Connect with us

entertainment

Jürgen von der Lippe: „Seks pierścienie Postmanna dwukrotnie”

Published

on

W tym tygodniu zaczynam artykuł w moim Country’s Most Loved Monday (reprezentacyjna ankieta z moją mamą) od samouwielbienia: Minął zaledwie tydzień w roku, a ja już zdobyłem swój pierwszy poważny tytuł. Cóż, przynajmniej srebrny medal.

Branżowy magazyn promujący wycieczki łodzią po Berlinie, Pioneers, zdobył głos czytelników: Która gwiazda była najważniejszym politycznym czynnikiem wpływającym na federalną kampanię wyborczą? Wynik był jasny: dzięki tej wysoce ugruntowanej polityczno-kulturowej kolumnie liderów myśli i mojemu niestrudzonemu nawoływaniu do codziennego odpowiadania na tweety wysokiej rangi przedstawicieli CDU na Twitterze, przeskoczyłem z zera na drugie miejsce.

Integralna część Franka Tellina (zwycięzca) i Rolanda Kaisera (3 miejsce) Jestem teraz oficjalnie uznawana za wiodącą postać w szybkim tempie doganiania i hollywoodzkim stylu SPD i Olafa Schulza. Wraz z fanem energii jądrowej Tellinem i Keyserem, który zdobył światową sławę dzięki seksistowskim scenariuszom przebojów, znajduję się w epickich szeregach największych myślicieli politycznych naszego kraju.

Roland Kaiser, który w swoich piosenkach uwielbia nawoływać do defloracji („Nocą na twoich śnieżnobiałych brzegach niosłem jej młodość w dłoniach”, Old Boar), to praktycznie Cat Stevens z Niemiec. Z drugiej strony Frank Tellin jest ekonomicznym geniuszem, ponieważ zainwestował w Wirecard.

Aby zrekompensować tę całkowitą stratę, podczas kampanii wyborczej przekazał 500 000 euro na rzecz FDP jako środek ostrożności. Zbyt droga ochrona, w każdym razie, aby zapobiec ogólnemu ograniczeniu prędkości, jak sądzę. Ale ja też nie jestem ekspertem od startupów.

Jürgen von der Decken Libby

SŁOWO KLUCZOWE BRAK DOŚWIADCZENIA: W tym tygodniu Jürgen von der Lippe mówił o zmianach w duchu czasu, których nie lubi jako 98-letni były komik. wielokrotnie

Starsi dziadkowie czytelników, Jürgen von der Lippie, być może pamiętają książkę z jego ulubionymi dowcipami z targu z 1984 roku. Nie byłem wtedy urodzonym, ale genialny zbiór nieprzyzwoitych dowcipów i dobry humor zapewniały żywy nastrój wszystkim pokoleniom przeciętnych Poziom alkoholu 6,2.

READ  Zwanie Jonson, Moritz von Oswald Trio, IDER, Liars: Abgehört - Album Tygodnia

Gagi z czasów, gdy uczeni ludowi wciąż spierali się o to, czy zbliżający się wynalazek silnika parowego może mieć nieprzyjemny wpływ na klasę robotniczą. Klasa robotnicza, lub jak to ujmuje Christinan Lindner: Co?

W każdym razie Jürgen von der Lippe, który nie był pionierem w tworzeniu seksistowskich bonobo, nie byłoby Mario Bartha, po raz kolejny popiera propagandę, która uważa, że ​​feminizm jest bardziej niebezpieczny niż zmiana klimatu. bieda starości i omicony łącznie. Szczególnie bliski jest mu seks.

Nie mogąc przyczynić się do kolejnych przedsięwzięć rozrywkowych w niemieckim krajobrazie medialnym przez prawie 40 lat, podyktował to zdanie na zawsze do notatników entuzjastycznie nastawionych historyków, którzy powoli męczą się nieustannym lgnięciem do myślicieli lateralnych z absurdalnie błędnymi interpretacjami wolności. : „To skandal, że uniwersytety proszą o pracę studencką ze względu na płeć i dlatego przedstawiają ją w niewłaściwym języku niemieckim”.

