Connect with us

entertainment

Kolumna z tygodniowymi recenzjami: Sylwester — pokaz prowadzony przez myślicieli fajerwerków D

Published

on

szczęśliwego Nowego Roku! Albo jak mówią po drugiej stronie Düsseldorfu: Happy Neues! A propos Düsseldorfu: czy spędziłeś sylwestra dumny ze sfrustrowanych liberałów i redaktorów naczelnych, którzy byli w bańce przekleństw, wystrzeliwując w niebo kilka ton pirolitu jako pokaz sztucznych ogni w chybionej obronie wolności?

Poza setkami tysięcy martwych ptaków i milionami oszołomionych zwierząt, nie ma lepszego powodu, aby w roku pandemii siedzieć w samochodzie godzinami, mimo zakazu sprzedaży fajerwerków i kupowania z dumą ton niedozwolonych i nielegalnych fajerwerków w Polsce, niż naprawdę Poczuj się znowu jak Sophie Scholl.

Jak każdy model niemiecki wie, w iluzorycznej iluzji demokracji, wymyślonej przez tak zwanych filozofów wolności: Sophie Scholl, w swoim pełnym szacunku odrazie do narodowego socjalizmu, wyrzucałaby Schinnabulera co sekundę najpóźniej 29 grudnia. Przełom roku – pokaz sztucznych petard: bardzo głośnych, zupełnie nieświeżych, bardzo niebezpiecznych, zużytych po kilku sekundach i często też brzydko pachnie.

Nie najjaśniejsze fajerwerki na torcie

Prawdziwy Niemiec. Tradycyjnie myśliwy i zbieracz. Gonił rekordy i nagrody Nobla, zbierając sukcesy i nagrody. Dziś wydaje się, że państwowe izby przyjęć są zalane noworocznym obywatelskim nieposłuszeństwem, by poczuć się jak prawdziwy buntownik na rzecz sukcesu. Wreszcie coś wartościowego w ponurym i nieistotnym życiu. Daj przykład, który widzi więcej osób niż kilku fanów Michaela Wendlera i Stefana Homburga Jüngera wzywających do wielkiej rewolucji w Telegramie.

Kiedy ziemia poetów i myślicieli stała się ziemią demagogów i niezadowolonych ludzi? Kiedy dylemat edukacyjny zaczął być wciągany w plagę „wolności” przez kolumny komentarzy, ponieważ brzmi to lepiej niż „egoizm”? Bo kto nie zna tego mitycznego artykułu Ustawy Zasadniczej: „Każdy ma prawo do swobodnego rozwoju swojej osobowości, o ile nie narusza praw innych osób i nie narusza porządku konstytucyjnego ani prawa moralnego. kiedy przedstawianie wszystkiego jest dozwolone ze względu na wolność”?

READ  Radykalna zmiana ciała: zwycięzca „GNTM” jest bardziej otwarty niż kiedykolwiek

Bernd chce dr. Utrzymuj Caldwella mały

Niewiele im zostało. SPD wygrała wybory do Bundestagu, szczepienia są obowiązkowe – nie można już polegać na Trybunale Konstytucyjnym. Każdy, kto chce być rozsądny przynajmniej w połowie w styczniu 2022 roku, którego obsada postaci jest teraz mniejsza niż podstawa prawna, na podstawie której Beatrix von Storch chce pozwać Słońce.

Dzisiejsi afrykańscy myśliciele zainteresowani zasięgiem wolą nie być zaliczani do puli ekspertów, którzy dzielą się swoimi odkryciami naukowymi z Naidoo, Heldmannem, Schweigerem czy dr. Leonarda Caldwella. że dr. Według Wikipedii Caldwell ma nazywać się Bernd Klein, nie jest lekarzem i pracuje na pełny etat jako oszust, teoretyk spiskowy i udawany uzdrowiciel cudów, ale tylko ze względu na fetysz uszu wśród moich czytelników.

Dla współczesnych, którzy obawiając się ostracyzmu społecznego, nie ośmielają się podtrzymywać podziwu dla Bodo Schiffmanna, Rainera Voelmicha i Evy Rosen, przynajmniej dopóki nie mają własnych kolumn w Welt, jedynymi pozostałymi ikonami są Wolfgang Kubicki i Zięć Wagenknechta. Nawet dawni zwolennicy tego modelu, tacy jak Hendrik Strick, zaginęli, odkąd zawarli wspólną sprawę z Karlem Lauterbachem w Zgromadzeniu Ekspertów.

