Connect with us

entertainment

Harmonogram noworoczny Tatort: ​​te najważniejsze wydarzenia dopiero nadejdą – Rozrywka

Published

on

Tatort: ​​Cuda są zawsze: Udo Wachtveitl (rola: główny detektyw Franz Leitmayr), Corinna Harfouch (rola: siostra Barbara) i Miroslav Nemec (rola: główny detektyw Ivo Batic). Zdjęcie: BR / Roxy Film GmbH / Hendrik Heiden


Harmonogram „miejsca zbrodni” jest ustalony do nowego roku. Do zobaczenia są znane zespoły, goście i gwiazdy odcinków – a mieszkańcy Monachium wyjeżdżają z miasta.

Dla fanów Tatort w końcu jest jasne, na jakie atrakcje mogą się spodziewać do końca roku. To jest oś czasu serialu kryminalnego.

14 listopada: „Tatort: ​​Zimny ​​i martwy”, Berlin

W berlińskiej Nowej Taturcie inspektorzy Nina Rubin (Merritt Becker, 52 lata) i Robert Caro (Mark Wachke, 49 lat) przeszukują otchłań dwóch rodzin. Musisz rozwiązać sprawę morderstwa młodego studenta nadzwyczajnymi środkami. Ponieważ rodzice chcą chronić swoje dzieci – za wszelką cenę…

41-letni aktor Tan Cajlar zadebiutuje jako policjant poruszający się na wózku inwalidzkim, Malek Aslan. To także przedostatni thriller akcji z Merrittem Bakerem jako komisarz Niną Rubin. Jej ostatnia sprawa o roboczym tytule „Tatort: ​​Dziewczyna, która sama wraca do domu” zostanie wyemitowana wiosną 2022 roku. Zastąpi ją wtedy aktorka Corina Harfouche (67 l.).

21 listopada: „Scena zbrodni: Murot i zasada nadziei”, Wiesbaden

Seria morderstw wstrząsa Frankfurtem. Trzej mężczyźni zostali postrzeleni w szyję, a ofiary nie były spokrewnione. Ponieważ jest tam dwóch „nie-Niemców” i jedna osoba bezdomna, na początku można podejrzewać sprawcę z centroprawicy. Ale komisarz Murot (Ulrich Tukur, 64 lata) z LKA Wiesbaden ma inne podejrzenie. Uważa, że ​​pierwsze dwa morderstwa miały na celu jedynie upodobnienie całej sprawy do serii morderstw, podczas gdy sprawcę tak naprawdę interesowała tylko trzecia ofiara: Jochen Mutesius, były profesor filozofii, u którego studiował również Morot.

Nadchodzi doroczny film kryminalny Murot. I nie tylko miłośnicy kryminałów mogą spodziewać się bitwy między aktorami Ulrichem Tukurem i Larsem Edingerem (45, „Tatort: ​​Borovsky and the Silent Guest”) w roli głównej w odcinku.

READ  Gerritsrid: Norman Weber i książki o swoim dzieciństwie w Gertsrid28 listopada: „Tatort: ​​Masken”, Dortmund

Następny Dortmund: 28-letni Nicholas Schlütter (Daniel Cotter) nie wrócił z porannego joggingu: samochód zderzył się z szefem policji. Komisarze Peter Faber (Jörg Hartmann, 52 lata), Martina Bönich (Anna Schudt, 47 lat), Rosa Herzog (Stephanie Reinsberger, 33 lata) i Jan Pavlac (Rick Okun, 32 lata) prowadzą śledztwo we wszystkich kierunkach – w tym na posterunku policji w Dortmundzie Hördy. Tam Punish spotyka starą przyjaciółkę ze szkoły policyjnej, kierownik zegarka, Catherine Steinmann (Ann Rat Bull, 47 lat). Jak się okazało, w tygodniach poprzedzających jego śmierć Schluether miał dr. W jego oczach Johannes Oberschlager (Simon Bohr), który na swoich seminariach uczy mężczyzn, jak przyciągnąć jak najwięcej kobiet.

Według scenarzystów Arnda Mayera i Claudii Matschulli, thriller opowiada o „maskach”, które ludzie noszą, aby sprostać oczekiwaniom przyjaciół, współpracowników i całej naszej sfery życia”. Tylko z kilkoma osobami możesz odpuścić Twoja maska. Idealnie jest to możliwe w rodzinie… z partnerem. „Ale czasami nie ma też”.