Przyjemność seksu z językoznawcą Jürgenem von der Lieby

Niemiecki się myli. Następnie tampony z szampanem pojawiły się w salach posiedzeń zarządu PEGGIDA (Narodowi elitarni dziennikarze przeciw dyskryminacji płci w codziennym życiu niemieckim). Ostry model codziennego szaleństwa pokusy klikania w gamie El Dorado z prawej bańki. Nawet wysoko opłacani autorzy przemówień nie mogli wymyślić lepszego sposobu na kierowanie AfD.

Seks rozbija piękną Niemkę. Wreszcie ktoś, kto naprawdę potrafi rozwiązać istotne problemy w tych trudnych czasach. Nie wolno ci mówić nic o tej lewicowej dyktaturze, która jest tak posępna w mediach głównego nurtu. Cóż, poprawnym niemieckim, 99 procent ludzi, którzy wiwatują w wypowiedziach von der Lippe w mediach społecznościowych, jakby właśnie wymyślił lek na raka, w rzeczywistości tego nie robią. Jest to regularnie prezentowane w polecanych postach w kolumnach komentarzy.

Czytając te wkłady do przemówienia, IQ czytelnika automatycznie spada o około 20 punktów. Taki satyryczny cyrk synaps z trudem może uciec przed nietkniętym Centrum Językowym Salem. Ale inny temat.

READ  French Open 2021: telewizja i transmisje na żywo – kto dziś transmituje tenis na żywo w Roland Garros?

Brygada okopów klawiszowych odważnych na histeryczne przebudzenia w dzisiejszych czasach jest natychmiast uzależniona. Starzy biali mężczyźni, którzy wciąż odważyli się wyskubać uszy długoletnich filantropów dla LGBTQ i Black Lives Matter of Friday For Future Generation. „Seks jest głupi”, argumentują zgniłe mięso rewolucjonistów z taniego steku z karkówki.

Pełni humoru pionierzy, którzy odruchowo reagują na każde słowo „wegetarianin”: „Dziś wieczorem po raz pierwszy smażę stek o wadze 750 g”. Jeśli matka idioty naprawdę zawsze była w ciąży, to dzięki oświadczeniom Jürgena von der Lips z pewnością w tym tygodniu spontanicznie owulowała.

Jürgen od zniesienia kultury

Von der Lippe, trudno uwierzyć, że teraz, nawiasem mówiąc, nie po raz pierwszy na krucjacie przeciwko wrogom o ugruntowanych korzeniach kulturowych „Herrenwitz”. Nawet podczas debaty wokół ruchu #MeToo energicznie bronił faktu, że zalotne duchy, takie jak kobiety, które rozumieją Harveya Weinsteina, wolałyby zbudować pomnik niż je uwięzić.

Spanikowany największym darem ewolucyjnym swojego pokolenia, bezkarnym dotykiem totalnych outsiderów, zbeształ się w 2020 roku w „Bild”, wiodącym medium dla tych, którzy nie chcą zrozumieć rozumu, którego światopogląd nie zmieniał się liniowo od lat 50.: „Nikt odważy się: Więcej o szukaniu w kobiecie.” Może z wyjątkiem kilku wybranych redaktorów, ale o tym gdzie indziej.

Szkoda, że ​​von der Lippe, gdy nie spał i był wzburzony, nie miał w swojej kolekcji prawie wcale aperçus na temat fajerwerków. Jego inspirująca definicja wolności, której trzeba bronić fajerwerkami zdobytymi w Polsce i wyciętymi z części ciała, zaintrygowała mnie osobiście.

