Connect with us

entertainment

Jury błędnie wymawia utwór „Let’s Dance” – widzowie reagują emocjami

Published

on

Jury błędnie wymawia utwór „Let’s Dance” – widzowie reagują emocjami

Jorge Gonzalez, Mutsi Mabuz i Joachim Lambie są w jury konkursu Let’s Dance. Bild: Getty Images Europe / Andreas Rentz

Sędzia „Zatańczmy” zawsze błędnie wymawia imiona tancerzy – widzowie reagują z podekscytowaniem

Juror „Let’s Dance” Joachim Llambi po raz kolejny wywołał konsternację wielu użytkowników mediów społecznościowych w ćwierćfinale RTL Dance Show. Jury jest jedynym, który jest tam od początku – 14 sezonów temu ocenia teraz tańce celebrytów występujących na scenie z profesjonalnymi tancerzami. Profesjonaliści często pochodzą z Rosji lub Polski i nie zawsze łatwo jest wymówić wszystkie nazwiska – ale zwłaszcza w przypadku tancerza sędzia nie chce się wysilać.

Auma Obama został w tym roku biegaczem tańca Andre Sebesem. Świetna gra, ponieważ oryginalny Polak co tydzień prowadzi 61-latka do najlepszych występów. Ale w recenzjach jest zwykle nieprzyjemny moment dla tancerza, ponieważ Lambie zawsze nazywa go „Andy” z powodu jego niezadowolenia.

Mówi się, że profesjonalni tancerze w „Let’s Dance” są bardzo niezadowoleni z tytułów

Po Quickstepie Aumasa i Andrzeja w „Kabarecie” Lizy Minnelli, Llambi mówił tylko o podstawowym rzemiośle przyrodniej siostry Baracka Obamy. W końcu powiedział:

W „Andy” tancerz znów się kołysał. Fani Andrzeja wiedzą, że nie podoba mu się przydomek Llambi, którego sam nie wybrał. Jasne, jego imię jest jednym z najtrudniejszych do wymówienia, ale kiedy dowiesz się, że wymawia „Andschej”, też możesz to zapamiętać. Z pewnością nawet Joachim Lambie mógł.

Auma Obama i Andre Sebes zakwalifikowali „Let’s Dance” do ćwierćfinału. Bild: Getty Images Europe / Andreas Rentz

Zwłaszcza, że ​​Andrzej bierze udział w serialu po raz trzeci – za każdym razem docierał do pomocy, z Cheyenne Pahde i Loiza Lamers na ósmym miejscu, a Auma doszła co najmniej do ćwierćfinału. W poprzednich odcinkach tancerz wydawał się wielokrotnie używać ust, aby uformować poprawną wymowę swojego imienia, ilekroć Lambie ponownie powiedział „Andy”.

READ  Akcja pomocy: Dusseldorfer jedzie samochodem do granicy polsko-ukraińskiej - Nadrenia - Aktualności

Widzowie czują brak szacunku wobec Llambi

Tymczasem wydaje się, że publiczność Lambé straciła cierpliwość. Po ocenie Andrzeja i Aumy niektórzy wyrazili niezadowolenie na Twitterze:

Juror często czyta komentarze do „Let’s Dance” na Twitterze, krytykując przynajmniej część krytyki występującej na żywo i komentując je. Rzadko okazał się przezorny – między innymi w ciągu ostatnich kilku tygodni był wielokrotnie oskarżany o celowe i samoocenę swoich faworytów (w tym Valentinę Bahadi) lepiej

Ona Nashiti i Eric Clan tańczyli z piosenką „Let’s Dance”. Zdjęcie: Geisler-Fotopress / Ulrich Stamm / Geisler-Fotopress

Nie doceniono również byłych profesjonalistów z „Let’s Dance”

Była tancerka „Let’s Dance” Oana Nechiti i jej partner Erich Klann wielokrotnie stwierdzali w podcastie „Tańcz albo wcale”, że generalnie brakuje im szacunku dla tancerzy. „Nie czuję się już zdenerwowany i zachowuję się inaczej, ponieważ nie zasługujemy na to, ponieważ jesteśmy tylko małymi tancerzami”.Zastanawiałem się.

Eric i ona zawsze jest zdenerwowana ogłaszaniem z jurorami programu o Lambie i prezenterach Danielu Hartwich i Victorii Swarovski – prawdziwych gwiazdach serialu, tancerze zainteresowani tańcem, jej zdaniem, mają wiele krótkich pokazów.

(cfl)

Prowadzący „Let’s Dance” kaszlał podczas pokazu – widzowie są przerażeni

X koncert na żywo „Let’s Dance” odbędzie się 14 maja – format tańca ludowego jest pokazywany co tydzień w RTL od końca lutego. To, że od tego czasu minęło kilka tygodni, było zauważalne w ćwierćfinale, zwłaszcza z moderatorem Danielem Hartwichem.