5 grudnia: „Wezwanie policyjne 110: Hermann”, Brandenburgia / Polska

Główny detektyw Adam Raczyk (Lukas Grigorovich, 45 lat) został wezwany do Sobetsu, gdzie podczas wyrzucania gruzów budynku znaleziono ciało inżyniera budownictwa. Śledztwo doprowadziło go na plac budowy w Cottbus. Ofiara pracowała tam z Carlem Winklerem (Sven-Eric Bechtolf), który remontuje całą partię domów w ramach dużego projektu budowlanego. Początkowo nie było jasne, gdzie i dlaczego zmarła kobieta. Pewne jest to, że jej mieszkanie we Frankfurcie nad Odrą zostało przeszukane na krótko przed jej śmiercią.

W jedynym przez resztę roku „Polizeiruf 110” główny detektyw Raczek prowadził śledztwo po rezygnacji Olgi Lensky (Maria Simon, 45 lat). 35-letni André Kaczmarczyk prawdopodobnie dołączy do nadchodzącego thrillera kryminalnego, którego akcja toczy się w Brandenburgii i Polsce jako dodatkowy komisarz.

READ  Xavier Naidoo: Burmistrz Klaus Roh-Madsen chce zezwolić na koncert

12 grudnia: „Tatort: ​​i noc zawsze wygrywa”, Brema

W porcie znaleziono ciało brutalnie zamordowanego mężczyzny. Inspektor Liv Moormann (Jasna Fritzi Bauer, 32 lata) i śledcza BKA Linda Silp (Louise Wolfram, 34 lata) odkrywają, że zmarły był lekarzem o wielkich ideałach. Policjanci spotykają podejrzanych, którzy mają wiele do ukrycia. A załoga statku towarowego zacumowanego obok miejsca zbrodni uporczywie milczy. To zadanie Duńczyka Madsa Andersena (Dar Salem, 44 lata), który próbuje wejść na pokład statku towarowego i zdobyć więcej informacji. Ale nie jest w stanie przekonać kapitana ani załogi – sytuacja zaostrza się, a Andersenowi grozi poważne niebezpieczeństwo…

Thriller w reżyserii Olivera Hirschbiegela (63, „Der Untergang”) to drugi przypadek wciąż zupełnie nowego zespołu z Bremy. Tak więc jedno ciekawe pytanie brzmi: czy Moormann, Sleb i Salim mogą zdobyć miejsce w sercach fanów „Tatorta”?

19 grudnia: „Tatort: ​​Cuda zawsze się zdarzają”, Monachium

Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi monachijskich komisarzy Ivo Patka (Miroslav Nemec, 67 lat) i Franza Letmera (Udo Wachtwetel, 63 lata) do Dannerbergu u podnóża Alp. Niedawno zmarły audytor musiał się tam odbyć w klasztorze. Ale pobożne życie wydaje się kontemplacyjne tylko na pierwszy rzut oka. Wkrótce pojawiły się dowody, że w czyn był zaangażowany dozorca klasztoru. Ale jaki jest motyw? Nie mniej niepokojące jest to, że dwóch ambasadorów z Rzymu prowadzi własne śledztwo równolegle z Patkiem i Letmeyerem. Czy zakonnice chcą ukryć swoje przewinienie? Czy za murami klasztoru kryją się inne nadprzyrodzone tajemnice?

Kiedy ten thriller zostanie wyemitowany, minie zaledwie sześć tygodni, odkąd monachijski zespół zbada Dream Search i świat orkiestry w sercu Monachium. Więc jest teraz z powrotem w kraju. Między innymi komisarze „Tatort: ​​Wolna Ziemia” (2018) przenieśli się do wschodniej Dolnej Bawarii na granicy z Czechami. Kolejna szczególna cecha: przyszłą berlińską detektyw Corinę Harfouche można zobaczyć w głównej roli w odcinku; Gra siostrę Barbarę w thrillerze kryminalnym Monachium.

READ  Legenda futbolu Furtok nie rozpoznaje się już w lustrze

26 grudnia: „Tatort: ​​Wszystko wraca”, Getynga

Komisarz Charlotte Lindholm (Maria Furtwängler, 55) podróżuje prywatnie z Getyngi do Hamburga, by potajemnie spotkać się z mężczyzną w hotelu. Ale zmarł, kiedy przyjechałem – i Lindholm podejrzewa natychmiast. Czy zabójca był jednym z sobowtórów Odo Lindenberga, którzy są obecnie w hotelu z powodu castingu? Lindholm nie ufa swoim kolegom z policji w Hamburgu i nadal prowadzi dochodzenie. W ten sposób znalazła dowody na to, że morderstwo mogło być pułapką. Akt odwetu komisarza?