Ale może nie było już czasu na ten gorący temat, bo musiał iść na spacer lub napisać list do redakcji do ZDF z pytaniem, czy w studiu jest publiczność dla „Heute-Journal” lub dlaczego „publiczność jest w środku” Zawsze jest mile widziane, jest wola. Von der Lippe ma w zanadrzu jeden atut: od lat nie grała żadnej roli i pod tym względem, mimo czerwonego ostrzeżenia w politycznej skali korekcyjnej, w żadnym wypadku nie można jej odwołać.

READ  Amazon uruchamia usługę Prime w Polsce

Litera „C” w FC Bayern oznacza Corona

Cóż, to nie ma znaczenia. W tym tygodniu były inne ważne wydarzenia. Na przykład od Jürgena von der Lippe z Bundesligi: FC Bayern Monachium. W FC Hollywood, wysoko opłacany luksusowy zespół najwyraźniej źle zrozumiał znaczenie „nie ma chwały w zapobieganiu” i wybrał miejsca na wakacje w Boże Narodzenie zgodnie z potencjałem swoich superdystrybutorów.

W samą porę na rozpoczęcie drugiej połowy sezonu około 50 procent zaangażowanych drużyn zaraziło się koronawirusem, więc wycofali się z meczu. To natychmiast doprowadziło do wielu kpin, niezrozumienia i przyjemnej porażki u Borussii Mönchengladbach. Tak więc, ze wszystkich rzeczy, zespół Edelfana Dunji Hayali.

Biorąc pod uwagę niezwykłą sytuację, w której w wyjściowym składzie było tylko dziewięciu krajowych graczy, a nie jedenastu, na Säbener Strasse trochę się denerwowało, że DFL nie rozważył odwołania meczu w przyjazny sposób z Bawarią. Przypomina to trochę zasadzkę na Christiana Lindnera przed Bundestagiem, danie mu lewego haka, a następnie pozwanie FDP za złamanie gwoździa na wydatnym podbródku Lindnera.

Zobaczmy, jak rekordowi mistrzowie radzą sobie w następnym dniu meczu. W końcu jedziesz do Kolonii. Zgłoszę się. Miły tydzień.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Najlepsze dzisiejsze programy telewizyjne: „Doskonała kolacja” i „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część pierwsza”

Published

on

Szukasz wskazówek na poniedziałkowy program? Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze rekomendacje z programu telewizyjnego. Niezależnie od tego, czy jest to reality show, czy pojedynek kulinarny: tutaj znajdziesz przegląd naprawdę wartościowych programów telewizyjnych. jego praca!

Wskazówki telewizyjne dla Ciebie dzisiaj na news.de
Zdjęcie: Adobestock/Jenko Ataman

Dzięki wskazówkom dzisiejszego programu z news.de jesteś dziś dobrze poinformowany, czy jest to pojedynek kulinarny, czy reality show: po raz kolejny znaleźliśmy dla Ciebie cztery ekscytujące programy z programu telewizyjnego, abyś mógł oglądać najlepsze tylko z tych dwóch. Znani aktorzy i aktorki, tacy jak Marceline Raydan Ivins i Bob McCarron, czekają na Ciebie. Znajdź programy, których na pewno nie możesz dziś przegapić dzięki rekomendacjom telewizyjnym z news.de.

Ciesz się programami HD — dzięki Sky

Pojedynek kulinarny: „The Perfect Dinner” (19:00 na Vox)

Pięciu kucharzy-amatorów z jednego miasta zaprasza do swojego domu i serwuje trzydaniowe menu. Cały wieczór oceniają uczestnicy: czy stół jest pięknie udekorowany, dobór dań harmonijny, a obsługa uprzejma?.

Ten kulinarny pojedynek Lis Zajmuje 75 minut.

Reality Show: „Jestem gwiazdą – zabierz mnie stąd! Część 1” z Bobem McCarronem (22:15 w RTL)

Wreszcie znowu gorączka dżungli w ciepłych regionach! Z RPA zaczyna się „Jestem celebrytą – zabierz mnie stąd!” W piętnastolecie sezonu. Nominowanym jak zwykle towarzyszyć będą mediatorzy Sonya Zittlow i Daniel Hartwich. Również D Bob powraca i przygotuje gwiazdy na Próby Dżungli. Kto zostanie królem lub królową dżungli w 2022 roku?

