Connect with us

entertainment

Hans i Franz są podekscytowani meczem Niemiec w Mistrzostwach Europy

Published

on

Hans i Franz życzą Niemcom szczęścia: modelka Heidi Klum umieściła jej stare zdjęcie w bardzo krótkiej koszulce na krótko przed rozpoczęciem Mistrzostw Europy dla reprezentacji Niemiec. Mam nadzieję, że Manuel Neuer wytrzyma tak samo dobrze jak ten kawałek materiału.

Seria zdjęć z 13 zdjęciami

Znowu piłka nożna! Mistrzostwa Europy odbywają się teraz z rocznym opóźnieniem. Niemcy Spotkaj się na starcie Mistrzostw Europy Francja. Zapowiada się ekscytujący mecz. tak GNTM-Prezydent Heidi Klum Niemieckie kickery powodzenia. Z bardzo starym i zużytym zdjęciem przynosi jej współczucie Zespół Z Jogi Miłość Wyrazić.

Zainteresowanie Heidi Klum piłką nożną jest widoczne za każdym razem, gdy strzela jak jej mąż Tom Kaulitz w grach Bayern Monachium Monachium jest gorączkowe. Tak też powinno być dzisiaj, jeśli drużyna narodowa Poznaj reprezentację Francji. Odpowiednio, Heidi publikuje jej nowe stare zdjęcie Instagram. W czarnych spodniach od bikini i starej koszulce przekształconej w obcisły kawałek, kciuk w górę „Powodzenia dzisiaj, Niemcy” to podobnie zwięzły komentarz.

Tak Heidi Klum i Tom Kaulitz oglądają mecz

Kilka godzin później prawie ponad 120 000 obserwujących Heidis na platformie mediów społecznościowych oznaczyło ten post polubieniami. Komentarze zrobiłem to Formularz oferowane ponownie.

48-latek wciąż jest na szczycie. W swojej historii na Instagramie dzieli się wrażeniami z tego, jak oglądała mecz z Tomem i jej rodziną. I oto jest: Heidi pokazuje nie tylko plecy, ale także koszulę Niemców.

READ  ESC 2021: Gdzie oglądam półfinały w telewizji? Kto śpiewa w Niemczech?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Piątek 30 lipca 2021 – Tak będzie dalej w kolejnych odcinkach

Published

on

Monachium. O 15:10 otwiera swoje podwoje najsłynniejszy pięciogwiazdkowy hotel Niemiec, Fürstenhof, który zaprasza widzów na rodzinny dramat o klanie Saalfeldów. Od czasu pierwszego wyemitowania we wrześniu 2005 roku, odnosząca sukcesy telenowela ARD co poniedziałek do piątku opowiada o miłości, zmaganiach i ciosach losu w malowniczym Bichlheim, fikcyjnej scenerii serialu.

„Love Storm” w piątek 30 lipca 2021: Odcinek 3648 36

Eric nie mógł już znieść presji Floriana i zgłosił się na policję. Następnie został aresztowany, a wkrótce potem Korneliusz został zwolniony. Kiedy Maja dowiaduje się, że można to osiągnąć tylko dzięki wysiłkom Floriana, stara się być blisko niego.

Alphonse zakłada, że ​​wróci z jazdy motocyklem, zanim Hildegarda wróci do domu. Aby jej niepotrzebnie nie niepokoić, nawet nie powiedział jej o wycieczce. Ale potem Hildegarda wróciła z Londynu wcześniej niż planowano.

Plan Maxa, by zorganizować Ilonę na randce, nie pasuje do Floriana. To nawet sprawia, że ​​jest wśród niej mniej popularny. Aby przynajmniej postawić się w odpowiednim świetle przed Wernerem, Max mówi mu, że Ilona jest testerem hotelu. Następnie Werner namawia personel, aby potraktował kobietę ze szczególną uprzejmością.

Robert i Michael uważają, że powinni trochę rozweselić swoje dziewczyny. Umawiają się na partyjkę krokieta w ogrodzie. Ale ambicja rozpalona przez Robertsa i Michaelsa kończy mecz w upartej kłótni.

