Connect with us

Tech

Komedia nad Renem | Czasy transmisji i strumienie | styczeń/luty 2022

Published

on

Quelle: SWR

Tak widzisz SWR Show w telewizji i nadawaniu – wszystkie daty emisji

W komediowym show „Comedy vom Rhein” Lars Reichow zabawia publiczność w komediowy sposób. Tutaj znajdziesz wszystkie daty emisji i informacje o transmisji.

ten SWRW „Comedy vom Rhein” wystąpił Lars Reichow jako komik, dziwaczny burmistrz i talent improwizatorski w 30-minutowym biegu. Jako gospodarz zabawia publiczność odgrywanymi dramatami z życia codziennego, improwizowanymi rolami i mnóstwem humoru.

Wszystkie daty emisji można znaleźć w poniższym zestawieniu. Ponadto w każdej chwili możesz bezpłatnie obejrzeć pokaz za pośrednictwem Biblioteka mediów od stacji.

Komedia nad Renem

W skrócie najważniejsze informacje o kanałach, godzinach emisji, terminach emisji i dostępności strumieni dla komedii znad Renu.

  • Komedia znad Renu SWR
  • Czy komedia nad Renem? jak strumień . jest otrzymywany
  • Nowe odcinki będą emitowane w styczniu i lutym
  • Wyświetlane jest również powtórzenie
  • W bibliotece multimediów nie ma dostępnych odcinków

Daty emisji i daty emisji nowych odcinków

Tutaj przedstawiamy Wam terminy emisji nowych odcinków serialu „Komedia vom Rhein”, które będą emitowane w styczniu i lutym. Powtórka „Komedia vom Rhein” Podsumowaliśmy Cię na poniższej liście.

nowy odcinek

Komedia nad Renem

Rano 04.01.2022 a 22:30 godzina

Serial nosi nazwę „Komedia vom Rhein” i pochodzi z Bingen am Rhein. Lars Reichow przedstawia trzydziestominutowy humorystyczny program znad brzegów Renu w Bingen – w trzech kolorach. Reichow osobiście poświęca się trudnym sprawom codziennego życia, męskiemu chrapaniu, zapominaniu lub przyjemnym nawykom żywieniowym ich dzieci. Szkice opowiadają o fikcyjnej wiosce Hinterbingenbach, gdzie Reichow jako burmistrz i jego współczujący obywatele angażują się w najbardziej intrygujące historie. A wisienką na torcie jest sceniczny drapieżnik: Reichow wysyła z powrotem trzy wzmacniacze: wnętrze na scenę, które musi automatycznie wymyślić zabawną scenę zgodnie z jego specyfikacją. Tym razem chodzi o śliniaczek.

2022-01-04T22:30 2022-01-04T23:00 https://www.netzwelt.de/tv-show/197663-comedy-rhein-so-seht-swr-show-tv-stream-sendetermine.html SWR

Kolejne transmisje w najbliższych dniach

nadawca czas emisji konsekwencja
SWR

11.01.2022 22:30

Komedia nad Renem 2022-01-11 T22:30 2022-01-11T23:00 https://www.netzwelt.de/tv-show/197663-comedy-rhein-so-seht-swr-show-tv-stream-sendetermine.html SWR Oferta pochodzi z Bingen am Rhein. Artysta kabaretowy i prezenter Lars Richeau przedstawia 30 minut humoru – w …
SWR

18.01.2022 22.30.

Komedia nad Renem 2022-01-18T22:30 2022-01-18T23:00 https://www.netzwelt.de/tv-show/197663-comedy-rhein-so-seht-swr-show-tv-stream-sendetermine.html SWR Ten serial komediowy pochodzi z Bingen am Rhein. Prezenter i artysta kabaretowy Lars Richeau przedstawia trzydzieści minut wypełnionych…

Powtórka „Komedia vom Rhein”

Równolegle z nowymi odcinkami w telewizji pojawia się powtórka filmu „Komedia vom Rhein”, daty jego emisji znajdziecie w poniższej tabeli. W klasie „Czy przegapiłeś program?Wskazujemy również, gdzie w mediatece można znaleźć pełne odcinki „Komedii vom Rhein”.

