Connect with us

sport

Hertha BSC: Freddy Bobic zmuszony do odnotowania rekordowych wzrostów transferów pomimo inwestycji

Published

on

Hertha BSC: Freddy Bobic zmuszony do odnotowania rekordowych wzrostów transferów pomimo inwestycji
Cytat z Klio_FC

Pytanie do osób, które wiedzą więcej o Hertha: Czy ktoś ma pojęcie, jakim inwestorem jest Windhorst?

Duża liczba inwestorów, na przykład w angielskiej Premier League, to bardziej „inwestorzy wizerunkowi”, którzy chcą poprawić wizerunek krajów lub rządzących domów lub zachować osobistą próżność dzięki dobrze ocenianej grze. Jako zagorzały fan Herthy, Windhorst nigdy wcześniej nie został zauważony. Czy można sobie wyobrazić, że obraz emitowany na Tenorze lub samym Windhurst był zamierzony? Który obraz powinien pomóc Ci zarabiać gdzie indziej?

Jest bardzo niewielu prawdziwych „inwestorów inwestycyjnych”, którzy chcieliby zarabiać na swoich inwestycjach. W zawodowym wyścigu szczurów piłkarskich, zwłaszcza z ekscesami ostatniej dekady, zwycięstwo jest coraz bardziej odległe. Ogólnie rzecz biorąc, ten biznes cierpi na deficyt – próba z Premier League miała sens.

Przykładem „inwestora inwestycyjnego” jest rodzina Glazerów w Manchesterze United. Kupiłem klub bez długów na kredyt i przelałem dług na klub. Forma: kup kij i wyciśnij go. Nie może to być model dla Windhorst, ponieważ nie może mieć krytycznego wpływu na działalność operacyjną. Może co najwyżej zarabiać w przyszłości, jeśli to konieczne, zgodnie z warunkami. Nie jest jasne, czy sądzi, że dywidenda zostanie zlikwidowana po okresie rozruchu, czy może w pewnym momencie może sprzedać akcje z zyskiem. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo zła sytuacja dla inwestora, który chce osiągnąć zysk. Może sądził, że inwestycje, rozmowy Big City Club i „charyzma” Jürgena Klinsmanna będą motorem rozwoju per se?

Jasne, można powiedzieć: to nie ma znaczenia, ani Windhorst, ani Tennor nie mają dostępu do działalności operacyjnej. Ale wewnętrznie taki inwestor może bardzo skomplikować, próbując pociągnąć za sznurki. Przy obecnej gotowości Windhorsta do wygłaszania publicznych oświadczeń, robi się jeszcze trudniej. Ostatnio wydaje się, że jego wypowiedzi zniecierpliwiły go i niemal złościły.

READ  Eliminacje do Mistrzostw Świata - Niemcy vs Liechtenstein: 4-0 dla Niemiec

Dobrze, że ten sentymentalny temat nadal cieszy się szczerym zainteresowaniem osób z zewnątrz.
Muszę z góry zrozumieć, że od samego początku byłem bardzo pozytywnie nastawiony do samej inwestycji i Larsa Windhorsta oraz że w społeczności Hertha pojawiają się inne głosy.
Weinhorst często „przypuszcza się”, że postawił na Herthę lub zbyt łatwo to sobie wyobraził, a wtedy często brzmi to jak twój przedostatni akapit.
Możesz być jednak pewien, że nie zdecydował o tym sam i nie poprosił tylko Jürgena Klinsmanna na soborze. Będzie dokładnie wiedział, w co się włożył, gdyż przy takich decyzjach stoją za nim dziesiątki konsultantów wewnętrznych i zewnętrznych.
Ale pytanie brzmi, co zamierza zrobić ze swoimi akcjami. Chyba jeszcze o tym nie wie. To jest metoda, którą kiedyś zasugerowałem. Powiedział, że inwestycja jest na co najmniej 15-20 lat i co będzie dalej, trzeba zobaczyć. Jeśli Hertha będzie do tego czasu kandydatem w CL i może sprzedać swoje akcje za 600 milionów, to może być w porządku. Ale jednocześnie, powiedział, możliwe jest również, aby taka inwestycja była prestiżowa.

