Connect with us

entertainment

Hape Kerkeling: Jego najlepsze telewizyjne momenty

Published

on

Trzydzieści lat temu w sali rady małej gminy w Dolnej Saksonii rozległ się okrzyk „Hurz”. Daleko od jedynego geniuszu w karierze Hape Kerkeling…

Wilk
ciąża
Na zielonej łące
Jej!
A jagnię krzyknęło „Hurz”.

Kto wie, czy Hape Kerkeling też nie mógł zostać ważnym poetą. Jeśli zechce potraktować sprawy poważniej. Wykład poetycki pt. „Harz!” Historia telewizji była pisana dokładnie 30 lat temu do dzisiaj, przynajmniej czyta się śmiesznie nawet w formie pisemnej. To wystarczający powód, by spojrzeć wstecz na pociągnięcia 56-letniego geniusza, ale nie tylko na wspomnienie Sketcha. Kerkeling wkrótce ponownie pojawi się na ekranie: obecnie pracuje nad swoim telewizyjnym comebackiem z RTL.

Cześć weekend!

Więcej wskazówek dotyczących telewizji, transmisji na żywo, wywiadów z gwiazdami i wciągających konkursów: W każdy piątek wyślemy Ci nasz biuletyn od naszego zespołu redakcyjnego na rozpoczęcie weekendu.

“Herze!”

Nie ma nic bardziej odświeżającego niż oszukiwanie tych ludzi, którzy są szczególnie mądrzy. „Powinno się jej pozwolić powiedzieć: ‘Nie mogę jej nic zrobić'”, powiedział z oburzeniem klasyczny, stanowczy przyjaciel na korytarzu. „Dlatego nie możesz mi powiedzieć, że jestem mniej intelektualny niż inni! “

Było to poprzedzone prezentacją, być może nie wygłoszoną po raz drugi, w Izbie Rady Gminy Dolnej Saksonii w Suhr przed i po. Na oczach niczego niepodejrzewającej publiczności Hape Kerkeling jako domniemany minor Mirosław Lem i Achim Hagemann jako pianista Piotr Stianek wykonali fragment opery progresywnej polskiego kompozytora. Wilk, jagnięcina, jastrząb i płaz do akompaniamentu tonalnego fortepianu, przerywany powtarzającym się wrzaskiem „Hurz!”

Podczas gdy niektórzy miłośnicy muzyki klasycznej nie mogą ukryć rozbawienia, inni żarliwie i ze współczuciem szukają dialogu z niewłaściwymi polskimi artystami na temat prawidłowej interpretacji twórczości Gagi. Dopiero w końcu Kirkling, widząc, że „całe życie jest testem” zdekonstruował zarzuty, które 30 lat temu zapisały się w historii telewizji. Szkic został po raz pierwszy wyemitowany 4 lipca 1991 roku w programie komediowym radiowym w Bremie „Perfectly Normal” i później nie był pokazywany na scenie. Hurzu! – Nie śpiewasz wiecznie – wyjaśnił Kirkling.

READ  Szczepienia wirują wokół siostrzenicy Ewy – „Jak to się mogło stać?

„Królowa Beatrix”

Chciała tylko “pysznego lunchu”. Przebrana za królową Holandii Beatrix, Hape Kerkeling oszukała otoczenie w planowanej wizycie państwowej prezydenta federalnego Richarda von Weizsackera w Pałacu Bellevue 25 kwietnia 1991 roku. pomyślał: Cóż, to byłby świetny film, ale moja kariera się skończyła, może skończę w więzieniu” – wspomina później Kirkiling w nagłówkach Coupa.

Ponieważ schemat ideowy serii „Totalnie normalny” był skrupulatnie zaplanowany, poczyniono również rezerwy, na przykład z fałszywą holenderską flagą i bremeńską tablicą rejestracyjną na rzekomym samochodzie państwowym. Kirkling: „Celowo zrobiliśmy wszystko źle, aby nie zostać poszkodowanym przez prawo karne”.