Pożegnanie Dubaju przez junimond

Ale wyszedłem z tematu. Chodziło o ostatni niekwestionowany bastion pomocników: petardy. Co za pocieszające uczucie, kiedy liberalna Joanna d’Arc omija szpitale z arsenałem przemycanych bandytów w bagażniku, za które po raz pierwszy zostanie się uwięziony na 30 lat pod zarzutem terroryzmu w Dubaju.

Sylwester, czyli jak mówi publiczność Build TV: Sylwester. Ostatni dzień w kalendarzu gregoriańskim. Dzień, w którym patriotyczny bojownik o niemieckie dobra kultury zawodzi niezawodnie nawet na poziomie pisowni ucznia szkoły podstawowej. Od autora: celowo nie ma tu płci, ponieważ udowodniono, że dziewczynki są mądrzejsze od chłopców.

Nie ma to znaczenia w kontekście, ale zawsze czekam na 2000 różnych komentarzy, które anonimowi bohaterowie klawiatury zostawiają odruchowo, gdy tylko pojawi się gdzieś słowo „seks”. Wściekłą histerię łatwiej jest kontrolować niż marionetki „Augsburger Puppenkiste”.

READ  „Beat the Superstar” XXXXL: Robert Jess tworzy wstyd dla innych - „Jak możesz być niesympatyczny?”

Wesołe wiadomości!

Ciekawostka: Dusseldorf jest nieco podobny do Dubaju. Po prostu przestań przy złej pogodzie. Poza tym jest mnóstwo 60-latków i 60-latków, którzy lubią mieć 35 lat. Instagram pełen herbat fitness i powiedzeń z kalendarza, właściwie nie ma już nic fajnego, nawet o Düsseldorfie, po prostu frywolnej pustyni. Na przykład Kolonia.

W ramach przysługi dla Was, drodzy czytelnicy, pod koniec roku odbyłem specjalną wycieczkę do Dubaju, aby porozmawiać wyłącznie o Orientalnym Pudełku Krawieckim. W uznanym domu, no cóż, gwiazdy takie jak Sami Slimani, Georgina Flor, Fiona Erdmann czy Simone Dessault, zawsze jest lato. Jakże szczęśliwe było Księstwo, że moja podróż od brawurowej orgii fajerwerków do elity wolności zaprowadziła mnie do stanu pustynnego wszystkich miejsc z faktu, że spontanicznie witano mnie tylko w trzy z pięciu deszczowych dni w roku.

Pustynia żyje

Poza tym prawie wszystkie stereotypy są prawdziwe w Dubaju. Istnieją sztucznie hodowane marchewki. A na nich rosyjskie żony niosą swoje sztuczne piersi na spacer po sztucznie zdobionych wieżach sypialnych w stylu orientalnym. W ten sposób rośnie to, co należy do siebie. Wielu influencerów zajmuje stanowisko w hotspotach fotograficznych.

Niemal boi się przypadkowego wpadnięcia w kod rabatowy. Gwiazdy chwalą ten kraj za tanie mieszkania i prosty styl życia. Szlachta, prawdziwe pieniądze, wartość bezpieczeństwa. Podczas gdy nowo zamożne kobiety w Londynie czy Nowym Jorku mogą zerwać kolczyki Cartiera na ulicy (w razie potrzeby z półuszem), Dubaj jest bezpieczny.

Oczywiście 0% polityka podatkowa nie ma znaczenia. Jasne. Nienagrane demonstracje, w których myśliciele stronniczo gromadzili się z nazistami, agitatorami AfD i obywatelami Rzeszy przeciwko środkom Corony, są w rzeczywistości nieszkodliwymi wycieczkami. Możesz też powiedzieć: nie zostałeś złapany, bo to nie są ograniczenia, to zupełnie nieszkodliwe badanie rynku zabawek erotycznych.

