Connect with us

sport

Hertha BSC: Freddy Bobic zmuszony do odnotowania rekordowych wzrostów transferów pomimo inwestycji

Published

on

Cytat z Klio_FC

Pytanie do osób, które wiedzą więcej o Hertha: Czy ktoś ma pojęcie, jakim inwestorem jest Windhorst?

Duża liczba inwestorów, na przykład w angielskiej Premier League, to bardziej „inwestorzy wizerunkowi”, którzy chcą poprawić wizerunek krajów lub rządzących domów lub zachować osobistą próżność dzięki dobrze ocenianej grze. Jako zagorzały fan Herthy, Windhorst nigdy wcześniej nie został zauważony. Czy można sobie wyobrazić, że obraz emitowany na Tenorze lub samym Windhurst był zamierzony? Który obraz powinien pomóc Ci zarabiać gdzie indziej?

Jest bardzo niewielu prawdziwych „inwestorów inwestycyjnych”, którzy chcieliby zarabiać na swoich inwestycjach. W zawodowym wyścigu szczurów piłkarskich, zwłaszcza z ekscesami ostatniej dekady, zwycięstwo jest coraz bardziej odległe. Ogólnie rzecz biorąc, ten biznes cierpi na deficyt – próba z Premier League miała sens.

Przykładem „inwestora inwestycyjnego” jest rodzina Glazerów w Manchesterze United. Kupiłem klub bez długów na kredyt i przelałem dług na klub. Forma: kup kij i wyciśnij go. Nie może to być model dla Windhorst, ponieważ nie może mieć krytycznego wpływu na działalność operacyjną. Może co najwyżej zarabiać w przyszłości, jeśli to konieczne, zgodnie z warunkami. Nie jest jasne, czy sądzi, że dywidenda zostanie zlikwidowana po okresie rozruchu, czy może w pewnym momencie może sprzedać akcje z zyskiem. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo zła sytuacja dla inwestora, który chce osiągnąć zysk. Może sądził, że inwestycje, rozmowy Big City Club i „charyzma” Jürgena Klinsmanna będą motorem rozwoju per se?

Jasne, można powiedzieć: to nie ma znaczenia, ani Windhorst, ani Tennor nie mają dostępu do działalności operacyjnej. Ale wewnętrznie taki inwestor może bardzo skomplikować, próbując pociągnąć za sznurki. Przy obecnej gotowości Windhorsta do wygłaszania publicznych oświadczeń, robi się jeszcze trudniej. Ostatnio wydaje się, że jego wypowiedzi zniecierpliwiły go i niemal złościły.

READ  Trzy miasta w wyścigu o jego organizację

Dobrze, że ten sentymentalny temat nadal cieszy się szczerym zainteresowaniem osób z zewnątrz.
Muszę z góry zrozumieć, że od samego początku byłem bardzo pozytywnie nastawiony do samej inwestycji i Larsa Windhorsta oraz że w społeczności Hertha pojawiają się inne głosy.
Weinhorst często „przypuszcza się”, że postawił na Herthę lub zbyt łatwo to sobie wyobraził, a wtedy często brzmi to jak twój przedostatni akapit.
Możesz być jednak pewien, że nie zdecydował o tym sam i nie poprosił tylko Jürgena Klinsmanna na soborze. Będzie dokładnie wiedział, w co się włożył, gdyż przy takich decyzjach stoją za nim dziesiątki konsultantów wewnętrznych i zewnętrznych.
Ale pytanie brzmi, co zamierza zrobić ze swoimi akcjami. Chyba jeszcze o tym nie wie. To jest metoda, którą kiedyś zasugerowałem. Powiedział, że inwestycja jest na co najmniej 15-20 lat i co będzie dalej, trzeba zobaczyć. Jeśli Hertha będzie do tego czasu kandydatem w CL i może sprzedać swoje akcje za 600 milionów, to może być w porządku. Ale jednocześnie, powiedział, możliwe jest również, aby taka inwestycja była prestiżowa.

