Connect with us

Tech

Konkurs – Przedstawiamy 1x Mario Golf: Super Rush i 1x Pakiet Niespodzianki do gry حزمة

Published

on

W Mario Golf: Super Rush gracze mogą pokonać green w różnych trybach gry, pojedynczo lub z maksymalnie trzema innymi golfistami. Gry wieloosobowe są możliwe za pośrednictwem połączenia lokalnego i internetowego Nintendo Switch. Ten ostatni wymaga połączenia internetowego, konta Nintendo i płatnego członkostwa Nintendo Switch Online.

Podczas gdy w klasycznym standardowym golfie wygrywa ten, kto umieści piłkę z najmniejszą liczbą uderzeń, w szybkim golfie akcja zaczyna się ze szczególną szybkością. Tutaj wszyscy uczestnicy startują w tym samym czasie i rywalizują ze sobą w trakcie kursu, korzystając z przydatnych przedmiotów. Również w Battle Golf wszyscy gracze grają w golfa: równolegle w pomieszczeniu – ale najpierw trzeba wywiercić trzy z dziewięciu dołków. W trybie jednoosobowej przygody w golfa fani Nintendo zapisują swoje Mii do gry w golfa w eleganckim klubie country i przeszli ewolucję od początkującego do profesjonalnego. Poznasz członków klubu z Mushroom Kingdom, poprawisz ich wartości dzięki punktom doświadczenia oraz odblokujesz nowe kluby i stroje. Następnie możesz sprawić, by wyszkolona Mii rywalizowała w innych trybach gry.

Mario Golf: Super Rush – Osiem postaci z własnymi pociągnięciami i wyścigiem

© 2021 Nintendo / Data wydania: 25 czerwca 2021 dla Nintendo Switch

Co można wygrać?

Przynosimy Ci kopię nowego Mario Golf: Super Rush oraz pakiet-niespodziankę na Nintendo.

 1. Zwycięzca: 1x Mario Golf: Super Rush na Nintendo Switch
 2. Zwycięzca: 1x Pakiet Niespodzianka

* Linki Amazon to linki partnerskie. Jeśli klikniesz ten link polecający i zrobisz zakupy za jego pośrednictwem, redaktorzy otrzymają prowizję od danego sklepu internetowego lub dostawcy. Dla Ciebie cena się nie zmienia.

Co powinienem zrobić dla Mario Golf: Super Rush?

1.) Śledzisz nas Instagram i/lub włączony Świergot.

2.) Zamieściliśmy trochę specjalnych informacji o kilku postaciach z gry, aby pasowały do ​​nowej gry. Tutaj przedstawiamy Wam osiem z 17 różnych postaci. Właśnie dlatego przygotowaliśmy pytanie, na które będziesz musiał odpowiedzieć w komentarzach (pod tym postem): Kto jest twoją ulubioną postacią z Mario Golf: Super Rush?

READ  Bluźnierstwo na WhatsApp: ponownie odłożono kontrowersyjne ograniczenia dla użytkowników

Warunki uczestnictwa

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat udostępniania na Facebooku, Twitterze i Instagramie, proszę Instagram Tutaj Kliknij. Wszystkie informacje o ochronie danych dotyczące wykorzystania, integracji i gromadzenia danych na temat mediów społecznościowych (Instagram, Twitter, Facebook, YouTube) można znaleźć pod adresem Pliki cookie i ochrona danych.

Zwycięzca nagrody zostanie powiadomiony e-mailem. W związku z tym podany adres e-mail musi być dostępny do czasu losowania, w przeciwnym razie zwycięzca nie zostanie o tym powiadomiony. Nagroda automatycznie wygaśnie, jeśli zwycięzca nie skontaktuje się z redakcją w ciągu 14 dni od powiadomienia o nagrodzie. Czas ten rozpoczyna się natychmiast po dostarczeniu powiadomienia o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udział w konkursie jest możliwy od 14 roku życia. Wypłata dywidendy od 14 roku życia. Redaktorzy redakcji NAT (gry NAT, filmy NAT, nawet telewizyjni… bohaterowie konsol itp.) oraz ich krewni pierwszego stopnia są wykluczeni z losowania. Zwycięzcy zostaną powiadomieni e-mailem. Losowanie rozpoczyna się natychmiast po zakończeniu okresu uczestnictwa, nie później niż miesiąc po zakończeniu konkursu. Losowanie zostanie wykonane przez losowy generator. Data zamknięcia wpisów to 06 lipca 2021. Wszystkie informacje są dostarczane bez gwarancji. Zastrzega się możliwość zmian. Zdjęcia mogą różnić się od oryginalnego zdjęcia. Decyzja sędziów jest ostateczna. Wypłata nagrody gotówką nie jest możliwa. Wszystkie adresy e-mail i przesłane informacje zostaną trwale usunięte po wycofaniu.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia.