Ten reality show z Bobem McCarronem w roli głównej RTL Zajmuje 55 minut.

Dokumentacja: „Nigdy nie było miłości” (22:30, 3 soboty)

Dokument opowiada historię niesamowitej, ale prawdziwej miłości oficera SS do żydowskiego więźnia, która zaczyna się w Auschwitz, a kończy 30 lat później w wiedeńskiej sali sądowej. Helena Citron była jedną z pierwszych tysięcy kobiet deportowanych do Auschwitz, Franz Wansch młody oficer SS znany w obozie ze swojego brutalnego zachowania. Helena szybko znajduje w nim pocieszenie i ochronę, ponieważ zakochuje się w jej pięknym, śpiewającym głosie. I musi mu w kółko śpiewać piosenkę: „To nigdy nie była miłość”.

READ  French Open 2021: telewizja i transmisje na żywo – kto dziś transmituje tenis na żywo w Roland Garros?

Te dokumenty na 3sob Zajmuje 80 minut.

Dokumentacja: „Marceline. Woman. Century” z Marceline Loridan Ivins i Joris Ivins (23:50 w sobotę 3rd)

Bezczelna i ognista, ruda na jej dzikich włosach wciąż błyszczy w wieku 90 lat: Ocalała z obozu koncentracyjnego i pisarka Marceline Loridan Evins była tak żywa, że ​​nie wydawała się pomnikiem. Urodzona w Paryżu jako Marceline Rosenberg, w wieku piętnastu lat została deportowana z ojcem do okupowanej przez Niemców Polski. On jest Auschwitz, ona Birkenau. Swoją powieścią „Ona nie wróciła” utrzymywała przy życiu jego pamięć.

Dokument Cordelii Dvorak przedstawia Marceline Loridan Ivins jako siebie i Jorisa Ivinsa obiecującego sobie 75 minut rozrywki.

Jeśli szukasz ekscytujących filmów, seriali lub innych programów sportowych w programie telewizyjnym, znajdziesz je w naszym dziale wiadomości Wiele rekomendacji telewizyjnych.

Do stworzenia tego artykułu wykorzystano dane z programu telewizyjnego z grupy medialnej FUNKE. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, prosimy o kontakt z [email protected]

Śledź News.de już na Portal społecznościowy Facebook i youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, ekscytujące informacje o swoich ulubionych gwiazdach i bezpośrednią linię redaktora.

ROJ / news.de

Continue Reading

entertainment

Jungle Camp 2022: Skandal w „Spotkaniu Jungle Stars” – TV – Jungle Camp

Published

on

Było jasne, że to nie będzie pokojowe!

W niedzielny wieczór odbyła się premiera RTL „Spotkanie klas z Gwiazdami Dżungli – Rozpakowujemy!” Znane, ponieważ nagranie faktycznie doprowadziło do dramatu: najbardziej spiczasty język i dżungla IBES w 2004 roku, Desirée Nick (65), upadł podczas kręcenia filmu i musiał iść do szpitala.

Więc jeśli serial wysadzi twojego złego Nicka, strzeż się. Aktorka Katie Karenbauer, lat 59, która uciekła w środku spotkania w klasie buszu i wyszła ze studia, prawdopodobnie też tak myślała.


Urocza, hałaśliwa gospodarz Olivia Jones ze swoimi gośćmi, którzy wszyscy przybyli na zjazd klasowy w stonowanych barwach. Tylny rząd (od lewej): Dolly Buster, Georgina Fleur, Katie Karenbauer, Mariella Arens, Thomas Robrath i Torsten Legat. W pierwszym rzędzie (od lewej): Jürgen Melsky, Melanie Muller, prezenterka Olivia Jones, Danny Buechner, Joy Heindel, Menderes Bagji i Sarah Knabek Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Co się stało?

