Connect with us

Tech

Kupujesz PS5: PlayStation Direct z odnowieniem w tym tygodniu? Stan na 11.05.2007

Published

on

PlayStation Direct miało jedną z najsilniejszych gwarancji odnowienia w kwietniu z łącznie 3 spadkami PS5. Perspektywy na nowe konsole również są dobre w maju.

Aktualizacja z 9 maja 2022 o godzinie 9:25: PlayStation Direct stał się niezawodnym wolumenem odnowień od czasu swojej premiery i do tej pory zapewniał odnowienia co miesiąc bez wyjątku — w kwietniu nawet trzykrotnie! A jeśli w maju i kwietniu sytuacja będzie podobna pod względem czasu i ilości, w tym tygodniu może nastąpić spadek. Dlatego uważnie obserwuj swoją skrzynkę odbiorczą (i folder ze spamem). Ponieważ zaproszenie do PS Direct pojawia się na krótko przed rozpoczęciem procesu sprzedaży e-mailowej – pod warunkiem, że zarejestrowałeś się i uwzględniłeś odpowiednią sprzedaż.

Nawiasem mówiąc, PlayStation Direct nie jest obecnie jedynym ekscytującym dostawcą PS5. Inni sprzedawcy również oferują obecnie nowe materiały eksploatacyjne do konsoli. Aby uzyskać pełny przegląd aktualnego stanu dostaw i wszystkich istotnych zmian związanych z PlayStation 5, zalecamy obejrzenie naszej transmisji na żywo na PS5.

Aktualizacja z 7 maja 2022 o godz. 10:30: Nic nie jest dziś gotowe do przejęcia PlayStation Direct, ale sprzedaż wewnętrzna PS5 Sony pozostaje jednym z najbardziej ekscytujących i ekscytujących kandydatów w ciągu najbliższych kilku dni. Od początku dostawy były tam co miesiąc bez wyjątku, w kwietniu PS5 sprzedano 3 razy na PS Direct, ale w maju konsola nie została zaprezentowana. Jest więc prawdopodobne, że nastąpi co najmniej jeszcze jeden spadek z prawdopodobieństwem zbliżonym do pewności. Dlatego regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę odbiorczą. Ponieważ zaproszenie przychodzi pocztą, jeśli jest brane pod uwagę.

Oryginalna wiadomość z 4 maja 2022 r.: Hamburg, Niemcy – PlayStation Direct, wewnętrzna wyprzedaż Sony, zaskoczyła wielu łowców PS5 w maju trzema ogromnymi upadkami. Kilka razy myślano, że nic tak naprawdę nie może nadejść aż do maja, ale zawsze były zapasy na konsole. Rozpoczął się nowy miesiąc i wielu zastanawia się, jak PS Direct radzi sobie obecnie z PlayStation 5. Czy możesz spodziewać się spadku w maju?

Kup PS5: PlayStation Direct jest również kandydatem na szybkie odnowienie w maju

Kiedy ostatnio można było kupić PS5 z PlayStation Direct? W kwietniu było od 12.04. Tygodniowa wyprzedaż zamknięta na zaproszenie – łącznie 3 krople. Ostatnio możesz kupić PlayStation 5 z PS Direct 25 kwietnia, pod warunkiem, że znajdziesz się w zaproszeniach. Więc w kwietniu Sonny miała na sobie swoje pluszowe spodnie, a zapasów było mnóstwo. Łowcy PS5 chętni do zakupów na próżno oczekiwali w kwietniu otwartej wyprzedaży (niezaproszeni) dla wszystkich zainteresowanych.

Jaki jest obecny stan zaopatrzenia PS5 w PlayStation Direct? Nawet jeśli zaproszenia nie zostaną rozesłane w maju, zgodnie z obecną sytuacją – jest to bardzo obiecujące. Nie można oszacować, czy znowu będzie dużo sprzedaży, jak w kwietniu, ale w zasadzie pewne jest, że PS Direct przywróci dostawy w tym miesiącu. Od momentu premiery PlaySation Direct co miesiąc uruchamia co najmniej jedną kampanię sprzedażową i nie ma miesiąca bez nowych konsol.

Krótko mówiąc: PlayStation Direct okazał się prawdziwą gwarancją odnowienia i prawdopodobnie spadnie ponownie w maju, a perspektywa zbliża się do pewności.

Kupowanie PS5 od PlayStation Direct — czy można również liczyć na majowy spadek?