Wielkie podziękowania dla Nintendo Germany za dostarczenie nagród.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

OnePlus Nord CE: OxygenOS 11.1.5.5 .rozprowadzany

Published

on

OnePlus od dłuższego czasu pozwala swojej grupie Nord przebić się do niższych przedziałów cenowych. Są teraz trzy kolejne modele klasycznego smartfona Nord. Ostatnio został przesunięty Nord CE (wydanie podstawowe) Dla mnie Północ 2 Przed. z Aktualizacja do OxygenOS 11.1.5.5 Nord CE otrzymuje teraz niewielką aktualizację. Dla tego OnePlus Nord N10 5G jest obecnie dystrybuowany z systemem Android 11 Prawdopodobnie „ostatni skok w głównym wydaniu”. Oprócz kontroli zarządzania temperaturą, ogólnej poprawy stabilności i usunięcia drobnych błędów, wprowadzono również pewne poprawki w kamerze.

Według własnych oświadczeń poprawiono ostrość i stabilność obrazu. Ponadto balans bieli powinien teraz działać bardziej spójnie, a tym samym zapewniać bardziej spójny obraz. Należy również poprawić jakość obrazu Nightscape, tryb nocny OnePlus. Aktualizacja zostanie rozesłana natychmiast – także w tym kraju. Jednak, jak zwykle, możesz postępować „falami”, więc aktualizacja może trochę potrwać. Jeśli jesteś trochę pochopny, możesz użyć nieoficjalnej aplikacji Oxygen Updater i ręcznie wcisnąć aktualizację.

Reszta

 • System
  • Ulepszone zarządzanie w celu kontrolowania przegrzania
  • Popraw stabilność i napraw znane problemy
 • kamera
  • Popraw klarowność i stabilność obrazu
  • Poprawiona spójność balansu bieli w celu poprawy płynności obrazu
  • Poprawa jakości fotografii w Nightscape

Linki Amazon są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic nie zmienia się w cenie.


READ  Znany przeciek ujawnia szczegóły dotyczące miejsca i głównego bohatera
Continue Reading

Tech

Za czarną dziurą: naukowcy potwierdzają przewidywania Einsteina

Published

on

Czarne dziury zaginają czasoprzestrzeń tak bardzo, że praktycznie możemy się wokół nich rozejrzeć. To, co kiedyś obliczył Albert Einstein, może teraz zmierzyć amerykańscy astronomowie.

Astronomowie ze Stanford University mają przewidywania ogólnej teorii względności z Albert Einstein zostało potwierdzone. Według raportu naukowców pod kierunkiem Dana Wilkinsa w czasopiśmie Nature, byli w stanie użyć dwóch satelitów do pomiaru promieni rentgenowskich, które zostały wystrzelone bezpośrednio za czarną dziurą.

Według Einsteina jest to możliwe, ponieważ intensywna grawitacja obiektu zniekształca czasoprzestrzeń do tego stopnia, że ​​nawet obszary znajdujące się za nią stają się widoczne. To wcześniejsze założenie teoretyczne zostało teraz po raz pierwszy potwierdzone pomiarami, pisze czasopismo naukowe „Spectrum”.

W tym celu w styczniu 2020 r. naukowcy skierowali teleskopy rentgenowskie NuSTAR13 i XMM-Newton na supermasywną czarną dziurę w galaktyce „I Zwicky 18” oddalonej o około 59 milionów lat świetlnych. Teleskopy zarejestrowały błyski promieniowania rentgenowskiego, które powstały w bezpośrednim sąsiedztwie czarnej dziury i zostały odbite przez tak zwany dysk akrecyjny. Zniekształcona długość fali odbitego błysku światła potwierdziła badaczom, że rzeczywiście spojrzeli poza czarną dziurę.

READ  Bluźnierstwo na WhatsApp: ponownie odłożono kontrowersyjne ograniczenia dla użytkowników
Continue Reading

Tech

Naukowcy sprawiają, że woda jest metaliczna — eksperyment daje elektrony bez wody i przewodnictwo — bez wysokiego ciśnienia

Published

on

Cudowna przemiana: Naukowcy po raz pierwszy podali mineralne właściwości wody – bez wysokiego ciśnienia iw temperaturze pokojowej. Udało się to osiągnąć dzięki niezwykłej sztuczce: pozwalają one na kondensację pary wodnej na kropli ciekłych metali alkalicznych w próżni. Migracja elektronów z metalu dała cienką warstwę przewodności wody i wygląd metalu na krótki czas: kropla nabrała złotego połysku.

Metale mają dobrą przewodność dzięki Niepozycyjne elektrony zewnętrzne Może swobodnie poruszać się w sieci atomowej. Inaczej jest w przypadku wody destylowanej: ponieważ zewnętrzne elektrony atomów pozostają silnie związane, czysta woda jest prawie doskonałym izolatorem. Aby była przewodząca, a więc metaliczna, należy mocno ścisnąć cząsteczki wody. Wyższe ciśnienie powoduje, że orbity skrajnych elektronów schodzą się razem, tak że nakładają się na siebie. Ze względu na wzrost gęstości elektronowej, niektóre elektrony stają się ruchome, a tym samym umożliwiają przepływ prądu.