W tej chwili chce być blisko fanów i myślę, że plan jest taki, by zdobyć dużo sympatii od szerokiej bazy, a tym samym zwiększyć swój wpływ w klubie. Po raz pierwszy będzie rozmawiał z fanami w nadchodzącym MV w listopadzie (czyli po raz pierwszy na MV). Przypuszczam, że to wszystko zbuduje kandydata na następcę Gegenbauera i wyśle ​​go na wyścig od przyszłego roku. Do tego potrzebuje wsparcia fanów, którzy mu jeszcze nie ufają. Tak, to jest coś, co utkałam razem, ale nie przeciążam tego włosami. Fakt, że ma problemy z Gegenbauerem i chciałby mieć większy wpływ w klubie, to fakty.

Tak więc zobaczymy dopiero za kilka lat, jakim jest inwestorem, ale zdecydowanie uważam, że chce popchnąć Hertę do przodu i to zrobi.

READ  KSC po „niemoralnej” ofercie Werdera: Czy Philipp Hoffmann zostanie, nawet jeśli drużyna Bundesligi zapuka do drzwi?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Raporty: Solskjaer traci wsparcie w Manchesterze United – ostatnia szansa przeciwko Tottenhamowi?

Published

on

Cytat z twarzy_prawdy

Cytat z Rolls-Reus1909

Cytat z twarzy_prawdy

Tak, i mierzę go nie sukcesami, ale rozwojem zespołu w obu okresach. Prawda jest taka, że ​​prawdziwy był z łatwością o 1-2 rozdziały lepszy w jego pierwszym semestrze niż w drugim.
Uh, nawet jego gracze mówią po angielsku (na przykład: Kroos)?

Trudno mówić o rzeczywistości subiektywną oceną („..1-2 rozdziały są gorsze…”).

Fakt, że Real nie grał wtedy szczególnie dobrze, wynikał częściowo z faktu, że właśnie stracili na lata charakter moto. Ponadto Bale był w środku „fazy strajku” i cały zespół musiał zostać zrestrukturyzowany. Rozgrywka zmieniła się drastycznie, ponieważ gra nie jest już przeznaczona dla samego gracza CR7. Juventus Torino jest obecnie na tym samym etapie, ale sprawy nie idą dobrze.

Myślę, że Telles i AWB/Dalot mogą tymczasowo zapełnić pozycje jako zawodnicy na torze. Następnie Pogba/Fernandes/Mctominay/Fred spierali się o stanowisko ZM.
Na skrzydłach masz jeszcze Sancho / Greenwood / Rashford i opcjonalnie Lingard / Martial lub CR7.
Aby przechylić Storm CR7/Cavani jako oczywistą 9er.

Tak więc Conte naprawdę ma potencjał, by zrobić coś z zespołu. W lecie może być zmuszony do zrobienia czegoś w lokalizacjach AV/ZM. Może też w IV ale ekipa już tu jest MMN.

Rozumiem, że musisz walczyć przez pierwszy rok po wyjeździe. Ale najpóźniej w drugim roku dobry trener pokazuje, że potrafi to złagodzić. On nie ma tego dla mnie. Ronaldo może odszedł, ale wciąż ma w składzie świetnych piłkarzy, którzy nie zapomnieli, jak grać przez noc. Był też vinicius jr. A Rodrygo ma najwyższy talent na skrzydłach. Ale to jej nie pomogło, prawda?

Oczywiście możesz bardzo winić Bale’a, ale nie możesz winić go za wszystkich. W rzeczywistości był prawdopodobnie jednym z najszybszych graczy w Europie. Nie wiem, co mu tam zrobili, ale od drugiego do trzeciego roku nie było już po nim nic do zobaczenia. Stał się silniejszy fizycznie, ale odebrano mu największą siłę.
Nadal nie rozumiem, dlaczego Bale został odsunięty na margines, odkąd Zidane przejął i zamiast tego faworyzował Vazqueza. Przy wystarczającym wsparciu trenerów sprawy potoczyłyby się inaczej.
Dla mnie obie strony mają pewną winę.