Powtórzenie

Komedia nad Renem

Rano 05.01.2022 a 03:15 godzina

zabawa ·

2022-01-05T03:15 2022-01-05T03:45 https://www.netzwelt.de/tv-show/197663-comedy-rhein-so-seht-swr-show-tv-stream-sendetermine.html SWR

Więcej powtórek w najbliższych dniach

nadawca czas emisji konsekwencja
SWR

01.12.2022 2:10 rano

Komedia nad Renem 2022-01-12 T02: 10 2022-01-12 T02: 40 https://www.netzwelt.de/tv-show/197663-comedy-rhein-so-seht-swr-show-tv-stream-sendetermine.html SWR zabawa ·
SWR

19.01.2022 02:45

Komedia nad Renem 2022-01-19T02:45 2022-01-19T03:15 https://www.netzwelt.de/tv-show/197663-comedy-rhein-so-seht-swr-show-tv-stream-sendetermine.html SWR zabawa ·

Mimo całej troski mogło się zdarzyć, że przegapiliśmy datę transmisji lub coś poszło nie tak.

Komedia vom Rhein zapowiedź/spoiler

Co dalej z Comedy vom Rhein? Możesz to przeczytać tutaj w naszej zapowiedzi. Ale bądź ostrożny: uwaga na spoiler. Jeśli znamy informacje o nadchodzących odcinkach Comedy vom Rhein, możecie je obejrzeć w powyższym zestawieniu dat emisji. dostawcy lubią RTL + i Gwen Odcinki niektórych seriali i programów można odtwarzać w aplikacjach telewizyjnych na żywo na kilka dni przed transmisją telewizyjną. W takim przypadku możesz to zobaczyć z wyprzedzeniem wyłącznie online.

Tak na żywo oglądasz komedię znad Renu

Najłatwiejszym sposobem na otrzymanie jest przez transmisja telewizyjna. Dzięki niemu dostaniesz nie tylko „Komedia vom Rhein”, ale także cały film Transmisja na żywo z SWR Ze wszystkimi przesyłkami – i legalnie.

Reklama

NETZWELT może otrzymać prowizję od sprzedawcy za linki na tej stronie. Więcej informacji.

Alternatywnie możesz uzyskać dostęp do stacji za pośrednictwem dostawców IPTV. Na przykład SWR o Magenta TV i idź horyzont Osiągnięcie. Należy jednak pamiętać, że obie oferty są ograniczone regionalnie. Możesz dowiedzieć się więcej na naszej stronie o Możliwości odbioru SWR. Można tam również dowiedzieć się, jak odbierana jest stacja przez DVB-S2 lub DVB-T2.

Podobne programy i kanały telewizyjne

Czy podoba Ci się Komedia vom Rhein? Zapoznaj się z poniższymi artykułami. Tam oferujemy Ci podobne programy, które również mogą Ci się spodobać.

Nie tylko SWR Uruchamiane są programy takie jak „Komedia vom Rhein”. Podobne programy można znaleźć również w innych programach publiczne stacje nadawcze, Wokół
BRi Informacje ZDFi WDRi Sztukai Zerknąći Tadżyschaw 24 lub RBB. Na naszej stronie internetowej można znaleźć bardzo obszerną listę ze wszystkimi opcjami odbioru setek kanałów telewizyjnych Przegląd kanałów. Alternatywnie możesz udać się bezpośrednio do tych miejsc seriai film lub Programy i programy rozrywkowe Szukaj.

” Rada: Najlepsi dostawcy VPN dla większego bezpieczeństwa i ochrony danych

Ta strona została utworzona przy użyciu danych z Amazon, Netflix, MagentaTV, Sky Online, iTunes, The Movie Database, Fanart.tv, Warner Home Entertainment, Sony Home Entertainment lub ich odpowiednich stacji telewizyjnych, studiów produkcyjnych i/lub wydawców. Jeśli masz jakieś błędy lub problemy, zrób to Formularz kontaktowy posługiwać się. Źródło obrazu na górze obrazu: SWR

READ  DOOM Eternal - DOOM Eternal Lore-wideo / aktualizacja nowej generacji
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Activision Blizzard może również zostać sprzedany na Facebooku • Eurogamer.de

Published

on

Po sprzedaży Activision firmie Microsoft mała transakcja wybuchła wczoraj Bomba w świecie gry. Być może byłby jeszcze większy, gdyby firma wpadła w ręce innego sponsora, Facebooka. Bobby Kotick, dyrektor generalny Activision Blizzard, podobno planował sprzedać firmę Zuckerbergowi.

jak Bloomberg Według doniesień, dyrektor generalny najwyraźniej rozważał od jakiegoś czasu sprzedaż giganta gier – a dokładniej po poważnych zarzutach o molestowanie seksualne w Activision Blizzard. Wygląda na to, że Kotik rozważał już sprzedaż firmy, co zostało wówczas skrytykowane.

