Connect with us

Tech

Kupowanie PS5: Zaopatrzenie od Experta – Nowe konsole gotowe

Published

on

 • zJonas Dirks

  Blisko

Kup PS5 w Expert: Nowe konsole nie były dostępne od dawna. Ale kiedy znów zakołysasz się u dealera PlayStation 5?

Aktualizacja z 30.08.2021: MediaMarkt i Saturn biją dziś wszelkie rekordy, jeśli chodzi o sprzedaż PS5. Poza tym wielu graczy zastanawia się, kiedy sprzedawca PS5 Expert przywróci do gry nowe konsole. Ostatnia aktualizacja PS5 w Expert nie była tak dawno temu. 24 sierpnia – dobry tydzień temu – wyprzedali różne zestawy PS5 w swoim sklepie internetowym.

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Rodzaj Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
średnia pamięć Blu-ray, SSD
początek 19. Listopad

Z tego powodu uważamy, że Ekspert nie będzie sprzedawał nowych konsol w tym tygodniu. Nawiasem mówiąc, obecnie nie ma konkretnych wskazówek, że PS5 wpadnie do Experta. Oczywiście nie oznacza to, że Expert nie może wyciągnąć PS5 z bębna jak czarodziej jak królik – ale taki wyczyn PS5 prawdopodobnie nie jest. Jeśli cokolwiek zmieni się w trybie eksperta PS5, oczywiście natychmiast Cię o tym poinformujemy.

Kupowanie PS5: Odnowienie przez ekspertów – nowe opcje pamięci masowej dla PlayStation 5

Aktualizacja z 28.08.2021: Nawet jeśli PS5 zostało odnowione kilka dni temu w Expert, nie wszyscy szczęściarze mogliby odebrać swoją konsolę. W końcu sprzedawca z Zug w Szwajcarii opiera się na wypróbowanej i przetestowanej zasadzie Click & Collect. Jeśli nadal czekasz na potwierdzenie odbioru, wykorzystaj czas oczekiwania, aby od razu wyposażyć swoje nowe PS5 w odpowiedni dysk SSD. Wreszcie rozszerzenie pamięci PlayStation 5 jest dostępne od kilku tygodni. Ale który dysk SSD i tak jest kompatybilny z PS5?

Dopiero niedawno Samsung ogłosił, że jest bardzo popularny Samsung 980 Pro*Teraz można używać również na PS5. Wersja 1 TB dysku SSD jest obecnie dostępna w Amazon w świetnej cenie 159,90 EUR. W celu wydania Call of Duty Vanguard powinieneś rozważyć ulepszenie pamięci PS5. Mówi się, że granatnik Sledgehammer Games zajmuje imponujące 100 GB miejsca. Dzięki dyskowi półprzewodnikowemu (SSD) o pojemności 1 TB możesz podwoić przestrzeń dyskową swojego PS5 bez zbędnych ceregieli. Całkowicie nowe PS5 z całkowicie nowym dyskiem SSD: wygląda to na dobry początek weekendu.

READ  Słowa kluczowe online: kiedy menedżer nie jest ten sam

Aktualizacja z 26.08.2021: Ekspert wywołał we wtorek uśmiech na twarzach fanów PS5. Wreszcie wielu udało się zdobyć upragnioną konsolę – prawie cały rok po premierze Sony PS5. Ponieważ Expert – podobnie jak wielu innych sprzedawców – trzyma się oferty Sony Click & Collect, konsola nie jest wysyłana kurierem, jak zwykle u sprzedawcy PS5. Każdy, kto był w stanie zabezpieczyć kopię PS5 w sklepie internetowym Expert, powinien odebrać ją osobiście.

Wymagane kontrolery PS5 powinny być teraz dostępne w większości specjalistycznych sklepów. Oczywiście, u poszczególnych dystrybutorów PS5 zawsze mogą pojawić się wartości odstające, ale wszystkie szczęśliwe PS5 powinny mieć swoją nową konsolę w rękach do końca tygodnia. Życzymy dobrej zabawy z nowym PlayStation 5 i szczęśliwymi grami.

