Connect with us

entertainment

„James Bond 007: No Time to Die”, „Dune” i inne filmy można zamawiać w przedsprzedaży w limitowanych stalowych książkach w JPC

Published

on

„James Bond 007: No Time to Die”, „Dune” i inne filmy można zamawiać w przedsprzedaży w limitowanych stalowych książkach w JPC
Reklama – poprzez zakupy u naszych partnerów AmazonkaI JPCI SaturnI rynek mediówI zafićI Media-Dealer.de I wiele więcej. Otrzymujemy prowizje za pośrednictwem linków afiliacyjnych. Wspierasz zespół redakcyjny bluray-disc.de. Ceny i dostępność bez gwarancji.

„James Bond 007: No Time to Die”, „Dune” i inne filmy można zamawiać w przedsprzedaży w limitowanych stalowych książkach w JPC

0 ocen z ø 0,00 punktów

11.10.2021

James_Bond_007_Keine_Zeit_zu_sterben_01.jpg

Większość fanów Bonda prawdopodobnieJames Bond 007: Nie ma czasu na śmierć(USA, Wielka Brytania 2020) Teraz widziany w kinach iz niecierpliwością czekam na nadchodzące premiery kina domowego.Najnowsza scena akcji pojawia się z Danielem Craigiem jako światowej sławy tajnym agentem na Blu-image w dystrybucji Keep Case przez Universal Pictures Rozrywka domowa. , Na przykład Steelbook- Edition i w Digibook Jak również rozdzielczość 4K Blu-ray Ultra HD Jako Amaray oraz w limitowanej edycji Stalowa Księga (Obie wersje z Blu-ray jako dodatkiem). Na jpc.de można zamawiać w przedsprzedaży nie tylko edycje standardowe, ale także edycje specjalne. Możliwe jest również zamówienie w przedsprzedaży większej ilości filmów w specjalnych limitowanych opakowaniach, które są wydawane przez Warner Home Video i dystrybuowane przez UPHE, z wysyłkowej firmy medialnej ze skutkiem natychmiastowym.

Wydma_2021_01.jpg

9 grudnia 2021″Wspomnienia: Pamięć nigdy nie umiera(USA 2021) z Hugh Jackmanem na Blu-ray i Blu-ray Ultra HD W przypadkach zatrzymania, a także w ograniczonych przypadkach 4K- Steelbook. Denis Vilnovis – Science Fiction – IposWydma(USA i Kanada 2021), a następnie 23 grudnia w wysokiej rozdzielczości, Wysoka jakość i powyżej Blu-ray 3D Opcjonalnie w opakowaniu Amaray i jako Limitowane edycje stali. Również 23 grudnia pojawi się nowy horror James Wan ”złośliwy(USA i Chiny 2021) w wersji standardowej i in HD-stalowa książka. (Południe)

Zamów nowe wydania specjalne w przedsprzedaży na jpc.de:
Wkrótce w sklepach:
Dostępne 9 grudnia 2021 w sklepach:
Dostępne od 23 grudnia 2021 w sklepach:
Dostępne również w sklepach od 23 grudnia 2021:

READ  Eskalacja w „Letnim Domu Gwiazd”! Ta para powinna się natychmiast wyprowadzić

na forum

Ten post został zgłoszony!

0 ocen z ø 0,00 punktów

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Published

on

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Przed zakończeniem festiwalu Deisbrand w Nordholz w dzielnicy Cuxhaven policja osiągnęła tymczasowy pozytywny wynik. Rzecznik policji powiedział, że każdego dnia około 60 000 osób świętuje razem w sposób pokojowy i żywy. W związku z tym policja odnotowała około 90 przestępstw pomiędzy rozpoczęciem wydarzenia w czwartek a niedzielnym rankiem, w tym kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ogólnie rzecz biorąc, z policyjnego punktu widzenia festiwal przebiegł w dużej mierze sprawnie.

W programie wzięło udział ponad 120 artystów z kraju i zagranicy z kręgów hip-hopu, electro, popu, rocka, alternatywy, indie i metalu. Należą do nich hamburska raperka Nina Chupa, Tokio Hotel, raper Cro i amerykański zespół rockowy Kings of Leon.

