Connect with us

Tech

iPhone, komputery Mac i spółka: nowe produkty 2022: fani Apple mogą spodziewać się tego w nowym roku | biuletyn Informacyjny

Published

on

?? 2022 może być produktywnym rokiem dla Apple

?? Ekspert Bloomberg przewiduje pięć nowych komputerów Mac
?? Okulary Apple w końcu gotowe do premiery?

Dzięki wielu nowym produktom, aktualizacjom produktów i aktualizacjom oprogramowania rok 2021 był bardzo udany dla fanów Apple. Na rynku pojawiły się Airtags, wprowadzono nowego iPada Pro, a oprócz Apple Watch Series 7 producent technologii wypuścił także rodzinę iPhone 13 oraz trzecią generację AirPods.

Ale 2022 może być szybkim rokiem dla fanów i klientów Apple, ponieważ oczekuje się, że rurociąg produktowy będzie dobrze wypełniony.

Ekspert przewiduje pięć nowych komputerów Mac

W swoim biuletynie „Power On” redaktor Bloomberga Mark Gorman analizuje perspektywy linii produktów Apple w nowym roku i przewiduje pokaz fajerwerków produktowych, szczególnie w segmencie komputerów Mac.

Początkowo ekspert spodziewa się 27-calowego iMaca z najwyższej półki, a na rynku pojawiają się spekulacje na temat 32-calowego ekranu. Plotka głosi, że produkt może trafić na rynek w połowie roku.

Według Gurmana drugim nowym członkiem rodziny Maców może być nowy MacBook Air. Wyposażony w chip M2 i kompleksowy przeprojektowany produkt powinien być jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń Apple w nowym roku.

Mac Mini może mieć nowy projekt w 2022 roku, a także otrzymać szybszy procesor.

Według Gurmana nowym czwartym członkiem rodziny komputerów Mac, która mogła zostać znacznie rozszerzona, powinien być zaktualizowany 13-calowy MacBook Pro klasy podstawowej w 2022 roku.

Ponadto w nowym roku może pojawić się nowy Mac Pro z Apple Silicon.

Projektowa niespodzianka dla iPhone’a?

Nic dziwnego, że jesienią prawdopodobnie pojawi się nowy członek rodziny iPhone’ów. iPhone 14 mógłby zaskoczyć pod względem wzornictwa, przynajmniej model Pro mógłby wejść na rynek bez wycięcia, a zamiast tego ma przednią kamerę w klasycznym „otworze”. Od jakiegoś czasu pojawiły się spekulacje na temat zmodyfikowanej technologii przedniego aparatu, a tylny aparat modelu iPhone 14 otrzyma 48-megapikselowy obiektyw szerokokątny. Obecne modele mają tylko 12 megapikseli.

READ  NFT w grach SEGA? Tylko jeśli nie chodzi o zarabianie

iPhone SE może być wyposażony w łączność 5G, co powinno ucieszyć również fanów Apple.

Nowe urządzenia do noszenia przyszłości

W 2022 roku mogą pojawić się trzy nowe modele Apple Watch. Oprócz serii 8 fani Apple mogą również oczekiwać Apple Watch SE i wersji dla ekstremalnych sportowców. Ponadto trwają spekulacje na temat przeprojektowania, wielu użytkowników Apple Watch spodziewało się kwadratowego modelu już w 2021 roku.

Drugi produkt z działu urządzeń do noszenia Apple ma trafić na rynek jako nowe wydanie w 2022 roku: AirPods Pro. Analityk Apple Ming-Chi Kuo spekulował ostatnio na temat zupełnie nowego projektu, zgodnie z którym dobrze znane „łodygi” można by usunąć. Ponadto Apple prawdopodobnie będzie ściślej koordynować swoje produkty pod względem funkcji zdrowotnych, więc nowe AirPods Pro prawdopodobnie zapewnią dokładniejsze dane dotyczące kondycji i zdrowia, które Apple Watch może następnie ocenić.

Czy Apple Glass wreszcie pojawi się w 2022 roku?

