dostępny, udowodnił, że pomimo wszystkich niepowodzeń i kryzysów, Wendlerowie pozostają tak zgranym zespołem jak zawsze. Zostali sfotografowani razem na pokładzie Harleya. Michael Windler ogłosił niedawno w Telegramie, że wciąż jest szczęśliwy, Lauro.

Prezenter: „Szczerze mówiąc, ta dwójka nie wyglądała na zbyt szczęśliwych. Twarze i spojrzenia były prawie zirytowane. Świadek naoczny opisuje sytuację, w której zostało zrobione zdjęcie”.

Pierwszy raport we wtorek (25 maja) o 19:08: NRW / Floryda – znowu jest! Po tym, jak Michael Windler niedawno zgłosił się w telegramie wideo po miesiącach ciszy radiowej, obecne zdjęcia piosenkarza pop znowu się pojawiły. Czytelnik korespondent obrazek Mąż Laury Muller odebrał w sklepie z artykułami żelaznymi w Cape Coral (Floryda) – i mógł nawet zobaczyć, co piosenkarka robi zakupy.

Michael Windler informuje swoich fanów tylko w podcastach Telegram

Michael Windler i jego żona Laura Muller milczą od miesięcy. Nic dziwnego, bo były juror DSDS zastrzelił się całkowicie wątpliwymi danymi o pandemii Corony i wątpliwymi porównaniami obozów koncentracyjnych z partnerami telewizyjnymi i reklamowymi. W lutym 2021 r. Zablokowano również kanał na Instagramie Michaela Wendlera – podobno naruszając wytyczne platformy.

READ  Dramat sportowy „Lady Driver” z 27 sierpnia 2021 na płycie Blu-ray

Od tego czasu tłumacz „nie ma znaczenia” zyskał sławę jedynie dzięki dzieleniu się dziwnymi treściami na temat pandemii Corony. Zwykle rozmawia ze swoimi obserwatorami wyłącznie za pomocą wiadomości głosowych – do niedawna, kiedy Michael Windler przedstawiał się swoim fanom po raz pierwszy od miesięcy w telegramie wideo.

Nowe zdjęcia Michaela Windlera: Singer zauważył zakupy na Florydzie

Teraz piosenkarz po raz kolejny pokazał się publicznie w swoim certyfikowanym domu na Florydzie – podczas wycieczki do sklepu z narzędziami. Michael Windler, który już wywołał oburzenie zapowiedzią przygotowywania posiłków, powiedział reporterowi czytelnikowi obrazek Zauważony.

Nagrania dokonane obrazek Pokaż piosenkarza w swobodnych dżinsach i białej koszuli płacącej za elektroniczną kasę. Według portalu piosenkarz popowy podobno nie kupił żadnego sprzętu „prep”, tylko nowego fana. Nic dziwnego, w końcu termometr w domu Windlera na Florydzie pod koniec maja wzrósł do ponad 30 stopni.

Laura Muller i Michael Windler są małżeństwem od czerwca 2020 roku i musieli radzić sobie z wieloma kryzysami.

© Rolf Vinnbrund / DPA

Michael Windler i Laura Muller: Emisja ciszy na Instagramie – brak oznak życia od miesięcy

Nawiasem mówiąc, jego żona, Laura Muller, podobno nie była na zakupach. Mała żona Michaela Windlera również teraz jest rzadkością publicznie. 20-latek nie pojawił się w telewizji od miesięcy, a od końca lutego na kanale Instagram Laury Mueller panuje cisza radiowa.

Nawet komik Oliver Boucher (43) spopularyzował swój podcast „Pocher – Dangerous Ehrlich!” Że były piosenkarz i influencer teraz się rozstali, a 20-latek może wrócić do Niemiec (więcej wiadomości na Gwiazdy NRW W RUHR24).

Wideo: Laura Mueller: Wciąż z Michaelem Windlerem?

Michael Windler: Córka Adeline Norberg przeprowadza się z Florydy do Kalifornii

Czy jest coś w tej plotce? To wszystko bzdury, piosenkarz ujawnił się niedawno w innym komunikacie audio Telegrama. „Wciąż jestem szczęśliwy, Lauro, i mieszkamy tutaj, w moim rodzinnym mieście z moją córką” – powiedział Michael Windler w wiadomości głosowej w Telegramie.

READ  French Open 2021: telewizja i transmisje na żywo – kto dziś transmituje tenis na żywo w Roland Garros?

19-letnia córka Windlera, Adeline Norberg, wkrótce opuści dom swoich rodziców i wyjeżdża do Kalifornii, aby studiować w college’u. Na początku jest ich tylko dwóch: Wendlerowie – i nowy wachlarz.