Connect with us

entertainment

Jury błędnie wymawia utwór „Let’s Dance” – widzowie reagują emocjami

Published

on

Jorge Gonzalez, Mutsi Mabuz i Joachim Lambie są w jury konkursu Let’s Dance. Bild: Getty Images Europe / Andreas Rentz

Sędzia „Zatańczmy” zawsze błędnie wymawia imiona tancerzy – widzowie reagują z podekscytowaniem

Juror „Let’s Dance” Joachim Llambi po raz kolejny wywołał konsternację wielu użytkowników mediów społecznościowych w ćwierćfinale RTL Dance Show. Jury jest jedynym, który jest tam od początku – 14 sezonów temu ocenia teraz tańce celebrytów występujących na scenie z profesjonalnymi tancerzami. Profesjonaliści często pochodzą z Rosji lub Polski i nie zawsze łatwo jest wymówić wszystkie nazwiska – ale zwłaszcza w przypadku tancerza sędzia nie chce się wysilać.

Auma Obama został w tym roku biegaczem tańca Andre Sebesem. Świetna gra, ponieważ oryginalny Polak co tydzień prowadzi 61-latka do najlepszych występów. Ale w recenzjach jest zwykle nieprzyjemny moment dla tancerza, ponieważ Lambie zawsze nazywa go „Andy” z powodu jego niezadowolenia.

Mówi się, że profesjonalni tancerze w „Let’s Dance” są bardzo niezadowoleni z tytułów

Po Quickstepie Aumasa i Andrzeja w „Kabarecie” Lizy Minnelli, Llambi mówił tylko o podstawowym rzemiośle przyrodniej siostry Baracka Obamy. W końcu powiedział:

W „Andy” tancerz znów się kołysał. Fani Andrzeja wiedzą, że nie podoba mu się przydomek Llambi, którego sam nie wybrał. Jasne, jego imię jest jednym z najtrudniejszych do wymówienia, ale kiedy dowiesz się, że wymawia „Andschej”, też możesz to zapamiętać. Z pewnością nawet Joachim Lambie mógł.

Auma Obama i Andre Sebes zakwalifikowali „Let’s Dance” do ćwierćfinału. Bild: Getty Images Europe / Andreas Rentz

Zwłaszcza, że ​​Andrzej bierze udział w serialu po raz trzeci – za każdym razem docierał do pomocy, z Cheyenne Pahde i Loiza Lamers na ósmym miejscu, a Auma doszła co najmniej do ćwierćfinału. W poprzednich odcinkach tancerz wydawał się wielokrotnie używać ust, aby uformować poprawną wymowę swojego imienia, ilekroć Lambie ponownie powiedział „Andy”.

READ  „James Bond 007: No Time to Die”, „Dune” i inne filmy można zamawiać w przedsprzedaży w limitowanych stalowych książkach w JPC

Widzowie czują brak szacunku wobec Llambi

Tymczasem wydaje się, że publiczność Lambé straciła cierpliwość. Po ocenie Andrzeja i Aumy niektórzy wyrazili niezadowolenie na Twitterze:

Juror często czyta komentarze do „Let’s Dance” na Twitterze, krytykując przynajmniej część krytyki występującej na żywo i komentując je. Rzadko okazał się przezorny – między innymi w ciągu ostatnich kilku tygodni był wielokrotnie oskarżany o celowe i samoocenę swoich faworytów (w tym Valentinę Bahadi) lepiej

Ona Nashiti i Eric Clan tańczyli z piosenką „Let’s Dance”. Zdjęcie: Geisler-Fotopress / Ulrich Stamm / Geisler-Fotopress

Nie doceniono również byłych profesjonalistów z „Let’s Dance”

Była tancerka „Let’s Dance” Oana Nechiti i jej partner Erich Klann wielokrotnie stwierdzali w podcastie „Tańcz albo wcale”, że generalnie brakuje im szacunku dla tancerzy. „Nie czuję się już zdenerwowany i zachowuję się inaczej, ponieważ nie zasługujemy na to, ponieważ jesteśmy tylko małymi tancerzami”.Zastanawiałem się.

Eric i ona zawsze jest zdenerwowana ogłaszaniem z jurorami programu o Lambie i prezenterach Danielu Hartwich i Victorii Swarovski – prawdziwych gwiazdach serialu, tancerze zainteresowani tańcem, jej zdaniem, mają wiele krótkich pokazów.

(cfl)

Prowadzący „Let’s Dance” kaszlał podczas pokazu – widzowie są przerażeni

X koncert na żywo „Let’s Dance” odbędzie się 14 maja – format tańca ludowego jest pokazywany co tydzień w RTL od końca lutego. To, że od tego czasu minęło kilka tygodni, było zauważalne w ćwierćfinale, zwłaszcza z moderatorem Danielem Hartwichem.

42-latek dzielnie walczył w serialu, ale w końcu musiał przyznać się do porażki kaszlem. Tymczasem nie tylko współgospodarz Victoria Swarovski wzięła na siebie odpowiedzialność za umiar, przyznał Daniel …

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Polski reżyser jest związany ze szpitalem z Cannes

Published

on

Polski reżyser Jerzy Skolimowski, którego film „EO” rywalizuje na Festiwalu Filmowym w Cannes, rozmawiał z Cannes z przekazem wideo ze szpitala w Warszawie.

