Connect with us

entertainment

Księżniczka Boucher powiedziała: „W ogóle nie mogę na nią patrzeć” | zabawa

Published

on

Prezenterka i bizneswoman Amira Boucher (29 l.) znów oddycha – i dzieli się tym z wszystkimi influencerami, którzy publicznie pokazują swoje dzieci w Internecie.

Amira, która ma dwójkę małych dzieci, „po prostu nie może pojąć”, że niektórzy ludzie ciągną swoje potomstwo w miejsca publiczne. Amira, która od 2019 roku jest żoną komika Olivera Buchera, powiedziała w wywiadzie dla Rozmawiająca zakochana kotwica Marilyn Lovin (51) W „Telewizja śniadaniowa sob.1”.

„Oczywiście, że to miłe, ale po prostu odbierasz dziecku prawo do prywatności. Dzieciak nie ma jeszcze żadnych umiejętności medialnych, nie wie nawet, co to jest Internet i gdzie mogą trafić zdjęcia. Teraz my Widzieliśmy na własne oczy, gdzie mogą wylądować”.

Amira prosi się publicznie w telewizji, żeby o tym nie myśleć. „To nie jest dobre dla dziecka. To tylko korzyść dla rodziców. A to jest dostęp, sympatia, kontrakty reklamowe… Moim zdaniem to nieodpowiedzialne.”

Amira jest żoną Olivera Buchera i ma dwóch małych synów, urodzonych w 2019 i 2020 roku. Jej dzieci trzymają ją z dala od opinii publicznej.

Zdjęcie: Timo Voss

Z dużą krytyką Księżniczka Oczywiście ze względu na ich dobrego towarzysza Pietro Lombardi (30), który od czasu do czasu zamieszcza zdjęcia ze swoim synem Alessio (7).

29-latek bronił Pietra: „Co najmniej rok lub dwa temu postanowił nie pokazywać go już z przodu”.

Tutaj znajdziesz treści z Instagrama

Aby wchodzić w interakcje lub przeglądać treści z Instagrama i innych sieci społecznościowych, potrzebujemy Twojej zgody.

„Niektórzy również krytykują to, mówiąc: widzę wszystko normalnie na innym kanale, więc dlaczego miałbyś to zrobić? To głupie. „Może mają to na myśli Jego byłe konto na Instagramie Sarah Engels (29) Matka Alessia.

Amira uważa, że ​​jest „naprawdę fajny i silny” od Pietro, że ciągnie buzię swojego dziecka i już się nie pokazuje. Są też różnice.

Amira Pocher: „To ma znaczenie między publikowaniem śmiesznego zdjęcia rodzinnego raz w miesiącu, a tym, czy codziennie pokazuję mojemu dziecku we wszystkich sytuacjach życiowych”.

READ  Prawo jazdy zniknęło z 50 km/h za bardzo: Polska znacząco zaostrza kary w ruchu dzięki nowemu katalogowi mandatów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Katastrofa ekologiczna: Polska: rtęć nie jest przyczyną śmierci ryb

Published

on

Setki pomocników zbierają martwe ryby

Tymczasem w przygranicznym rejonie Odry w Brandenburgii setki pomocników rozpoczęło w sobotę zbieranie martwych zwierząt. W małym miasteczku Lebos koło Frankfurtu nad Odrą na brzegu unosił się nieprzyjemny zapach z powodu rozkładu ryb, opisał korespondent niemieckiej agencji prasowej (dpa). Można również zobaczyć ptaki niosące martwe ryby. Zespoły robocze Lebosa nosiły między innymi kalosze i rękawice. Musisz chronić się przed kontaktem z wodą i rybami.

„Spodziewam się, że dostaniemy kilka ton ryb”, powiedział Thomas Rubin z Departamentu Okręgu Marche-Oderland. Tam porusza się około 300 asystentów, głównie na brzegu, w odległości około 80 kilometrów. Burmistrz miasta Schwedt an der Oder, Ankatherine Hoppe (SPD), powiedziała w radiu rbb info, że pomocnicy zostali zabrani w kombinezony ochronne. Można przypuszczać, że istnieją substancje niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

Według brandenburskiego ministra środowiska Axela Vogla, rzeka Odra „znacznie zwiększyła ilość soli”. To było „całkowicie niezwykłe”, powiedział zielony polityk w piątek wieczorem w telewizji RBB. Ministerstwo Fogela stwierdziło, że zmierzone ilości soli mogą być powiązane ze śmiercią ryb. „Według aktualnych informacji nie będzie to jedyny czynnik powodujący wymieranie ryb w Odrze” – powiedziała w oświadczeniu. Termin ładunki soli odnosi się do soli rozpuszczonych w wodzie.

READ  Prawo jazdy zniknęło z 50 km/h za bardzo: Polska znacząco zaostrza kary w ruchu dzięki nowemu katalogowi mandatów
Continue Reading

entertainment

„Classroom of the Elite” spotkała się z krytyką za słabą jakość animacji – Anime2You

Published

on

Dyskusja wybuchła na Twitterze po użytkownik Niektóre błędy w animacji wskazany Wypowiedział swoją osobistą opinię na temat możliwej przyczyny.

