Connect with us

entertainment

Księżniczka Boucher nagle wybuchnęła płaczem

Published

on

Księżniczka Boucher powiedziała teraz, jak niepokojący jest kryzys na Ukrainie. Zdjęcie: Obrazy Imago / Mark John

Szokujące liczby ofiar rosyjskiego ataku na Ukrainę pokazują, o ile gorsza jest sytuacja. Do tej pory zginęły setki cywilów. Według polskiej straży granicznej od początku wojny z sąsiedniego kraju przybyło 672 500 osób. Tylko w czwartek granicę przekroczyło 99 200 osób. „Nigdy nie zostawimy Ukraińców ich losowi” – ​​oświadczyła w piątek minister spraw zagranicznych Annalina Barbuk.

Polityk dodał też: Dodał: „Ani ten, kto broni swojej ojczyzny na ziemi, ani ten, kto szuka azylu poza swoją ojczyzną, nie zależy od naszego wsparcia w tym”. 41-latek ostrzegł rosyjskiego prezydenta Władimir Putin Mówiąc wymownie, w swojej wojnie z Ukrainą „prowadzi także swój kraj do ruiny”.

Aktualne wydarzenia omawiane są również w Internecie. Gwiazdy, takie jak Mutsy Mabuse czy muzyk Gustav Scheffer z Hotelu Tokyo, same zbierają datki, aby przekazać je poszkodowanym. Księżniczka Bucher również stała się aktywna i chce udostępnić własne mieszkanie jako miejsce noclegowe dla osób z Ukrainy. W swoim najnowszym podcaście rozmawiała ze swoim mężem Oliverem o tym, jak radzi sobie z obecną sytuacją. W tym samym czasie spadły na nią łzy.

Księżniczka Boucher poważnie traktuje krytyczną sytuację

Przede wszystkim Oliver Bucher powiedział, że od tygodnia ludzie toczą wojnę, która staje się coraz bardziej intensywna i dramatyczna. „Widać to, kiedy grałem w „Let’s Dance”. Wielu z nich pochodzi z Rosji lub Ukrainy. „Atmosfera była tam trochę napięta, trzeba przyznać” – powiedział komik. Amira zgodziła się: „Kiedy widzisz zdjęcia, oczywiście płaczesz, zwłaszcza jeśli chodzi o dzieci. Oczywiście myślisz też o tym, jak pomóc”.

Ważne jest, aby wiedzieli, skąd pochodzi pomoc, na przykład w postaci pieniędzy lub darowizn rzeczowych. Przez przypadek Amira zauważyła, że ​​można zapewnić miejsca do spania, aby upewnić się, że naprawdę pomogłeś. Bucher uznał za „niezwykle godne pochwały” to, że jego żona chciała teraz udostępnić swoje mieszkanie, aby pomieścić ludzi. Tymczasem już wiesz, kto będzie tam tymczasowo mieszkał.

READ  Dziewięć anime fantasy zostanie wyemitowanych jednocześnie w styczniu 2022 r. - Anime2You

Amira wyjaśniła: „Pozwól mi płakać. Moja koleżanka ma rodzinę na Ukrainie, matka ma dwoje dzieci w wieku jednego i trzech lat. Od razu znów zacząłem płakać podczas treningu tańca. Byli w piwnicy przez sześć dni. Matka powiedziała, że ​​powinna teraz spróbować dostać się do granicy, inaczej zginą tam. „Małe miasteczko, w którym mieszka rodzina, zostało już zbombardowane.

Gdy Amira kontynuuje rozmowę, wyraźnie słychać jej płynące łzy: „To są naprawdę przerażające zdjęcia. Teraz wyjechała z dwójką dzieci, szwagierką, bratem, ojcem i innymi czekającymi na polskiej granicy, aby zobaczyć, czy mogę to zrobić.” Wczoraj wieczorem dostałem informację, że wygląda dobrze i prawdopodobnie uda im się to zrobić. Nie są jednak pewni, czy powinni zostawić brata i ojca. W przeciwnym razie muszą zostać i walczyć. Rodzicom naprawdę trudno jest pożegnać się z dziećmi”.

Następnie Oliver Bucher przemówił po tym, jak księżniczka zabrała z nią to, co zostało opisane. Ojciec pięciorga dzieci powiedział: „To bardzo trudna sytuacja i teraz czuje się trochę poruszona. To tak szybko, że na chwilę wrócę”. — Myślę, że to dobrze, kiedy wiem, że przynajmniej mogę coś zrobić — powiedziała ze łzami w oczach Amira. Tymczasem zastanawiała się nad swoją obecną rolą w Let’s Dance:

„Jakie są teraz twoje priorytety? Taniec, Wow i istota z sąsiedztwa umiera.”