Znakomita grupa byłych Forest Stars była właściwie dość spokojna. Menderes Bağcı (37 l.) był asystentem moderatora Olivia Jones (52 l.), Thorsten Legat (53 l.) przywiózł ze sobą zaskakującą część „Kasalla”, a Królowa Dżungli z 2014 r., Melanie Müller (33 l.), była w dobrym humorze.

Kiedy Olivia zapytała ją: „Odkąd się widzieliśmy, co zrobiłeś?” Melanie odpowiedziała po prostu: „Rozwód. Rozwód”.

W każdym razie wycieczka była zaskakująco cicha, chociaż nikt wcześniej nie dowiedział się, kto został zaproszony na „zjazd klasowy”. Jednak Legat był przerażony, że na dywanie może nagle znaleźć się dawna koleżanka z lasu: Helena Forrest (47 l.).

Grawerowane: „Nie mogę. Mam opryszczkę na wardze”. Dla Melanie Muller było również jasne: „Czy możesz też powiedzieć, kogo nie możesz się doczekać? Sarah Knabeck. Nie byłabym z tego zadowolona”.

Ale ani śladu po tych dwojgach – trasa pozostała zaskakująco harmonijna. Olivia Jones prawie się trochę znudziła: „Wszyscy się kochacie, prawda?”


Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)

Dyskusja: Melanie Muller, Georgina Fleur i Joy Heindel (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

To w ogóle nie pasuje do obozu w buszu, więc Jones był zachwycony, gdy nagle zadzwonił dzwonek do drzwi: „Moja niespodzianka. Teraz proszę się na coś przygotować!” I nagle w pokoju znalazła się Sarah Knabeck (35 l.).

Stanęła przed wszystkimi innymi kandydatami i zaczęła z mikrofonem napisaną przez siebie piosenkę rapową: „Pozostanę leśną gwiazdą, bez względu na to, co mówią inni!”

Między nimi była trochę zdezorientowana, a Melanie Muller nie mogła w to uwierzyć: „O mój Boże!” Pozdrowienia były wtedy w połowie przyjazne. Nawet Katie Karenbauer, lat 59, została przytulona, ​​chociaż ogromny Zoff z Sarah i jej kolegami z obozu w legendarnym sezonie 2011 pozostaje niezapomniany.


Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah Knappik

Tryb myśliciela: Thorsten Legat i Sarah KnappikZdjęcie: RTL/Frank W. Humble

W tamtym czasie wszyscy prosili ją, by opuściła obóz, a ona założyła, że ​​gwiazda boysbandu Jay Khan (39) był dramatem miłosnym, w końcu przerwała występ z irytacją.

Po ponownym pokazaniu zdjęć z tamtych czasów, Sarah z dumą stwierdziła podczas trasy „Class Reunion”: „Jestem jedynym, który miał jaja i oddał swoje pieniądze!”

Katie nie była już w nastroju na życzliwość, odpowiedziała: „Po tym zarobiłeś dużo pieniędzy, kochanie!” I nagle wybuchła jedenaście lat później – Katie Karenbauer zaczęła mówić: „Nagle beczka podniosła się i powiedziała coś o nas obu, co nie było prawdą. Pani powiedziała wtedy, że jedna z nich lubi stopy, a ja jestem pijany koniakiem, koniaku nie piję!”


Nie wyglądaj na zbyt podekscytowanego: Menderes, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)

Nie wyglądaj zbyt namiętnie: Menderes Bagci, Thomas Robrath, Danny Buechner i Katie Karenbauer (od lewej)Zdjęcie: RTL/Frank W. Humble

Sama Sarah chciała całkowicie opuścić tę historię, twierdząc: „Nie chcę już schodzić do tego poziomu”.