Mówi się, że Microsoft był zainteresowany kupnem Activision w 2020 roku, ale dyrektor generalny nie był wtedy gotowy do zawarcia umowy. Jednak wraz z gwałtownym spadkiem ceny akcji firmy w 2021 r. i ostrzałem Activision z powodu toksycznego środowiska pracy, szef Xbox, Phil Spencer, dostrzegł szansę na kolejny wzrost, według Bloomberga, i voila: Tym razem Kotick był gotowy do sprzedaży.

Ta treść jest hostowana na zewnętrznej platformie, która wyświetli ją tylko wtedy, gdy zaakceptujesz pliki cookie do targetowania. Włącz pliki cookie, aby je wyświetlić.

Wcześniej prezes rozglądał się również za innymi potencjalnymi partnerami biznesowymi, w tym Facebookiem, a dokładniej jego macierzystą firmą Meta Platforms. Jednak ani tego porozumienia nie udało się osiągnąć, ani z inną firmą medialną.

Może to wskazywać, że Bobby Kotick od jakiegoś czasu poważnie podchodzi do sprzedaży Activision. Najwyraźniej nie trafili do nich z powodu dobrej oferty Microsoftu. Zamiast tego, po całej krytyce, wydaje się, że szef firmy pilnie chciał zawrzeć umowę, a Phil Spencer był ostatecznie osobą, która do tego doprowadziła.

READ  Oculus Quest 2 — Rzeczywistość mieszana z interfejsem Transit API

Szczere porównanie do zatopionego statku, z którego Kotick wolałby odejść, nie byłoby całkowicie poprawne, ponieważ Activision nadal jest właścicielem jednego nawet po zarzutach. Ogromna wartość rynkowa Jak pokazują liczby, Microsoft przejął obecnie najbardziej wartościową ekonomicznie firmę zajmującą się grami.

Więc może Bobby Kotik schodzi z fotela Activision – co za ogromny, „Pociecha” finansowa Zabiera go ze sobą, co z kolei może przyprawić o zawrót głowy. Pozostaje również niepewne, w jaki sposób przejęcie wpłynie na graczy w dłuższej perspektywie – oraz na platformy, na które wydano gry Activision.

Continue Reading

Tech

Splitgate – 1. sezon beta rozpoczyna się 27 stycznia wraz z edytorem map

Published

on

Splitjet-Deweloper 1047 gier Zapowiada premierę 1. sezonu Splitgate Beta 27 stycznia 2022 r. z mnóstwem nowych funkcji, trybów i ulepszeń, w tym kreatorem niestandardowych map. Zawarta również w 1. sezonie beta: całkowicie przeprojektowana mapa „Przesądzone zniszczenie”, która przenosi arenę na nowy poziom, w oparciu o ewolucję całej gry. Do sezonu 1 trafią również nowe przedmioty i skórki broni, wraz z nową przepustką bojową na 100 poziomów, nowymi postaciami, sztandarami i graffiti, a także dwoma zupełnie nowymi trybami gry: ewolucją i przejęciem flagi przez jedną flagę . Nowy sezon zostanie wydany na PC, Xbox i Playstation i jest całkowicie darmowy.

Splitgate łączy elementy strzelanki sci-fi z dynamicznym trybem wieloosobowym i portalami kontrolowanymi przez graczy. Z ponad 17 milionami pobrań gra stała się jedną z najlepszych gier 2021 roku, kiedy po pierwszym udostępnieniu na PC weszła również do otwartej bety na Xbox i PlayStation.

Dzięki wprowadzeniu kreatora niestandardowych map w 1. sezonie Splitgate Beta gracze będą mogli tworzyć i odtwarzać własne mapy, w tym możliwość tworzenia i udostępniania map innym. Mapy rzemieślnicze dają graczom możliwość tworzenia i umieszczania obiektów, broni, spawnów, bloków konstrukcyjnych, ścian portalowych i nie tylko – jednocześnie umożliwiając obracanie magnetyczne i podnoszenie między scenami, aby ułatwić umieszczanie obiektów. Kreator map jest w pełni konfigurowalny, obsługuje konsolę, mysz i klawiaturę i może być używany przez wszystkich zainteresowanych.

„Nasz projektant map niestandardowych będzie ewoluował wraz z resztą gry” – obiecał Ian Proulx, dyrektor generalny 1047 Games. „Postrzegamy tę nową funkcję jako narzędzie ewolucyjne kierowane przez społeczność – jest to ważna funkcja dla fanów, którzy mogą skorzystać z pierwszego dnia naszego nowego sezonu i jesteśmy bardzo zainteresowani informacją od społeczności, jakie funkcje i narzędzia chcą poza tym.”