W świątecznym thrillerze – tym razem również w niedzielę – Detlev Back (58, „Baby and Tina”), zobaczycie wyjątkową gwiazdę gościnną: gra na nim muzyk Odo Lindenberg (75). Między innymi – Paul (patrz „Tatort: ​​Maskken”) jako Jana Zimmermann i „Sommerhaus der Stars” Jana Pallaske (42 lata) jako Uschi w obsadzie – Buck również wślizguje się w rolę Einsteina.

2022 zaczyna się od dwóch znaków zapytania

Noworoczny thriller, który wypada w sobotę (1 stycznia) w tym roku, pozostaje wielką tajemnicą – podobnie jak pierwszy regularny niedzielny thriller noworoczny 2 stycznia 2022 roku.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Ucieczka przez niemiecko-polską granicę – nowy szlak białoruski

Published

on

Polska policjantka Julita Chulowinska na drodze z komendantem niemieckiej policji Holgerem Welkischem w przygranicznych miejscowościach Gubin/Gubin: niemiecko-polski patrol policji. Ten projekt pilotażowy istnieje od zeszłego roku.

Praca skupia się na przestępczości międzynarodowej. W: Funkcjonariusze są wyposażeni we wszystkie suwerenne uprawnienia, wyjaśnia szef policji Jubin Holger Wilkisch. Podstawą tego jest kontrakt niemiecko-polskiej policji z 2015 roku.

Plan mówi, że operacją kieruje oficer danego kraju. Tak więc polski kolega w Polsce jest szefem operacji. W Niemczech ekspedycję kierują Holger i Lechish. „Tak dalekosiężne środki, jak użycie broni palnej – co mam nadzieję nigdy nie nastąpi – powinno być dozwolone tylko wtedy, gdy mój kolega je rozkaże” – wyjaśnia Wilkisch o rozmieszczeniu w Polsce.

Jobin został podzielony w 1945 roku, po porozumieniu poczdamskim. Do Polski przyjechała wschodnia część miasta, w której mieszkają i bawią się ludzie. Zachodnia część Gubina, gdzie pracują ludzie, pozostała niemiecka.

Ale ten ścisły podział to już historia. Prawdziwe granice – z paszportami i kontrolami celnymi – już dawno przestały istnieć. Tylko dwa posterunki graniczne na moście na rzece przypominają, że jedziesz z jednego kraju do drugiego. Koegzystencja jest normalna w 30-tysięcznym Gubinie.

Popyt na ogrodzenia i murki

Uchodźcy z Białorusi, z których większość trafia do Brandenburgii, prowadzą teraz dyskusję. Tylko: W Guben/Gubin prawie nic nie zauważasz, mówi funkcjonariusz policji w Guben Holger Welkisch. W tym obszarze jest „więcej niebezpieczeństw”. Ale pejzaż się nie zmienił.

Jednak Michael Kretschmer, premier Saksonii, CDU, widzi potrzebę działania: „Granice między Unią Europejską a tym małym krajem Białorusi muszą teraz zostać rozszerzone. Potrzebujemy tam również granic fizycznych. Potrzebujemy płotów, może też Potrzebujesz ścian. Żadnego z tych pięknych obrazów.

Polska policjantka Julita Chulowinska i jej niemiecki odpowiednik nie chcą komentować, czy ufortyfikowane obiekty graniczne są potrzebne. Zamiast tego kręcą głowami.

Jesteś w Guben na granicy polsko-niemieckiej, ale nie możesz pilnować granicy.

Nie ma problemu dla policjantów Julity Cholowinskiej i Holgera Welkischa. Fred Maher, burmistrz Gobin, z CDU, nie może zrozumieć, dlaczego niemiecko-polskie patrole policyjne są wyłączane ze służby przy odprawach granicznych w związku z białoruskimi uchodźcami.