Jednak problem: „W przypadku czystej wody wymagane do tego ciśnienie szacuje się na 48 megabarów – przekracza to nasze obecne możliwości eksperymentalne i może wystąpić tylko w jądrach planet lub dużych gwiazd” – wyjaśnia Philip Mason z Czeska Akademia Nauk w Pradze i współpracownicy. W rzeczywistości istnieją dowody na to, że wodór, hel i prawdopodobnie również woda water Wewnątrz Jowisza Może być metaliczny.

Minerały alkaliczne i woda – delikatna mieszanka

Ale jest inny sposób, co naukowcy demonstrują teraz w eksperymencie. Punktem wyjścia do tego był pomysł, że gęstość elektronów w wodzie można również zwiększyć poprzez domieszkowanie – poprzez wstrzykiwanie dodatkowych elektronów z innej substancji. Z poprzednich eksperymentów wiadomo było również, że metale alkaliczne będą w zasadzie odpowiednie jako donory elektronów.

Jeśli chodzi o mieszanie metali alkalicznych i wody, istnieje krytyczny problem – jak wie większość szkół: „Jeśli wrzucisz do wody kostkę sodu, nie dostaniesz wody mineralnej, ale natychmiast otrzymasz gwałtownie wybuchową wodę mineralną”. wyjaśnia kolega Mason Pavel Jungwirth. „Aby obejść tę gwałtowną i kontrproduktywną reakcję, zrobiliśmy to na odwrót: dodaliśmy wodę do metalu”. Ilość wody była tak mała, że ​​nie doszło do wybuchu.

READ  Użytkownicy WhatsApp powinni zachować ostrożność: to paskudne oszustwo naraża smartfon na niebezpieczeństwo
Te obrazy pokazują, jak zmienia się kolor kropli metalu alkalicznego po wytrąceniu cząsteczek wody.© Phil Mason / IOCB Praga

Kropla staje się lśniącym złotem

W szczególności eksperyment działa w następujący sposób: mała kropla roztworu sodowo-potasowego emanuje z mikrodyszy w silnie podciśnieniowej komorze próbki. Srebrna kropla rośnie przez około dziesięć sekund, zanim oddzieli się od dyszy i odpadnie. W miarę formowania się kropli naukowcy wstrzykują do komory parę wodną. Niektóre cząsteczki wody osadzają się na powierzchni kropelek i tworzą warstwę wody, która kondensuje z prędkością około 80 warstw molekularnych na sekundę.

Co ciekawe: gdy tylko pierwsze cząsteczki wody osadzają się na kropli minerału, zmienia się jej kolor. „Srebrna kropla sodowo-potasowa ma złoty połysk, co jest bardzo imponujące” – mówi współautor Robert Seidel z Helmholtz Berlin Center for Materials and Energy w Berlinie. Metaliczny złoty połysk utrzymuje się przez około pięć sekund, zanim ostatecznie kolor kropli zmieni się z brązowego i fioletowego na biały.

Swobodne elektrony w warstwie wody

Ta zmiana koloru wskazuje na krytyczną zmianę zachowania elektrochemicznego warstwy wody. Jak potwierdzają analizy spektroskopowe, nieprzewodząca woda staje się przewodząca w czasie, gdy się zapala – i nabiera właściwości metalicznych. „Nasze obserwacje potwierdzają, że złoty kolor i jego charakterystyczny połysk wskazują na zmineralizowaną naturę wodnej warstwy powierzchniowej” – piszą Mason i współpracownicy.

Można to zmierzyć obecnością fluktuacji ładunku, tak zwanych plazmonów, oraz faktem, że powstaje pasmo przewodnictwa o szerokości około 1,1 elektronwolta – wyjaśniają naukowcy. Oba wskazują, że w wodzie znajdują się teraz swobodnie poruszające się elektrony. Pochodzi z metalu alkalicznego i jest przenoszony do warstwy wodnej po akumulacji cząsteczek wody. Według pomiarów gęstość tych dodatkowych elektronów podczas fazy złotej wynosi około pięciu bilionów elektronów na centymetr sześcienny.

Tak działa przekierowanie wody.© Thunderf00t

Metal bez wysokiego ciśnienia

I tak ten eksperyment udowadnia to, co wcześniej uważano za niemożliwe: wodę można uczynić mineralną nawet bez ekstremalnego ciśnienia. W eksperymencie z upuszczaniem ten stan, nietypowy dla czystej wody, trwał kilka sekund, jak podają naukowcy. Jednak reakcja chemiczna metali alkalicznych z wodą prowadzi do powstania białego wodorotlenku alkalicznego.

READ  MLB The Show 21 - już dostępne

„Nasze badanie nie tylko pokazuje, że woda mineralna może być faktycznie wytwarzana na Ziemi, ale także pokazuje właściwości spektralne związane z jej pięknym złotym metalicznym połyskiem” – mówi Seidel. Umożliwi to w przyszłości badanie właściwości i zachowania wody mineralnej nawet bez wysokiego ciśnienia. (Natura, 2021; doi: 10.1038/s41586-021-03646-5)

Źródło: Centrum Materiałów i Energii im. Helmholtza w Berlinie, Instytut Chemii Organicznej i Biochemii Czeskiej Akademii Nauk

Continue Reading

Trending