Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Joshua Kimmish zmaga się z Leroyem Sane

Teraz nawet jego przyjaciele z Bayernu wysadzają kołnierzyk.

56. minuta w Innsbrucku: Niemcy wdarli się do bramki Danii i stracili piłkę w ostatniej trzeciej. Leroy może podążać za Sanim, ale zatrzymuje się, po czym Joshua Kimmish krzyczy głośno: „Leroy, idź dalej!”

Tutaj możesz pobrać plik PDF z Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA 2021, a następnie go wydrukować

Kimmich Faucht Sané an

Sunny następnie odwraca się ze złością i woła coś w kierunku Kimmicha, ale zdaje sobie sprawę, że musi włączyć się do gry. Kilka sekund później odwrócił się, a Daniel Wass wpada w gniew Kimmicha, niepotrzebnie uderzając go w kostkę i otrzymując za to żółtą kartkę (Wywiad: Sané ogłasza EM).

Ale scena jeszcze się nie skończyła!

Sane zostaje ostrzeżony, po czym ze złością podchodzi do Kimmicha i mówi mu coś. Kimmich nie może tego znieść, już się cofa i znów szepcze z jaskrawoczerwoną głową: „Przestań jęczeć, koleś!”

Kimmich-Zoff z Sané!

Sunny wiele razy była obraźliwa

Uwaga: Niklas Sule był również wkurzony w przerwie, kiedy Sane poszedł do pracy bez przekonania i krzyczał na niego. Podczas pierwszej sesji treningowej w Seefeld w piątek otrzymał uścisk dłoni od Emre Cana.

W każdym razie widać wyraźnie w Seefeld, że Sanneh wydaje się czasami zdystansowany, czasami letni. Jeśli wszyscy zawodnicy stoją na tablicy taktycznej na drinka, Sane jest już kilka metrów dalej sam na ziemi i kręci nogami.

Poszukiwany: zwycięzca Mistrzostw Europy! Zarejestruj się teraz do gry w przewidywania SPORT1

Dlaczego Sani jest uważane za obraźliwe?

28-krotny Niemiec jest wyraźnie wolnym duchem. Czasami 25-letni super technik wybucha, czasami chowa się. W remisie 1:1 z Danią W najlepszym razie grał średnio, ale chce to pokazać wszystkim krytykom w tym EM.

Sunny „ma niesamowity rozwój”

Przede wszystkim chce pokazać, że wiele się nauczył podczas lądowania na mundialu 2018. W tamtym czasie Löw został niespodziewanie pominięty w drużynie. Powód nieformalny: brak postawy.

READ  Verstappen szybciej, Hamilton w P7

Jego koledzy i trenerzy wiedzą, że Sunny jest wyjątkowym człowiekiem. Wydawało się jednak, że jest na dobrej drodze. (Raport: Którą twarz EM pokazuje Leroy Sané?)

– Miał za sobą niesamowity rozwój. Zwłaszcza jeśli chodzi o jego powagę i podejście do pracy – powiedział we wtorek asystent trenera Marcus Sorge. Sport 1-popyt. Dodał jednak: „Kluczem jest to, że nie wszyscy gracze są tacy sami i nie można oczekiwać tego samego od wszystkich graczy. Każdy ma swój własny profil, swoje mocne i słabe strony, a każdy ma swoje własne cechy. czasami i akceptuj pewne rzeczy, a to jest tego część.

Czego Kimmich i spółka nie zaakceptują. , ale: kiedy Sané odpoczywa w zespole.