Kup PS5: eksperckie materiały już online – uderz teraz na nowe konsole

Aktualizacja z 24.08.2021: Tak jak się spodziewaliśmy, dziś rano Expert zaczął sprzedawać PS5. Robak PS5 był w stanie zdobyć tylko ranne ptaszki. W naprawdę niechrześcijańskim czasie, około 7:15, zaopatrzenie było w internetowym sklepie Expert Shop. Doświadczenie pokazało, że nowe konsole sprzedają się jak ciepłe bułeczki i szybko się wyprzedają. Oczekiwanie na stronie eksperta może się jeszcze przydać w wyjątkowych przypadkach – czasami zdarzają się hardkorowe konsole z tymi kampaniami PS5.

Wiele pakietów PS5, które zaprezentowaliśmy wczoraj na Expert, zostało wyprzedanych. W zależności od rynku eksperckiego były różne oferty. Jak zwykle, przy sprzedaży PS5 Expert polegał na Click & Collect. Oznacza to, że szczęśliwi nabywcy nadal muszą zdobyć konsolę od lokalnego eksperta i nie mogą się doczekać, aż PS5 zostanie łatwo dostarczone paczką. Ale jesteśmy pewni, że wszyscy kupujący, którzy chętnie oddają PS5 w Expert, z przyjemnością to zaakceptują. Wszyscy, którzy przegapili odnowienie PS5, mogą zajrzeć na naszą stronę PS5 – tutaj codziennie informujemy o nowych wydarzeniach na PlayStation 5.

READ  OnePlus Nord CE: OxygenOS 11.1.5.5 .rozprowadzany

Kup PS5: Odnów w Ekspercie — nowy pakiet konsoli w sklepie internetowym

Pierwszy raport z 23.08.2021 r.: Zug, Szwajcaria – jeden PS5 kupić? Jest to nadal jedna z rzeczy, które niektórzy mogą obecnie odrzucać jako naiwne myślenie życzeniowe. Nowa konsola jest chronicznie wyprzedana od około roku – od premiery PlayStation 5. Kiedy następuje modernizacja Sony PS5 jest dostępne i zwykle wyprzedaje się w ciągu kilku minut. Kolejnym dużym problemem dla graczy jest to, że spadki PS5 zwykle nie są reklamowane i trzeba szukać wskazówek na własną rękę. Dealer Expert zostawił jedną z tych wskazówek na nowych konsolach PS5. W sklepie online Expert Store pojawiły się nowe zestawy konsoli PS5.

PS5 KUP: dostawa będzie dostępna wkrótce – ekspert wymienia nowe zestawy konsol

W poszukiwaniu wskazówek na temat nowych spadków PS5 każdy najmniejszy ślad może ostatecznie okazać się kluczowy dla graczy, aby prawidłowo przewidzieć następny pokaz PlayStation 5. Pojawiła się teraz nowa wskazówka o rychłym odnowieniu na platformie internetowej eksperta dealera PS5. Jak guru PS5 z forum Teraz poinformowano, że w Ekspercie pojawiło się siedem różnych pakietów PS5. Wiele nowych pakietów nie było wcześniej wymienionych w sklepie internetowym ekspertów.

Kupowanie witryny konsoli PS5: Expert — kiedy zostanie odnowiona?

© Sony / Ekspert / Unsplash

Ta praca w tle na stronie Ekspertów wskazuje na zbliżający się spadek PS5 u sprzedawcy. Dlaczego miałbyś dodawać nowe pakiety PS5 do własnego systemu sklepu bez konkretnego powodu? Na pierwszy rzut oka wydaje się to jasne: w nadchodzących dniach eksperci prawdopodobnie dokonają modernizacji PlayStation 5. Jeśli chcesz uzyskać przegląd potencjalnych pakietów PS5, wymieniliśmy oferty, które mogą wkrótce trafić do sprzedaży.