READ  Polscy sędziowie obierają kurs „Policy”

Zatopione statki marzeń z wpływową Caro D’or

Poza tym w tym tygodniu było trochę podniecenia. Influencerka Caro Dauer zadebiutowała jako aktorka na pokładzie najbardziej nostalgicznego parowca w Niemczech, The Ship of Dreams. Zamiast chwalić uroczą kobietę z Hamburga za płacenie podatków od jej dochodów na Instagramie, zamiast spotykać się codziennie z Sarah Harrison w Dubaju na brunchu w Burj Al Arab, sąd na Twitterze wolał poświęcić się jego misji: projektantowi (uwaga! ) ciągłe oburzenie. Tak tak. Kalambury z czasem trwania i czasem trwania. Innowacyjny język tak pyszny jak półmisek z kebabem Versace. Nawiasem mówiąc, Carpfentech Wayne’a jest moim ulubionym.

W każdym razie Caro D’or została wkrótce pozbawiona jakiegokolwiek talentu. Zwłaszcza od osób, które potwierdziły ustnie, że nigdy wcześniej nie słyszały o Caro Daur. To właśnie ci członkowie Akademii polecili Daurowi, aby nadal serwował tosty z awokado na Instagramie, z wyłączeniem elity intelektualnej. To wspaniale, że oprócz 80 milionów trenerów krajowych i 80 milionów wirusologów, mamy teraz w Niemczech 80 milionów zdobywców Oscara.

Cóż, historia była trzeciorzędną wersją światowego hitu „Notting Hill”. Czego brakowało większości filmów dyplomowych i krytyków aktorskich: Caro nie napisała scenariusza. To nie ma znaczenia – echo jest ważne, bo nie mamy innych problemów. Jeśli Joshua Kimmich pojawi się na następnym „miejscu zbrodni”, drzewo prawdopodobnie spłonie na zawsze. Zgłoszę się!

Wiadomości polityczne są nudne i nudne? Nasze obecne bajki udowadniają, że jest inaczej – każdego dnia na nowo.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Przegapiłeś środę „Tatort” w MDR?: „State of Honesty”, ponieważ powraca w Internecie i w telewizji

Published

on

„Tatort” został pokazany w środę (19 stycznia 2022) w telewizji. Nie oglądałeś filmu? Wszystkie informacje na temat powtórki „Ein Fall für Ehrlicher” można przeczytać w Internecie, Internecie i telewizji tutaj na news.de.

Miejsce zbrodni w MDR
Zdjęcie: MDR, transmitowane przez magazyny FUNKE

W środę (19.1.2022) film „Miejsce zbrodniW telewizji. Nie możesz oglądać „Ein Fall für Ehrlicher” Hansa Wernera Honerta w telewizji o 22:10, ale nadal chcesz obejrzeć „Tatort”? Spójrz na MDRBiblioteka mediów. Tutaj znajdziesz niezliczone programy telewizyjne, które możesz przesyłać strumieniowo online po emisji jako VOD. Program można zwykle znaleźć w bibliotece multimediów po jego emisji w telewizorze. Niestety nie dotyczy to wszystkich programów. Niestety w tej chwili nie będzie iteracji MDR w klasycznej telewizji.

Uzyskaj dostęp do usług przesyłania strumieniowego za pomocą tego 50-calowego telewizora LG Smart TV za jedyne 500 EUR

„Tatort” w telewizji: to temat przewodni „A Case for Honest”

Zaginiony przypadek Katyi nie pasuje do serii przestępstw seksualnych, nad którymi pracuje Erlicher. Warunki są bardzo sprzeczne. Daniel Toskewicz, polski robotnik budowlany i przyszły ojczym Katji, stał się celem śledczych. Podejrzenia, które stały się znane po zamknięciu w saksońskim mieście, doprowadziły do ​​serii wykroczeń wśród ludzi. (Źródło: MDR, cytowane przez magazyny FUNKE)

Dietmar Barr i Gotze Georg poszli szukać przestępców, podobnie jak Til Schweiger i Christian Ullmann

Kiedy w 1970 roku na ekranach pojawiła się pierwsza „miejsce zbrodni” Taxi nach Leipzig, nikt nie spodziewał się, że stanie się to najpopularniejszym serialem kryminalnym w Niemczech. Do tej pory w całych Niemczech rozmieszczono około 80 zespołów śledczych, a lista inspektorów jest długa i dobrze znana: Ulrich Volkert, Dietmar Barr, Jan Josef Levers, Manfred Krogh i Gotze Georg szukali przestępców, podobnie jak Til Schweiger i Christiana Ullmanna. Każdy detektyw wyróżnia się własną osobliwością i osobistym przeznaczeniem. Prawie 10 milionów lub więcej Niemców regularnie wiwatuje przed ekranami – więc nie widać końca historii sukcesu Taatorta.

