Connect with us

Tech

Kup PS5: PlayStation Direct zaskakuje zrzutami z 3 kwietnia — co nadejdzie w maju?

Published

on

PlayStation Direct zaskoczyło głodnych łowców PS5 w kwietniu nowymi dostawami konsoli. Kiedy jest więcej?

Aktualizacja z 03.05.2022 11:15: PlayStation Direct jest i nadal jest jednym z najgorętszych kandydatów do majowego zrzutu online. Obecnie sytuacja jest jednak spokojna, jeśli chodzi o nowe materiały eksploatacyjne PS5. Nowe zaproszenia nie zostały jeszcze wysłane.

Z jednej strony może się to zmienić w każdej chwili, z drugiej strony pojawia się też szansa na nowe konsole od innych dealerów. Aby uzyskać pełny przegląd aktualnego stanu dostaw i wszystkich istotnych zmian związanych z PlayStation 5, zalecamy obejrzenie naszej transmisji na żywo na PS5.

Aktualizacja od 02.05.2022 o godzinie 12.00PlayStation Direct okazał się prawdziwą modernizacją PS5 od czasu jej premiery. Spadek co miesiąc, w kwietniu odbyły się nawet 3 kampanie sprzedażowe. Zasadniczo Sony z pewnością doda więcej konsol do swojej sprzedaży PS5 w maju. I powinieneś monitorować tego dostawcę jako środek ostrożności. Jeśli Sony nadal będzie bardzo hojnie podchodzić do nowych konsol, jak miało to miejsce w ostatnich tygodniach, PS Direct prawdopodobnie odnowi się już w nowym miesiącu. Więc najlepiej na razie mieć otwarte oczy.

Nawiasem mówiąc, ogólnie maj będzie ekscytującym miesiącem pod względem odnowień PS5, a inni sprzedawcy również mają szansę na nowe konsole. Aby uzyskać pełny przegląd aktualnej sytuacji w zakresie dostaw i wszystkich istotnych zmian związanych z PlayStation 5, zalecamy obejrzenie naszej transmisji na żywo na PS5.

Aktualizacja z 29.04.2022 o godz. 10:30: Kiedy ponownie pojawią się nowe konsole w PlayStation Direct, nie można powiedzieć dokładnie. Ale jeśli Sony będzie nadal pilnie dostarczać dostawy (3 PS Direct Drops w kwietniu), to nie potrwa to długo. Ponieważ wewnętrzna sprzedaż PS5 firmy Sony to regularna gwarancja odnowienia, która do tej pory przynosiła niezawodne odnawianie co miesiąc. Nadchodzi nowy miesiąc. Więc perspektywy wcale nie są złe.

Nawiasem mówiąc, w tym tygodniu nadal istnieją możliwości odnowienia oferty u innych sprzedawców. Aby uzyskać pełny przegląd aktualnej sytuacji w zakresie dostaw i wszystkich istotnych zmian związanych z PlayStation 5, zalecamy obejrzenie naszej transmisji na żywo na PS5.

Zaktualizowano od 26.04.2022 o 12:49: Nastrój w społeczeństwie jest napięty. Nikt nie mógł zrozumieć, jak powstało to placebo. Ta praca jest teraz nazywana przez Sony żartem primaaprilisowym.

Zaktualizowano od 26.04.2022 o 12:40: W międzyczasie nie ma też nowych informacji na stronie PlayStation Direct. Wydaje się, że spadek zniknął.

Aktualizacja z 26.04.2022 12:37: Głębokie rozczarowanie! Wyprzedaż żartuje tutaj od kilku godzin. Rozczarowanie przyszło na początku jesieni. Niektóre konsole mogły zostać wyprzedane, ale nie widzieliśmy jeszcze potwierdzenia zamówienia.

READ  Astrofizyka: symulacje komputerowe wszechświata są 1000 razy szybsze dzięki sztucznej inteligencji

Kup PS5: Katastrofa w PS Direct

Aktualizacja z 26.04.2022 12:32: Nadzieja była świetna, ale sprzedaż najwyraźniej eksplodowała! Kolejka prowadzi prosto donikąd. Zostałeś przekierowany do sklepu, ale PS5 nie było dostępne.

