Connect with us

Tech

IOS beta można zainstalować przed przywróceniem kopii zapasowej

Published

on

Dom dom »

OS » Od iOS 15: Beta iOS można zainstalować przed przywróceniem kopii zapasowej

W ciągu ostatnich kilku tygodni dowiedzieliśmy się już, że zarówno iOS 15, jak i iPadOS 15 będą zawierać wiele nowych funkcji. Jednak jeden z nich został odkryty niedawno: nowe urządzenie można zaktualizować do wersji próbnej, zanim dane zostaną przywrócone na urządzeniu, na którym wcześniej zainstalowano wersję beta systemu iOS.

Obecnie nie jest możliwe utworzenie kopii zapasowej danych z urządzenia, które zostało zaktualizowane do wersji beta systemu iOS i przywrócenie go na innym urządzeniu, na którym zainstalowano starszą wersję systemu operacyjnego. W takim przypadku pojawia się komunikat o błędzie, że nie można zainstalować kopii zapasowych nowszych wersji iOS i że dane urządzenie musi zostać najpierw zaktualizowane.

W rezultacie użytkownicy mieli wybór: mogli kontynuować konfigurację bez przywracania kopii zapasowej lub ręcznie zainstalować wersję beta systemu iOS, a następnie użyć kopii zapasowej.

iOS 15 umożliwia instalację wersji beta podczas konfiguracji

W jaki sposób 9to5Mac Ale teraz odkryłem, że taki krok nie będzie konieczny w najbliższej przyszłości. Ponieważ iOS 15 automatycznie rozpoznaje podczas ustawiania, czy wybrana kopia zapasowa pochodzi z wersji beta systemu iOS. W takim przypadku użytkownicy mogą zdecydować, czy należy zainstalować odpowiednią wersję próbną.

W tej chwili ta funkcjonalność znajduje się tylko w kodzie systemu i nie może być jeszcze testowana. Dzieje się tak, ponieważ jest obecnie obsługiwany tylko przez iOS 15, a nie przez starsze wersje iOS.

iOS 15 jest nadal dostępny tylko dla programistów. Dla wszystkich pozostałych publiczna wersja beta pojawi się dopiero w lipcu.

——
Nie chcesz przegapić więcej nowości? Następnie podążaj za nami Świergot Albo bądź fanem Serwis społecznościowy Facebook. Oczywiście możesz również korzystać z naszej aplikacji na iPhone’a i iPada z powiadomieniami push Tutaj Darmowe pobieranie.

READ  Prezentuje: Stabilny post Snap: Snapchat Maker pokonuje Facebooka i Apple z okularami AR - schwytany specjalista ds. Wyświetlania | Wiadomość

A może chcesz porozmawiać o najnowszych produktach z osobami o podobnych poglądach? Następnie Odwiedź nasze forum!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Błąd iCloud denerwuje programistów: połączenia z serwerami są często zawodne

Published

on

Apple w ostatnich tygodniach powodowało problemy użytkownikom i programistom aplikacji z synchronizacją iCloud. Wynika to z niezrozumiałego zachowania serwera iCloud, które prowadzi do zawodnej synchronizacji, za co użytkownicy obwiniają programistów.

Apple iCloud powoduje obecnie problemy z niektórymi aplikacjami. Wygląda na to, że błąd dotyczy CloudKit, zestawu interfejsów, których programiści mogą używać do komunikacji z serwerami iCloud. Połączenia z serwerem często skutkują komunikatami o błędach, w których kod błędu HTTP 503 jest zwracany wielokrotnie, wskazując, że usługa jest chwilowo niedostępna.

Jednak ten wzorzec błędu przerywa również synchronizację, więc niektórzy programiści już zaczęli naprawiać problem.

Deweloperzy mają problem

Twórcy popularnej aplikacji do robienia notatek GoodNotes opracowali własne obejście. Tutaj żądanie połączenia jest po prostu powtarzane, aż w końcu się powiedzie, a zespół programistów udostępnia informacje na ten temat w dokumencie pomocy technicznej.

Ponieważ jasne jest, że irytacja nieprawidłową synchronizacją aplikacji dotyka głównie jej twórców. Na forach pomocy dla programistów obraz błędu dyskusjaWedług opisów przecieki te występują od listopada. Problem dodatkowo komplikuje fakt, że dotyczy to tylko niewielkiego odsetka użytkowników, co utrudnia diagnozę. Najwyraźniej sam Apple pomagał tylko w bardzo nielicznych przypadkach.

——
Nie chcesz przegapić żadnych innych nowości? Następnie podążaj za nami Świergot Albo bądź fanem Portal społecznościowy Facebook. Możesz oczywiście uzupełnić aplikację na iPhone’a i iPada o powiadomienia push tutaj Darmowe pobieranie.

A może chcesz porozmawiać o najnowszych produktach z osobami o podobnych poglądach? i wtedy Odwiedź nasze forum!