READ  Gwiazda Denver Clan Michael Nader umiera

Rzut oka na wszystkie informacje i aktorów „Tatort”

w: MDR

Z: Hans Werner Hunert

z: Peter Soudan, Justel Berhammer, Bernd Michael Lied, Rita Feldmayer, Alexander Trubchinsky, Claudia Stanislau, Detlev Hinze, Monica Petsch, Bert Franzke i Axel Reinshagen

aparat fotograficzny: Jürgen Heimlich

Muzyka Christian Steyr

Rodzaj: przestępstwo

rok produkcji: 1992

FSK: Zatwierdzony dla dzieci w wieku 12 lat i starszych

tytuł oryginalny: „Miejsce zbrodni”

Podtytuł: Tak

opis dźwięku: Tak

Śledź News.de już na Portal społecznościowy Facebook i youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, wspaniałe konkursy i bezpośrednią linię do redakcji.
Ten tekst został utworzony na podstawie danych z Funke Group. Wszelkie uwagi lub uwagi można przesłać do nas na adres [email protected]*

ROJ / news.de

Continue Reading

entertainment

Niemcy – Polska piłka ręczna na żywo dzisiaj: transmisje na żywo i bezpłatna telewizja – tutaj możesz obejrzeć mecz DHB podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej 2022

Published

on


Niemcy Spotyka się dzisiaj, wtorek, 18 stycznia 2022 w Piłka ręczna – EM zatrudnienie Polska. Gra grupa d Zaczyna się o 18:00.

Po zwycięstwie nad Austrią mecz jest teraz przeciwko Polska zatrudnienie. oboje Zespół DHB Jak również reprezentacja Polski już w rundzie zasadniczej w To już nie jedno z dwóch pierwszych miejsc na świecie grupa d stłumić. Jednak gra polega na wygraniu kombinacji i liczbie punktów zaangażowanych w wybór DHB w runda główna Trwa. Reprezentacja Niemiec przewidziała jednak mecz z Pandemia korony przytłoczony. W niemieckim zespole zidentyfikowano już dziewięć przypadków. wszystko dla przemiana Z meczu Niemcy vs Polska Na żywo w telewizji i transmisji Znajdziesz go tutaj.

 • Gdzie jest pojedynek? Niemcy vs Polska Przeniesiony w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej 2022?
 • Czy istnieje konwersja w? Bezpłatna telewizja i wolne Transmisja na żywo?
 • Wszystkie informacje o Niemcy vs Polska Kiedy Piłka ręczna – EM 2022 chodź tu.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 – Niemcy vs Polska Transmisja: start, czas, miejsce

Mecz o mistrzostwo Europy pomiędzy Niemcami a Polską odbędzie się we wtorek 18.01.2022, zamiast. Gra zostanie rozegrana za Bratysława na Słowacji.

Wszystkie informacje o Mecz Mistrzostw Europy Niemcy vs Polska znaleźli:

 • Gra: Niemcy vs Polska
 • Konkurencja: Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 faza grupowa
 • Kolekcja: dr
 • Data i godzina: 18.01.2022, 18:00
 • Miejsce: Bratysława, Słowacja

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 transmitowane w telewizji: ZDF TV pokazuje Niemcy vs Polska na żywo w bezpłatnej telewizji

Mecz grupy C pomiędzy Niemcami a Polską odbędzie się we wtorek żyj w zdf żeby było jasne. Transmisja rozpoczyna się z Bratysławy w 17:45. ten umiar York Paulus, który z ekspert Wsparcie Sörena Christophersena. komentator Christoph Hamm wraz z ekspertem ZDF Marcusem Bauerem. ten wywiady Lars Rothmann jeździ na miejscu.

READ  Spór o plany ekspansji Odry: nowe bomby w Polsce to dalsze problemy

Piłka ręczna EM 2022: Niemcy vs. Polska online – wszystkie informacje o transmisjach na żywo

Oprócz bezpłatnych audycji telewizyjnych nadawca publiczny ZDF oferuje audycje w Internecie. w Media ZDF Mecz Niemcy – Polska będzie w całości transmitowany w bezpłatnej transmisji na żywo.