Aktualizacja z 26 kwietnia 2022, godz. 12:25: Sprzedaż rusza za pięć minut! Licznik kolejki będzie dalej odliczał, po czym musisz mieć 30 minut na dołączenie do kolejki. Po wygaśnięciu timera miejsca zostaną wylosowane wśród wszystkich uczestników.

Aktualizacja z 26.04.2022, godz. 11:30: Pamiętaj, że pozostała tylko 1 godzina, a kolejka do publicznej sprzedaży będzie online.

Aktualizacja z 26.04.2022, godz. 9:30: Rozpoczęła się sprzedaż. Gracze szukający konsoli mogą kupić PS5 od OTTO. Opłaca się być szybkim.

Aktualizacja z 26 kwietnia 2022, godz. 7:10: Jeśli nie miałeś jeszcze szczęścia, by otrzymać zaproszenie do PlayStation Direct, nadal możesz spróbować szczęścia tam dzisiaj. Ponieważ po długiej przerwie wygląda na to, że dzisiaj znowu nadszedł ten czas – wygląda na to, że Sony w końcu ponownie oferuje otwartą sprzedaż za pośrednictwem swojego wewnętrznego gwaranta renowacji. O 12:30 czasu niemieckiego, według licznika, będzie plik Kolejka PS5 w PS Direct Włączony. Każdy, kto ma konto Sony PSN, może wziąć udział. Wymagana jest również karta kredytowa. Rejestracja nie jest jednak konieczna.

Przy okazji, możesz dowiedzieć się, jak wygląda teraz ogólna sytuacja podaży wokół upragnionej konsoli PlayStation 5 Sony w pasku na żywo PS5.

Kupowanie PS5: W końcu znowu otwarta wyprzedaż

Aktualizacja z 25 kwietnia 2022, 13:17: Wygląda na to, że jutro o 12:30 czasu brytyjskiego odbędzie się publiczna wyprzedaż PS5 na PlayStation Direct. Niedawno podłączono tam pasujący timer. Oto link do nich Kolejka PS5 w PS Direct. Uwaga: nawet jeśli jest to sprzedaż publiczna, potrzebujesz konta PSN (i ważnej karty kredytowej).

Aktualizacja z 25.04.2022 o godz. 12:12: Wraz z rozpoczęciem wydarzeń Drops, zbliża się również wyprzedaż zaproszeń PlayStation Direct. Teraz pozostaje mieć nadzieję, że będzie wyprzedaż otwarta dla wszystkich. Jak dotąd tak nie jest. Powiadomimy Cię, jeśli sytuacja się zmieni. Powinniśmy mieć pewność o 12:30.

Aktualizacja z 25.04.2022 o godz. 11:45: Po Euronics, grota gry idzie w ślady PS5 i obecnie sprzedaje konsolę w sklepie. Opłaca się być szybkim.

Aktualizacja z 25.04.2022 o godz. 11:40: W środku spadku PlayStation Direct dodany został następujący sprzedawca. Tutaj możesz kupić PS5 dla każdego: Euronics sprzedaje teraz PS5 – uderzaj szybko

Kupowanie PS5: Początek wyprzedaży

Aktualizacja z 25.04.2022 o godz. 10:45: Cóż, PlayStation Direct został wstrzymany z powodu zamkniętej sprzedaży. Powodzenia wszystkim wybranym.

READ  Disney Melee Mania już wkrótce w Apple Arcade

Aktualizacja z 25.04.2022 o godz. 10:25: PlayStation Direct wkrótce trafi do sprzedaży, ale wydaje się, że Sony ma pewne problemy techniczne. Jest więc bardzo prawdopodobne, że od razu pojawią się problemy i start może się opóźnić.

Zaktualizowano od 25.04.2022 o 10:10: Krótko przed sprzedażą w PlayStation Direct przysłał inny sprzedawca. Konsola jest w Kaufland: Kaufland sprzedaje teraz PS5 – Strike fast

Aktualizacja od 25.04.2022 o 10:00: Na nadchodzącą wyprzedaż na PS Direct: Jeśli jesteś w pobliżu i niebawem czeka Cię długie oczekiwanie – nie rozpaczaj. Liczba często przesuwa się do znacznie mniejszej wartości w ciągu kilku minut. bądź cierpliwy. Trzymamy kciuki za wszystkie szczęśliwe typy!