© Sony / Unsplash

Kup PS5: To jest PlayStation Direct — tak działa Kup Direct od Sony

Ścieżka do PS5 w PlayStation Direct: Jeśli chcesz mieć szansę na PlayStation 5 tutaj, musisz najpierw zarejestrować się w PlayStation Direct za pomocą konta PSN Zarejestruj się na sprzedaż – przed pracą. Jednorazowa rejestracja powinna wystarczyć i dotyczyć również dalszej sprzedaży, jeśli nie otrzymałeś jeszcze zaproszenia. Gdy skończysz, wszystko, co musisz zrobić, to poczekać, aż zostaniesz wybrany do udziału.

READ  Cyberpunk 2077: Sony przywraca gry RPG do PlayStation Store

Gdy nadejdzie kolejna wyprzedaż PS Direct, Sony wyśle ​​e-maile do losowo wybranych uczestników z puli zarejestrowanych kont o zbliżającym się spadku PS5. Zwykle dzieje się to dzień przed sprzedażą. Jeśli zaproszenia zostaną rozpatrzone i otrzymasz pasujący e-mail, możesz kupić PlayStation 5 bezpośrednio od Sony w zaplanowanym terminie w ciszy i spokoju. Tak więc PS Direct to nic innego jak bezpośredni zakup od Sony oparty na zamkniętych zaproszeniach. Czasami, po zamkniętych kampaniach, odbywały się również otwarte wyprzedaże, w których wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział bez wcześniejszego zaproszenia. Niestety, ostatnio na próżno na niego czekaliśmy.

Mówiąc o wyprzedażach, jeśli nie chcesz przegapić wyprzedaży, miej oko na nasz live ticker PS5. Zawsze znajdziesz najświeższe informacje na temat aktualnego stanu zaopatrzenia i lądowań PS5 w bieżącym tygodniu.

Czy możesz poprawić szanse w PS Direct? Sposób, w jaki Sony postępuje z zaproszeniem lub wyborem uczestników do sprzedaży PlayStation Direct, nie jest oficjalnie znany. Niektórzy podejrzewają, że odbywa się to losowo. Niektórzy przewidują również preferencje dla lojalnych i aktywnych użytkowników PlayStation (np. z członkostwem PS Plus). Ale jak dotąd ta spekulacja nie została poparta niczym konkretnym. W skrócie: Oficjalnie, poza zarejestrowaniem się w PlayStation Direct, nic nie możesz zrobić, co miałoby zauważalny wpływ na twoje szanse.

Swoją drogą, co również powinno zainteresować niektórych łowców PS5 – brak chipów, który również wpływa na produkcję PS5, powinien utrzymywać się jeszcze przez długi czas. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj: Kupowanie PS5: koniec kryzysu chipów — według szefa Intela gracze konsolowi powinni być silni

Obraz listy reguł: © Sony / Unsplash

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

JAK WALCZYĆ OFFLINE W JEDNEJ GRZE • JPGAMES.DE

Published

on

Wydawca Nexon i deweloperzy Neople, Arc System Works i Eighting pokazują nam dzisiaj nowy zwiastun DNF . pojedynek. Widzimy w nim więcej lokalnych trybów dla pojedynczego gracza, które dotyczą po prostu walki. Oprócz darmowych bitew obejmuje to również Arcade i Survival. Ostatnio widzieliśmy jak Tryb opowieści A tryb ćwiczeń do złożenia.

2.5D Fighter został opracowany przy użyciu silnika Unreal Engine. możesz walczyć HałaśliwyA DetektywA GladiatorA strajkowiczA StróżA MordercaA Smoczy rycerzA czołoA KunoichiA krucjataA duch i mechanika.

Na podstawie Dungeon Fighter Online

DNF Duel to swobodna gra walki z RPG Dungeon Fighter Online. Została wydana w Korei Południowej w 2005 roku, ale teraz została wydana na całym świecie na PC i można w nią grać za darmo. Z dotychczasowymi przychodami 18 miliardów dolarów, DFO W Wikipedii Jest wymieniana jako czwarta najbardziej dochodowa seria gier za Mario, Pokemon i Call of Duty.

DNF Duel ukaże się 28 czerwca na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Nawiasem mówiąc, istnieje komercyjna wersja na PlayStation 5 i PS4, możesz z niej korzystać Już zamów w przedsprzedaży na Amazon*.