Sezon 1 Beta wprowadza również przebudowę mapy Foregone Destruction, która charakteryzuje się niesamowitym poziomem szczegółowości i kompleksowym projektem, który daje wskazówkę, czego fani mogą oczekiwać w przyszłych aktualizacjach innych map w grze – i czego doświadczą, kiedy to nowe karty dostępne online. Tej zmianie towarzyszy zupełnie nowy tryb gry Evolution, tryb turowy, w którym drużyna, która przegrała poprzednią turę, otrzymuje ulepszone zapasy broni w każdej turze. Nowością w 1. sezonie beta jest także tryb przejmowania flagi pod jedną flagą, turowa wersja przejmowania flagi, w której jedna drużyna broni flagi, a druga próbuje ją przejąć. Drużyny na zmianę atakują i bronią, a drużyna z największą liczbą rund na koniec wygrywa mecz. Dzięki Evolution i One Flag Capture-the-Flag, łączna liczba trybów gry oferowanych przez Splitgate zwiększa się do 21. Aby ukończyć nowe tryby gry, Splitgate Beta Season 1 wprowadza również nową mapę symulacyjną o nazwie Hotel, w którą można grać w trybie 3v3 tryby takie jak Takedown i Showdown oraz nowy tryb Evolution.

READ  DOOM Eternal - DOOM Eternal Lore-wideo / aktualizacja nowej generacji

Fani mogą również spodziewać się zupełnie nowej przepustki bojowej poziomu 100, która zawiera trochę darmowej i płatnej zawartości, aby jeszcze bardziej ulepszyć ich rozgrywkę. Możesz także spodziewać się nowych darmowych skórek na broń, takich jak: epicka strzelba gwiazdowa, która jest skuteczna w eliminowaniu wrogów z bliskiej odległości, oraz niesamowita rzadka wyrzutnia usterek, która jest równie zabójcza, co kolorowa.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę gry pod adresem Splitgate.com lub w górę Świergot.

jakie jest twoje zdanie na ten temat?

Kocham go!

Kocham go!

Nie za dobrze!

Nie za dobrze!

Continue Reading

Tech

Seriale takie jak Diablo i Call of Duty: Microsoft kupuje Activision Blizzard za 68,7 miliarda dolarów – Digital

Published

on

Microsoft kupuje Activision Blizzard za ponad 60 miliardów euro. Zdjęcie: Siergiej Elagin / Shutterstock.com


Dział gier Microsoftu nadal się rozwija: gigant technologiczny chce kupić producenta gier wideo Activision Blizzard za 68,7 miliarda dolarów.

Microsoft przejmuje producenta gier wideo i programistę Activision Blizzard. Obie firmy ogłosiły to 18 stycznia. Umowa obejmuje przejęcie popularnych serii i marek, takich jak „Call of Duty”, „Diablo”, „Warcraft”, „Overwatch” i „Candy Crush”. Jak wynika z komunikatu prasowego, Microsoft zapłaci na ten cel 68,7 mld dolarów, co odpowiada około 60,5 mld euro.

Microsoft nie tylko rozszerza swój dział gier wideo, ale stanie się także trzecią co do wielkości firmą zajmującą się grami na świecie pod względem przychodów, po Tencent i Sony. Activision Blizzard jest właścicielem studiów gier na całym świecie, zatrudniających około 10 000 osób.

„Kultura proaktywnej integracji”

W ostatnich miesiącach narasta krytyka Activision Blizzard. Kalifornia, USA Złożył pozew przeciwko firmie latem 2021 r.. Stwierdzono m.in., że pracownice były narażone na „ciągłe molestowanie seksualne” i dyskryminację.

Phil Spencer (54), prezes Microsoft Gaming, powiedział w innym wtorkowym oświadczeniu, że Microsoft jest zaangażowany w zachęcanie pracowników i graczy do włączenia „we wszystkie dziedziny gier”. Przywiązujemy dużą wagę do kultury jednostki w naszych pracowniach i głęboko wierzymy, że twórczy sukces i niezależność można osiągnąć tylko wtedy, gdy każdy człowiek jest traktowany z szacunkiem i godnością. Dotyczy to wszystkich zespołów, a także menedżerów. „Nie możemy się doczekać rozszerzenia naszej kultury proaktywnego włączania o niesamowite zespoły w Activision Blizzard”.READ  Słuchać! Tak wygląda helikopter na powierzchni Marsa
Continue Reading

Trending