Sportdeutschland.tv Oferuje również transmisję na żywo. Wszystkie gry można obejrzeć tutaj za opłatą.

Wszystkie informacje o Przemieszczony między Niemcami a Polską w dniu 18.01.2022 r. W skrócie:

Piłka ręczna EM 2022: Tutaj mecze w Niemczech są rozgrywane na żywo w transmisji na żywo i w telewizji

EM występy z Niemiec Będzie transmitowany na żywo w telewizji klasycznej ARD i ZDF żeby było jasne. Ponadto dostawca Internetu przesyła sportdeutschland.tv Wszystkie mecze rundy finałowej, w tym mecze drużynowe DHB.

Bezpłatna telewizja i transmisja na żywo w ARD, ZDF, Eurosport i DAZN: Który kanał pokazuje dzisiaj Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej?

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 – wszystkie mecze 18 stycznia 2022

We wtorek 18 stycznia 2022 r. w programie odbędą się kolejne mecze Mistrzostw Europy w piłce ręcznej 2022. Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o transmitowaniu meczów bez udziału Niemiec:

Grupa D, Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej 2022 na żywo: dotychczasowe wyniki

Obok Polska Austria i Białoruś to dwaj niemieccy pretendenci do rundy eliminacyjnej grupa d. Dwóch pierwszych dociera do rundy głównej. Jak poszły poprzednie gry?

piątek 14 stycznia 2022

 • Niemcy – Białoruś 33:29
 • Austria – Polska 31:36

Niedziela 16 stycznia 2022:

 • Niemcy vs Austria 34:29
 • Polska vs Białoruś 29:20

wtorek 18 stycznia 2022

 • Niemcy vs Polska o 18:00
 • Austria – Białoruś o 20:30

Grupa D – Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej 2022: Tabela przed meczem z Polską

Wszystkie drużyny rozegrały już dwa mecze drużynowe, a dzisiaj nastąpiły ostatnie. Niemcy i Polska już to wybrały runda główna Zakwalifikowany do Mistrzostw Europy, dziś chodzi o wygranie grupy. Ale jak dokładnie widzisz? Tabela Poza?

 • 1. Polska: 4 punkty, 65:41 goli
 • 2. Niemcy: 4 punkty, 67:58 goli
 • 3 – Austria: 0 punktów, 60:70 goli
 • 4 – Białoruś: 0 punktów, 49:62 goli
READ  Netflix 2. sezon potwierdzony w „Grze w kalmary”

Dziewięć przypadków korony w niemieckiej drużynie piłki ręcznej – dotyczy to tych graczy

Przed meczem z Polską szczypiorniści niemieckich szczypiornistów testowali pozytywnie Korona został przetestowany. W tym artykule możesz przeczytać o graczach, których to dotyczy, anulowanych i kto został nominowany.

Niemcy zaostrzają środki bezpieczeństwa przeciwko Coronie na Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej

po wybuch epidemii koronawirusowej W dziewięciu przypadkach niemieccy piłkarze ręczni mają Środki ostrożności Zaostrzony ponownie w Mistrzostwach Europy. W ramach natychmiastowego działania kierownictwo zespołu zdecydowało o nałożeniu bardziej rygorystycznych ograniczeń na komunikację w siedzibie zespołu DHB w Bratysławie.

„Wszyscy musimy bardziej agresywnie naciskać na siebie na miejscu i ograniczyć kontakt ze sobą do minimum. Do odwołania wszyscy delegaci pozostaną w swoich pokojach” – powiedział SID dyrektor sportowy DHB Axel Kroemer: „Istnieje określony harmonogram kiedy Ktoś może zjeść z naszego własnego zespołu w formie bufetu.Wszystko to nie jest przyjemne, ale jest konieczne.”

Continue Reading

entertainment

„Geissens”: Shania rozbija się z Carmen – „Mama mnie zabija”

Published

on

Zaktualizowano 19.01.2022 08:27

 • Shania Geiss dosłownie pozwala sobie na łzy w bieżącym odcinku „The Geissen – A Terribly Charming Family”.
 • Jeździ bez prawa jazdy i powoduje wypadek – i to również z samochodem jej matki.
 • Jej jedyna nadzieja: „Moja mama nie wie, jak wygląda jej samochód”.