Teraz ważne jest, aby zrobiła coś dla ludzi: „Dla mnie to jest bardzo namacalne i teraz wiem, że mogę dać tej rodzinie dach nad głową. Mogę już zrobić przewijaki, łóżka i jeden stół do jadalni, którym jestem już wszystko działa równolegle, że mieszkanie jest umeblowane i że masz meble. Wszystko jest lepsze niż schronienie”. Pocher chce teraz również aktywnie wyciągnąć pomocną dłoń:

Ponadto komik zauważył: „Jeśli sytuacja będzie się dalej eskalować, sytuacja się nie poprawi. Bardzo się cieszę, że mamy możliwości i że jesteśmy zaniepokojeni. Inaczej zawsze ma być daleko, ale teraz tylko Polska leży pomiędzy. Nikt nie wie, gdzie, jak i kiedy to się skończy”. Amira uważa jednak, że nie jest dobrze, aby ludzie byli atakowani, zwłaszcza w mediach społecznościowych, jeśli nie rozmawiają o wojnie, ale pokazują fragmenty swojego życia. Teraz sam pomyślałeś o swoim wkładzie:

„Patrzę na moją historię wieczorem i myślę trzeźwo, między dwoma klipami, które po prostu płakałeś, ponieważ dostałeś telefon, w którym możesz mieć rodzinę. Ale ktoś na zewnątrz po prostu widzi, jak tu jem lub się śmieję. Nikt nie widzi pomiędzy. „

Amira zwróciła tutaj uwagę na sieć, w której można zapewnić nocleg.

Amira zwróciła tutaj uwagę na sieć, w której można zapewnić nocleg.Zdjęcie: Instagram / Amira Boucher

Właściwie nie chciała powiedzieć, że zabiera ludzi do swojego mieszkania, chciała tylko powiedzieć nam o możliwości. W końcu będzie za dużo pomocy i nie udostępnianie jej publicznie. Jednak według Pochera „ogromne bzdury mogą się również zdarzyć w sieci”, co prowadzi do większej liczby kliknięć. W kontekście tego zadawali sobie pytanie, jak w obecnej sytuacji radzić sobie z programami rozrywkowymi. Pocher widział to w ten sposób:

„Myślę, że dobrze jest mieć „Let’s Dance” lub inną rozrywkę w międzyczasie. Oczywiście nie jest to już duży temat i są naprawdę ważniejsze rzeczy niż to, ale nie sądzę, aby to było złe. Możesz też teraz nie mów, że już nic nie robię, po prostu robimy programy informacyjne i to wszystko.

Z drugiej strony Amira spojrzała na sprawę bardziej krytycznie: „Ludzie byli zadowoleni ze zmiany, ale dla mnie to wciąż było zabawne. Powiedziałem też wszystkim: „Chłopaki, zanim wszyscy się uśmiechniemy i zatańczymy śmiesznie przed kamerą, będzie 20 minut specjalny o wojnie. Tu przychodzą najgorsze zdjęcia. Czy powinniśmy to zrobić teraz? Już w to wątpiłem. Powiedziano mi, że też tańczy się dla pokoju”.

READ  Śmiech gwarantowany! Najważniejsze fragmenty tych filmów dzisiaj: „Brzydki klub dla dzieci” i film wojenny

W każdym razie była już ze sobą w sprzeczności, ale w końcu inni mieli rację. „Program niesie ze sobą pozytywne przesłanie” – mówi Amira. Bucher potwierdził ten pogląd: „BS, 'DSDS’, 'następny topowy model Niemiec’ też się powtarzają. Nie sądzę, żeby to było winne.Nawet w opowieściach, kiedy grają swoją zwykłą rolę. Ale staje się to kluczowe, gdy ludzie próbują czegoś z konwulsjami.

(eiger)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Polski reżyser jest związany ze szpitalem z Cannes

Published

on

Polski reżyser Jerzy Skolimowski, którego film „EO” rywalizuje na Festiwalu Filmowym w Cannes, rozmawiał z Cannes z przekazem wideo ze szpitala w Warszawie.

Podstawy w skrócie

  • 84-latek powiedział w piątek, że był tak podekscytowany pokazem swojego filmu w Cannes, że nie mógł długo spać.