Nowy zwiastun:

Przesyłając film, akceptujesz Politykę prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

Zdjęcia: pojedynek DNF, NixonNanas, system dziobowy działa, osiem

READ  Samsung Galaxy S22 w benchmarku: większa wydajność niż iPhone 12
Continue Reading

Tech

Metaverse Fitness i Move to Earn: OliveX opiera się na blockchain, krypto i grywalizacji

Published

on

OliveX to firma zajmująca się cyfrowymi modami, skupiona na branży zdrowia i fitnessu. Korzystając z technologii blockchain i najnowszej technologii Metaverse, firma łączy fitness, nagrody w grach i krypto we współpracy z kilkoma partnerami z różnych branż. Ten trend ma również duży potencjał dla sceny startupowej.

Founder's Summit 27 i 28 sierpnia

Kryptowaluty uderzają w branżę fitness

Kryptowaluta To zawsze było coś więcej niż ostatnie zjawisko marginalne: weszły one do głównego nurtu i dotarły do ​​coraz większej liczby różnych branż. Na przykład już odgrywają ogromną rolę w społeczności graczy, ale teraz dotarły również do branży fitness. W niektórych sklepach entuzjaści fitnessu mogą już zabrać ze sobą takie rzeczy, jak odzież sportowa lub sprzęt treningowy kup bitcoiny. Ale to nie wszystko, co wyraźnie pokazała firma OliveX. Pod hasłem „Move to Win” może powstać zupełnie nowa konstrukcja, która zdejmie z kanapy nawet tych, którzy nie lubią sportu i da im możliwość wymyślenia się na nowo.

Gry Blockchain przeżywają silny wzrost

kodowanie gier i BlockchainW ostatnich latach gry stały się coraz bardziej popularne w branży i stały się czymś więcej niż tylko przemijającym trendem. Wszechstronność branży gier nie jest już niczym nowym. Każdy, kto nie jest tutaj skupiony na innowacjach i zmianach, szybko zejdzie w dół. Aby osiągnąć ponadprzeciętny wzrost, deweloperzy muszą trzymać rękę na pulsie.

Szczególnie w ciągu ostatnich dwóch lat nastąpił boom w dziedzinie gier opartych na technologii blockchain. Technologia ta ma wystarczający potencjał, aby wywołać zmiany społeczne i umożliwić tworzenie nowych modeli biznesowych. Coraz więcej firm polega na grach opartych na technologii blockchain i opracowuje nowe aplikacje DApps (zdecentralizowane aplikacje), aby generować wyjątkowe wrażenia z gier.

W ciągu roku, mimo niesprzyjających warunków zewnętrznych, zanotowano wzrost o 2000 proc. Jeśli chodzi o prognozy, można się tutaj spodziewać więcej, ponieważ branża NFT również kwitnie. Metaverse umożliwia twórcom gier blockchain rozszerzenie ich innowacji, a chęć inwestorów do inwestowania jest wysoka.

READ  Proces App Store między twórcami Apple i „Fortnite”

52% aktywności blockchain pochodzi z DApps do gier. W międzyczasie znani twórcy gier, tacy jak Ubisoft, dowiedzieli się już o tym temacie i bardzo prawdopodobne, że się w to zaangażują. Więc szanse na szybki rozwój są duże. Dzięki OliveX nowy kierowca jest teraz na dobrej drodze i umożliwia współistnienie gier, sprawności i nagród.

Zarabianie: wytycz nową ścieżkę dzięki fitnessowi Multiverse

Wszyscy gdzieś słyszeli o „meta” lub „metawersum”, ale wielu konsumentów nadal nie traktuje tego tematu poważnie. Ale pojawiają się już projekty Jak bardzo zmieni się życie ludzi w wyniku Metaverse?w sektorze gier, ale także w branży fitness.

Najnowocześniejsze technologie, takie jak blockchain i kryptowaluty, pomogły ułatwić i wspierać rozwój Metaverse. Dane mogą być wykorzystywane, udostępniane i przetwarzane w bezpieczny sposób za pośrednictwem usługodawców.

A co to wszystko ma wspólnego ze sportem? Move-to-Ear to jedna z najciekawszych innowacji opartych na technologii blockchain, która rewolucjonizuje świat fitnessu. „Ruch i wygraj” to nasza dewiza i nic więcej za nią nie stoi. Koncepcja zachęca do aktywności i ruchu, współpracuje z technologią czujników ruchu i tworzy zupełnie nowy świat gier dla aktywności fizycznej i lepszego zdrowia.