W tej chwili chce być blisko fanów i myślę, że plan jest taki, by zdobyć dużo sympatii od szerokiej bazy, a tym samym zwiększyć swój wpływ w klubie. Po raz pierwszy będzie rozmawiał z fanami w nadchodzącym MV w listopadzie (czyli po raz pierwszy na MV). Przypuszczam, że to wszystko zbuduje kandydata na następcę Gegenbauera i wyśle ​​go na wyścig od przyszłego roku. Do tego potrzebuje wsparcia fanów, którzy mu jeszcze nie ufają. Tak, to jest coś, co utkałam razem, ale nie przeciążam tego włosami. Fakt, że ma problemy z Gegenbauerem i chciałby mieć większy wpływ w klubie, to fakty.

Tak więc zobaczymy dopiero za kilka lat, jakim jest inwestorem, ale zdecydowanie uważam, że chce popchnąć Hertę do przodu i to zrobi.

READ  Początek snu! Zespół DHB całkowicie demontuje Szwajcarię
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

AD 2024: Po nadmiarze imprez: UEFA bada dwóch mistrzów Europy! | Sporty

Published

on

AD 2024: Po nadmiarze imprez: UEFA bada dwóch mistrzów Europy!  |  Sporty

Die Uefa macht Ernst…

Die Feier der spanischen Europameister hat ab sofort ein offizielles Nachspiel. Der Verband ermittelt „im Zusammenhang mit dem Verhalten während der öffentlichen Präsentation“ des EM-Pokals in Madrid gegen Kapitän Álvaro Morata (31) und Rodri (28). Ein Ethik- und Disziplinarinspektor wird sich des Falls annehmen.

Morata stichelte vor tausenden Fans auf der Bühne gegen DFB-Star Jamal Musiala (21), als er alle Spieler einzeln vorstellte. Seinen Teamkollegen Dani Carvajal (32) bezeichnete er als „Pitbull“ und höhnte danach: „Wo ist Musiala? Wo ist er?“

Hintergrund: Außenverteidiger Carvajal und Musiala waren bei Deutschlands Viertelfinal-Aus (1:2 n.V.) direkte Gegenspieler, lieferten sich einige heiße Duelle. In der Nachspielzeit der Verlängerung stieß Carvajal den Bayern-Star zu Boden und holte sich absichtlich die Gelb-Rote Karte ab. Im Endspiel gegen England (2:1) konnte Carvajal wieder spielen.

Bei TitelfeierSpanier verhöhnen Musiala!

Quelle: BILD/AP

Europameister Rodri (28), der zum Spieler der EM gewählt worden war, grölte während der Feierlichkeiten: „Gibraltar ist spanisch!“

Das kleine Territorium an der Südküste Spaniens ist seit 1704 britisches Überseegebiet, was nationalistische Kräfte in Spanien bis heute nicht akzeptieren wollen. Eine klare und völlig unnötige Provokation von Rodri gegenüber Endspiel-Gegner England.

Der Fußball-Verband Gibraltars hatte nach den „extrem provokativen und beleidigenden“ Äußerungen eine offizielle Beschwerde bei der Uefa angekündigt.

READ  Czy Bayern zapłaci gorzką cenę za Kane'a?
Continue Reading

sport

Taśma na żywo Formuły 1: Steiner wyjaśnia komentarze Schumachera

Published

on

Taśma na żywo Formuły 1: Steiner wyjaśnia komentarze Schumachera
8:15

Steiner: „Jeśli Mick nie jest najlepszy…”

Günther Steiner niedawno rozgniewał niektórych fanów Micka Schumachera (ponownie), gdy stwierdził w podcaście, że nie podpisałby kontraktu z Niemcem, gdyby był szefem zespołu Alpine.

w spotkanie z Ilustrowane sporty Teraz potwierdza: „Lubię Micka Schumachera. Nie mam z nim osobistego problemu. Ludzie ciągle mówią, że mam jeden. Ale ja go nie mam”.