Z powodu braku snu upadł na ulicę i uderzył głową o chodnik. Z tego powodu musiał jechać do szpitala i nie mógł pojechać na Lazurowe Wybrzeże na premierę swojego filmu.

„EO” opowiada historię osła – z punktu widzenia zwierzęcia. We wzruszającym filmie, moderowanym małymi dialogami, widzowie śledzą różne sceny z życia osła. Zabiera go m.in. do cyrku i bitwy dorożkami.

W swojej wiadomości wideo Skolimowski naśladował odgłosy swojego „osła”, jak to nazwał. Ciągle powtarzał: „Och, och, och, och”. Osioł jest żywym stworzeniem, tak jak my. „Protestuję przeciwko przemysłowemu ubojowi zwierząt i przeciwko przemysłowi futrzarskiemu” – powiedział Skolimovsky.

Więcej na ten temat:

cyrk


READ  Ponad 20 wydarzeń: Schlatz staje się teatrem letnim - Kultura
Continue Reading

entertainment

Organizatorzy ESC: Anomalia w drugim półfinale – Kultura i rozrywka

Published

on

Turyn/Genewa (dpa) – Organizatorzy Konkursu Piosenki Eurowizji (ESC) stwierdzili nieprawidłowości w głosowaniu po Grand Prix Turynu. Wpłynęło to na drugi półfinał, poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Z wypowiedzi organizatorów wynika, że ​​trybunały arbitrażowe w niektórych uczestniczących krajach mogły przyznawać sobie punkty.

Continue Reading

entertainment

„Uderzyłem w dno”: Gisele Bundchen otwarcie mówi o zaburzeniach lękowych

Published

on

Zaktualizowano 19.05.2022 22:02

  • Modelka Gisele Bundchen cierpiała w przeszłości na zaburzenia lękowe.
  • W wywiadzie 41-latek szczerze o tym mówił.
  • Wspomniała między innymi, że czasami czuła się tak, jakby znalazła się na dnie.

Dowiedz się więcej wiadomości o celebrytach tutaj

Gisele Bundchen daje szczery wgląd w swoje przeszłe życie. Modelka znana jest z uroczej osobowości i promiennego uśmiechu. Ale Bündchen nie zawsze czuła się naprawdę szczęśliwa, mówi. w jednym Wywiad z brytyjskim „Vogue” Otworzyłem się na temat mojego wyniszczającego zaburzenia lękowego i ataków paniki.

„Na zewnątrz wyglądało na to, że miałem to wszystko, gdy miałem zaledwie 22 lata. Wewnątrz czułem się, jakbym uderzył w dno” – mówi model.

Formularz przeszedł wypłatę

Gdy miała dwadzieścia kilka lat, była nałogowym palaczem i co wieczór piła butelkę wina. „Wyobraź sobie, co to zrobiło z moją głową” — mówi matka dwójki dzieci. Półtora roku później poszedłem na fizjoterapię za radą koleżanki. Szybko nazwał to kompleksową rehabilitacją, podczas której Bündchen przez kilka miesięcy cierpiał na ciężkie migreny.

Ale w tamtym czasie nie miała innego wyjścia. „Pamiętam, jak mówił do mnie: ‚Cóż, chcesz żyć? „To było takie proste” – mówi Bundchen.Do dziś 41-latek budzi się o 5 rano, aby medytować i ćwiczyć.

Szczęśliwe małżeństwo z Tomem Bradym

Modelka Gisele Bundchen Był jednym z najbardziej udanych modeli w branży od późnych lat 90-tych. Przez lata była twarzą marki bieliźnianej Victoria’s Secret. Była w prywatnym związku z Leonardo DiCaprio od 2000 do 2005. Od 2009 jest żoną zawodowego piłkarza Toma Brady. Mają dwoje dzieci, syna Benjamina i córkę Vivian.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Hailey Bieber dzieli się z publicznością przerażającym momentem swojego życia. 10 marca amerykańskie media poinformowały, że modelka jest w szpitalu. Kilka dni później do domu wróciła żona Justina Biebera. Zasugerowała, że ​​powodem jej hospitalizacji był udar mózgu – ale nie wyjaśniła przyczyn. Teraz 25-latka przerwała milczenie. W filmie szczerze mówiła o tym przerażającym incydencie: „To był przerażający moment w moim życiu. Przez głowę przeszło mi tyle myśli. Bałem się, skąd to się bierze? Czy doznam trwałego uszkodzenia z tego powodu? ”

READ  „Za dużo”: nowa mama Eva Benitato tymczasowo porzuca psa
Continue Reading

Trending