Oryginalna wiadomość z 25 kwietnia 2022 r. o godzinie 9:30: Hamburg, Niemcy – Po zeszłotygodniowej akcji na PS Direct scena łowcy PS5 jest pewna: zdecydowanie powinien pozostać tu cicho do maja, jeśli chodzi o dodatkowe dostawy PS5. Ale PlayStation Direct, wewnętrzny dostawca PS5 firmy Sony, jest w stanie ponownie zaskoczyć w tym tygodniu. Gwarant po raz kolejny sprzedaje nowe konsole PS5 – po raz trzeci w kwietniu.

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (Ty)
On pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie Konsola generacji 09
średnia pamięć Blu-ray, SSD
uwolnić się 19 listopada 2020 r.

Kup PS5 od PlayStation Direct: Trzeci drop był już w kwietniu – wszystko jest w sprzedaży 25 kwietnia.

Kiedy ostatnio można było kupić PS5 z PlayStation Direct? W kwietniu Sony wydaje się być w dobrym nastroju do wydania. Po wydarzeniu 12 kwietnia, w ostatnim tygodniu nastąpiło 19 kwietnia. Kolejna wyprzedaż PS5 w PlayStation Direct. Tak więc od ostatniej kropli minął dokładnie tydzień, a w ciągu miesiąca była już kilkakrotnie uzupełniana – to prawdziwa nowość. Jednak tylko ci, którzy są zarejestrowani w PS Direct i są również objęci zaproszeniami od Sony, mogą spróbować szczęścia. Niestety kwietniowa sprzedaż PlayStation Direct nie pokazała otwartej wyprzedaży, jak to miało miejsce wielokrotnie od czasu zamknięcia sprzedaży PS Direct.

Jaki jest obecny stan zaopatrzenia PS5 w PlayStation Direct? Bardzo obiecujące, jeśli masz szczęście i jesteś zaproszony. Ponieważ data następnej sprzedaży PlayStation Direct jest już ustalona. Sony podobno wysłało wczoraj kolejną falę zaproszeń, a od dziś, 19 kwietnia, pojawią się nowe dostawy PS5 za pośrednictwem PS Direct. Jeśli zarejestrowałeś się w PlayStation Direct, sprawdź ponownie pocztę e-mail, w tym folder ze spamem, aby być po bezpiecznej stronie. Być może już dzisiaj otrzymałeś zaproszenie do sprzedaży

READ  Te oferty Apple nadal istnieją

Jak podał Mail, zamknięta wyprzedaż rozpocznie się dziś o 10:30 czasu niemieckiego i potrwa do około 12:00. Jak zawsze, link do tej zamkniętej sprzedaży jest dostępny w wiadomości e-mail Sony. Obecnie nie wiadomo, czy tym razem będzie wyprzedaż otwarta dla wszystkich zainteresowanych. Jednak uważnie monitorujemy sytuację w PlayStation Direct w Twoim imieniu i poinformujemy Cię tutaj, jeśli naprawdę do tego dojdzie.

Kup PS5 na PlayStation Direct – już po raz trzeci w kwietniu!

© Sony / Unsplash

Kup PS5: To jest PlayStation Direct — tak kupujesz bezpośrednio od Sony

Jak kupić PS5 z PlayStation Direct: Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zarejestrowanie się w PlayStation Direct za pomocą swojego konta PSN Zarejestruj się na sprzedaż – W przygotowaniu do realizacji (wystarczy jednorazowa rejestracja i dotyczy dalszej sprzedaży, pod warunkiem, że nie otrzymałeś jeszcze zaproszenia). Potem wystarczy tylko poczekać, aby zobaczyć, czy zostałeś wybrany do udziału.