Próba szantażowania Europy imigrantami

Burmistrz zdecydowanie przygląda się wezwaniom do budowy płotów i murów granicznych na zewnętrznych granicach Unii Europejskiej. Zamiast tego chciałby większej współpracy między stanem a policją federalną. Linie polsko-niemieckie mogą odegrać ważną rolę w walce z nielegalną imigracją, twierdzi lokalny polityk Mahro:

„Są na obszarach miejskich. Gwarantuje się, że będą działać niezależnie od obowiązków. Jeśli przemytnicy lub coś zostaną jakoś zidentyfikowani. Możliwa jest więc jasna współpraca”.

Według policji federalnej w październiku 2021 r. na nowej drodze ucieczki z Białorusi i Polski utknęło w Niemczech ok. 5300 osób. Większość uchodźców pochodzi z Iraku, Syrii, Jemenu i Afganistanu. Według informacji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Brandenburgii ponad 80 proc. gruntów znajduje się w Brandenburgii, a pozostałe 20 proc. przypadnie na teren Saksonii i Meklemburgii-Pomorza Przedniego.

Uchodźcy będą ściągani na Białoruś 14-dniową wizą. Wygnana kandydatka na prezydenta Swietłana Ticzanowska powiedziała stacji telewizyjnej „Euronews”, że rząd w Mińsku próbuje szantażować Europę imigrantami.

Strach przed kontrolami granicznymi

Debata na temat kontroli granic, podjęta przez federalnego ministra spraw wewnętrznych Horsta Seehofera (CSU), wywołuje teraz niepewność w Jobinie, ale także w całym polskim pograniczu brandenburskim.

To nie jest rozwiązanie – mówi prezydent Gubin Bartłomiej Bartczak. Jest samodzielny, absolwent Europejskiego Uniwersytetu Viadrina, ukończył liceum po stronie niemieckiej – w Jubinie – i ma jeszcze jedną sugestię:

Zamiast podejmować aktywne działania polityczne, mówi Barcak, chciałby większego zasięgu. Zanim rozważy zamknięcie granic, chciałby, aby politycy w Warszawie i Berlinie rozmawiali na miejscu z lokalnymi politykami.

Mówi, że na obszarze przygranicznym jest pragnienie. „Jeśli chodzi o decyzje, które na nas wpływają. Właściwie to wstyd”.

Podobnie widzi to Fred Mahro, burmistrz Gubina – po drugiej stronie rzeki Ness. Chrześcijańscy demokraci mogą przyzwyczaić się do kontroli granicznych, jeśli mają miejsce krótkotrwale i tymczasowo, mówi.

„Jeśli zostaną wprowadzone kontrole graniczne, które oczywiście obciążają podróżnych przekraczających granicę – każdego dnia mamy tysiąc podróżnych przekraczających granicę – to można je wdrożyć tylko przez ograniczony czas. Ponieważ chcę tutaj wrócić do normalnego życia: bez ograniczeń granicznych.”

Bał się ciężkich obciążeń codziennego życia ludzi. Również dlatego, że wielu po drugiej stronie pracuje, chodzi do szkoły lub trenuje do zawodu. Jego odpowiednik Gubina, burmistrz Bartomiej Barcak, skinął głową. Wyraził zrozumienie dla ufortyfikowanych obiektów granicznych na zewnętrznych granicach UE z Białorusią. Dopiero niedawno polski parlament zatwierdził to.

„To jest granica układu z Schengen”. Polska musi zamknąć granice. „Jeżeli są luki, to mamy tutaj trudności. Musimy stawić opór i bronić się przed słabością Unii Europejskiej”.

„Przekroczenie granicy” neonazistów

Tak zwane przekroczenie granicy 50 prawicowych ekstremistów z małej partii neonazistowskiej przyciągnęło dziesięć dni temu w Jubinie ogólnonarodową uwagę. Chcieli uniemożliwić uchodźcom przekroczenie granicy. Fred Mahro potępia pracę: nie należy jej tolerować, powiedział.

Alternatywa dla Niemiec jest inna. Lider brandenburskiej grupy parlamentarnej Alternatywa dla Niemiec Hans-Christoph Berndt wezwał do dalszej kontroli polsko-niemieckiej granicy. To jedyny sposób na kontrolowanie „rozdętego napływu imigrantów”.

Wiceprezydent Brandenburgii Birgit Bessin, wiceprzewodnicząca AfD popiera żądanie premiera saksońskiej CDU Michaela Kretschmera dotyczące murów granicznych i ogrodzeń na zewnętrznych granicach UE:

Ludzie na ulicach Guben i Gubin kręcili głowami na ten dobór słów. „Nie, niedobrze”, powiedział 45-letni Remigius Leninsky, nauczyciel tańca w TTC Calypso w Weißwasser w Saksonii.