Fani Apple od dawna czekali na pierwszy zestaw słuchawkowy AR/VR firmy Apple, a ten czas może wreszcie nadejść w 2022 roku: wkrótce pojawią się okulary Apple. Wielu miało nadzieję na zestaw słuchawkowy do rzeczywistości mieszanej na 2021 rok, ale mówi się, że projekt spowodował opóźnienia. Analityk Ming-Chi Kuo z TFI Asset Management spodziewa się, że rynek wystartuje w 2022 roku, a Mark Gorman również uważa, że ​​Apple ma teraz problemy pod kontrolą i wprowadzi produkt na rynek w nowym roku. W szczególności w swoim biuletynie oczekuje, że sprzęt będzie wyposażony w zaawansowane chipsety, wyświetlacze 8K, czujniki i funkcje oparte na awatarach.

Uważa też, że możliwe jest, iż jedną z nowych grup docelowych dla produktu Apple’a będą gracze, co jest uzasadnione wykorzystaniem potencjalnie potężnego sprzętu technicznego. Jego zdaniem Apple wciąż pracuje nad czystymi okularami rozszerzonej rzeczywistości, ale gogle pojawią się na rynku jako pierwsze i będą bardzo drogie.

READ  Zarządzanie urządzeniami: Apple po raz pierwszy sprzedaje firmom usługę subskrypcji

Spodziewaj się iPada z MagSafe

Według Gormana prawdopodobnie nie będzie zupełnie nowego iPada w 2022 roku, ale pojawią się aktualizacje. Funkcja MagSafe dla iPada Pro jest prawdopodobnie jedną z największych innowacji dla tabletów Apple w tym zakresie. Gurman przewiduje funkcję bezprzewodowego ładowania dla wersji Pro w nowym roku.

Zespół redakcyjny Finanzen.net


Więcej wiadomości o Apple Inc.

Źródła obrazu: Phuong D. Nguyen/Shutterstock.com, VCG/VCG za pośrednictwem Getty Images

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Pierścionek Elden osiągnął złoty status

Published

on

Na Taipei Game Show 2022 firmy Bandai Namco i FromSoftware ogłosiły, że elden pierścień Osiągnął złotą pozycję. Oznacza to, że gra jest skończona i gotowa do masowej produkcji. Nic więc nie powinno stanąć na przeszkodzie planowanej premierze 25 lutego.

Teraz nadal pracują nad korektą pierwszego dnia. Kiedy producent Yasuhiro Kitao został zapytany o wywiad, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że gra zostanie ukończona za około 30 godzin (dzięki VGC).

„To będzie się znacznie różnić w zależności od gracza, ale jeśli chodzi o cele wyznaczone podczas tworzenia, chodzi o to, aby główna droga mogła zostać ukończona w około 30 godzin” – powiedział Kitao.

Oczywiście możesz też spędzić więcej czasu z Elden Ring. „Gra jako całość jest bardzo duża i ma dziesiątki dodatkowych godzin rozgrywki, ale gdybyśmy rozmawiali tylko o głównym torze, nie zajęłoby to dużo więcej czasu”.

Możecie sami Zamów Elden Ring od Amazon tutaj*. Zostanie wydana fizycznie na PS4, PlayStation 5, Xbox i cyfrowo na PC. Jeśli chcesz wejść w bardziej odpowiedni nastrój, możemy Ci pomóc Nasz raport z gry Również z testów sieci Zwiastun historii Polecamy.

Prezentacja na Taipei Game Show 2022

youtube

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

przez JimatsuMateriał: pierścień ognia, Bandai NamcoZ oprogramowania

READ  Księżyc, Mars i asteroidy – NASA, ESA i spółka mają wielkie plany na 2022 r.
Continue Reading

Tech

Watch Dogs Legion: koniec z aktualizacjami

Published

on

Jak ogłosili twórcy Watch Dogs Legion, wsparcie popremierowe dla tytułu z otwartym światem zostało przerwane. Dodaje, że trzeci, czwarty i piąty sezon gry wieloosobowej online powróci kilka razy w nadchodzących miesiącach.

W liście otwartym deweloperzy odpowiedzialni za przygodę z otwartym światem Watch Dogs Legion ponownie zwrócili się do społeczności i podziękowali graczom za wsparcie.

Jednocześnie urzędnicy spojrzeli wstecz na rozwój „Legionu Strażników Psów” i zauważyli, że od czasu wydania wydano różne aktualizacje, które obejmują nowe tryby, takie jak „Inwazja”, „Opór” lub pod-„Oglądanie zombie”. Dogs: Legion of the Dead”. Jednak ta zawartość pozostanie bez zmian, ponieważ wsparcie popremierowe dla Watch Dogs: Legion zostało już zakończone. Tym samym łatka 5.6, wydana we wrześniu 2021 r., jest ostatnią aktualizacją tytuł akcji.