42-latek dzielnie walczył w serialu, ale w końcu musiał przyznać się do porażki kaszlem. Tymczasem nie tylko współgospodarz Victoria Swarovski wzięła na siebie odpowiedzialność za umiar, przyznał Daniel …

Link do artykułu

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Published

on

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Przed zakończeniem festiwalu Deisbrand w Nordholz w dzielnicy Cuxhaven policja osiągnęła tymczasowy pozytywny wynik. Rzecznik policji powiedział, że każdego dnia około 60 000 osób świętuje razem w sposób pokojowy i żywy. W związku z tym policja odnotowała około 90 przestępstw pomiędzy rozpoczęciem wydarzenia w czwartek a niedzielnym rankiem, w tym kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ogólnie rzecz biorąc, z policyjnego punktu widzenia festiwal przebiegł w dużej mierze sprawnie.

W programie wzięło udział ponad 120 artystów z kraju i zagranicy z kręgów hip-hopu, electro, popu, rocka, alternatywy, indie i metalu. Należą do nich hamburska raperka Nina Chupa, Tokio Hotel, raper Cro i amerykański zespół rockowy Kings of Leon.

Nina Chuba w swoim wystąpieniu w Deichbrand

Awaria systemów informatycznych, która w piątek spowodowała powszechne zakłócenia na całym świecie i niemal paraliż ruchu lotniczego w wielu miejscach, doprowadziła do krótkoterminowych zmian w programie. W rezultacie część artystów nie pojawiła się na festiwalu lub spóźniła się. Występ austriackiej piosenkarki Verified został odwołany.

Możesz być zainteresowanym także tym: Pierwsza maszyna „Secret Pack” w Hamburgu – i więcej tajnych lokalizacji

Po przeważnie suchej i ciepłej letniej pogodzie policja poprosiła fanów muzyki, aby zwracali uwagę na warunki pogodowe w ostatni dzień festiwalu w niedzielę. Po południu spodziewane są opady deszczu i burze. Muzyczne wydarzenie zakończy się zgodnie z planem w niedzielny wieczór.

READ  „Pokój nauczyciela”: złowrogi, gorzki dramat obłudy NDR.de - Kultura - Film
Continue Reading

entertainment

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

Published

on

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

„Pytanie – pościg” cieszy się dużą popularnością wśród widzów ARD. Nic dziwnego, że nadawca oprócz pierwotnego przedziału czasowego zapewnia program także w godzinach największej oglądalności w sobotnie wieczory. I już w najbliższą sobotę (20 lipca) powinno to znów zaowocować. Nadinspektor Alexander Pomis z pewnością będzie zadowolony z tej wiadomości.

W sobotni wieczór na wielu fanów zawodów czekał program XXL „Asked – Hunted” z Alexandrem Pomezem. Program specjalny emitowany w godzinach największej oglądalności dał ARD świetne oceny. Obserwowało go 3,03 mln osób, co zapewniło solidny udział w rynku na poziomie 18,3 proc., podaje portal branżowy DWDL.

+++ „Zapytany – ścigany”: po błędzie – Alexandre Boumis musi dać znać kandydatom +++

Alexandre Pomis może być szczęśliwy

Edycja także była czymś wyjątkowym. Wszystko dotyczyło niedawno zmarłego myśliwego Klausa Otto Nagosnika. Po pierwszej turze przesłuchań, ku wielkiemu zainteresowaniu publiczności, ponownie przypomniano sobie „Bibliotekarza”.

Słuchało także wielu młodych ludzi. Udział w rynku wśród osób w wieku od 14 do 49 lat wyniósł 14,6 proc.! Tylko raz w historii serialu w wydaniu emitowanym w godzinach największej oglądalności wszystko poszło lepiej. 400 000 widzów w tej grupie wiekowej zostało zwycięzcami w prime time.

++Alexandre Pomis prywatnie: To, co nagrał na wakacjach w Hiszpanii, gdy miał 17 lat, nie ukazało się do dziś+++

ZDF miał ogólnie więcej widzów

Jednak ARD przegrał z ZDF, gdy uwzględniono wszystkie grupy wiekowe. Powtórki „Theresy Wolf – Wayback” osiągnęły 3,98 mln widzów – 22,7 proc. udziału w rynku!

Jest to nieco większy odsetek niż to, co ARD osiągnęło dzięki Ask-Pursuit. Ale to nie przeszkadza twórcom serialu. Fala sukcesów Alexandre’a Pomisa i jego programu trwa.


Więcej tematów i wiadomości podsumowaliśmy tutaj:


To jest „wyszukiwarka żądań”.

W W „Pytanie – pościg” zespół czterech kandydatów staje przeciwko członkowi elity quizu. Nie jest to dla nich łatwe zadanie, gdyż myśliwi są profesjonalistami w zawodach.

READ  Who Killed Sarah: Kiedy sezon 3 ukaże się w serwisie Netflix?

Continue Reading

entertainment

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Published

on

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Dusseldorf. Podczas swojego pierwszego gościnnego występu w Niemczech w 2024 roku zespół stawił czoła deszczowi, który spadł na arenę na kilka sekund przed występem Coldplay.

Continue Reading

Trending