Często jeździ na turnieje do Polski ze swoimi tańczącymi dziećmi, dlatego nie jest tak często używany nie tylko z ufortyfikowanymi systemami granic, ale także z kontrolami granic: „Nie chcemy żadnych kontroli granicznych”. Oznacza to kolejną stratę już ograniczonego czasu.

Były urzędnik Bundeswehry mówi, że każdy, kto chce wyjechać do Niemiec, również przyjedzie do Niemiec. Ustawianie płotów granicznych i kontroli granicznych to nonsens: „Nie rozumiem. To symboliczna polityka”, mówi mieszkaniec Cottbus, który nie chce podawać swojego nazwiska i jest teraz w drodze do Jubina.

Rozwiązania polityczne zamiast płotów

Od początku tego tygodnia Policja Federalna prowadzi na podstawie formularza w Rosenheim tzw. centrum rejestracji we Frankfurcie nad Odrą. Oznacza to, że przybywający uchodźcy są rejestrowani, w ciągu 24 godzin przeprowadzany jest test koronowy i kontrola bezpieczeństwa. Zaraz potem uchodźcy powinni zostać rozdzieleni do innych krajów związkowych, jak twierdzi Key Königstein.

Z apelem o potężne ogrodzenie graniczne na granicy polsko-białoruskiej – jak niedawno powołał w Brukseli jego partyjny kolega, premier Saksonii Michael Kretschmer – brandenburski minister spraw wewnętrznych mógł również przyzwyczaić się do:

„Komisja Europejska już finansuje systemy bezpieczeństwa granic, głównie w sektorze elektronicznym, jeszcze nie mechaniczne systemy bezpieczeństwa granic. Zgadzam się z żądaniami Łotwy, Litwy i Polski, aby UE udzieliła wsparcia również tutaj. Chodzi o całość Europa.”

Potrzebne są rozwiązania polityczne, a nie ogrodzenia, mówi Heinrich Bedford Ström, przewodniczący Rady Kościoła Ewangelickiego w Niemczech:

„To byłoby smutne. Gdyby Europa nie miała nic innego do roboty przeciwko nieludzkim działaniom dyktatora Łukaszenki, niż otoczyć Europę murami fortyfikacyjnymi. Byłoby to sekretne zwycięstwo tego dyktatora”.

Continue Reading

entertainment

Nominowani do The Voice of Germany: ci utalentowani chodzą na koncerty Marka Forstera – TV

Published

on

Od 7 października czerwone krzesła „Głosu Niemiec” znów zaczęły się obracać!

I znowu zajmuje swoje zwykłe miejsce: Mark Forster! Piosenkarka „Au Revoir” została trenerem po raz piąty z rzędu i wreszcie ma nadzieję na wygraną!

Jest z nami od 2017 roku i wcześniej był jurorem „The Voice Kids”. ale: Do tej pory to nie wystarczyło na pierwsze miejsce. W 2017 roku jego uczeń Benedict Koestler zdołał zająć drugie miejsce, ale nic więcej. Ale to powinno się zmienić w tym sezonie!

Wszystkie informacje o Marku Forsterze i jego talentach znajdziesz tutaj!

Zespół Marka Forstera na The Den Live Show

Już 5 grudnia rozpoczną się bardzo wyczekiwane występy na żywo! Każdy trener awansuje do ćwierćfinału z trzema kandydatami.

A kto chce więcej: kliknij Gwen Plus + (ANZEIGE) Wszystkie odcinki sezonu 11 są do wyemitowania, a ostatni odcinek jest zapowiedzią przed emisją telewizyjną.

Oto trzej nominowani z Team Mark na selfie:

Rzeczownik Modyfikacja zawód Miejsce zamieszkania
Flo i Charlene Gallant 35 i 31 Muzyk i tatuażysta Berlin
Luna Farina 19 Efekty Krefeld, Nadrenia Północna-Westfalia
Razzzone 33-38 Sekcja.

śpiewanie

W lirycznych piosenkach utalentowani ludzie muszą jednym występem wykazać się i pokazać, że należą do wielkiej sceny!

Absolutna atrakcja: każdy zespół odblokowuje utwory wspólnym występem:

Mark nigdy wcześniej nie miał tak dużego zespołu! Jednak tylko trzy mogą się ubiegać. Który z sześciu obecnych talentów mógłby rywalizować w ćwierćfinale Team Mark?