Za namową Floriana (Arne Lauper, drugi od prawej), Erica (Sven Wasner, drugi od lewej) komisarza Meisera (Christoph Kreks, od lewej, z dodatkowym). © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” poniedziałek, 2 sierpnia 2021: Brak odcinka!

„Miłosna burza” Anulowane w poniedziałek, 2 sierpnia 2021. Pierwsza transmisja z Letnich Igrzysk Olimpijskich z Tokio. Odcinek 3649 Będzie nadawany we wtorek 3 sierpnia 2021 r.

„Love Storm” we wtorek, 3 sierpnia 2021 r.: Odcinek 3649

Maja i Florian potrafią się rozerwać w ostatniej chwili. Gdy Florian niedługo potem próbował porozmawiać z Mają, stwierdziła, że ​​Florian tylko wyobrażał sobie, że coś między nimi jest. Ale Hans zauważa też, że Maja coś przed nim ukrywa i konfrontuje się z nią.

READ  Shrek: Animowane filmy antyspołeczne Wolna bestia 20 lat temu

Werner, Hildegard i André dokładają wszelkich starań, aby pobyt Ilony w hotelu był jak najbardziej przyjemny. Ale Ilona powiedziała Wernerowi, że widziała go od dawna. Potem zrzuciła maskę i złożyła Wernerowi wątpliwą ofertę.

Michael miał wrażenie, że Rosalie chciałaby wrócić do swojej dawnej pracy kelnerki. Więc on i Robert wymyślili plan i Rosalie została odesłana. Zacząłem pracować szczęśliwie. Niedługo potem do baru przychodzi gość, który bardzo zaimponował Rosalie…

Maja (Christina Arends, po lewej) twierdzi, że Florian (Arne Lauper, w środku) tylko wyobraża sobie, że jest coś pomiędzy. Hanes (Pablo Conrad, po prawej) obserwuje ich z daleka. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

„Love Storm” w środę, 4 sierpnia 2021: Brak odcinka!

„Miłosna burza” Anulowane w środę 4 sierpnia. Pierwsze transmisje z Letnich Igrzysk Olimpijskich z Tokio. Odcinek 3650 Transmisja w czwartek 5 sierpnia.

„Love Storm” Czwartek, 5 sierpnia 2021: Odcinek 3650

Ponieważ Ariane płaci kaucję za Erica, może on wrócić do „Fürstenhof” z bransoletką na kostkę. Chociaż Eric próbuje dowiedzieć się, skąd Florian wziął obciążającą substancję, zgrzyta zębami na brata. Ale potem jest świadkiem pozostawionego spotkania…

Maga do Hansa otwarcie przyznaje, że Florian wciąż coś dla niej znaczy. Ale to dla niej przeszłość i może sobie tylko wyobrażać przyszłość z Hansem. Hans jest z tego zadowolony, ale nadal odrzuca swój plan, by wkrótce oświadczyć się Mai.

Werner zauważa, że ​​Hildegarda czuje się trochę samotna z powodu nieobecności Alphonse’a. Wpadł więc na pomysł, żeby zaprosić ją do swojego mieszkania na wspólną noc filmową. Ale Hildegarda jakoś czuje się wieczorem nie na miejscu – i to również z powodu obecności Aryana.

Werner zastanawia się, czy powinien ingerować w prośbę Ilony o umieszczenie na liście ekskluzywnych hoteli. Ale Robert z pewnością się temu sprzeciwia i uważa cały proces za wysoce wątpliwy. Kiedy dociera do sedna sprawy, dokonuje ciekawej obserwacji…

READ  Timothée Chalamet w „Sexify”? To jest Jan Weetisca

Ponieważ Eric (Sven Wasner, L.) powrócił z kajdankami na kostce, nie może spełnić prośby Robertsa (Lorenzo Battani, s.) o opuszczenie dworu książęcego. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Oglądaj Burzę miłości online w strumieniu

Das Erste prezentuje również cały program telewizyjny jako transmisję na żywo w ARD .biblioteka multimediów NS.