READ  Opublikowano zwiastun startowy i pełną listę ocen kierowców dla F1 2021
Continue Reading

Tech

Pierścionek Elden osiągnął złoty status

Published

on

Na Taipei Game Show 2022 firmy Bandai Namco i FromSoftware ogłosiły, że elden pierścień Osiągnął złotą pozycję. Oznacza to, że gra jest skończona i gotowa do masowej produkcji. Nic więc nie powinno stanąć na przeszkodzie planowanej premierze 25 lutego.

Teraz nadal pracują nad korektą pierwszego dnia. Kiedy producent Yasuhiro Kitao został zapytany o wywiad, do którego link znajduje się poniżej, stwierdził, że gra zostanie ukończona za około 30 godzin (dzięki VGC).

„To będzie się znacznie różnić w zależności od gracza, ale jeśli chodzi o cele wyznaczone podczas tworzenia, chodzi o to, aby główna droga mogła zostać ukończona w około 30 godzin” – powiedział Kitao.

Oczywiście możesz też spędzić więcej czasu z Elden Ring. „Gra jako całość jest bardzo duża i ma dziesiątki dodatkowych godzin rozgrywki, ale gdybyśmy rozmawiali tylko o głównym torze, nie zajęłoby to dużo więcej czasu”.

Możecie sami Zamów Elden Ring od Amazon tutaj*. Zostanie wydana fizycznie na PS4, PlayStation 5, Xbox i cyfrowo na PC. Jeśli chcesz wejść w bardziej odpowiedni nastrój, możemy Ci pomóc Nasz raport z gry Również z testów sieci Zwiastun historii Polecamy.

Prezentacja na Taipei Game Show 2022

youtube

Przesyłając film, zgadzasz się z Polityką prywatności YouTube.
Ucz się więcej

pobierz wideo

przez JimatsuMateriał: pierścień ognia, Bandai NamcoZ oprogramowania

READ  Tylko przez 3 dni: Media Markt i Saturn rozpoczynają grudniowe niskie ceny
Continue Reading

Tech

Watch Dogs Legion: koniec z aktualizacjami

Published

on

Jak ogłosili twórcy Watch Dogs Legion, wsparcie popremierowe dla tytułu z otwartym światem zostało przerwane. Dodaje, że trzeci, czwarty i piąty sezon gry wieloosobowej online powróci kilka razy w nadchodzących miesiącach.

W liście otwartym deweloperzy odpowiedzialni za przygodę z otwartym światem Watch Dogs Legion ponownie zwrócili się do społeczności i podziękowali graczom za wsparcie.

Jednocześnie urzędnicy spojrzeli wstecz na rozwój „Legionu Strażników Psów” i zauważyli, że od czasu wydania wydano różne aktualizacje, które obejmują nowe tryby, takie jak „Inwazja”, „Opór” lub pod-„Oglądanie zombie”. Dogs: Legion of the Dead”. Jednak ta zawartość pozostanie bez zmian, ponieważ wsparcie popremierowe dla Watch Dogs: Legion zostało już zakończone. Tym samym łatka 5.6, wydana we wrześniu 2021 r., jest ostatnią aktualizacją tytuł akcji.


Powtarzają się sezony w trybie online

„Wreszcie, dzięki waszym opiniom, dodaliśmy do gry kilka ulepszeń jakości życia. Przez cały czas pokazaliście nam swoje zespoły DedSec, swoich ulubionych rekrutów, najlepsze momenty w grze, grafiki fanów, kostiumy, filmy, i nie tylko.Bardzo podobało nam się oglądanie zawartości specjalnej Duża aktualizacja 5.6 była naszą najnowszą aktualizacją do Watch Dogs Legion” – napisali twórcy na oficjalnej stronie internetowej.

Więcej aktualności o Legionie Watch Dogs:

Jak ogłoszono również, gracze, którzy przegapili wiele nagród w trybie online, mogą spodziewać się kolejnej okazji do zdobycia dodatków. Sezony 3–5 będą regularnie powtarzane przez kilka następnych miesięcy: „Obecny czwarty sezon Rebeliantów będzie kontynuowany z 80 rangami do 22 stycznia 2022 r., a następnie Stripes, sezon 5. Następnie rozpoczną się sezony 3-5 i powrócą gra, dająca ci możliwość zdobycia nagród. Być może przegapiłeś to w przeszłości.

Watch Dogs Legion jest dostępny na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Stadia.

READ  Opublikowano zwiastun startowy i pełną listę ocen kierowców dla F1 2021

tych: Ubisoft

Więcej wiadomości na temat Watch Dogs Corps.

Omów tę wiadomość na PlayStation Forum

Zazwyczaj linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców są linkami partnerskimi. Jeśli dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą możemy wykorzystać na sfinansowanie darmowej witryny. Nie masz wad.

Continue Reading

Trending