 • Następujące zestawy PS5 zostały ponownie wystawione w Ekspercie:
 • PS5 Disc Edition z Extra Return i DualSense w kolorze Midnight Black
 • PS5 Disc Edition z Ghost of Tsushima Director’s Cut i dodatkowym DualSense w kolorze Midnight Black
 • PS5 Disc Edition z dodatkowym DualSense Midnight Black i PS5 Media Remote
 • Ratchet & Clank: Rift Apart und zusätzlichem DualSense Disc Edition PS5 w kolorze Midnight Black
 • PS5 Disc Edition z F1 2021 i Extra DualSense w kolorze Midnight Black
 • PS5 Digital Edition z kamerą PS5 i dodatkowym DualSense w kolorze Midnight Black
 • PS5 Digital Edition z zestawem słuchawkowym PS5 Pulse 3D i dodatkowym DualSense w kolorze białym
READ  Asus ZenFone 8 otrzymuje gwarantowane aktualizacje przez co najmniej 2 lata

Kup PS5: nowy pakiet konsoli od Experta – jeśli chodzi o zapasy, każdy znajdzie coś dla siebie

Pakiet PS5 zawarty niedawno w Ekspercie zawiera wszystko, czego może zapragnąć serce gracza. Niezależnie od tego, czy chodzi o wydanie płyty PlayStation 5, w tym gry takie jak Returnal, niedawno wydany Ghost of Tsushima Director’s Cut, czy z dodatkowymi konsolami PS5. Nawet ci, którzy wolą kupić cyfrową edycję PS5, otrzymają potencjalne materiały eksploatacyjne w Expert – tutaj w połączeniu z kamerą PS5 lub zestawem słuchawkowym PS5 Pulse 3D.

Kiedy nowe programy PS5 trafiają do sprzedaży w Expert, głównym pytaniem jest obecnie cena. W przeszłości spadki na PS5 w Ekspercie trwały głównie do godziny 14:00. Spodziewamy się więc, że tym razem PS5 ponownie spadnie rano. Tylko w dniu, w którym nowa wersja PS5 zostanie umieszczona online, pozostaje wielką tajemnicą. * Link partnerski

Rubiklistenbild: © Sony / Expert / Unsplash

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Crucial MX500 4 TB: popularna obecnie seria dysków SSD z większą przestrzenią dyskową

Published

on

Crucial rozszerza popularną serię SSD MX500 (przetestowaną) o łączność SATA o model z 4 TB pamięci masowej. Ponownie używany jest kontroler SMI i 3D TLC NAND. Redaktorzy mają przykładowe quizy, które ujawniają niespodzianki.

Słowo w naszym imieniu: nowa próbka 4 TB Crucial MX500 w zwykłym 2,5-calowym pudełku dotarła do redakcji zbyt późno, aby przetestować aktualny stan NDA. Zostanie to jednak zrekompensowane z czasem.

Na pierwszy rzut oka tylko więcej pamięci

W przedstawionym arkuszu danych producent nadal obiecuje odczyt do 560 MB/s, zapis do 510 MB/s oraz użycie kontrolera SM2258 i 3D-TLC-NAND od macierzystego Microna. 5-letnia gwarancja nie uległa zmianie, co jest nietypowe w przypadku dysków SSD SATA, obsługujących różne standardy szyfrowania.

Specyfikacje serii MX500 według producenta
Specyfikacje serii MX500 według producenta

Losowy odczyt IOPS (90K zamiast 95K) jest nieco niższy w modelu 4 TB, a TBW (1000 TB) jest również niższy dla rozmiaru pamięci w porównaniu z mniejszymi modelami.