Gdy nowa konsola trafi do sprzedaży w PS Direct, Sony poinformuje losowo wybranych uczestników e-mailem o nadchodzącym spadku PS5. Zwykle dzieje się to dzień przed sprzedażą. Jeśli zaproszenia są brane pod uwagę, możesz kupić PlayStation 5 bezpośrednio od Sony we wspomnianym dniu. Tak więc PS Direct to nic innego jak bezpośredni zakup od Sony oparty na zamkniętych zaproszeniach. Czasami, po zamkniętych kampaniach, odbywały się również otwarte wyprzedaże, w których wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział bez wcześniejszego zaproszenia. Niestety po ostatnich kroplach na próżno czekałem.

Mówiąc o wyprzedażach, jeśli nie chcesz przegapić wyprzedaży, wypatruj naszego live tickera PS5. Na ingame.de na bieżąco informujemy o aktualnym stanie dostaw PS5 w bieżącym tygodniu. Kliknij tutaj, aby uzyskać wskazówkę: Kup PS5: Ticker 19 kwietnia. – Dziś jest gwarantowana modernizacja konsoli

Czy możesz poprawić szanse w PS Direct? Sposób, w jaki Sony postępuje z zaproszeniem lub wyborem uczestników do sprzedaży PlayStation Direct, nie jest oficjalnie znany. Akcja ma być jednak losowa. Niektórzy spekulują również, że preferowani są lojalni i aktywni użytkownicy PlayStation (np. posiadający członkostwo PS Plus), ale ta spekulacja nie została jeszcze poparta żadnymi solidnymi dowodami. W skrócie: Oficjalnie, poza zarejestrowaniem się w PlayStation Direct, nic nie możesz zrobić, co miałoby zauważalny wpływ na szanse.

Nawiasem mówiąc, o co niektórzy łowcy PS5 powinni się martwić – zwłaszcza jeśli nie miałeś szczęścia w ciągu ostatnich kilku tygodni (lub nawet dłużej): Kup PS5: Zdobądź konsolę gwarantowaną – ci dealerzy mają zapasy w magazynie

Obraz listy reguł: © Sony / Unsplash

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

JAK WALCZYĆ OFFLINE W JEDNEJ GRZE • JPGAMES.DE

Published

on

Wydawca Nexon i deweloperzy Neople, Arc System Works i Eighting pokazują nam dzisiaj nowy zwiastun DNF . pojedynek. Widzimy w nim więcej lokalnych trybów dla pojedynczego gracza, które dotyczą po prostu walki. Oprócz darmowych bitew obejmuje to również Arcade i Survival. Ostatnio widzieliśmy jak Tryb opowieści A tryb ćwiczeń do złożenia.

2.5D Fighter został opracowany przy użyciu silnika Unreal Engine. możesz walczyć HałaśliwyA DetektywA GladiatorA strajkowiczA StróżA MordercaA Smoczy rycerzA czołoA KunoichiA krucjataA duch i mechanika.

Na podstawie Dungeon Fighter Online

DNF Duel to swobodna gra walki z RPG Dungeon Fighter Online. Została wydana w Korei Południowej w 2005 roku, ale teraz została wydana na całym świecie na PC i można w nią grać za darmo. Z dotychczasowymi przychodami 18 miliardów dolarów, DFO W Wikipedii Jest wymieniana jako czwarta najbardziej dochodowa seria gier za Mario, Pokemon i Call of Duty.

DNF Duel ukaże się 28 czerwca na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC. Nawiasem mówiąc, istnieje komercyjna wersja na PlayStation 5 i PS4, możesz z niej korzystać Już zamów w przedsprzedaży na Amazon*.

Nowy zwiastun:

Przesyłając film, akceptujesz Politykę prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

Zdjęcia: pojedynek DNF, NixonNanas, system dziobowy działa, osiem

READ  Disney Melee Mania już wkrótce w Apple Arcade
Continue Reading

Tech

Metaverse Fitness i Move to Earn: OliveX opiera się na blockchain, krypto i grywalizacji

Published

on

OliveX to firma zajmująca się cyfrowymi modami, skupiona na branży zdrowia i fitnessu. Korzystając z technologii blockchain i najnowszej technologii Metaverse, firma łączy fitness, nagrody w grach i krypto we współpracy z kilkoma partnerami z różnych branż. Ten trend ma również duży potencjał dla sceny startupowej.

