Connect with us

entertainment

Horoskop na dziś: Twój horoskop dzienny na 17 maja 2024 r

Published

on

Horoskop na dziś: Twój horoskop dzienny na 17 maja 2024 r

spis treści

Kiedy masz jaki znak zodiaku? Informacje te dostarcza nasza tabela znaków zodiaku

Baran, Lew, Waga lub Byk: znaków zodiaku jest wiele. Ale kiedy masz jaki znak zodiaku? Powiemy Ci, który znak należy do Ciebie i co o Tobie mówi.


Horoskop dzienny dla Barana

Podążaj za pierwszym impulsem

Na pewno nie chcesz dzisiaj za dużo myśleć o jednej rzeczy. Jesteś na to po prostu zbyt niecierpliwy. Chcesz pójść za pierwszym impulsem i twardo stąpać po ziemi. Zgodnie z mottem: ścieżka tworzy się podczas spaceru.


Horoskop dzienny dla Byka

wystawa

Twoje uczucia zostaną na chwilę pobudzone. Niezależnie od tego, czy ktoś cię krzywdzi, czy przypominają ci o ciemniejszych stronach życia. Łatwo zarażasz także inne osoby, szczególnie w drugiej połowie dnia. Ale nie martw się: duch wkrótce zniknie.


Codzienny horoskop Bliźniąt

Z sercem i uczuciem

Jesteś świadomy swoich uczuć, pragnień i potrzeb w niezwykle jasny sposób i możesz odpowiednio zadbać o swoje dobre samopoczucie. Jesteś także otwarty na obawy innych i traktujesz ich z ciepłym, ludzkim ciepłem.


Horoskop dzienny na raka

Wyposażony do wymagań intelektualnych

Dzięki uważności i elastyczności możesz dobrze poradzić sobie z ciężką pracą. Komunikacja z innymi ludźmi również podlega ciągłym zmianom. Potrafisz jasno wyrazić swoją opinię i wolę, napotykając przy tym niewielki opór, nawet jeśli masz tendencję do zajmowania osobistego stanowiska. Porusz swoje osobiste obawy!


Horoskop dzienny Lwa

Uważaj na pochopne zachowanie

W powietrzu czuć duże napięcie. Życie codzienne mogło być dla Ciebie zbyt zajęte, a wydarzenia mogą dziać się bardzo szybko. Kiedy jesteś w gorączkowym nastroju, masz tendencję do działania pochopnie. Uważaj, aby nie ruszać rzeczy, których nie masz zamiaru. W przenośni, a może dosłownie, naciskasz gaz nieco mocniej niż zwykle.

READ  Czy Oliver Kahn jest skarcony?: WWM: Piłkarska strategia Bayernu Monachium zawodzi?


Horoskop dzienny dla Panny

Dać Ci znać

Dziś łatwo jest nauczyć się czegoś nowego. Chłoniesz wiedzę jak gąbka. A może od dawna interesuje Cię coś konkretnego? Porozmawiaj z kimś, kto ma wiedzę w tej dziedzinie lub poszukaj informacji w Internecie.


Horoskop dzienny Waga

Moc słów

Myśli i słowa sięgają głębiej niż zwykle. W rozmowach nie poprzestawaj na przekazywaniu informacji. Na przykład komunikując się w pracy, prawdopodobnie wyraźnie odczujesz wpływ drugiej osoby. Nawet w prywatnych rozmowach można szybciej dotrzeć do sedna sprawy, co czasami może być bolesne.


Horoskop dzienny Skorpion

Zaakceptuj granice

Dziś osiągniesz swoje granice szybciej niż zwykle. Nie masz dość energii, aby zrobić wszystko, co zaplanowałeś. Być może inni ludzie lub urazy psychiczne spowalniają Cię. Nie traktuj tego zbyt poważnie. Są takie dni. I znowu przechodzą.


Horoskop dzienny Strzelca

Burzliwa miłość

Dziś w twoim życiu miłosnym wybuchnie burza emocji. Przyciąganie między tobą a osobą, którą kochasz, jest tak wielkie, że ledwo możesz oderwać od siebie ręce. Ciągle sam? Teraz nikt nie będzie mógł Ci się oprzeć. Ale zastanów się dobrze, czy chcesz rozpocząć przygodę, czy nie.


Horoskop dzienny Koziorożca

Czar

Świat jest pełen piękna i miłości. Dziś część z nich można zobaczyć. Podstawowym warunkiem jest jednak to, żeby nie kłaść rąk na kolanach i czekać na szczęście. Tylko wtedy będziesz rozczarowany. Miej oczy szeroko otwarte i nie pozwól, aby magia przeszła niezauważona w małych codziennych sytuacjach.


Horoskop dzienny dla Wodnika

Stań w obronie swoich interesów

Energia, entuzjazm i pewność siebie łączą się w jednym. To daje mnóstwo dynamiki i energii. Możesz wdrożyć swoje pomysły i przekonać do nich innych. Ognista atmosfera pozwala na kreatywność. Granice zanikają i możesz stawić czoła temu, na co wcześniej brakowało Ci odwagi.