Te trzy talenty dotarły do ​​​​ćwierćfinału:

  • Luna Farina z wykonaniem piosenki Księcia „Purple Rain”.
  • Florian i Charlene Galant z wykonaniem piosenki Tiny Turner „The Best”
  • The Razons ze swoim wykonaniem „Sid Dix B”.

Bitwy i partnerzy bitewni

W tym roku wszystko jest inne! Jeszcze przed walkami Johannes musi zdecydować na treningu, które dwa talenty z trójki mogą trafić na pole bitwy!

Mark jest w pełni zadowolony ze swoich talentów, ale wciąż musi podjąć decyzję:

Wszystkie kolekcje Team Mark, walki i piosenki można znaleźć tutaj:

Kolekcja Utwór muzyczny bitwa kto następny?
Karen, Jonas, Nico Billy Joel – „Pianista” Nico kontra Karen Karen Tibris
Alex, Timea, Babsy Vanilla Sky – „Parasol” Alex vs Timea Alex Kreski
Rodzina Razons, Gomismo, Marco Spori Światło księżyca – „Pekin” Razzzones kontra Gomismo kontra Marco Spori Razzzone
Mazen, Jakub, Chris Kim Karns – „Oczy Bette Davis” Chris kontra Mazen Chris Gugler
Peter, Perry Benin, Florian i Charlene Coldplay – „Wyższa moc” Florian i Charlene kontra Peter Florian Gallant i Charlene Gallant
Mia, Stephanie, Patrick Münchner Freiheit – „(Bez Ciebie) nie będę dziś spać” Stephanie kontra Mia Stephanie Black

Wszystkie talenty w Team Mark

„The Voice of Germany” zaczyna się od przesłuchań w ciemno, podczas których trenerzy mogą zapewnić talenty swojemu zespołowi. Liczy się tylko dźwięk. Po naciśnięciu dzwonka siedzenie autobusu obraca się!

26-letni Jonas naśladuje swojego ojca, który zawsze tworzył muzykę. Swoim występem zaimponował trzem trenerom:

Oto przegląd talentów w Team Mark:

talent epizod Ślepa piosenka testowa Kto się odwrócił?
Piotra Huberta 1 Nathan Evans – Wheelerman (Morska szanta) Znacznik
Razzzone 2 Składanka / Beatbox Poczwórny dzwonek
Karen Ann Tibris 2 Adele – „Kiedy byliśmy młodzi” Znacznik
Chris Gugler 3 Whitney Houston – „Chcę z kimś tańczyć” Znacznik
Florian i Charlene Galant 4 Shawn Mendes – „Miłosierdzie” Mark i Nico
Stephanie Black 4 Sarah Engels – „Tutaj” Johannes i Mark
Alex Kreski 5 Slipknot – psychospołeczne” Znacznik
Marco Spori 6 Lewis Capaldi – „Siniaki” Marek, Sarah, Johannes
Mia Sternberger 6 Mateusz – „2X” Mark i Johannes
Timea Goghova 6 Nina Hagen – „TV-Glotzer (Białe Punki na Dope)” Mark i Johannes
JOEMIZM 7 Maluma, J Balvin – „Co za szkoda” Znacznik
Nico Lang 7 Lionel Richie – „Utknął” Znacznik
fasola jagodowa 8 Stevie Wonder – „Mit” Nico i Mark
Patryk „Tenski” Rokitensky 8 Lipiec – „Deszcz + Więcej” Znacznik
Jonas Eisman 9 Kino dwudrzwiowe – „Martyn pod przykrywką” Mark, Nico, Johannes
Mazen Mohsen 9 Konstantin Wicker – „Pomysły są darmowe” Znacznik
Jakub Mały 10 Justin Horowitz wyczyn. Ryan Gosling i Emma Stone – „Miasto gwiazd” Znacznik
mały panie 10 Led Zeppelin – „Doskonała miłość” Znacznik

Kim jest Mark Forster?

Cechy

Rzeczownik: Marek Schwertania

Modyfikacja: 11 stycznia 1983 (38 lat)

miejsce urodzenia: Kaiserslautern

zawód: Piosenkarka i autorka tekstów

Instagram: Umieść tweeta

Większość zna go jako jego artystę, Marka Forstera. W prawdziwym życiu tłumaczem „Rycerzy” jest Mark Swertnia. Jako syn matki Polki i ojca Niemca wychowywał się w idyllicznym Palatynacie.