Founder's Summit 27 i 28 sierpnia

Kryptowaluty uderzają w branżę fitness

Kryptowaluta To zawsze było coś więcej niż ostatnie zjawisko marginalne: weszły one do głównego nurtu i dotarły do ​​coraz większej liczby różnych branż. Na przykład już odgrywają ogromną rolę w społeczności graczy, ale teraz dotarły również do branży fitness. W niektórych sklepach entuzjaści fitnessu mogą już zabrać ze sobą takie rzeczy, jak odzież sportowa lub sprzęt treningowy kup bitcoiny. Ale to nie wszystko, co wyraźnie pokazała firma OliveX. Pod hasłem „Move to Win” może powstać zupełnie nowa konstrukcja, która zdejmie z kanapy nawet tych, którzy nie lubią sportu i da im możliwość wymyślenia się na nowo.

Gry Blockchain przeżywają silny wzrost

kodowanie gier i BlockchainW ostatnich latach gry stały się coraz bardziej popularne w branży i stały się czymś więcej niż tylko przemijającym trendem. Wszechstronność branży gier nie jest już niczym nowym. Każdy, kto nie jest tutaj skupiony na innowacjach i zmianach, szybko zejdzie w dół. Aby osiągnąć ponadprzeciętny wzrost, deweloperzy muszą trzymać rękę na pulsie.

Szczególnie w ciągu ostatnich dwóch lat nastąpił boom w dziedzinie gier opartych na technologii blockchain. Technologia ta ma wystarczający potencjał, aby wywołać zmiany społeczne i umożliwić tworzenie nowych modeli biznesowych. Coraz więcej firm polega na grach opartych na technologii blockchain i opracowuje nowe aplikacje DApps (zdecentralizowane aplikacje), aby generować wyjątkowe wrażenia z gier.

W ciągu roku, mimo niesprzyjających warunków zewnętrznych, zanotowano wzrost o 2000 proc. Jeśli chodzi o prognozy, można się tutaj spodziewać więcej, ponieważ branża NFT również kwitnie. Metaverse umożliwia twórcom gier blockchain rozszerzenie ich innowacji, a chęć inwestorów do inwestowania jest wysoka.

READ  Astrofizyka: symulacje komputerowe wszechświata są 1000 razy szybsze dzięki sztucznej inteligencji

52% aktywności blockchain pochodzi z DApps do gier. W międzyczasie znani twórcy gier, tacy jak Ubisoft, dowiedzieli się już o tym temacie i bardzo prawdopodobne, że się w to zaangażują. Więc szanse na szybki rozwój są duże. Dzięki OliveX nowy kierowca jest teraz na dobrej drodze i umożliwia współistnienie gier, sprawności i nagród.

Zarabianie: wytycz nową ścieżkę dzięki fitnessowi Multiverse

Wszyscy gdzieś słyszeli o „meta” lub „metawersum”, ale wielu konsumentów nadal nie traktuje tego tematu poważnie. Ale pojawiają się już projekty Jak bardzo zmieni się życie ludzi w wyniku Metaverse?w sektorze gier, ale także w branży fitness.

Najnowocześniejsze technologie, takie jak blockchain i kryptowaluty, pomogły ułatwić i wspierać rozwój Metaverse. Dane mogą być wykorzystywane, udostępniane i przetwarzane w bezpieczny sposób za pośrednictwem usługodawców.

A co to wszystko ma wspólnego ze sportem? Move-to-Ear to jedna z najciekawszych innowacji opartych na technologii blockchain, która rewolucjonizuje świat fitnessu. „Ruch i wygraj” to nasza dewiza i nic więcej za nią nie stoi. Koncepcja zachęca do aktywności i ruchu, współpracuje z technologią czujników ruchu i tworzy zupełnie nowy świat gier dla aktywności fizycznej i lepszego zdrowia.

Pozyskiwane są tak zwane kody DOSE, które składają się z różnych substancji reporterowych (dopaminy, oksytocyny, serotoniny i endorfin). Te kody DOSE mogą być używane w społeczności, aby spersonalizować swoją postać, kupować zawartość, kupować NFT, a następnie swobodnie z nich korzystać.