Po tym zdaniu Katie zerwała się i wyszła ze studia: „Przepraszam”. Pozostali się nią zaopiekowali, nawet Olivia Jones była trochę zszokowana: „Czy to nie takie szalone, jak Katie wciąż jest zdenerwowana?”

Stała teraz przed willą i protestowała: „Zarobiłam pieniądze będąc ofiarą. Wszyscy jesteśmy złymi facetami. Siedzę tam, nie lubię słuchać kłamstw. Kiedy skończysz z Sarah, ja chętnie wrócę.”

Sarah pozostała zrelaksowana i powiedziała tylko: „Musisz w pewnym momencie zrezygnować”. Niedługo później Katie Karenbauer wróciła do studia z Sarah Knabeck bez komentarza.

READ  Til Schweiger komentuje szczepienie przeciwko Coronie – użytkownicy reagują z przerażeniem
Continue Reading

entertainment

Poważne zarzuty wobec rodziny Williego Herrena

Published

on

Celebryci właśnie przenieśli się do obozu w dżungli, ale tajemnice dotyczące ogniska zostały już ujawnione. Jasmine Heirin rzuca światło na przerażające szczegóły swojego życia z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną.

Zmarł 20 kwietnia Willie Śledź Całkowicie nieoczekiwane w wieku zaledwie 45 lat. śmierć „LindenstrasseGwiazdy były ogromną stratą, zwłaszcza dla jego żony Jasmine Heeren, która zmaga się z tym do dziś, jednak po dziewięciu miesiącach odważyła się podjąć jedno z największych wyzwań na niemieckiej scenie telewizyjnej: „Gwiazda – weź mnie stąd! „

W piątek 43-latek przeprowadził się do RTL z dziesięcioma innymi celebrytamiobóz w dżungli – Drugiego dnia ujawniła swój związek z nieżyjącą gwiazdą telewizyjną. Krótko przed jego śmiercią nie mieszkają już razem, ale „nigdy się nie rozstaliśmy”, wyjaśniła teraz Jasmine i ujawniła: „Kłamaliśmy”. Powód: rodzina Willisów.

Jasmine i Willie Hearn: Para jest małżeństwem od 2018 roku. (Źródło: IMAGO / Future Image)

Żadne z nich nie chciało się zerwać, ale „pewne rzeczy się wydarzyły i po prostu chciałem zostać sam” – powiedział piosenkarz. „Zawsze byli ludzie, którzy próbowali nas zerwać, ponieważ podobno to moja wina, że ​​Willie brał jakieś substancje”.

Nie tylko grożono jej, gdy jej mąż przebywał za granicą w programie telewizyjnym, ale także została fizycznie zaatakowana. „Kilka osób mnie pobiło. Zabrano mnie do mieszkania pod pretekstem, a potem mnie pobili” – powiedziała Yasmin, podnosząc poważne zarzuty wobec krewnych zmarłego męża.

„Jestem tutaj, aby zacząć od nowa”

43-latka powiedziała, że ​​nie potrafi wymienić żadnego przed kamerami, ale było to trzech członków rodziny. Resztę opowiedziała policja. W każdym razie, ze względu na ciągłe zagrożenie, ona i jej mąż sformułowali plan skierowania rodziny w złym kierunku: „Powiedział, że mam pomysł: idź do adwokata rozwodowego, zabierz ich ze sobą, pomyślą, że jesteśmy rozdzielony.”

READ  Zwanie Jonson, Moritz von Oswald Trio, IDER, Liars: Abgehört - Album Tygodnia

Ich zgoda: kiedy wszystko się uspokoiło, chcieli razem uciec. Ale potem zmarł Willie Hearn. „To była moja wielka miłość,” powiedziała Jasmine ze łzami. „Wciąż bardzo mnie to boli, ale bardzo się staram się tego pozbyć.” Piosenkarka powiedziała, że ​​nie chce rozmawiać na ten temat, bo jestem tu, żeby zacząć wszystko od nowa.

Continue Reading

Trending