Connect with us

Tech

Konsola Xbox: kup teraz! | mniej niż 50 euro

Published

on

Konsola Xbox: popularny gamepad, naprawdę tani

Xbox Wireless Controller to jeden z najlepszych i najpopularniejszych kontrolerów do gier, który nadaje się nie tylko do Xbox Series X/S i Xbox One, ale także do gier na PC i smartfony. Saturn, Media Markt i Otto mają gamepady Za mniej niż 50 euro za sztukę Oferta dostępna.

>>> Kup kontroler Xbox w kolorze Robot White lub Carbon Black od Saturn <<

>>> Kup kontroler Xbox w kolorze Robot White lub Carbon Black od Media Markt <<

>>> Konsola Xbox w kolorze czarnym od Otto Kaufena <<

>>> Kontroler Xbox w kolorze Robot White autorstwa Otto kaufena <<

Xbox Elite 2: Profesjonalny gamepad został zmniejszony!

Amazon obecnie oferuje Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 Zniżka na: Profesjonalny gamepad z łopatkami z tyłu, wymiennymi drążkami i krzyżakiem, zintegrowaną baterią i wysokiej jakości wykonaniem Teraz kosztuje 144,99 € – Możesz zaoszczędzić 35 euro na RRP.

Xbox świętuje swoje urodziny ze specjalną edycją kontrolera

15 listopada Microsoft uczcił 20. rocznicę Xboksa transmisją na żywo i automatyczną premierą gry wieloosobowej „Halo Infinite” — możliwej przyczyny obecnej oferty konsoli. Od tego czasu pojawił się również specjalny model konsoli Xbox, który można kupić m.in. na Amazon.

Wszystkie informacje o specjalnych edycjach jubileuszowych znajdziecie w naszym artykule na ten temat:

Konsola Xbox na 20 lat w przezroczystej czerni z zielonymi uchwytamigry

Nowy kontroler i zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox są już dostępne, aby uczcić naszą rocznicę!

W 2001 roku Microsoft zapuścił się w konsole… Czytaj więcej”

Nie masz jeszcze Xbox Series X? Obserwuj obecną sytuację tutaj i trafij we właściwy czas!

Xbox Series X i Xbox Series S obok siebiegry

Kupowanie Xbox Series X: Kto będzie na wyprzedaży 1 grudnia?

Xbox Series X jest w większości tak dobry, jak gdziekolwiek indziej… Czytaj więcej”

Pakiet w Otto: Niedroga, rocznicowa konsola ze słuchawkami

Otto ma Cyber ​​Poniedziałek niedrogi pakiet Sznurowane: Konsola z okazji 20. rocznicy z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym do gier Corsair HS75 XB za jedyne 119,99 EUR. Możesz zaoszczędzić 51 procent na pojedynczej cenie zakupu RRP!

>>> Kup zestaw konsoli Xbox i zestaw słuchawkowy Corsair od Otto <<

Tagi:

  • Xbox Xbox X
  • Xbox One
  • gwiazdy i styl życia
  • Promy Aktualności
  • Komputer
  • akcesoria do gier
  • gry
  • Czarny Piątek
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Pierścionek Elden osiągnął złoty status

Published

on

Na Taipei Game Show 2022 firmy Bandai Namco i FromSoftware ogłosiły, że elden pierścień Osiągnął złotą pozycję. Oznacza to, że gra jest skończona i gotowa do masowej produkcji. Nic więc nie powinno stanąć na przeszkodzie planowanej premierze 25 lutego.

Teraz nadal pracują nad korektą pierwszego dnia. Kiedy producent Yasuhiro Kitao został zapytany o wywiad, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że gra zostanie ukończona za około 30 godzin (dzięki VGC).

„To będzie się znacznie różnić w zależności od gracza, ale jeśli chodzi o cele wyznaczone podczas tworzenia, chodzi o to, aby główna droga mogła zostać ukończona w około 30 godzin” – powiedział Kitao.

Oczywiście możesz też spędzić więcej czasu z Elden Ring. „Gra jako całość jest bardzo duża i ma dziesiątki dodatkowych godzin rozgrywki, ale gdybyśmy rozmawiali tylko o głównym torze, nie zajęłoby to dużo więcej czasu”.

Możecie sami Zamów Elden Ring od Amazon tutaj*. Zostanie wydana fizycznie na PS4, PlayStation 5, Xbox i cyfrowo na PC. Jeśli chcesz wejść w bardziej odpowiedni nastrój, możemy Ci pomóc Nasz raport z gry Również z testów sieci Zwiastun historii Polecamy.

Prezentacja na Taipei Game Show 2022

youtube

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

przez JimatsuMateriał: pierścień ognia, Bandai NamcoZ oprogramowania

READ  NFT w grach SEGA? Tylko jeśli nie chodzi o zarabianie
Continue Reading

Tech

Watch Dogs Legion: koniec z aktualizacjami

Published

on

Jak ogłosili twórcy Watch Dogs Legion, wsparcie popremierowe dla tytułu z otwartym światem zostało przerwane. Dodaje, że trzeci, czwarty i piąty sezon gry wieloosobowej online powróci kilka razy w nadchodzących miesiącach.

