Connect with us

entertainment

„Królowa zakupów”: Sheetstorm kontra Fox – Danny Buchner grozi reklamom

Published

on

Guido Maria Kretschmer jest teraz krytykowany przez fanów „Królowej zakupów”. Zdjęcie: tvnow. zrzut ekranu

„Królowa zakupów”: Sheetstorm kontra Fox i Danny Buechner zagrożeni reklamami

Daniela Buchner jest znaną twarzą telewizyjną, jednak ostatnio zmiksowała kontener „Celebrity Big Brother”. Ale jej córka Giulina Karabas stopniowo pojawia się w centrum uwagi. 22-latkę można zobaczyć w tym tygodniu w „Królowej zakupów”. Jeśli zależy to od wielu widzów, wcale nie wygląda dobrze w serialu.

Daniela jest towarzyszką Joeliny w „Królowej zakupów”, kiedy mówi: „Najgorętsze w bieli! Znajdź idealny letni styl w swoich nowych białych spodniach!” Wynik Twojego szaleństwa zakupowego zostanie doceniony przez wielu Fani Został uznany za katastrofalny, ale Guido Maria Kretschmer wydał kandydatowi lekki wyrok – Dlatego ma teraz poważne problemy w sieciach społecznościowych.

Fani protestują przeciwko zasadzie „królowej zakupów” Kretschmera

Kretschmer szczególnie upodobał sobie jasnoniebieską bluzkę, którą wybrała Joelina. „To bardzo piękny odcień niebieskiego, zdecydowanie do ciebie pasuje” – mówi np. projektantka pokazując odpowiednie sceny. Jednak użytkownicy sieci społecznościowych czasami widzą to zupełnie inaczej. „Bluzka wisi o wpół do ósmej” – krzyczy jedna osoba.

Guido Maria Kretschmer ocenia wybór spółki zależnej Büchner. Zdjęcie: TVNow / zrzut ekranu

Chociaż ogólnie stylistka nie pochwaliła, najważniejsze jest to, że Joelina znalazła ją po porównaniu „przed i po”: „Jeśli chodzi o rozwój, jest to więcej niż zademonstrowane”. w Serwis społecznościowy Facebook Czasami użytkownicy są tak wściekli, że zajmują stanowisko pod postem starszym niż Kretschmer, który w ogóle nie jest powiązany z filią Büchnera. Jako córka celebryty Julia jest szczególnie preferowana, niektórzy spekulują.

a Zawieszenie Brzmi ono: „Uwielbiałem ‘Shopping Queen’ i uważam cię za cudownego i lojalnego. Teraz nauczyłem się lepiej. Bycie częścią tak obskurnej komedii na stacji i wydawanie całkowicie nierealistycznej oceny pani Karabas było okropne”. Czasami grozi przerwanie spektaklu bezpośrednio na scenie. Jeden z użytkowników ogłasza „Ten program jest teraz przeze mnie zablokowany”. Ponadto w kierunku Joeliny można wyczytać różne obelgi, zwłaszcza że jej postać nie odpowiada obecnym ideałom piękna.

READ  Dr Blues: Kto gra tego wyjątkowego lekarza? - zabawa

„Królowa zakupów”: Vox Reacts

Tymczasem Vox zajął stanowisko wobec wielu negatywnych reakcji na Giulinę Karabas. Spiker za pośrednictwem swoich kont w mediach społecznościowych poinformował o programie:

„Opowiadamy się za różnorodnością, rozrywką, pełnym szacunku interakcją i wzajemnym uznaniem. Konstruktywna krytyka jest częścią spektaklu, ale to, co obecnie dzieje się w komentarzach, nie możemy i nie będziemy tego tolerować”.

Urzędnicy również dochodzą do wniosków, ponieważ oświadczenie jest kontynuowane: „W związku z tym zaprzestaniemy wsparcia w mediach społecznościowych w tym momencie na pozostałą część tygodnia”.

Danny Buchner też mówi

Danny Buchner zauważył również wiele przerażających komentarzy na temat jej córki w „Królowej zakupów”. W swojej relacji na Instagramie odpowiedziała jasnym komunikatem i wskazała, że ​​nie będzie dłużej tolerować takich reakcji wobec Joeliny lub samej siebie. Nie mogła zrozumieć, dlaczego dorośli, nawet starsi, „bili małą dziewczynkę”.