Urzędnicy zauważyli kilka minut później, że wpuścili niewłaściwą królową. Wychwalanie wygłodniałej, energicznej pani z dworu okazało się trudne, jak wspominał wówczas Bernd Kanert, ówczesny komendant Federalnej Straży Granicznej: „Mieliśmy na karku właściwą królową, wyjście z Kirkling i wejście do niej. majestat królowej Holandii”. Cudowna godzina komediowa – i bliskie załamanie stosunków dyplomatycznych między dwoma krajami.

„Wieczny trabant”

Niewinny geniusz z „całkowicie normalnych” lat nigdy więcej nie dotarł do Hape Kerkeling. Ale jego szkic Trabiego z krótkotrwałego serialu SAT.1 “About Laughs the World” (1998-2000) był bliski. Dziesięć lat po upadku muru Kirkeling przedstawił się niczego nie podejrzewającemu mieszkańcowi Lipska jako „Schoendowski z IFA Vertrieb Holding”. Przywiózł ze sobą zamówienie furgonetką, którą pan Scheffner postawił już 20 lat temu w czasach NRD: „zupełnie nowy Trabant” w „luksusowym wyposażeniu” z dodatkowym ogrzewaniem i skinieniem jamnika.

„Więc chodźmy do salonu,” Kirkeling skomplementował zdziwionego mężczyznę podczas jego jazdy próbnej. – Chcesz się natychmiast wyspowiadać? Według fanów, nowy właściciel Trabanta, Peugeot, otrzymał hojną zapłatę i został niezwłocznie obciążony dodatkowym kosztem w wysokości 8000 marek de. Trudno w to uwierzyć: sympatyczny pan Scheffner w całkowitym oszołomieniu w końcu złożył swój podpis pod dokumentami dostawy: „Zamówiłem”.

READ  Zatańczmy profesjonalnych tancerzy 2021: Kto tańczy z celebrytami? Profil wszystkich tancerzy

„Plaga dzika na działce”

Nikt by nie pamiętał – przepraszam – świń z serialu „Auf den Punkt Berlin”, gdyby Happy Kirkling nie rozbił po mistrzowsku przekazu regionalnego kanału TV.Berlin. Z długimi perukami i odsłoniętymi sztucznymi zębami komik wkroczył na scenę debaty w 2000 roku jako ogrodnik Rico Milky „Dzik”.

Wiecznie niezadowolony działkowiec wiedział, jak skutecznie zapobiec rozmowie ze swoim odpowiednikiem, berlińskim urzędnikiem leśnym. „Możesz nosić garnek i mieszkać ze stadem świń, jeśli chcesz”, chrapie pseudo-zły obywatel. „Pod koniec dnia mały wygaszacz jest zepsuty. Skończy z racją, ja nie”.

Funkcjonariusz Heinrich Lemmer, były senator spraw wewnętrznych stanu Berlina, walczył na przegranej pozycji o spokój i sumienie gościa, którego gniew szalał gorzej niż jakikolwiek najazd dzika. Nawet po tym, jak żart został rozwiązany, polityk CDU najwyraźniej tylko rozumiał stację: po prostu nie znał nazwiska Hape Kerkelinga.

Horst Schlammer

„Weisse Bescheid, Schatzelein…” – jeśli w grupie Hape Kerkeling była fikcyjna postać, która przez jakiś czas była bardziej znana niż sam artysta, to był nim Horst Schlammer. Lokalny dziennikarz z Grevenbroich („Immer janz discht dran und kallhart nachjefracht”), pierwotnie projektant serialu RTL „Hape Meet”, w latach od 2005 roku rozwinął swoje niemal przerażające życie.

Ekstrawertyczny reporter weteran zmieszany z Trenchcaot, Doornkaatpulle i męską torebką, między nagrodami „złotego aparatu” a sofą „Wetten, kurde…?”. Na imprezie celebrytów „Kto chce zostać milionerem?” Namówił Günthera Jaucha na zamianę miejsc.