Przegapiłeś odcinek “Love Storm”?

Cóż, pierwszy zwyczaj pojawia się ponownie dzień po nowym odcinku o 9:55 rano. Piątkowy odcinek zostanie wyemitowany ponownie w następny poniedziałek, również o 9.55.

Odcinki można również oglądać do miesiąca po ich pierwszej emisji na stronie internetowej „Sturm der Liebe”. DasErste.de Patrzeć na. Znajdziesz tam informacje na temat obsady i poszczególnych odcinków, a także szeroką gamę materiałów dodatkowych i bloga, który pozwala zajrzeć za kulisy.

Gdzie grasz w „Love Storm”?

Centralnym miejscem opowieści jest Hotel Fürstenhof w fikcyjnym mieście Bichlheim. Tłem jest prywatny zamek w wiosce Vagen w górnej części Bawarii, około pół godziny jazdy od Rosenheim. Inne miejsca znajdują się na terenie Bavaria Film GmbH, gdzie znajduje się kolejna willa, która służyła również jako tło dla filmu historycznego „Manns – powieść stulecia”. W kolekcji willa jest wykorzystywana jako tło dla zachodniego skrzydła Fürstenhof.

Ujęcia krajobrazu wśród poszczególnych scen pochodzą z podnóża Alp, między innymi z tyrolskiego pasma górskiego Zammer Kaiser.

„Sturm der Liebe” to niemiecka firma eksportująca telenowele

Nawet jeśli serial stracił teraz widzów, to nadal mieści się w przedziale dwucyfrowym ze średnim udziałem w rynku wynoszącym 14 procent. Tak więc „Love Storm” można opisać jako prawdziwą historię sukcesu Das Erste.

W 2010 roku telenowela zdobyła nagrodę telewizji niemieckiej w kategorii „Najlepszy serial dzienny”. W 2013 roku została przyznana nagroda European Soap Award za „Najlepszy serial zagraniczny”. Specjalna rocznica odcinka 3000 (pierwsza emisja 20 września 2018 r.) obejrzało 1,66 mln widzów, co daje stacji łączny udział w rynku na poziomie 17,4 proc.

READ  Badanie: Młodzi ludzie są zmęczeni koroną, ale są pewni siebie

Sturm der Liebe jest produkowany w tym kraju przez monachijską wytwórnię telewizyjną Bavaria Film. Ale niemiecka telenowela otwiera się również na coraz większą publiczność w innych krajach.

Dzięki sprzedaży praw do 20 stacji, sukces wyszedł daleko poza region niemieckojęzyczny. Serial będzie dubbingowany m.in. w telewizji włoskiej, bułgarskiej, francuskiej, polskiej i islandzkiej. „Love Storm” był nawet emitowany w Kanadzie. Tymczasem niemiecka telenowela stała się prawdziwym sukcesem eksportowym.

Wymarzona para z filmu „Burza miłości”

Mając teraz 17 eskadr, możesz stracić z oczu wszystkie pary, które spotkały się w Fürstenhof. Czy nadal możesz zebrać wszystkich razem? Oto pary, które marzą o „SdL” na każdą porę roku:

 • Sezon pierwszy: Laura i Alexander
 • Sezon drugi: Miriam i Robert
 • Sezon trzeci: Sublime i Gregor
 • Sezon 4: Emma i Felix
 • Sezon 5: Sandra i Lucas
 • Sezon 6: Eva i Robert
 • Sezon 7: Teresa i Moretz
 • Sezon 8: Marilyn i Konstantin
 • Sezon 9: Paulina i Leonard
 • Sezon 10: Julia i Niklas
 • Sezon 11: Luisa i Sebastian
 • Sezon 12: Clara i Adrian
 • Sezon 13: Rebecca i William
 • Sezon 14: Alicia i Victor
 • Sezon 15: Dennis i Joshua
 • Sezon 16: Francesca i Tim
 • Sezon 17: Maja i Florian

Maja von Thalheim (Christina Arends) i Florian Vogt (Arne Lauper) to para marzeń w 17. sezonie Love Storm. © Źródło: ARD / Christoph Arnold