W liście otwartym deweloperzy odpowiedzialni za przygodę z otwartym światem Watch Dogs Legion ponownie zwrócili się do społeczności i podziękowali graczom za wsparcie.

Jednocześnie urzędnicy spojrzeli wstecz na rozwój „Legionu Strażników Psów” i zauważyli, że od czasu wydania wydano różne aktualizacje, które obejmują nowe tryby, takie jak „Inwazja”, „Opór” lub pod-„Oglądanie zombie”. Dogs: Legion of the Dead”. Jednak ta zawartość pozostanie bez zmian, ponieważ wsparcie popremierowe dla Watch Dogs: Legion zostało już zakończone. Tym samym łatka 5.6, wydana we wrześniu 2021 r., jest ostatnią aktualizacją tytuł akcji.


Powtarzają się sezony w trybie online

„Wreszcie, dzięki waszym opiniom, dodaliśmy do gry kilka ulepszeń jakości życia. Przez cały czas pokazaliście nam swoje zespoły DedSec, swoich ulubionych rekrutów, najlepsze momenty w grze, grafiki fanów, kostiumy, filmy, i nie tylko.Bardzo podobało nam się oglądanie zawartości specjalnej Duża aktualizacja 5.6 była naszą najnowszą aktualizacją do Watch Dogs Legion” – napisali twórcy na oficjalnej stronie internetowej.

Więcej aktualności o Legionie Watch Dogs:

Jak ogłoszono również, gracze, którzy przegapili wiele nagród w trybie online, mogą spodziewać się kolejnej okazji do zdobycia dodatków. Sezony 3–5 będą regularnie powtarzane przez kilka następnych miesięcy: „Obecny czwarty sezon Rebeliantów będzie kontynuowany z 80 rangami do 22 stycznia 2022 r., a następnie Stripes, sezon 5. Następnie rozpoczną się sezony 3-5 i powrócą gra, dająca ci możliwość zdobycia nagród. Być może przegapiłeś to w przeszłości.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia.

READ  Karty graficzne pojawiają się z opóźnieniami

tych: Ubisoft

Więcej wiadomości na temat Watch Dogs Corps.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać na sfinansowanie darmowej witryny. Nie masz wad.

Continue Reading

Tech

Apple opóźnia wprowadzenie nowych zasad usuwania kont i masowych wirtualnych wydarzeń online

Published

on

| 21:11 | 0 komentarzy

Apple opóźniło egzekwowanie niektórych zasad App Store, które miały wejść w życie 31 stycznia. Daje to programistom więcej czasu na zmianę aplikacji, aby były zgodne z planowanymi regułami wirtualnych wydarzeń grupowych online i usuwanie kont w aplikacji. Nowy termin wyznaczono na 30 czerwca.

Kredyt fotografa: Apple

Apple wydłuża terminy nowych polis

W aktualizacji wydanej w sobotę w Apple Witryna programisty Firma poinformowała, że ​​zmieniły się terminy obowiązywania zasad dotyczących aplikacji w App Store. Terminy zostały przedłużone, dając programistom kilka miesięcy więcej na wprowadzenie zmian w swoich aplikacjach.

„Aby dać Ci więcej czasu na aktualizację aplikacji, zmieniliśmy następujące wymagania do 30 czerwca 2022 r.” – napisał Apple.

Pierwsze przedłużenie terminu dotyczy wyjątku, który Apple wprowadził dwa lata temu. Firma Apple zezwoliła aplikacjom oferującym usługi grupowe w czasie rzeczywistym (wirtualne wydarzenia grupowe online) na korzystanie z metod płatności innych niż zakupy w aplikacji podczas pierwszego zamknięcia w 2020 r. To zwolnienie zostało wprowadzone, aby pomóc firmom próbującym dostosować się do pandemii. Ze względu na niedawny powrót COVID, zwolnienie to zostało przedłużone do czerwca. To już drugi raz, kiedy Apple przedłużyło zwolnienie.

Planowane reguły usuwania kont zachęcą aplikacje do oferowania łatwej do znalezienia opcji usuwania kont w aplikacji. Apple powiedział, że ta funkcja powinna usunąć całe konto użytkownika wraz ze wszystkimi danymi osobowymi. Pierwotny termin stosowania tej zasady upłynął pod koniec stycznia. Apple twierdzi teraz, że firma daje wydawcom i programistom aplikacji więcej czasu, dostrzegając złożoność wprowadzenia tej funkcji.

W pewnym sensie trendem stało się ogłaszanie przez Apple zmian w zasadach App Store i terminie, tylko po to, aby kilkakrotnie opóźnić wdrożenie. To odpowiedź firmy na komentarze deweloperów, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na przykład w zeszłym roku przejrzystość śledzenia aplikacji została wdrożona w kwietniu 2021 r., po tym, jak pierwotnie była zaplanowana na wrzesień 2020 r. W niektórych przypadkach, po komentarzach deweloperów, całkowicie zrezygnowano ze zmiany reguły.

READ  Udostępnij Kalendarz adwentowy PlayStation 2021 tylko za kredyty
Continue Reading

Trending