Więcej wiadomości o telewizji i transmisji strumieniowej znajdziesz tutaj

W rzeczywistości „Gissens” (podwójne odcinki w poniedziałek o 20:15 w RTL2) bardzo lubią swój przybrany dom Monako szczęśliwy. Ale lista wad w jej świeżo wyremontowanym mieszkaniu jest coraz dłuższa. Na szczęście zapisał się projektant wnętrz Kurt i jego zespół.

Jednak Robert był nagle zaskoczony jego telefonami: Kurt zgłosił zalanie jachtu „Indigo Star”, jachtu Jessensa. To mocno uderzyło w prywatne kino. Robert Harsh: „To źle. Niestety, 'The Indigo Star’ nie nadaje się do zamieszkania.” Na szczęście sprzedawcy szybko znajdują przyczynę wnikania wody: rura w łazience jest uszkodzona i wymaga wymiany.

Robert i Carmen Gess wracają do Monako.

© RTLTWEI

Dziękuję za jego pracę, ich zespół Geissens zaprosił swojego architekta Kurta, a także tunera samochodowego Andreasa na wycieczkę do Dubaju. W programie: rozpatrzenie nieruchomości i samochodów. Carmen woli robić paznokcie, ale z zaskoczeniem odkrywa szybki samochód w ekskluzywnym salonie samochodowym, którego reflektory zawierają prawdziwe diamenty.

Zwrot „świecić w świetle reflektorów” jest wreszcie prawdziwy! Fani samochodów Roberta i Andreasa wybierają się na jazdę próbną drogim sportowym autem Lycan: „To robi to od 0 do 100 w 2,5 sekundy”, ekscytuje się Robert. Oczy Andreasa również się rozjaśniają.

„Geissens”: Nagle w garażu rozległ się głośny huk

Mówiąc o samochodach, Carmen pamięta, że ​​Twizy potrzebuje ładowania w Monako. Zadzwoniłem do Daviny, żeby się nią zaopiekowała. Ale Shania woli przejąć to zadanie. Nie wolno jej nawet prowadzić, bo nie ma prawa jazdy – to nie ma znaczenia! Jej starsza siostra chce ją od tego odwieść, ale Shania jest już w aucie elektrycznym. „Gaz ma rację, prawda?”, pytasz. Davina: „O mój Boże, to może się tylko pogorszyć!”

18-latek musi mieć rację. Podczas próby odstawienia samochodu do garażu wydaje głośny dźwięk. Shania poprowadziła prosto do ściany. Davina traci panowanie nad sobą: „Rozwaliłeś cały samochód! Wynoś się!” Krzyczy na Shanię.

Geissens, Robert Geiss, Carmen, Geiss, Shania Geiss, Davina Geiss, Milionerzy, RTLZWEI
W Monako Shania Geiss prowadzi Carmen do ściany w garażu.

© RTLTWEI

Shania Jess robi wypadek, mówiąc: „Davina, mama mnie zabija!”

Ale 17-latka gra to ładnie: „Wygląda szykownie i trochę zużyta”, mówi, zanim jeszcze zorientuje się, co zrobiła. Bladość koloru Shani: „Davina, mamo, zabijasz mnie!”

Najpierw siostry starają się zakryć taśmą maskującą wyraźnie widoczne rysy na powłoce. Amal Shania: „Moja mama nie wie, jak wygląda jej samochód. Przyklej go po obu stronach, a wtedy nie zauważy”.

Przeczytaj także:

Davina ma inny pomysł. Najgorsze chcesz wyczyścić pastą do zębów. Jedno jest pewne: w potrzebie obie siostry trzymają się razem. „Nic nie mówimy, mając nadzieję, że moja mama nie zauważy”. Nadal sexy dla Geissen.
© 1 i 1 Poczta i media / teleschau

Nie z powodu polowania na okazje: wyprawa na zakupy do outletu projektantów w Nowym Jorku kończy się katastrofą dla Shani Jess. Podczas gdy potomstwo jest uparte, Papa Robert spokojnie go zabiera, nic dziwnego: w końcu milioner siedział w eleganckiej restauracji. © ProSiebenSat.1

READ  Deutsche Produzentin hofft auf mehr Frauen in der Branche
Continue Reading

Trending