Danny Buchner broni córki. Zdjęcie: dannibuechner / instagram

„Krytyka to jedno, obelgi i insynuacje to drugie” – powiedział nominowany do nagrody Big Brother 2021. Więc będziesz w Media społecznościowe Kontynuuj „dużo Osoby Ban, bo uważam to za zabawne. „Büchner od dawna jest celem wielu użytkowników sieci społecznościowych, a teraz Joelina również jest pod ostrzałem, dlatego w końcu wysadziła kołnierz.

Dlatego 43-latek zadeklarował konsekwencje prawne: „Jeśli ktoś źle mnie obraża posługując się prawdziwym imieniem, staje się Reklamy Chodź. W pewnym momencie zostanie osiągnięty punkt, to nie jest uczciwa gra tylko dlatego, że możesz nas zobaczyć w telewizji.

(Atmosfera)

Illner: Saskia Esken jest twarda dla Christiana Lindnera – „Voodoo”

Do wyborów federalnych zostały jeszcze niecałe trzy tygodnie, a SPD wciąż może patrzeć na zaskakująco wysokie liczby w sondażach, dlatego już rozważane są koalicje: Czy naprawdę odważysz się na sojusz lewicowy z Zielonymi, czy wolisz sygnalizacja świetlna? Dziennikarze z grupy są podejrzliwi wobec taktyki w debacie koalicyjnej, a politycy tak naprawdę nie chcą o tym mówić, a jedynie o treści, jak wielokrotnie zapewnia lider FDP Christian Lindner.

READ  — Quo vadis, Aido? Jasmila Žbanić im Kino

O ostatnim boomie w…

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Rolnik szuka żony: Gerald i Anna Heiser: Dziecko, Imię, Namibia, Instagram

Published

on


Rolnik szuka żony Jest to jeden z najpopularniejszych programów RTL. Chociaż do rozpoczęcia nowego sezonu minie trochę czasu, fani formatu nadal mogą być zadowoleni: w poniedziałek 27.09.2021Promocje o 20:30. “Rolnik szuka żony – potomstwa na fermach”. Będzie to między innymi Gerald I i Hiser w towarzystwie kamer. Para mieszka już z synem Namibia, ale niedawno odwiedzili rodzinę Anny w Polska.

Historia miłosna między nimi rozpoczęła się latem 2017 roku, na początku roku 2021 Dostali jeden Dziecko. Co się stało z Anną i Geraldem? Co to jest? Rzeczownik jej syn? jak się nazywają Instagram? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule.

„Rolnik szuka żony”: to Anna i Gerald

W 2017 roku spotkali się Gerald I Anna Heizer W programie randkowym RTL Rolnik szuka żony znać i kochać. Aby zobaczyć Geralda na jego farmie w Namibia Aby się przeprowadzić, Anna opuściła swoje życie w Niemczech. Para wyszła za mąż w 2018 roku. Teraz oboje będą mieli swój pierwszy ślub w styczniu 2021 roku Dobre serce otrzymać.

Anna i Gerald: Tak mieszkasz z dzieckiem w Namibii

dystans poronienie Rok temu urodzona w Polsce Anna i 35-letni rolnik Gerald spełniły swoje największe marzenie. “Robimy świetną robotę! Nasza trójka jest teraz bardzo dobrze wyszkolona. Nasza codzienna rutyna definiuje teraz naszą rutynę syn. W tygodniu opiekuję się nim, a w weekendy, kiedy Gerald jest wolny, otrzymuję od niego duże wsparcie” – powiedziała Anna w wywiadzie dla RTL. 36-letni rolnik opiekuje się maleństwem w nocy i w weekendy. „Cieszę się każdą sekundą z nim. Zmiana pieluszek też nie stanowi dla mnie problemu. W dzień rzadko bywam w domu, ale w nocy i w weekendy się nim opiekuję! wspomniał Gerald.

Gerald Heizer pokazuje się jako dumny ojciec w „Geraldzie i Annie w Baby Glock”.
© Zdjęcie: TVNOW

Imię Anny i małego Geralda: Jak ma na imię twój syn?

SPECJALNE MRTL „Rolnik szuka żony – Gerald i Anna w Babylock” Zarejestrowano m.in. chrzest noworodka. Oprócz wielu specjalnych spostrzeżeń i ekscytujących szczegółów, Rzeczownik Zdradź dziecko: ma na imię twój syn Leon.