Kiedy szum wokół jego kobiecych „pleców” dobiegł końca (dziś można by to nazwać dwunożnym smarowniczką „MeToo”), Kirkeling włączył „Horst Schlamer – ich candider!” (2009) After – Oczywiście był to ogromny hit kasowy.


te: teleschau – mediendienst GmbH

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Ogłoszenie środków izolacyjnych Cuomo – Radio Kolonia

Published

on

po dochodzeniu

NOWY JORK (Associated Press) – Po oficjalnym dochodzeniu, które uznało gubernatora Nowego Jorku Andrew Cuomo za winnego molestowania seksualnego kilku kobiet, przewodniczący stanowej Izby Reprezentantów USA ogłosił szybki proces impeachmentu.

„Stało się dla mnie jasne, że gubernator stracił zaufanie demokratycznej większości do Izby Reprezentantów i nie może dłużej pozostawać na stanowisku” – powiedział demokrata Karl Hesty po spotkaniu z kolegami. „Gdy będziemy mieć niezbędne dokumenty i dowody od prokuratora generalnego, szybko przejdziemy i zakończymy dochodzenie w sprawie odpowiedzialności tak szybko, jak to możliwe”.

Wcześniej dochodzenie prowadzone przez prokurator generalną Nowego Jorku Leticię James wykazało, że Cuomo molestował seksualnie kilka kobiet. Były między innymi niechciane dotknięcia, pocałunki, uściski i niestosowne komentarze. Ponadto Cuomo stworzyło „wrogą atmosferę pracy” i „klimat strachu” dla kobiet.

Kilku polityków obu partii, w tym prezydent USA Joe Biden, wezwało do dymisji Cuomo. Cuomo ponownie oddalił zarzuty za pośrednictwem wiadomości wideo.

© dpa-infocom, dpa: 210804-99-694029 / 2

READ  Raport „Kto chce być milionerem” autorstwa Gunthera Josha informuje o aktualizacji Corony: „Wartości wirusów są złe”
Continue Reading

entertainment

Lola Webert wścieka się przeciwko linii lotniczej po horrorze: „The Last Dirty Club”

Published

on

Lola Webert była w horrorze. Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

„The Last Dirty Club” – prezenter RTL szaleje po terrorystycznym locie przeciwko linii lotniczej

Moderatorka Lola Webert miała prawdziwą epopeję. Właśnie wróciła z produkcji telewizyjnej, która przez kilka tygodni była emitowana na greckiej wyspie Niemcy. Ale droga powrotna była łatwa. Na Instagram Moderator pozwolił swoim wyznawcom wziąć udział w jej przerażającej podróży.

Na początku wszystko wydawało się iść zgodnie z planem. Po długich filmach na małej greckiej wyspie Lola zabrała małą maszynę do Aten. Stamtąd powinien się wtedy ruszyć Berlin Leć – ale dopiero, gdy była w samolocie, zaczęła się męka. Lola zameldowała się z nieco pełnego samolotu z pierwszą wiadomością wskazującą na coś złego.

Ponieważ szybki start nie był możliwy, nie dostali wolnego czasu i musieli czekać do 2 godzin na wejście do samolotu. W tym momencie spóźnili się już kilka godzin.

Lola Weippert informowała swoich fanów na bieżąco. Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Lola Webert opowiada o przerażającej podróży

Gdy w końcu się zaczęło, prędkość samolotu na pasie wzrosła, pilot nagle uciekł, o czym nieco później wspomniała też Lula. powód: Samolot ma usterkę techniczną i muszą wracać.

I to nie wszystko. Lola, która również starała się w tej sytuacji zachować spokój, a przede wszystkim dobry humor, po około sześciu godzinach zwłoki ponownie nawiązała kontakt ze swoim towarzyszem. Fani z aktualizacją.

Ze względu na ogromne opóźnienie załoga będzie musiała pracować w godzinach nadliczbowych, dlatego nie polecą do Berlina, ale co najwyżej do Wenecji. Jednak okaże się, czy można stamtąd udać się do Berlina tego samego dnia. Dlatego należy teraz wiedzieć, czy pasażerowie chcą wysiąść, a zatem również wyładować bagaż. Obaj początkowo wyjaśnili, że w takim przypadku lot uzupełniający i tak zostanie odwołany.

