Connect with us

Economy

Hybrydy typu plug-in VW będą miały większy zasięg w 2023 r.

Published

on

Grupa Volkswagen chce zostać wiodącym dostawcą e-mobilności. Nacisk kładziony jest na pojazdy elektryczne, ale firma z Wolfsburga rozwija się również z technologią pojazdów częściowo elektrycznych. Podstawowa marka VW pracuje nad dalszym rozwojem hybryd plug-in w serii, takich jak Golf, Tiguan i Passat.

Aktualne hybrydy plug-in od VW Share Engine Technology. Firma oferuje teraz nawet golf w dwa Wersje E o różnej wydajności. Może przejechać do 80 kilometrów w trybie całkowicie elektrycznym, zgodnie z wygasłym standardem NEDC. Volkswagen ogłosił, że dokona przeglądu hybrydowego układu napędowego typu plug-in dla modeli opartych na systemie modułowym MQB. Oferowany wcześniej silnik benzynowy 1.4 TSI zostanie wycofany i zastąpiony silnikiem benzynowym 1.5 TSI, donosi m.in. samochody i sport. Moc pozostaje taka sama przy 110 kW (150 KM).

W nadchodzących hybrydach VW obejdzie się bez oszczędnej dezaktywacji cylindra. Zamiast używać niezmiennego silnika elektrycznego do bardziej wydajnej jazdy, działa. Najważniejsze dla klientów jest to, że VW zwiększy pojemność baterii napędu hybrydowego typu plug-in: aktualna pojemność magazynowa 13 kWh ma się podwoić. W związku z tym należy również zwiększyć zasięg pojazdów elektrycznych, ponieważ można by zaoszczędzić ponad 100 km zgodnie z bardziej realistycznym standardem WLTP. Postępy w technologii baterii i pakowania umożliwiają umieszczenie większej baterii w tej samej obudowie, co poprzednio.

Ładowanie prądem przemiennym w domu, w pracy lub na wolnych publicznych stacjach ładowania w modelach MQB powinno trwać maksymalnie do 3,6 kW. Jednak w przyszłości nowe samochody hybrydowe będą mogły pobierać energię elektryczną z istniejących stacji szybkiego szybkiego ładowania bezpośredniego za pośrednictwem połączenia CCS, co prawdopodobnie będzie podlegało dodatkowym opłatom. Przedstaw rzecznika marki samochody i sport W przyszłości okres „30 minut ładowania dla zasięgu 80 km”. Pierwsze modele z nową technologią hybrydową typu plug-in mają być następcą VW Passata i Tiguana, które mają wejść do sprzedaży w 2023 roku. czas.

READ  Saksoński eksport ponownie rośnie pomimo pandemii | Darmowa prasa

Po planowanych zmianach, hybrydy plug-in Volkswagena przeznaczone na rynek masowy prawdopodobnie prześcigną niemieckie za niecałe dwa lata. „nagroda środowiskowa” lansowany. W ramach współfinansowania rządu federalnego i producentów istnieje dotacja do 6750 euro na pojazdy elektryczne w niepełnym wymiarze godzin, z czego dwie trzecie przyznawane jest przez państwo. Wymogi finansowe dla hybryd z napędem czysto elektrycznym zostaną spełnione w ciągu najbliższych kilku lat dokręcaćCo VW bierze z aktualizacją technologii.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Economy

N26 osiąga większą niż oczekiwano rundę finansowania – Gospodarka

Published

on

Neo-Bank N26 otrzymał duży zastrzyk środków. Pomimo gniewu na regulatora bankowego Baffina, jest on większy niż oczekiwano. Ale w pewnym momencie N26 musi pójść na ustępstwa wobec Baffina.

Continue Reading

Economy

Stresujące dane przemysłowe: Ceny ropy pod presją po nowych podwyżkach | biuletyn

Published

on

Wczesnym rankiem ceny ropy osiągnęły najwyższy poziom od kilku lat.

Wczesnym wieczorem cena beczki North Sea Brent (159 litrów) wyniosła 84,60 USD. To było o 26 centów mniej niż w piątek. Cena wcześniej wzrosła do 86,04 USD, najwyższego poziomu od trzech lat. Cena baryłki amerykańskiej ropy West Texas Intermediate (WTI) spadła o jeden cent do 82,27 USD. Wcześniej osiągnął najwyższy poziom od 2014 r., wynoszący 83,87 USD.