Podstawy w skrócie

  • 84-latek powiedział w piątek, że był tak podekscytowany pokazem swojego filmu w Cannes, że nie mógł długo spać.

Z powodu braku snu upadł na ulicę i uderzył głową o chodnik. Z tego powodu musiał jechać do szpitala i nie mógł pojechać na Lazurowe Wybrzeże na premierę swojego filmu.

„EO” opowiada historię osła – z punktu widzenia zwierzęcia. We wzruszającym filmie, moderowanym małymi dialogami, widzowie śledzą różne sceny z życia osła. Zabiera go m.in. do cyrku i bitwy dorożkami.

W swojej wiadomości wideo Skolimowski naśladował odgłosy swojego „osła”, jak to nazwał. Ciągle powtarzał: „Och, och, och, och”. Osioł jest żywym stworzeniem, tak jak my. „Protestuję przeciwko przemysłowemu ubojowi zwierząt i przeciwko przemysłowi futrzarskiemu” – powiedział Skolimovsky.

Więcej na ten temat:

cyrk


READ  Te gwiazdy dotarły do ​​​​finału „Celebrity Big Brother”
Continue Reading

entertainment

Organizatorzy ESC: Anomalia w drugim półfinale – Kultura i rozrywka

Published

on

Turyn/Genewa (dpa) – Organizatorzy Konkursu Piosenki Eurowizji (ESC) stwierdzili nieprawidłowości w głosowaniu po Grand Prix Turynu. Wpłynęło to na drugi półfinał, poinformowała w piątek Europejska Unia Nadawców (EBU).

Z wypowiedzi organizatorów wynika, że ​​trybunały arbitrażowe w niektórych uczestniczących krajach mogły przyznawać sobie punkty.

Continue Reading

entertainment

„Uderzyłem w dno”: Gisele Bundchen otwarcie mówi o zaburzeniach lękowych

Published

on

Zaktualizowano 19.05.2022 22:02

  • Modelka Gisele Bundchen cierpiała w przeszłości na zaburzenia lękowe.
  • W wywiadzie 41-latek szczerze o tym mówił.
  • Wspomniała między innymi, że czasami czuła się tak, jakby znalazła się na dnie.

Dowiedz się więcej wiadomości o celebrytach tutaj

Gisele Bundchen daje szczery wgląd w swoje przeszłe życie. Modelka znana jest z uroczej osobowości i promiennego uśmiechu. Ale Bündchen nie zawsze czuła się naprawdę szczęśliwa, mówi. w jednym Wywiad z brytyjskim „Vogue” Otworzyłem się na temat mojego wyniszczającego zaburzenia lękowego i ataków paniki.

„Na zewnątrz wyglądało na to, że miałem to wszystko, gdy miałem zaledwie 22 lata. Wewnątrz czułem się, jakbym uderzył w dno” – mówi model.

Formularz przeszedł wypłatę

Gdy miała dwadzieścia kilka lat, była nałogowym palaczem i co wieczór piła butelkę wina. „Wyobraź sobie, co to zrobiło z moją głową” — mówi matka dwójki dzieci. Półtora roku później poszedłem na fizjoterapię za radą koleżanki. Szybko nazwał to kompleksową rehabilitacją, podczas której Bündchen przez kilka miesięcy cierpiał na ciężkie migreny.

Ale w tamtym czasie nie miała innego wyjścia. „Pamiętam, jak mówił do mnie: ‚Cóż, chcesz żyć? „To było takie proste” – mówi Bundchen.Do dziś 41-latek budzi się o 5 rano, aby medytować i ćwiczyć.

Szczęśliwe małżeństwo z Tomem Bradym

Modelka Gisele Bundchen Był jednym z najbardziej udanych modeli w branży od późnych lat 90-tych. Przez lata była twarzą marki bieliźnianej Victoria’s Secret. Była w prywatnym związku z Leonardo DiCaprio od 2000 do 2005. Od 2009 jest żoną zawodowego piłkarza Toma Brady. Mają dwoje dzieci, syna Benjamina i córkę Vivian.
© 1 & 1 Mail & Media / spot w wiadomościach

Hailey Bieber dzieli się z publicznością przerażającym momentem swojego życia. 10 marca amerykańskie media poinformowały, że modelka jest w szpitalu. Kilka dni później do domu wróciła żona Justina Biebera. Zasugerowała, że ​​powodem jej hospitalizacji był udar mózgu – ale nie wyjaśniła przyczyn. Teraz 25-latka przerwała milczenie. W filmie szczerze mówiła o tym przerażającym incydencie: „To był przerażający moment w moim życiu. Przez głowę przeszło mi tyle myśli. Bałem się, skąd to się bierze? Czy doznam trwałego uszkodzenia z tego powodu? ”

READ  Na dłuższą metę jesteś celem imigrantów
Continue Reading

Trending