„W podcaście zapytano mnie, co byś zrobił, gdybyś był szefem zespołu Alpine. Powiedziałem, że wybrałbym najlepszego kierowcę na rynku. To Carlos Sainz. To prosta odpowiedź” – powiedział Steiner.

„Potem zapytano mnie, czy pocałowałbym Micka Schumachera. Odpowiedziałem, że nie. Ludzie pomyśleli, że uczyniłem go złym. Nie uczyniłem go złym. Odpowiedziałem na pytanie uczciwie i poprawnie”.

Jego ówczesna decyzja, jako szefa zespołu Haas, aby nie oferować Schumacherowi nowego kontraktu, nie miała powodów osobistych. „Musiałem podjąć decyzję za zespół” – potwierdza Steiner.

Zadał sobie pytanie: „Co jest najlepsze dla zespołu? A jeśli najlepszy nie jest Mick Schumacher, musisz go wspierać. Jestem po to, aby pracować dla zespołu i nikogo innego”.

„Wiele osób w krajach niemieckojęzycznych miało do mnie pretensje z tego powodu. Mogę z tym żyć. Rozumiem, że ludziom się to nie podoba. Ale nie mam z tym problemu. Nie sądzę, że to sprawia, że jestem złym człowiekiem” – powiedział Steiner.

9:15

Elastyczne przednie błotniki: FIA zaostrza kontrolę

Wybrane zespoły Formuły 1 będą musiały zainstalować nowe kamery wideo podczas treningów przed Grand Prix Belgii w przyszłym tygodniu. To część śledztwa FIA dotyczącego trików z elastycznymi skrzydłami.

Jak na razie FIA ​​uważa, że ​​obecne testy statyczne wystarczą, aby kontrolować to, co się dzieje. Jednak na początku tego tygodnia zespoły zostały poinformowane, że podejmą działania, aby lepiej zrozumieć sytuację.

Tutaj możesz przeczytać wszystkie niezbędne informacje!


8:57

Alonso już zbliża się do roku 2024

Fernando Alonso nie wierzy już, że w tym roku Aston Martin może ponownie zbliżyć się do czterech najlepszych zespołów. „Cztery najlepsze zespoły są nieco poza zasięgiem” – potwierdza Hiszpan.

„Musimy więc skupić się na rozwoju, zaufaniu do samochodu i poprawie się w przyszłym roku” – powiedział Alonso. Albo ujmując to inaczej: cała uwaga skupiona jest już na roku 2025.

Jego „osobistym życzeniem” na drugą połowę sezonu 2024 jest „znalezienie dobrego kierunku i ścieżki rozwoju, abyśmy mogli wejść w zimę z większą pewnością siebie w swojej pracy”.

Ma nadzieję na bardziej „normalny” sezon 2025, po tym jak w tym roku miał wiele problemów z samochodem.


8:45

Tego dnia 49 lat temu…

… Emerson Fittipaldi odniósł czternaste i ostatnie zwycięstwo w Formule 1. Dwukrotny mistrz świata zatriumfował w Grand Prix Wielkiej Brytanii w 1975 roku na torze Silverstone, wyprzedzając rodaka Carlosa Pace’a.

Fittipaldi kontynuował jazdę w Formule 1 do 1980 roku, ale nigdy więcej nie stanął na podium. Miało to również związek z faktem, że opuścił McLarena po sezonie 1975.

Więcej na ten temat w naszej galerii zdjęć:


Seria zdjęć: Dziesięciu mistrzów świata, którzy postawili na zmianę drużyn8:24

Aktualizacja Red Bulla

Dla Red Bulla aktualizacja dokonana na Węgrzech jest być może najważniejszą w tym roku. Max Verstappen powiedział wczoraj: „Jeśli [durch das Update] Jeśli nie będę osiągał dobrych czasów, nie wiem, jak zakończy się reszta sezonu.

Inaczej mówiąc: strzał musi być trafny. Poniżej możesz zobaczyć pierwszy obraz kompleksowej aktualizacji RB20. Nasi eksperci techniczni oczywiście przeanalizują to szczegółowo w weekend.


8:01

Dzień szkolenia

Witamy w nowej edycji naszego live tickera dotyczącego Formuły 1. Dzień medialny w Budapeszcie dobiegł końca i dziś samochody po raz pierwszy wyjadą na tor na Węgrzech.