READ  „Wprowadzające w błąd”: Real Madryt odrzuca miliardową umowę z LaLiga i CVC

Wydaje Ci się, że Real Madryt co roku przegrywałby w fazie grupowej w drugiej kadencji Zidane’a i przegrał w lidze za Atletico i Barceloną.
W pierwszym sezonie po powrocie Zidane’a wygrali ligę po raz pierwszy od 16/17 i dopiero trzeci raz w tej dekadzie (11/12), przeciwko Barcelonie, która była znacznie silniejsza niż dzisiaj z Messim, Suarezem i. To był Griezmann. Po wznowieniu ligi z powodu Corony wygrali pierwsze 10 kolejnych meczów, dopóki nie zdobyli mistrzostw.
Ponadto wygrali Supercopa d’Espana przeciwko Walencji i Atlético, zdobywając 2/3 krajowe tytuły w sezonie 2019/20.
W CL odpadłeś z City w 1/8 finału, a oba razy przegrałeś 1:2, jest zdecydowanie gorzej.

Ogólnie sezon 2020/21 był podobny do 19/20, tylko z mniejszym szczęściem do tytułów i niewiarygodnym pechem z kontuzjami. Real Madryt doznał w tym sezonie najwięcej kontuzji (bez żartów) ze wszystkich klubów w historii futbolu, ale Zidane nadal czerpie najwięcej z drużyny.
Często grał z B-Elfem i bez rezerwy na większości pozycji, ławka składała się z graczy Kastylii, ze zbyt wieloma kontuzjowanymi graczami pierwszego zespołu. Pamiętam etap zima/wiosna, kiedy mniej niż 11 zawodowców było w dobrej formie i dlatego ta sama drużyna grała w każdy mecz pełen graczy Castilla.
Powrócili jednak do półfinału First Division po raz pierwszy od sezonu 2017/18, a po drodze znokautowali Atalantę dwoma zwycięstwami i wyeliminowali Liverpool 3:1 (1S, 1U). W półfinale zostali wyeliminowani 1:3 z ewentualnym zwycięzcą Chelsea, co również jest do opanowania.
W lidze do ostatniego dnia meczów jechali w wyścigu o tytuł z Atletico, co czasami prowadziło ich ponad 10 punktami, a na koniec byli mistrzami z dwoma punktami. Atletico przegrywało w ostatnich dwóch meczach aż do końca, ale po dwóch meczach, które zakończyły się w ostatniej minucie, remis przyniósłby tytuł mistrzowski ze względu na lepsze bezpośrednie porównanie.

READ  Hasan Salih Hamidic ogłasza kolejny tytuł

To, co naprawdę wyróżniało się pod Zidane’em, to najlepsze mecze. Przez większość czasu najlepsze występy występowały z dużymi zespołami i nigdy nie przegrałeś meczu na szczycie.
Atlético: 3 zwycięstwa, 2 remisy
Barcelona: 3 zwycięstwa, 1 remis
Sewilla: 3 zwycięstwa, 1 remis
Inter: 2 wygrane
Atalanta: 2 oblężenie
Liverpool: Jedno zwycięstwo, jeden remis

Tylko z Chelsea, City i Paris Saint-Germain przegrały najlepsze mecze.

Zidane jest daleki od idealnego trenera. Odejście Ronaldo nadrobił jednak, wzmacniając jego obronę. Real Madryt w swojej drugiej kadencji miał najlepszą obronę w historii Realu Madryt (współczesna).

Fakt, że na miejscu zrzucił Bale’a z ławki, jest również nieuzasadnionym mitem. Był regularnym meczem pod Zidane’em, zaczynając w finale pierwszej ligi 15/16, dopóki nie doznał kontuzji dłużej niż 16/17. W tym okresie Isco był w kształcie swojego życia, a Zidane opracował diament 4-4-2, z Isco na szczycie diamentu. Po tym, jak wszystko zadziałało bardzo dobrze (16/17 double, najbardziej udany sezon w historii Realu Madryt) i Bale nie mógł w pełni wykorzystać swoich pierwszych sezonów, Zidane zachował system najlepszych meczów 17/18 i wykorzystał go ponownie w Serie A finał.
W drugiej kadencji Zidane’a Bale nie był już czynnikiem, był ciągle kontuzjowany lub grał bardzo słabo i bez motywacji.

Mam nadzieję, że to uwydatnia niektóre z twoich niewiary w drugą kadencję Zidane’a. Znowu: nie mówię, że to był ogromny sukces, ale na pewno nie mówiłbym o „strasznej porażce” itp.

Continue Reading

sport

DFB-Pokal: Dlatego RB Lipsk Babelsberg daje dochody – piłka nożna

Published

on

Walka pucharowa między Babelsbergiem a RB Lipsk Mecz towarzyski teraz?