Nina Chuba w swoim wystąpieniu w Deichbrand

Awaria systemów informatycznych, która w piątek spowodowała powszechne zakłócenia na całym świecie i niemal paraliż ruchu lotniczego w wielu miejscach, doprowadziła do krótkoterminowych zmian w programie. W rezultacie część artystów nie pojawiła się na festiwalu lub spóźniła się. Występ austriackiej piosenkarki Verified został odwołany.

Możesz być zainteresowanym także tym: Pierwsza maszyna „Secret Pack” w Hamburgu – i więcej tajnych lokalizacji

Po przeważnie suchej i ciepłej letniej pogodzie policja poprosiła fanów muzyki, aby zwracali uwagę na warunki pogodowe w ostatni dzień festiwalu w niedzielę. Po południu spodziewane są opady deszczu i burze. Muzyczne wydarzenie zakończy się zgodnie z planem w niedzielny wieczór.

READ  Filmy Jamesa Graya i Jerzego Skolimowskiego
Continue Reading

entertainment

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

Published

on

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

„Pytanie – pościg” cieszy się dużą popularnością wśród widzów ARD. Nic dziwnego, że nadawca oprócz pierwotnego przedziału czasowego zapewnia program także w godzinach największej oglądalności w sobotnie wieczory. I już w najbliższą sobotę (20 lipca) powinno to znów zaowocować. Nadinspektor Alexander Pomis z pewnością będzie zadowolony z tej wiadomości.

W sobotni wieczór na wielu fanów zawodów czekał program XXL „Asked – Hunted” z Alexandrem Pomezem. Program specjalny emitowany w godzinach największej oglądalności dał ARD świetne oceny. Obserwowało go 3,03 mln osób, co zapewniło solidny udział w rynku na poziomie 18,3 proc., podaje portal branżowy DWDL.

+++ „Zapytany – ścigany”: po błędzie – Alexandre Boumis musi dać znać kandydatom +++

Alexandre Pomis może być szczęśliwy

Edycja także była czymś wyjątkowym. Wszystko dotyczyło niedawno zmarłego myśliwego Klausa Otto Nagosnika. Po pierwszej turze przesłuchań, ku wielkiemu zainteresowaniu publiczności, ponownie przypomniano sobie „Bibliotekarza”.

Słuchało także wielu młodych ludzi. Udział w rynku wśród osób w wieku od 14 do 49 lat wyniósł 14,6 proc.! Tylko raz w historii serialu w wydaniu emitowanym w godzinach największej oglądalności wszystko poszło lepiej. 400 000 widzów w tej grupie wiekowej zostało zwycięzcami w prime time.

++Alexandre Pomis prywatnie: To, co nagrał na wakacjach w Hiszpanii, gdy miał 17 lat, nie ukazało się do dziś+++

ZDF miał ogólnie więcej widzów

Jednak ARD przegrał z ZDF, gdy uwzględniono wszystkie grupy wiekowe. Powtórki „Theresy Wolf – Wayback” osiągnęły 3,98 mln widzów – 22,7 proc. udziału w rynku!

Jest to nieco większy odsetek niż to, co ARD osiągnęło dzięki Ask-Pursuit. Ale to nie przeszkadza twórcom serialu. Fala sukcesów Alexandre’a Pomisa i jego programu trwa.


Więcej tematów i wiadomości podsumowaliśmy tutaj:


To jest „wyszukiwarka żądań”.

W W „Pytanie – pościg” zespół czterech kandydatów staje przeciwko członkowi elity quizu. Nie jest to dla nich łatwe zadanie, gdyż myśliwi są profesjonalistami w zawodach.

READ  Prawnik stawia poważne zarzuty - jej ojciec rzekomo podsłuchiwał Britney Spears - ludzie

Continue Reading

entertainment

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Published

on

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Dusseldorf. Podczas swojego pierwszego gościnnego występu w Niemczech w 2024 roku zespół stawił czoła deszczowi, który spadł na arenę na kilka sekund przed występem Coldplay.

Continue Reading

Trending