Continue Reading

entertainment

Wyniki za I półrocze 2021 r. -2-

Published

on

DJ EANS-News: Wyniki za I półrocze 2021 r. – Załącznik

=------------------------------------------------------------------------------- 
 Corporate News übermittelt durch euro adhoc. Für den Inhalt ist der Emittent 
 verantwortlich. 
=------------------------------------------------------------------------------- 
 
Unternehmen 
 
St Helier Jersey / Channel Islands - 
 
      Ergebnisse des ersten Halbjahres 2021 
Jersey, 29. Juli 2021, Atrium European Real Estate Limited (VSE/Euronext: ATRS), 
(die "Gesellschaft" und gemeinsam mit ihren Tochtergesellschaften, "Atrium" oder 
die "Gruppe"), ein führender Eigentümer, Betreiber von Einkaufszentren in 
Zentraleuropa, gibt die Ergebnisse für die ersten 6 Monate endend zum 30. Juni 
2021 und ein Update über die Auswirkungen von COVID-19 auf das operative 
Geschäft sowie über die erreichte anhaltende Dynamik in der 
Diversifizierungsstrategie in den Wohnimmobiliensektor bekannt. 
Überblick über den Geschäftsverlauf im bisherigen Jahresverlauf 
 
* Alle unsere Einkaufszentren sind aktuell im Betrieb (rund 98% der 
 Bruttomietfläche der Gruppe), nach der Wiedereröffnung von Einkaufszentren in 
 Polen und der Tschechischen Republik im Mai. 
* Im ersten Halbjahr 2021 waren die Einkaufszentren zu rund 44% geschlossen, 
 verglichen mit 37% im ersten Halbjahr 2020 
* Der Aufschwung in unseren Einkaufszentren setzt sich fort, da die Impfraten 
 steigen; Die Umsätze unserer Mieter und die Besucherzahlen stiegen schnell 
 wieder an, da die Besucher nach der Lockerung der Beschränkungen zurückkehrten 
 und im Juni 87 % bzw. 78 % des Niveaus von 2019 erreichten. Im ersten Halbjahr 
 2021 lagen die Umsätze der Mieter und die Besucherzahlen bei 67% bzw. 62% des 
 Niveaus vom ersten Halbjahr 2019. 
* Zum 26. Juli 2021 betrug die Inkassoquote im ersten Quartal 2021 93% und 87% 
 im zweiten Quartal 2021 der in Rechnung gestellten Mieten (erstes Halbjahr 
 2021 90%). 
* Die ESG-Strategie von Atrium wurde weiter vorangetrieben, wobei 72% des 
 Portfolios nun "sehr gut" oder besser nach BREAAM sind (erstes Halbjahr 2020: 
 4%). Im Mai 2021 wurde Atrium Mitglied des Polish Green Building Council 
 (PLGBC). Weitere Informationen finden Sie in dem erweiterten ESG-Bericht, der 
 zusammen mit den Ergebnissen für das Gesamtjahr veröffentlicht wurde. 
* Diversifizierungsstrategie im Bereich des Wohnimmobilienportfolios gewinnt an 
 Dynamik mit über 4.000 Wohnobjekten in verschiedenen Stadien des Aufbaus in 
 polnischen Großstädten: ca. 2.000 durch die Verdichtung der 
 Einzelhandelsimmobilien von Atrium und 2.000 aus der Akquisitionspipeline. 
 
 
 
Wesentliche finanzielle Kennzahlen für den Berichtszeitraum 
 
In EURm       6M 2021    6M 2020 Änderung % / ppt 
Nettomieterlöse 
("NRI")        62,7     71,4  (12,2%) 
 
Nettomieterlöse 
nach EPRA auf      52,6     58,8  (10,6%) 
Vergleichsbasis 
 
EBITDA        51,9     61,6  (15,8%) 
 
Bereinigte 
Einnahmen nach EPRA     25,7     37,2  (31,0%) 
 
