Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

House of Ashes ukaże się 22 października 2021 r.

Wydawca Bandai Namco zapowiedział kolejną część serii The Dark Pictures Anthology: „House of Ashes” ukaże się 22 października 2021 roku na PlayStation 4 | 5, Xbox One i Xbox Series X | S i PC. . Podobnie jak jego poprzednicy, w tytuł można grać w pojedynkę, lokalnie lub online w trybie kooperacji. Cały temat dotyczy operacji wojskowej w Iraku w 2003 roku, podczas której Amerykanie i Irakijczycy weszli do starożytnej sumeryjskiej świątyni. Nie czeka ich nic gorszego niż ich ogniste bitwy.

„The Dark Pictures Anthology: House of Ashes” pojawia się zarówno w edycji standardowej, jak i edycji Pazuzu, jak widać na zdjęciu artykułu. Istnieją różnego rodzaju bonusy, jak np. tzw. cięcie kuratorskie z różnymi scenami. Pojawi się także pakiet cyfrowy, który zawiera także „Człowieka z Medanu” i „Mała nadzieja”.

Seria antologii mrocznych obrazów „The Dark Pictures Anthology” zawiera niezależne odcinki, wszystkie połączone tematycznie jedynie własnymi formami horroru. Jeśli podobały Ci się dwie pierwsze książki, „Dom z popiołów” jest zdecydowanie tego wart.

Linki Amazon są zawarte w tym artykule. Kliknięcie go przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się tam kupić, dostaniemy niewielką prowizję. Dla Ciebie nic się nie zmienia w cenie.


READ  Zakup PS5: nowe kontrolery i materiały eksploatacyjne - status sprzedaży PlayStation 5