Czego wielu nie wie: Mark przed poświęceniem się muzyce zdobył dyplom z zarządzania biznesem.

► Na początku swojej kariery Mark Forster pisał muzykę i dżingle dla telewizji oraz występował jako pianista w programach Kurta Cromera.

► W 2010 roku Mark Forster podpisał kontrakt z wytwórnią muzyczną Four Music.

► W 2012 wydał swój pierwszy album kreskówka.

► Forster osiągnął swój pierwszy solowy hit w 2014 roku piosenką „Au Renoir”. Piosenka osiągnęła drugie miejsce na niemieckich listach przebojów i ostatecznie zdobyła trzy złote płyty.

► W 2016 roku wydał swój trzeci album taśma Z piosenkami takimi jak „We Are Big” i „Something Like That”.

► W 2016 roku utwór Forstera „Chöre” został wykorzystany jako ścieżka dźwiękowa do niemieckiej komedii „Willkommen bei den Hartmanns”. W tym roku Mark Forster został uznany za najbardziej utytułowanego niemieckojęzycznego muzyka na niemieckich listach przebojów.

► Inne jego albumy, kocham I rycerze Wyszedł w 2018 i 2021 roku i również okazał się hitem.

W ten sposób Mark Forster otrzymał pseudonim artystyczny

Na początku swojej kariery Mark występował pod swoim prawdziwym imieniem Swertnia. Ale to było „nieodpowiednie dla piosenkarza pop”. Pomysł na pseudonim Mark Forster wyszedł od ówczesnego pracownika jego wytwórni płytowej. Nie pamiętał nazwiska Ćwiertni i zatrzymał swój numer telefonu pod „Mark Forster”, ponieważ studio nagraniowe znajdowało się na Forster Strasse w Berlinie.

Mark Forster i Lena Mayer Landrut

Marc Forster jest w związku z Leną Mayer Landrut od końca 2019 roku. Historia miłosna muzycznej pary rozpoczęła się od „The Voice Kids”, gdzie przez kilka lat zasiadali razem w jury. Ich pierwsze dziecko urodzi się razem w 2021 roku, ale żadna z informacji nie została oficjalnie potwierdzona.

READ  Film teatralny ǀ Pracownicy z werkgruppe2 - piątek
Continue Reading

entertainment

Powody do płaczu: Czy Melanie Mueller ma na myśli swoje małżeństwo?

Published

on

mówić Melanie Müller (33) Teraz otwarcie mówią o swoich uczuciach? Kilka dni temu jej mąż się poddał Mike Bloomer Zapowiedź separacji po zdjęciach Melanie I jeszcze jeden mężczyzna trzymający się za ręce w miejscach publicznych. Piosenkarka Ballerman potwierdziła również, że towarzysz był po prostu dobrym przyjacielem mikrofony Nie blokuj już decyzji. Melanie Potem wspomniała, że ​​jej mąż zakończył związek, zanim ukazały się te zdjęcia. Bałagan, który dopiero nadejdzie. Ale to wydaje się pewne: Millie może nie radzić sobie dobrze.

zatrudnienie Instagram Piosenkarka publikuje teraz zdjęcie jej i jej przyjaciółki, drag queen, Miss Chantal. ona pisze: „Jeśli życie daje mi sto powodów do płaczu, ty sprawiasz, że mam tysiąc powodów do uśmiechu”. czy Melanie Tymi liniami wskazuje aktualny etap separacji? Przynajmniej ma u boku dobrego przyjaciela, który ją pocieszy.

Mike wydaje się w tej chwili oderwany od miłości. Jeszcze kilka godzin temu regularnie pojawiał się w swojej historii z wakacyjnymi zajęciami na Karaibach. Pierwsze spotkanie po publicznych wypowiedziach wciąż trwa.

Melanie Muller i Mike Bloomer

Instagram / melanie.mueller_offiziell

Melanie Mueller i jej syn Matty, luty 2021
Melanie Muller i Mike Bloomer na Berlin Fashion Week 2015

Marcus Joliwski / Future Image / ActionPress

Melanie Muller i Mike Bloomer na Berlin Fashion Week 2015
READ  Legenda futbolu Furtok nie rozpoznaje się już w lustrze
Continue Reading

Trending