Anime ma promować lekkie powieści

Chociaż pierwszy sezon Sala Elitarna Oczywiście nie spełniła oczekiwań, lekka powieść zawsze cieszyła się dużą popularnością. Być może dlatego podjęto kolejną próbę i fani serii mogą się spodziewać drugiego sezonu, który jest obecnie emitowany. Ale jakość animacji takich jak ta pozostawia jak dotąd wiele do życzenia.

Podczas gdy pojedyncze klatki lub rozmycie nadal można odrzucić jako przeoczenie, scena z odcinka VI była ukoronowaniem tego wszystkiego. Podczas pracy przekaźnika na pierwszym planie pojawiła się postać, która miała być w tle. Zdjęcie tej sceny i innych uchybień w jakości animacji znajdziecie poniżej.

użytkownik Umieść tweetaktóry zwrócił uwagę na błędy, wyraził później swoje wątpliwości, dlaczego tak udana seria jak „Classroom of the Elite” została oszukana przez słabą jakość animacji:

Komentarz od sakugabrasil

„Pierwszy sezon był mocno krytykowany przez fanów lekkiej powieści za usunięcie lub zmianę wielu rzeczy. Również sprzedawał się słabo, ale został popchnięty przez lekką powieść. Dlaczego więc nie kontynuować anime tak taniego i powierzchownego, jak to tylko możliwe?”

Prawie każdy odcinek ma słabą animację, znacznie gorszą niż w pierwszym sezonie. Animacja jest niespójna i źle wykonana. Ruchy są sztywne i czasami rozłożone. Cały drugi sezon to wyraz pogardy.

Główny inwestor (KADOKAWA) chce po prostu zwiększyć sprzedaż lekkiej powieści poprzez anime. Producent animacji w Lerche Animation Studio nie ma prawie żadnego doświadczenia. Żadna z zaangażowanych osób nie wydaje się być naprawdę zaangażowana w anime.

Oczywiście nie oznacza to, że anime nie jest dobre ani rozrywkowe. Mówię tylko, że jego spektakl odzwierciedla rozsądne interesy uczestników. Anime jeszcze się nie powiodło, ale będzie kontynuowane z powodu pewnych czynników.

READ  Marie i Frederik z Danii: Oświadczenie o skandalu w internacie ich dzieci

Dwunastoodcinkowy pierwszy sezon „Classroom of the Elite” jest dostępny w Niemczech za pośrednictwem transmisji strumieniowej Chrupiąca Bułka pozbyć się ich. Drugi sezon jest tam grany w oryginalnym języku z niemieckimi napisami w symultanicznej emisji. Anime jest oparte na lekkiej powieści o tym samym tytule autorstwa Shougo Kinugasy.

Więcej na ten temat:

Kino:

Przez Świergot
© Shougo Kinugasa / Wydane przez Kadokawa Corporation / Youzitsu Partners

Continue Reading

entertainment

Aktor Fred Ward nie żyje

Published

on

Wielu wciąż może znać brytyjskiego aktora Freda Warda z takich kultowych filmów, jak „The Stuff Heroes Are Made Of” (1983), „Wstrząsy” (1990) czy „Short Cuts” (1993). wiele Amerykańskie media Teraz stale informuj, że wszechstronny aktor nie żyje. Miał 79 lat. Jego sekretarz prasowy, Ron Hoffman, potwierdził jego śmierć. Nie podał żadnych informacji o przyczynie śmierci.

„Unikalną cechą Freda Warda jest to, że nigdy nie wiedziałeś, gdzie skończy, taka była nieprzewidywalność jego decyzji zawodowych” – powiedział Hoffman w oświadczeniu. W długiej karierze Warda, która rozpoczęła się w latach 70., pojawiał się w wielu rolach, z charyzmą czasami bezwzględną, ale prawie zawsze przyziemną.

Jego osiągnięcia to między innymi działacz związkowy w Silkwood, detektyw w Miami Blues, Henry Miller w Henry and June oraz motocyklista w Timerider: The Adventures of Lyle Swann.

Fred Ward: Od żołnierza do aktora Hollywood

Ward urodził się w San Diego i służył w siłach powietrznych, zanim zdecydował się zostać aktorem. Mając problemy z dostaniem ról, pracował jako drwal, marynarz i bokser, zanim wznowił karierę aktorską we Włoszech, gdzie zagrał w filmie telewizyjnym z 1974 r. w reżyserii Roberto Rosselliniego. Po powrocie do USA w końcu zwrócił na siebie uwagę Hollywood.

Dostał rolę rabusia banku Johna Anglina, który był towarzyszem ucieczki Clinta Eastwooda w filmie Ucieczka z Alcatraz. Ward pojawił się także w popularnych serialach, takich jak Gray’s Anatomy, Emergency Room i True Detective. Jego żona Marie-France Ward i syn Django przeżyli.

READ  Pozdrowienia z morza - masz pocztę! - Społeczeństwo
Continue Reading

Trending