Tryb testowy kryje w sobie nieoczekiwane

Fakt, że różnice są faktycznie większe i że nie wszystkie informacje są poprawne, można zauważyć, patrząc pod maskę próbki testowej dostarczonej przez Crucial w krótkim czasie. To nie używa SM2258, ale SM2259, tak jak w przypadku nowej wersji MX500 1TB. Cztery pakiety NAND (dwa z każdej strony) mieszczą cztery razy więcej pamięci w porównaniu z tym pakietem: łącznie 16 matryc w jednej jednostce chipowej. Identyfikator ponownie określa 3D-TLC-NAND.

Próbka MX500 4TB w redakcji
Próbka MX500 4TB w redakcji

Jednak w pewnym momencie został znacznie zmniejszony: pamięć podręczna DRAM ma tylko 512 MB, co stanowi 1/8 tego, co jest typowe dla dysku SSD o pojemności 4 TB. Okaże się, czy ma to znaczący wpływ na wydajność, ale nie należy się tego spodziewać w normalnych aplikacjach, biorąc pod uwagę, że dyski SSD NVMe mogą dobrze obsługiwać tylko 64 MB pamięci hosta.

Test następuje

Seria testów jeszcze się nie skończyła i zapytania techniczne ze strony producenta wciąż czekają na odpowiedź, ale MX500 z komputerem bazowym 4TB można spodziewać się wkrótce.

READ  Asus ZenFone 8 otrzymuje gwarantowane aktualizacje przez co najmniej 2 lata

Cena również nie jest ostatecznie wyjaśniona; Jednak typowe dla serii byłoby to ponownie stosunkowo niskie i mogłoby wynieść około 330 euro.

ComputerBase otrzymał informację o tym artykule od Crucial na podstawie umowy o zachowaniu poufności. Jedynym wymogiem było jak najszybsze opublikowanie.

Continue Reading

Tech

Hot Wheels uwolnione już dostępne * • Nintendo Connect

Published

on

Gracze wyścigowi mogą wreszcie dryfować, przyspieszać, skakać i… rozbijać się na słynnych pomarańczowych torach wyścigowych Hot Wheels! Tytuł zawiera unikalne tryby dla jednego gracza, w tym Hot Wheels City Rumble, w którym gracze mierzą się z wyścigami, wyzwaniami czasowymi i bitwami z bossami, aby poszerzyć swoją kolekcję unikalnych pojazdów i fragmentów torów. W wyścigach wieloosobowych fani wyścigów mogą zmierzyć się z maksymalnie dwunastoma graczami online (od pierwszego dnia, w tym między różnymi konsolami z tej samej rodziny konsol) lub w parach w trybie podzielonego ekranu offline.

W sieci pojawi się 66 pojazdów, w tym najbardziej kultowe oryginalne projekty Hot Wheels z 53-letniej historii marki, takie jak Boneshaker™, Rodger Dodger™ i Twin Mill™. Są też ikony samochodów popkultury, takie jak Batmobile DC™, Party Wagon z Teenage Mutant Ninja Turtles, Snoopy z Peanuts, Time Machine z Universal Pictures, Back to the Future firmy Amblin Entertainment, KITT z NBC Knight Rider i pojazdy producentów OEM, takich jak AUDI oraz Forda, Hondy i wielu innych.

Każdy pojazd posiada wyspecjalizowane atrybuty i poziomy rzadkości, które można ulepszać w grze. Edytor zespołu wyścigowego zapewnia również opcję dostosowywania pojazdów na podstawie oryginalnych projektów Hot Wheels i oryginalnych marek pojazdów. Gracze mogą również przesyłać te unikalne kreacje lub pobierać inne projekty od społeczności.

Hot Wheels Unleashed™ Sześć środowisk, każde z własnym, wciągającym światem gry: garaż, wieżowiec, kampus uniwersytecki, skatepark, pokój na torach (specjalny poziom zaprojektowany, aby zademonstrować twórczą swobodę funkcji budowania torów) oraz piwnicę, pokój, który gracze mogą dostosowywać: meble a akcesoria z setkami opcji dostosowywania czekają na zmianę i indywidualizację.