Powtarzają się sezony w trybie online

„Wreszcie, dzięki waszym opiniom, dodaliśmy do gry kilka ulepszeń jakości życia. Przez cały czas pokazaliście nam swoje zespoły DedSec, swoich ulubionych rekrutów, najlepsze momenty w grze, grafiki fanów, kostiumy, filmy, i nie tylko.Bardzo podobało nam się oglądanie zawartości specjalnej Duża aktualizacja 5.6 była naszą najnowszą aktualizacją do Watch Dogs Legion” – napisali twórcy na oficjalnej stronie internetowej.

Więcej aktualności o Legionie Watch Dogs:

Jak ogłoszono również, gracze, którzy przegapili wiele nagród w trybie online, mogą spodziewać się kolejnej okazji do zdobycia dodatków. Sezony 3–5 będą regularnie powtarzane przez kilka następnych miesięcy: „Obecny czwarty sezon Rebeliantów będzie kontynuowany z 80 rangami do 22 stycznia 2022 r., a następnie Stripes, sezon 5. Następnie rozpoczną się sezony 3-5 i powrócą gra, dająca ci możliwość zdobycia nagród. Być może przegapiłeś to w przeszłości.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia.

READ  Księżyc, Mars i asteroidy – NASA, ESA i spółka mają wielkie plany na 2022 r.

tych: Ubisoft

Więcej wiadomości na temat Watch Dogs Corps.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać na sfinansowanie darmowej witryny. Nie masz wad.

Continue Reading

Tech

Apple opóźnia wprowadzenie nowych zasad usuwania kont i masowych wirtualnych wydarzeń online

Published

on

| 21:11 | 0 komentarzy

Apple opóźniło egzekwowanie niektórych zasad App Store, które miały wejść w życie 31 stycznia. Daje to programistom więcej czasu na zmianę aplikacji, aby były zgodne z planowanymi regułami wirtualnych wydarzeń grupowych online i usuwanie kont w aplikacji. Nowy termin wyznaczono na 30 czerwca.

Kredyt fotografa: Apple

Apple wydłuża terminy nowych polis

W aktualizacji wydanej w sobotę w Apple Witryna programisty Firma poinformowała, że ​​zmieniły się terminy obowiązywania zasad dotyczących aplikacji w App Store. Terminy zostały przedłużone, dając programistom kilka miesięcy więcej na wprowadzenie zmian w swoich aplikacjach.

„Aby dać Ci więcej czasu na aktualizację aplikacji, zmieniliśmy następujące wymagania do 30 czerwca 2022 r.” – napisał Apple.

Pierwsze przedłużenie terminu dotyczy wyjątku, który Apple wprowadził dwa lata temu. Firma Apple zezwoliła aplikacjom oferującym usługi grupowe w czasie rzeczywistym (wirtualne wydarzenia grupowe online) na korzystanie z metod płatności innych niż zakupy w aplikacji podczas pierwszego zamknięcia w 2020 r. To zwolnienie zostało wprowadzone, aby pomóc firmom próbującym dostosować się do pandemii. Ze względu na niedawny powrót COVID, zwolnienie to zostało przedłużone do czerwca. To już drugi raz, kiedy Apple przedłużyło zwolnienie.

Planowane reguły usuwania kont zachęcą aplikacje do oferowania łatwej do znalezienia opcji usuwania kont w aplikacji. Apple powiedział, że ta funkcja powinna usunąć całe konto użytkownika wraz ze wszystkimi danymi osobowymi. Pierwotny termin stosowania tej zasady upłynął pod koniec stycznia. Apple twierdzi teraz, że firma daje wydawcom i programistom aplikacji więcej czasu, dostrzegając złożoność wprowadzenia tej funkcji.

W pewnym sensie trendem stało się ogłaszanie przez Apple zmian w zasadach App Store i terminie, tylko po to, aby kilkakrotnie opóźnić wdrożenie. To odpowiedź firmy na komentarze deweloperów, które w ostatnim czasie cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Na przykład w zeszłym roku przejrzystość śledzenia aplikacji została wdrożona w kwietniu 2021 r., po tym, jak pierwotnie była zaplanowana na wrzesień 2020 r. W niektórych przypadkach, po komentarzach deweloperów, całkowicie zrezygnowano ze zmiany reguły.

READ  NFT w grach SEGA? Tylko jeśli nie chodzi o zarabianie
Continue Reading

Trending