Reklama

l, złoto, handluj wszystkimi towarami z dźwignią (do 30)

Handluj towarami z wysoką dźwignią i małymi spreadami. Możesz zacząć handlować już za 100,00, aby skorzystać z efektu 3000 euro kapitału!

Uwaga dotycząca Plus500: 74% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz podjąć wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Plus500UK Ltd jest autoryzowany i regulowany przez Financial Conduct Authority (FRN 509909). Plus500CY Ltd jest autoryzowany i regulowany przez CySEC (nr 250/14).

Po południu rozczarowujące dane przemysłowe z USA zaważyły ​​na cenach ropy. Produkcja przemysłowa we wrześniu niespodziewanie spadła. Problemy z międzynarodowymi łańcuchami dostaw nadal wywierają presję na produkcję. Spadek produkcji przemysłowej ogranicza również popyt na surowce.

Początkowo ceny ropy kontynuowały niedawny wzrost. Osiem tygodni temu ceny miały tendencję do wzrostu, wywołane obawami inwestorów o niewystarczającą podaż przed zimą. W miarę jak wiodące kraje uprzemysłowione wychodzą z kryzysu gospodarczego w wyniku kryzysu koronowego, rosną obawy o deficyt podaży na rynku ropy.

Inwestorzy obserwują przede wszystkim niedobór gazu ziemnego, który zwiększył zapotrzebowanie elektrowni na ropę naftową. Na tym tle eksperci nie mogą wykluczyć kolejnego wzrostu cen ropy.

„Napięta sytuacja rynkowa, którą Organizacja Krajów Eksportujących Ziemię (OPEC) i Międzynarodowa Agencja Energii (IEA) widziały w swoich miesięcznych raportach w zeszłym tygodniu, kontrastuje z wczesnym zakończeniem wysokich cen ropy naftowej i produktów naftowych” – skomentował Raw. ekspert ds. materiałów Carsten Fritsch z Der Commerzbank in Trading.

READ  Nowa polityka gospodarcza: kraj potrzebuje tych przepisów - DER SPIEGEL

Nowy Jork/Londyn (dpa-AFX)

Więcej informacji o cenie ropy (Brent)

Źródła obrazu: QiuJu Song / Shutterstock.com, B Studio / Shutterstock.com

Continue Reading

Economy

Dostawa teraz także do Polski

Published

on

Firma modowo-lifestyle’owa Breuninger wchodzi do Polski w październiku 2021 roku. Początkowo nie ma nawet kosztów wysyłki zamówień.

Podstawy w skrócie

  • Breuninger rozwija swój sklep internetowy.
  • Zgłoszenia są teraz przyjmowane z Polski.
  • Dla firmy jest to ważny krok w kierunku internacjonalizacji.

Breuninger jest jednym z odnoszących największe sukcesy dostawców e-commerce w sektorze premium w krajach niemieckojęzycznych.

Niemiecka firma zajmująca się modą i stylem życia rozszerzyła działalność na Austrię w 2017 r. i Szwajcarię w 2019 r.

Kolejnym krokiem jest teraz Polska: Breuninger zamierza po raz pierwszy oferować swoje usługi w krajach nieniemieckojęzycznych w październiku 2021 roku.

Sklep internetowy i obsługa klienta prezentowane są w języku polskim. Jak informowaliśmy w doniesieniu medialnym, dostępne będą metody płatności online P24 i BLIK. Po złożeniu zamówienia klienci mogą oczekiwać, że zamówiony towar dotrze w ciągu trzech do pięciu dni roboczych. Ponadto początkowo nie będą naliczane koszty wysyłki zamówień z Polski.

Breuninger stał się międzynarodowy

Holger Blecker, dyrektor generalny Breuninger, jest podekscytowany ekspansją do sąsiedniego kraju: “Z entuzjazmem i podekscytowaniem czekamy na naszą pierwszą ekspansję online poza region DACH. Nasza sąsiednia Polska jest bardzo interesującą, dynamicznie rozwijającą się i wysoce internetową powiązanym rynku.”

W związku z tym firma planuje stale poszerzać swoją strefę internetową w Europie o gamę marek premium, luksusowych i designerskich.


READ  Dostawa teraz także do Polski
Continue Reading

Trending