READ  Piątek 30 lipca 2021 – Tak będzie dalej w kolejnych odcinkach

Anna Heizer na Instagramie

Anna Heizer ma generyczną InstagramKonto, na którym dzieli się swoim codziennym życiem ze swoimi obecnymi zwolennikami 136 tys. (stan na 27.09.2021).

„Bauer sucht Frau” 2021: początek sezonu 17

w roku 2021 naprawdę biegam Sezon 17 z Rolnik szuka żony zatrudnienie RTL. Tutaj dowiesz się wszystkiego o datach rozpoczęcia i emisji nowych odcinków. Oprócz 15 rolników tym razem jest też właścicielka ziemi dla koni szukających jej wielkiej miłości. Wszystkie informacje o nominowanych do sezonu 17 można znaleźć tutaj.

Continue Reading

entertainment

Księżna Kate i książę William wychodzą do bistro

Published

on

Zaktualizowano 27 września 2021 o 18:41

  • Para królewska udowodniła w ten weekend w Norfolk, że księżna Kate i książę William mogą stąpać po ziemi.
  • Oboje wybrali się na rodzinną wycieczkę do pubu z trójką dzieci – w tym frytki i hamburgery.

Więcej informacji o brytyjskiej rodzinie królewskiej znajdziesz tutaj

Brytyjskim członkom rodziny królewskiej często odmawia się pewnej pragmatycznej postawy. Niezbyt trudny pomysł, patrząc na Pałac Buckingham czy wspaniały Pałac Kensington. Ta przyszła para królewska książę William I Księżna Kate Ale lubi mieszać się ze „zwykłymi ludźmi”, dowodzi tego zdjęcie z ostatniej niedzieli (26 września) “słońce” Obecny.

Wraz z trójką dzieci George, Charlotte i Louis, rodzina królewska rozgościła się na zewnątrz pubu w Norfolk. Gdyby książę William nie był najsłynniejszym łysym mężczyzną w Wielkiej Brytanii, nikt nie zauważyłby Cambridge siedzącego na prostej drewnianej ławce i jedzącego hamburgery i frytki.

Na zdjęciu George i Charlotte mają na sobie proste T-shirty, a na królewskich stopach wszyscy mają trampki. Według raportu naoczny świadek pochwalił go, mówiąc: „To niewiarygodne, jak pokorna była rodzina. Śmiali się, rozmawiali i wyraźnie cieszyli się czasem”. Wyjaśnia, że ​​dla sił bezpieczeństwa nie było nic do zobaczenia.

Skromna i wysportowana Kate w Cumbrii

Ostatnio księżna Kate była również skromna na oficjalnej randce: żona księcia Williama rzuciła się na wycieczkę w zeszły wtorek (21 września) z pikowaną kurtką, dżinsami i sznurowanymi butami. Kate pojechała do RAF Windermere Adventure Training Centre w Cumbrii w północno-zachodniej Anglii Najpierw na wspinaczce, potem na rowerze górskim.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Para królewska regularnie uczestniczy w regatach żeglarskich. Teraz William i Catherine chcą przybliżyć swoje hobby swoim dzieciom. Pięcioosobowa rodzina spędziła letnie wakacje na wybrzeżu. Prawa autorskie do miniatury: sojusz obrazu / empicia / Chris Jackson

READ  Piątek 30 lipca 2021 – Tak będzie dalej w kolejnych odcinkach
Continue Reading

entertainment

Krótka lista cen książek: Kolorowe jak życie – Kultura i rozrywka

Published

on

Frankfurt nad Menem (dpa) – Reprezentacja proporcjonalna może być przypadkowa, ale pasuje do obrazu: Trzech mężczyzn i trzy kobiety są nominowani do Niemieckiej Nagrody Książkowej 2021.

Ostatnim wyborem był wielokrotnie nagradzany Norbert Gestrin Christian Kracht, znany jako kompozytor muzyki pop i nieznajomy literat Thomas Kunst. Obok nich stoją trzy bardzo różne kobiety: Mithu Sanyal, Monica Helfer i Antje Ravik Strobel, których powieści dotyczą tożsamości, pochodzenia i kobiecości.

Continue Reading

Trending