Pozyskiwane są tak zwane kody DOSE, które składają się z różnych substancji reporterowych (dopaminy, oksytocyny, serotoniny i endorfin). Te kody DOSE mogą być używane w społeczności, aby spersonalizować swoją postać, kupować zawartość, kupować NFT, a następnie swobodnie z nich korzystać.

Dzięki odpowiednim aplikacjom kryptowaluty można zbierać, wypełniając jednostki ruchu. Użytkownicy ćwiczą, zapisują i śledzą ich ruchy, a w zamian zarabiają kryptowaluty. Jest to trochę podobne do gry na zysk, ale znacznie zdrowsze i bardziej aktywne.

Rysunek 2: Pixabay © fantasycoins CCO Public Domain

OliveX: firma z misją

Kiedy firma fitness ma plan, ruszają. OliveX jest liderem na rynku, jeśli chodzi o wykorzystanie nowoczesnej technologii blockchain dla większej przyzwoitości. Mówiąc najprościej, użytkownicy powinni być nagradzani za utrzymanie formy. Nowoczesny blockchain ma na celu wspieranie graczy w tym. CEO i założyciel OliveX, Keith Romgan, jest fanem sportu i ćwiczeń, a także nowych technologii.

READ  Nie wyrzucaj smartfona: używaj starego telefonu komórkowego jako aparatu lub pilota

Misją OliveX jest zgromadzenie miliarda ludzi i umożliwienie im zdobycia tokenów kryptograficznych i NFT poprzez ćwiczenia fizyczne. Kluczem do sukcesu jest symbioza blockchain, gier i fitnessu.

Nawet gdyby Roman wiedział Ta gałąź gra, aby zarobić Robi prawdziwe zamieszanie, ma duże ambicje. Ale o to właśnie chodzi w OliveX. Zawsze stawiaj czoła nowym wyzwaniom, podejmuj wyzwania i wyznaczaj sobie cele. Inwestorzy wydają się podzielać tę wizję, OliveX był w stanie zebrać około 5,7 miliona dolarów w 2021 roku i wykorzystać je do opracowania zamierzonego produktu Dustland Runner.

Podsumowując: Move-to-Earn wnosi ruch do branży fitness

Więcej ćwiczeń dla branży fitness? Move-to-Earn to projekt przeznaczony do tego, który prawdopodobnie stanie się wirusowy, tak jak w tym czasie Play-to-Earn. Ludzie uwielbiają podejmować wyzwania, a kiedy ćwiczą za opłatą, mają nawet pozytywne skutki uboczne. Firmy takie jak OliveX często muszą pokonać pewne przeszkody, ale mają największe szanse na zostanie jednym z najbardziej znanych i największych liderów w branży.

Continue Reading

Tech

Po ostatniej zbiorczej aktualizacji opcjonalnej system Windows 11 wymaga Microsoft Update podczas uruchamiania

Published

on

Powitanie,

Jestem tylko trochę zirytowany.
Jak wspomniano wcześniej, system Windows 11 wymaga hasła Microsoft do uruchomienia po najnowszej zbiorczej aktualizacji opcjonalnej.
Maska wprowadzania jest wyświetlana najpierw z dwiema opcjami:
Obok niego pin i hasło Microsoft.

W przypadku Pin, … na przykład Pin Windows, żadne wpisy nie są akceptowane.
Z drugiej strony jest to kolumna Microsoft Password.

Po kilku próbach uruchomiłem ponownie i bez ponownego uruchamiania pojawiła się stara maska ​​wprowadzania resetowania systemu Windows 10.
Po prostu restartuję.

Następnie, to znaczy po prawdziwym ponownym uruchomieniu, pojawił się normalny ekran startowy ze znanym wpisem kodu PIN dla systemu Windows 11, który również zawierał i zezwalał na zwykłe wprowadzenie kodu PIN systemu Windows.

ciekawski.

Byłem zszokowany. Jak masz uzyskać hasło Microsoft bez dostępu, jeśli radykalnie odmówiono ci dostępu do systemu Windows?
Albo ujmijmy to w ten sposób.

Jak dotąd nie było tak niegrzecznego zachowania ze strony Microsoftu.
Jeśli normalny kod PIN systemu Windows 11 nie pojawia się przy drugiej próbie uruchomienia, siedzisz przed zablokowanym systemem Windows.

Ty też masz ten problem?
Przepraszam, nie mam w tej chwili numeru KB pod ręką i muszę od razu iść.

READ  Samsung A53 i A33: nowe smartfony 5G to potrafią
Continue Reading

Trending