Track Builder to unikalna funkcja, z której programiści Milestone korzystali do samodzielnego tworzenia torów gier. Funkcjonalność pozwala graczom tworzyć nieskończoną liczbę odmian toru wyścigowego za pomocą różnych bloków konstrukcyjnych toru. W dniu premiery dostępnych jest ponad 20 jednostek, w tym T-Rex Escape, Spider Ambush i Hungry Cobra. Kreator tras daje również graczom możliwość dzielenia się swoimi dziełami w grze lub pobierania utworów od innych graczy dla zabawy.

READ  Mówi się, że Google rozważał zakup Epic Games

Rywalizacja na torze pozostaje ekscytująca: gracze mogą stale uzyskiwać dostęp do nowej zawartości dla Hot Wheels Unleashed™ Bądź szczęśliwy! Plan zawartości obejmie inne pojazdy popularnych marek, takich jak Street Fighter™, Masters of the Universe™, DC i Barbie™ oraz marki samochodów z tradycją wyścigową, takie jak Aston Martin, BMW i McLaren™.

Ponadto w regularnych odstępach czasu wydawane są bezpłatne i premium pakiety DLC, które zawierają pojazdy, śledzące jednostki budowlane, elementy do personalizacji oraz ekskluzywne, tematyczne zestawy rozszerzeń z nowymi środowiskami. Gracze będą mieli również możliwość uczestniczenia w sezonach wyścigowych lub podejmowania ograniczonych czasowo wyzwań z nowymi pojazdami i specjalnymi nagrodami.

Przepustka HOT WHEELS™ Vol.1 zawiera dziesięć pojazdów, trzy pakiety personalizacji i trzy jednostki do budowania torów, a także dodatek HOT WHEELS™ Batman. Fragmenty tomu 2 i tomu 3 zostaną ogłoszone w późniejszym czasie.

Continue Reading

Tech

Plotka: Gry Game Boy i Game Boy Color wciąż planowane na Nintendo Switch Online – nowość

Published

on

W podcaście Nate’a to była nienawiść w połowie września Opowiedziała o plotce, że członkostwo Nintendo Switch Online zostanie rozszerzone o tytuły Nintendo 64. Jak wszyscy wiemy, ta plotka została potwierdzona podczas ostatniego wydania Nintendo Direct. Ponadto sierpień Ale wspomniałem też w kontekście podcastu, że publikowanie gier Game Boy i Game Boy Color w serwisie subskrypcyjnym można uznać za bezpieczne.

Dwie platformy Nintendo Switch Online nie są wykluczone, gdy myślisz o Nate the Drake i redaktorze Tom Phillips z Eurogamer może uwierzyć. Ten ostatni wyjaśnia, że ​​Nintendo ogłosiło jako pierwsze wydanie gier na Nintendo 64 i Sega Mega Drive, ponieważ są one bardziej atrakcyjne dla większej liczby osób. Potwierdza jednak również pogłoski o grach Game Boy i Game Boy Color, ponieważ dotarły one do jego uszu równolegle z pozostałymi dwiema platformami.

Philips nie wie, czy gry mobilne dla starego czy nowego członkostwa. Jednak Nate the Drake wątpi, czy zostaną one dodane do istniejącej subskrypcji. Może dowiemy się więcej za kilka tygodni, jeśli to Rozszerzenie online Nintendo Switch-UbranyNS Pojawia się pod koniec października.

Czy gry Game Boy i Game Boy Color będą kolejną zachętą do subskrypcji usługi?

Źródło: Twitter (@tomphillipsEG) (1)I (2)I YouTube (gnido nienawiści)

READ  Słowa kluczowe online: kiedy menedżer nie jest ten sam
Continue Reading

Trending