Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Kup wyjątkową Narita Boy: Techno Edition i pomóż ocalić świat arcade

Team17 i Studio Koba ogłosiły dziś dostępność swojego wyjątkowego Narita Boy: Techno Edition, ekskluzywnej wersji premium docenionej przez krytyków przygodowej gry akcji, wydanej w marcu na PC i konsole. We współpracy ze specjalistą w dziedzinie pinballa w rzeczywistości rozszerzonej, Pinfinity, Narita Boy: Techno Edition zawiera wykonane na zamówienie, pełnowymiarowe etui zręcznościowe Narita Boy z niestandardową grafiką – jedyną na świecie własnością prywatną – dedykowaną konsolę do gier, Narita Boy na wszystkich dostępnych platformach oraz pudełko upominkowe Z ekskluzywnych gadżetów Narita Boy, oryginalnej muzyki z gry Narita Boy oraz zestawu pinów Narita Boy Augmented Reality od Pinfinity. Narita Boy: Techno Edition jest dostępny za 9185 euro.

Na świecie są tylko trzy inne czołgi do gier Narita Boy, które znajdują się w muzeach gier. Są częścią kampanii „Saving The Arcade World”, partnerstwa Team17, Studio Koba, The Strong: The National Museum of Play w Nowym Jorku, National Museum of Video Games w Sheffield w Wielkiej Brytanii i Arcade Vintage: Museo del VideoJuego w Alicante, Hiszpania. Wszystkie zyski ze sprzedaży Narita Boy: Techno Edition trafiają do kampanii, która zbiera pieniądze na projekty konserwacji gier korporacyjnych.

Dla graczy, którzy chcą wykorzystać moc trichroma i technicznego miecza w świecie rozszerzonej rzeczywistości, Team17 opracował we współpracy z Pinfinity ekskluzywną serię Narita Boy Badges. Jeśli pobierzesz Pinfinity na swojego iPhone’a lub smartfona z Androidem, możesz oglądać animowane sekwencje klawiszy z gry i usłyszeć część ścieżki dźwiękowej.

Mitch Davis, 17. lider zespołu ds. Marketingu, powiedział:
„Po współpracy z Pinfinity nad grupą Worms na początku tego roku, cieszyliśmy się, że mogliśmy ponownie z nimi współpracować, nie tylko nad pinami Narita Boy Augmented Reality Pins, ale także nad Narita Boy: Techno Edition. Wyjątkowe dla gier retro fanów, aby cieszyć się Narita Boy przy wsparciu niesamowitej pracy naszych partnerów z Saving The Arcade World, a my nie moglibyśmy być szczęśliwsi jako gospodarze sprzedaży za pośrednictwem Pinfinity. ”

READ  Insider Preview Build 21370: Microsoft ulepsza technologię Bluetooth i wprowadza AAC

Caleb Paulus, współzałożyciel i dyrektor generalny Pinfinity, powiedział:
„Jesteśmy podekscytowani współpracą z Team17 i Studio Koba, aby ożywić Naritę Boy i cyfrowe królestwo za pomocą AR Pin. Uwielbiamy tę grę i jej retro klimat i mamy nadzieję, że fani będą zaskoczeni niespodziankami, jakie napotkają, gdy otrzymają limitowaną -edycja Zestaw pinów i zeskanuj go. “

Narita Boy: Techno Edition można kupić bezpośrednio w Pinfinity. Więcej informacji na temat Saving The Arcade World można znaleźć pod adresem http://www.saving.ca Witryna internetowa zespołu 17 Dostępny; Udostępnij swoje wspomnienia Arcade w mediach społecznościowych, używając hashtaga #SavingTheArcadeWorld. Aby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami o Narita Boy, polub Studio Koba Serwis społecznościowy FacebookŚledź studio dalej Świergot I Instagram Dołącz do nas Niezgoda za.

ZAP-Hosting Gameserver i Webhosting

Hannes Huebner

Najmłodszy członek zespołu redakcyjnego. Gra od Gameboy Advance…. (Jak powiedziałem, znacznie mniejszy). Zaczęło się od PlayStation2, ale pozostało wierne marce.