Przed odlotem we wtorek wieczorem (18:30 na Sky i w .) Taśma na żywo na BILD.de) ogłosił, że dochód z drugiej rundy Pucharu DFB zostanie w całości pozostawiony Potsdamerowi. Środki: przy pełnej pojemności 6000 zatwierdzonych widzów około 30 000 euro powinno wędrować po kasie w czwartej sekcji.

Oficjalne uzasadnienie Lipska: Corona! “Podobnie jak wszystkie z nich, pandemia oczywiście mocno uderzyła w SV Babelsberg z ekonomicznego punktu widzenia. Ponadto mecz przeciwko nam doprowadzi do większej ilości pracy w grze” – mówi dyrektor ds. reklamy sportowej Florian Schulz (41).

„Więc nie musieliśmy długo zastanawiać się, czy chcielibyśmy wesprzeć klub, rezygnując z przychodów z biletów”.

Jednak oba kluby mają historię: Wiosną 2018 roku Babelsberg i RB zgodziły się na mecz próbny w ramach kampanii „Nazis Knock Out” w ramach przygotowań do sezonu. W tym czasie wszystkie pieniądze miały płynąć do Babelsbergu. Również w celu wsparcia kampanii.

Po zaciekłych protestach fanów mecz został nieco później odwołany z „powodów regulacyjnych”. Niestety, co się stało w Lipsku.

Babelsbergers prowadzili również w kolejnych latach kampanię przeciwko prawicowemu podżeganiu i przemocy. Co nastąpiło również w Lipsku.

Teraz kilka euro wtoczy się okrężną drogą, aby wesprzeć Lipsk…

READ  KSC po „niemoralnej” ofercie Werdera: Czy Philipp Hoffmann zostanie, nawet jeśli drużyna Bundesligi zapuka do drzwi?
Continue Reading

sport

Kaiserslautern: Felix Gotze z poważnym rozbiciem głowy na MSV Duisburg – 1. FC Kaiserslautern

Published

on

Kolejny zły wypadek głowy z Kaiserslautern pro Felixem Gotze (23 lata)!

W meczu z Duisburgiem brat mistrza świata Mario Gotze (29 l.) i zawodnik Duisburga Rolf Welcher uderzyli w głowę w 85. minucie.

Dopiero w połowie sierpnia w meczu Victoria Berlin (0:4) obrońca doznał pęknięcia włosa w czaszce po uderzeniu.


Gotze wyniesiony z pudełka na noszachZdjęcie: Getty Images

Krótko po wypadku pojawiają się dramatyczne obrazy: bramkarz Duisburga Winkoff zdejmuje rękawice i próbuje udzielić pierwszej pomocy. Wielu graczy spanikowało personel medyczny. Götze zostaje doprowadzony do stabilnej pozycji bocznej.

Po kilku minutach Gotze opuścił miejsce z noszami, podpierając szyję windą. Mecz kończy się 1:1. Szczególnie źle: już w sierpniu brat Gotze doznał poważnej kontuzji. W tym czasie miał gwałtowną awarię z kolegą z drużyny Marvinem Singerem w Berlinie i doznał pęknięcia linii włosów na czaszce.

Luterański trener Marco Antwerp (50) po meczu w MagentaSport: – Jest z nami w szatni i dostaje zastrzyk, ale potem na pewno zostanie przewieziony do szpitala. Wahanie jest oczywiście złe.

Dobra wiadomość: był uważny i przyjazny w kabinie. Defensywny pomocnik wrócił na boisko od końca września. Teraz czeka go kolejny dłuższy okres odpoczynku. Nie wiadomo, jak poważny jest uraz. Kaiserslautern chce zgłosić dokładną diagnozę we wtorek.

Bramkarz Matthew Raab skierował zachęcające słowa do Gotze: „Mam nadzieję, że dobrze sobie radzi i szybko wróci na nogi. Potrzebujemy go. To wspaniały chłopiec”.

– Jest w drodze do szpitala – potwierdził dyrektor sportowy Luthern Thomas Heingen Bild po ostatnim gwizdku.

READ  Hasan Salih Hamidic ogłasza kolejny tytuł
Continue Reading

Trending