READ  Sędzia dzisiejszego meczu Szwajcarii z Włochami: Polak Marciniak będzie sędziował wybuchowy mecz 1/8 finału


Horoskop dzienny Ryby

Intuicja jest wszystkim

Jako znak wodny ufasz swoim uczuciom i możesz to zrobić już dziś. Twoja intuicja wskazuje Ci dokładnie właściwy kierunek.


Jeśli potrzebujesz osobistej porady astrologicznej, Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatną rozmowę z Viversum.*

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Published

on

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Przed zakończeniem festiwalu Deisbrand w Nordholz w dzielnicy Cuxhaven policja osiągnęła tymczasowy pozytywny wynik. Rzecznik policji powiedział, że każdego dnia około 60 000 osób świętuje razem w sposób pokojowy i żywy. W związku z tym policja odnotowała około 90 przestępstw pomiędzy rozpoczęciem wydarzenia w czwartek a niedzielnym rankiem, w tym kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ogólnie rzecz biorąc, z policyjnego punktu widzenia festiwal przebiegł w dużej mierze sprawnie.

W programie wzięło udział ponad 120 artystów z kraju i zagranicy z kręgów hip-hopu, electro, popu, rocka, alternatywy, indie i metalu. Należą do nich hamburska raperka Nina Chupa, Tokio Hotel, raper Cro i amerykański zespół rockowy Kings of Leon.

Nina Chuba w swoim wystąpieniu w Deichbrand

Awaria systemów informatycznych, która w piątek spowodowała powszechne zakłócenia na całym świecie i niemal paraliż ruchu lotniczego w wielu miejscach, doprowadziła do krótkoterminowych zmian w programie. W rezultacie część artystów nie pojawiła się na festiwalu lub spóźniła się. Występ austriackiej piosenkarki Verified został odwołany.

Możesz być zainteresowanym także tym: Pierwsza maszyna „Secret Pack” w Hamburgu – i więcej tajnych lokalizacji

Po przeważnie suchej i ciepłej letniej pogodzie policja poprosiła fanów muzyki, aby zwracali uwagę na warunki pogodowe w ostatni dzień festiwalu w niedzielę. Po południu spodziewane są opady deszczu i burze. Muzyczne wydarzenie zakończy się zgodnie z planem w niedzielny wieczór.

READ  Ostateczny koniec! To ostatni raz, kiedy w serialu pojawia się gwiazda „Wszystko się liczy”
Continue Reading

entertainment

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

Published

on

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

„Pytanie – pościg” cieszy się dużą popularnością wśród widzów ARD. Nic dziwnego, że nadawca oprócz pierwotnego przedziału czasowego zapewnia program także w godzinach największej oglądalności w sobotnie wieczory. I już w najbliższą sobotę (20 lipca) powinno to znów zaowocować. Nadinspektor Alexander Pomis z pewnością będzie zadowolony z tej wiadomości.

W sobotni wieczór na wielu fanów zawodów czekał program XXL „Asked – Hunted” z Alexandrem Pomezem. Program specjalny emitowany w godzinach największej oglądalności dał ARD świetne oceny. Obserwowało go 3,03 mln osób, co zapewniło solidny udział w rynku na poziomie 18,3 proc., podaje portal branżowy DWDL.

+++ „Zapytany – ścigany”: po błędzie – Alexandre Boumis musi dać znać kandydatom +++

Alexandre Pomis może być szczęśliwy

Edycja także była czymś wyjątkowym. Wszystko dotyczyło niedawno zmarłego myśliwego Klausa Otto Nagosnika. Po pierwszej turze przesłuchań, ku wielkiemu zainteresowaniu publiczności, ponownie przypomniano sobie „Bibliotekarza”.

Słuchało także wielu młodych ludzi. Udział w rynku wśród osób w wieku od 14 do 49 lat wyniósł 14,6 proc.! Tylko raz w historii serialu w wydaniu emitowanym w godzinach największej oglądalności wszystko poszło lepiej. 400 000 widzów w tej grupie wiekowej zostało zwycięzcami w prime time.

++Alexandre Pomis prywatnie: To, co nagrał na wakacjach w Hiszpanii, gdy miał 17 lat, nie ukazało się do dziś+++

ZDF miał ogólnie więcej widzów

Jednak ARD przegrał z ZDF, gdy uwzględniono wszystkie grupy wiekowe. Powtórki „Theresy Wolf – Wayback” osiągnęły 3,98 mln widzów – 22,7 proc. udziału w rynku!

Jest to nieco większy odsetek niż to, co ARD osiągnęło dzięki Ask-Pursuit. Ale to nie przeszkadza twórcom serialu. Fala sukcesów Alexandre’a Pomisa i jego programu trwa.


Więcej tematów i wiadomości podsumowaliśmy tutaj:


To jest „wyszukiwarka żądań”.

W W „Pytanie – pościg” zespół czterech kandydatów staje przeciwko członkowi elity quizu. Nie jest to dla nich łatwe zadanie, gdyż myśliwi są profesjonalistami w zawodach.

READ  Film teatralny ǀ Pracownicy z werkgruppe2 - piątek

Continue Reading

entertainment

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Published

on

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Dusseldorf. Podczas swojego pierwszego gościnnego występu w Niemczech w 2024 roku zespół stawił czoła deszczowi, który spadł na arenę na kilka sekund przed występem Coldplay.

Continue Reading

Trending