Dzięki odpowiednim aplikacjom kryptowaluty można zbierać, wypełniając jednostki ruchu. Użytkownicy ćwiczą, zapisują i śledzą ich ruchy, a w zamian zarabiają kryptowaluty. Jest to trochę podobne do gry na zysk, ale znacznie zdrowsze i bardziej aktywne.

Rysunek 2: Pixabay © fantasycoins CCO Public Domain

OliveX: firma z misją

Kiedy firma fitness ma plan, ruszają. OliveX jest liderem na rynku, jeśli chodzi o wykorzystanie nowoczesnej technologii blockchain dla większej przyzwoitości. Mówiąc najprościej, użytkownicy powinni być nagradzani za utrzymanie formy. Nowoczesny blockchain ma na celu wspieranie graczy w tym. CEO i założyciel OliveX, Keith Romgan, jest fanem sportu i ćwiczeń, a także nowych technologii.

READ  Disney Melee Mania już wkrótce w Apple Arcade

Misją OliveX jest zgromadzenie miliarda ludzi i umożliwienie im zdobycia tokenów kryptograficznych i NFT poprzez ćwiczenia fizyczne. Kluczem do sukcesu jest symbioza blockchain, gier i fitnessu.

Nawet gdyby Roman wiedział Ta gałąź gra, aby zarobić Robi prawdziwe zamieszanie, ma duże ambicje. Ale o to właśnie chodzi w OliveX. Zawsze stawiaj czoła nowym wyzwaniom, podejmuj wyzwania i wyznaczaj sobie cele. Inwestorzy wydają się podzielać tę wizję, OliveX był w stanie zebrać około 5,7 miliona dolarów w 2021 roku i wykorzystać je do opracowania zamierzonego produktu Dustland Runner.

Podsumowując: Move-to-Earn wnosi ruch do branży fitness

Więcej ćwiczeń dla branży fitness? Move-to-Earn to projekt przeznaczony do tego, który prawdopodobnie stanie się wirusowy, tak jak w tym czasie Play-to-Earn. Ludzie uwielbiają podejmować wyzwania, a kiedy ćwiczą za opłatą, mają nawet pozytywne skutki uboczne. Firmy takie jak OliveX często muszą pokonać pewne przeszkody, ale mają największe szanse na zostanie jednym z najbardziej znanych i największych liderów w branży.

Continue Reading

Tech

Po ostatniej zbiorczej aktualizacji opcjonalnej system Windows 11 wymaga Microsoft Update podczas uruchamiania

Published

on

Powitanie,

Jestem tylko trochę zirytowany.
Jak wspomniano wcześniej, system Windows 11 wymaga hasła Microsoft do uruchomienia po najnowszej zbiorczej aktualizacji opcjonalnej.
Maska wprowadzania jest wyświetlana najpierw z dwiema opcjami:
Obok niego pin i hasło Microsoft.

W przypadku Pin, … na przykład Pin Windows, żadne wpisy nie są akceptowane.
Z drugiej strony jest to kolumna Microsoft Password.

Po kilku próbach uruchomiłem ponownie i bez ponownego uruchamiania pojawiła się stara maska ​​wprowadzania resetowania systemu Windows 10.
Po prostu restartuję.

Następnie, to znaczy po prawdziwym ponownym uruchomieniu, pojawił się normalny ekran startowy ze znanym wpisem kodu PIN dla systemu Windows 11, który również zawierał i zezwalał na zwykłe wprowadzenie kodu PIN systemu Windows.

ciekawski.

Byłem zszokowany. Jak masz uzyskać hasło Microsoft bez dostępu, jeśli radykalnie odmówiono ci dostępu do systemu Windows?
Albo ujmijmy to w ten sposób.

Jak dotąd nie było tak niegrzecznego zachowania ze strony Microsoftu.
Jeśli normalny kod PIN systemu Windows 11 nie pojawia się przy drugiej próbie uruchomienia, siedzisz przed zablokowanym systemem Windows.

Ty też masz ten problem?
Przepraszam, nie mam w tej chwili numeru KB pod ręką i muszę od razu iść.

READ  PvEvP-Survival-Shooter Scavengers rozpoczną się rankiem 28 kwietnia w Den Early Access
Continue Reading

Trending