READ  Wollnys pomagają influencerom po dramatycznej burzy

Szczególnie problem z czekaniem: nie było Essen Według Loli, na statku i na wodzie był skąpiec.

Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Po siedmiu godzinach oczekiwania nowa ekscytująca aktualizacja The Odyssey:

Lola Webert krytykuje linię lotniczą: „Wstydź się”

Lola dodała sarkastycznie: „Radość jest taka wielka”. Ale w końcu sprawy potoczyły się trochę inaczej. Wkrótce potem Lola opublikowała historię o samolocie zbliżającym się do Wenecji. Kolejny lot do Berlina musi być kontynuowany tego samego dnia. 25-latek był szczególnie zadowolony, bo pilot w Wenecji zapowiedział, że dopilnuje, aby wszyscy mieli coś do jedzenia – po ośmiu godzinach oczekiwania.

Ale w końcu tak nie było. „Dziesięć godzin w samolocie i nie dostaliśmy nic do jedzenia” – napisała Lola, łącząc historię linii lotniczej w swojej historii z oczywistym: „Wstydź się!”

Po zatrzymaniu się w Wenecji w końcu dotarłem do Berlina – przynajmniej ze świeżą wodą dla pasażerów na pokładzie. Tylko za to trzeba nagle zapłacić.

Zdjęcie: zrzut ekranu instagram.com/lolaweippert

Prezenter RTL z gorzkim zakończeniem

Po tym, jak Lola Weippert w końcu przybyła do Berlina, najpierw zafundowała sobie pizzę. „Nic do jedzenia przez dziesięć godzin. I znasz mnie, potrzebuję dużo jedzenia. To był strach” – podsumowała, zanim wyruszyła z domu w przerażającą podróż.

To był “ostatni brudny klub”, wkurzyłem się. Są dzieci i dorośli oraz osoby starsze Osoby Na pokładzie i nic do jedzenia przez ponad dziesięć godzin. Nic nie zostało sprzedane, bo podobno nic nie było. “Myślę, że to bardzo źle,” orzekła Lola. Nawet wodę oferowano dopiero po wielokrotnych zapytaniach, ale też nieistotną, ponieważ rzekomo jej już nie było, powiedział ze złością medium:

“Chłopaki, siedzimy w tym samolocie przez dziesięć godzin i nawet nie obchodzi was, że dostaniemy tę wodę za darmo?! To obrzydliwe zachowanie i muszę się pozbierać, żeby nie wypowiadać wszystkich złych przekleństw, które używaj, ponieważ uważam, że to jest tak denerwujące, że jest obrzydliwe” .

Lola wyciąga wnioski z tego eksperymentu. Nigdy więcej nie chciałeś latać z tą linią lotniczą.

READ  Martha Argerich w Warszawie | muzyka dzisiaj

(Jeśli)

„Zawsze marzyłem o karierze międzynarodowej”: były producent mówi prostym językiem o planach Helen Fisher

Helen Fisher wycofała się na długi czas z publiczności podczas pandemii Corona. Zaplanowane już na 2020 rok koncerty musiały zostać odwołane lub przełożone, ale nie mogła też wrócić na dużą scenę w 2021 roku. W końcu wróciła teraz z nową muzyką – i nie jest sama.

Wraz z wokalistą Luisem Fonsim Helen chce zacząć piosenką „Vamos A Marte” – i może nie tylko w Niemczech. Więc to stoi…

Link do artykułu

Continue Reading

entertainment

Gwiazda Big Brother 2021: Mimi Gwozdz: “Kawaler”, Instagram, Kariera, Wiek

Published

on


w “Kawaler” 2021 Dostałem ostatnią różę z nico gresert, a potem spadł śnieg. ty chcesz teraz Mimi Goosed w „Brummy Big Brother” 2021 Udowodnienie, że ma inną stronę niż płaczące dziecko z „Kawalera”: „Wielu ludzi ma o mnie złe wrażenie, a teraz chcę pokazać, że jest we mnie więcej”.

Ale kto właściwie jest kandydatem? Wiek, zawód, miejsce zamieszkania, Instagram & Co – zaprezentuj Ci obraz memu.