Obydwa treningi zaplanowano na godz. 13:30 i 17:00, pomiędzy którymi odbędzie się m.in. konferencja prasowa szefów drużyn, a tutaj, w barze, jak zawsze będzie można bardzo blisko akcji. Na pastwisku.

Robina Zimmermana Będziemy Ci towarzyszyć przez cały dzień, a jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub skargi, możesz skorzystać z naszego formularza kontaktowego. Można nas znaleźć także na Facebook, X, Instagrama I youtube. oto jesteśmy!

Tutaj możesz ponownie przeczytać wczorajszą taśmę na żywo!


ZDJĘCIA: Formuła 1: Grand Prix Węgier (Budapeszt) 2024


READ  Czy Bayern zapłaci gorzką cenę za Kane'a?
Continue Reading

sport

Była gwiazda BVB wywołuje skandal transferowy! Prezes klubu się pieni – „Sue”

Published

on

Była gwiazda BVB wywołuje skandal transferowy!  Prezes klubu się pieni – „Sue”

Thomas Meunier nie ma najlepszych wspomnień z Borussii Dortmund. Dzieje się tak jednak głównie ze względów matematycznych. W Turcji była gwiazda BVB zwróciła przeciwko niemu cały klub.

Były obrońca BVB wywołał skandal zmianowy za pośrednictwem poczty elektronicznej. O północy i zaledwie pięć minut przed końcem wycofał klauzulę odstępnego i tym samym zapowiedział odejście z Trabzonsporu. Co wywołało wściekłość klubu. Prezydent zapowiedział złożenie pozwu przeciwko Meunierowi i jego nadchodzącemu klubowi.

Była gwiazda BVB Thomas Meunier wywołuje skandal zmian

Zastąpił popularnego prawego obrońcę Achrafa Hakimiego i po porażce opuścił Dortmund. Thomas Meunier grał dla Czarnych i Żółtych przez trzy i pół roku, w międzyczasie całkowicie odpadł i ostatecznie przeszedł do gry w lutym 2024 r. Po raz kolejny był poszukiwany w Trabzonsporze, niekwestionowanym regularnym prawym obrońcy, który jest zaplanowano także na przyszły sezon.

+++ Borussia Dortmund: Właśnie przyjechałem! Talent BVB chce natychmiast odejść +++

Jedyną przeszkodą w kontynuowaniu starcia był stan wyjściowy Belga. Zamierzał wrócić do domu, aby być bliżej rodziny i jego klub całkowicie to rozumiał. Ale to się nagle skończyło. Sposób, w jaki poinformował klub o swoim odejściu, naprawdę rozgniewał Trabzona.

„Pozwiemy go i klub, do którego się przeniesie”.

Prezydent Ertugrul Dogan rozzłościł się na byłego profesjonalistę BVB stacji telewizyjnej „A Spor” i wyjaśnił sytuację:

„W umowie, którą zawarliśmy z Thomasem Meunierem, jasno określiliśmy, że zrozumiemy, jeśli ze względów rodzinnych przeniesie się do klubu położonego blisko domu rodzinnego. Niezależnie od tego, jaki to klub, powinien zwrócić się do Trabzonsporu przed upływem terminu wysłał nam maila. „Bardzo nas rozzłościł. Poinformował nas, że o 23:55 jednostronnie rozwiązał umowę. Wyznaczyłem prawników i będziemy dochodzić swoich praw. Pozwiemy jego i klub. do którego się przeniesie.”


Również interesujące:


Co za zamieszanie! Nie wiadomo, do jakiego klubu przeniesie się, a raczej do jakiego klubu chce przenieść się Thomas Meunier. Jednak przeprowadzka byłego prawego obrońcy z Borussii Dortmund może zająć trochę czasu, ponieważ biorąc pod uwagę zbliżający się spór prawny, jest mało prawdopodobne, aby jasność w sprawie przyszłości Belga została osiągnięta bardzo szybko.

READ  Czy Bayern zapłaci gorzką cenę za Kane'a?

Continue Reading

Trending