Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Klient Rewe był zaskoczony: po papierze toaletowym i makaronie – czy jest nowy trend dla chomików?

W supermarkecie Rewe sprzedawano wszelkiego rodzaju banany. Klient obawia się braku nowego produktu w związku z zakupami chomika.

MONACHIUM – Od początku pandemii koronawirusa w Niemczech powtarzano zakupy chomików. Wcześniej sprzedawano w supermarketach makaron, papier toaletowy i drożdże, a teraz mogą to być banany. Klient Rewe podejrzewa to Świergot. Jest tam zdjęcie postu przedstawiające całkowicie pustą półkę. W sekcji owoców tego oddziału Rewe opróżniono dziewięć rzędów, w których banany normalnie czekałyby na klientów. skończyć się.

Można to również rozpoznać na zdjęciu: nadal dostępne są duże ilości innych owoców, takich jak arbuz czy pomarańcze. Klient zapytał więc sieć supermarketów Rewe, czy banany są nowym trendem w kierunku drożdży i papieru toaletowego. Niedawno zostały wyprzedane w wielu miejscach z powodu zakupów chomików na krótko przed Wielkanocą, niektórzy klienci zabierali ze sobą kilka paczek na raz.

Druga teoria niedoboru bananów w supermarkecie: Kanał Sueski

Ale Bóg ma drugą teorię dotyczącą żółtych owoców: „A może po prostu spóźniły się w Kanale Sueskim?” Miał na myśli opóźnienie w dostawie spowodowane oblężeniem Kanału Sueskiego. Kilku użytkowników Twittera weszło w interakcję z obrazem i pokazało, co każdy może zrobić z dużą ilością bananów, na przykład zrobić z nich nakrycie głowy. Rewe jeszcze nie skomentował pytania klienta.

Zdjęcie na banerze: © Michael Mchugh / dpa / pa / PA Wire

READ  Smartwatche w Stiftung Warentest: Niedokładne godziny - z jednym wyjątkiem