Meme Gooseds: wiek, urodziny, kariera, Instagram

Rzut oka na wszystkie fakty dotyczące Mimi Gwozdz:

  • Rzeczownik: Michael Goosez
  • przezwisko: Ja ja
  • Modyfikacja: 27 lat
  • Data urodzenia: 18 lutego 1994
  • znak zodiaku: Wasserman
  • Zawód: Pracownik biurowy
  • Rezydencja: Kolonia
  • miejsce urodzenia: Bfongstadt
  • Pochodzenie: Polska
  • Instagram: mimi.gwo

Mimi Gozodz: Kolonia, Pfongstadt i jej pochodzenie

Meme pierwotnie z Bfongstadt. twoi rodzice z PolskaUrodziła się w Niemczech i tutaj wychowała. Czuje się jednak bardzo przywiązana do ojczyzny swoich rodziców. Gdy epidemia jej nie przeszkodziła, regularnie odwiedza swoich krewnych na wschodnim Śląsku.

Mimi goni wiosna Kolonia pociągnął. „Chciałem tylko zacząć od nowa”, wyjaśnia szczęśliwy 27-latek, radośnie w mieście katedralnym: „Szczególnie lubię tutejszych ludzi. Bez względu na to, gdzie kogoś spotykasz, wszyscy są bardzo ciepli i otwarci. Kolonia uwielbia poznawać nowych ludzi, jakoś nigdy nie będziesz sam.”

Mimi Gooseds bierze udział w „Celebrity Big Brother” 2021

Mimi Gouds będzie z nami od 6 sierpnia 2021 r. „Brummy Wielki Brat” zobaczyć. To dopiero drugi raz, kiedy 27-latek wystąpił w formacie telewizyjnym. Dlaczego miałbyś chcieć znów być przed kamerą? „Muszę też pokazać ludziom, że mam do nich zupełnie inną stronę helsoos mem z „Kawalera” – wyjaśnia. „Wielu ma o mnie złe wrażenie, a teraz chcę pokazać, że jest we mnie więcej”.

READ  Raport „Kto chce być milionerem” autorstwa Gunthera Josha informuje o aktualizacji Corony: „Wartości wirusów są złe”

Jest tak podekscytowana przygodą, ale wciąż się boi Niewłaściwie umieszczony może czuć. „W końcu jest »starszym bratem celebryty«, a jakim ja jestem gwiazdą? Jestem naprawdę podekscytowany, widząc, kto się do mnie wprowadzi”. Ale Mimi ma nadzieję na najlepsze: „Do tej pory nie rozmawiałem zbyt wiele z celebrytami i nie wiem, jak się czują. Ale będzie fajnie”.

Manal inni kandydaci Z Promi Big Brother 2021 dowiesz się tutaj:

Oficjalnie: to mieszkańcy

Mimi Gouzdes wygrała nagrodę „Bachelor” w 2021 z Nico Grisert

Mimi Gooseds była tam na początku roku “Kawaler” 2021 zobaczyć. Od pierwszej chwili kobieta eksplodowała z Pfongstadt Nico Grisert. Dostała nawet pierwszą randkę i przed powrotem. Nastąpiło kilka innych randek, aż w końcu dostałem ostatnią różę. Tak więc, chociaż wygrała program, nie dotyczyło to serca Rosenkavalier. Kiedy kandydaci z kampanii „kawalerskiej” spotkali się ponownie, okazało się, że są nie para?. Ale dla Mimi był to znacznie większy cios w twarz: Nikko jest teraz na drugim miejscu Michel de Ros razem, które Osnabrücker przywiózł już podczas pokazu.

Mimi Gooseds na Instagramie

Na Instagram 27-latek ma profil publiczny. Ilu obserwujących miałeś w sezonie „Kawaler” do odcinka zjazdu w marcu 2021 r. 186 000 wzbił się. Obecnie oglądasz “Promi Big Brother” 153 000 polubień (Ciąża 03.08.2021).

Z jej powodu daje wgląd w swoje życie. Zwykle pojawia się obok znajomych, kiedy podróżuje lub zamieszcza selfie.

Continue Reading

Trending