Belegungsrate (%)*     92,2     92,3   - 
 
Operative Marge (%)     90,2     90,0   - 
 
NRV per Aktie nach 
EPRA (in EUR)*      4,15     4,25  (10) 
 
 
* Zum 30. Juni 2021 bzw. 31. Dezember 2020 
 
* Die Nettomieterlöse der Gruppe betrugen EUR63 Millionen, was einem Rückgang um 
 12% bzw. EUR9 Millionen im Vergleich zum Vorjahr entspricht, dies aus 
 folgenden Gründen: 
 
 o EUR4 Millionen lineare Abschreibung (net straight line) betreffend die 
 Unterstützung von Mietern im Zusammenhang mit COVID-19 
 o Rückgang um EUR3 Millionen aufgrund der anhaltenden Auswirkungen der COVID- 
 19-Beschränkungen auf die Geschäftstätigkeit 
 o EUR2 Millionen aus der Veräußerung von nicht zum Kerngeschäft gehörenden 
 Vermögenswerten im Rahmen der Strategie der Portfolio-Rotation 
 o die Nettomieterlöse verringerten sich auf Cash-Basis, bereinigt um die 
 Auswirkungen der linearen Abschreibung für die Rechnungslegung, um EUR4,5 
 Millionen bzw. -6,3% und auf Vergleichsbasis um -3,3%. 
 
 
 
 
* Das EBITDA verringerte sich um 16% in erster Linie aufgrund des Rückgangs bei 
 den Nettomieterlösen. 
* Bereinigte Einnahmen nach EPRA sanken um 31% aufgrund des Rückgangs des EBITDA 
 und der Kosten im Zusammenhang mit Initiativen zur Verwaltung der 
 Verbindlichkeiten 
 
 
* Die Belegungsrate blieb mit 92,2% im Vergleich zum Jahresende 2020 stabil; 
 eine Erholung um 0,5% im zweiten Quartal 2021 im Vergleich zum ersten Quartal 
 2021, die vor allem auf die operative Tätigkeit in Russland zurückzuführen 
 ist. 
* NRV nach EPRA per Aktie zum 30. Juni 2021 ist aufgrund von 
 Dividendenausschüttungen mit EUR4,15 leicht gesunken. 
 
Ausreichende Liquidität zur Unterstützung der Strategie für Wohnimmobilien 
 
* Atrium verfügt aktuell über EUR520 Millionen an Barmitteln und über weitere 
 EUR300 Millionen von nicht in Anspruch genommenen Kreditfazilitäten 
* Anleihen von EUR650 Million wurden im Rahmen unseres EMTN Green-Financing- 
 Programms während des Berichtszeitraums emittiert 
 
 o EUR300 Millionen/2,625% nachhaltige Anleihen wurden im Februar emittiert 
 o EUR350 Millionen/3,625% nachhaltige Hybridanleihen wurden im Mai emittiert 
 
* Der LTV (netto) der Gruppe hat sich nach der Emission der nachhaltigen 
 Hybridanleihe von 39 % per Ende März auf 26 % per 30. Juni 2021 verringert. 
 Für Ratingzwecke wurde ein Ansatz von 50% Equity / Debt bestätigt 
* Moody's bestätigte im April das Investment-Grade-Rating Baa3 und verbesserte 
 den Ausblick von negativ auf stabil; Fitch hält an BBB fest 
 
 
Liad Barzilai, Chief Executive Officer der Atrium Gruppe, hat wie folgt 
erläutert: 
 
"Obwohl das erste Halbjahr 2021 erneut stark von den Lockdowns aufgrund von 
COVID-19 in unseren Schlüsselregionen Polen und Tschechien beeinflusst wurde und 
die Einkaufszentren für einen längeren Zeitraum geschlossen waren als im 
entsprechenden Zeitraum des Vorjahres, sind wir aufgrund der Geschwindigkeit, 
mit der sich die Besucherzahlen und Umsätze wieder erholt haben, nachdem die 
Einschränkungen Ende Mai aufgehoben wurden, sehr ermutigt. Zum heutigen Tag sind 
alle Einkaufszentren geöffnet, 98 % unserer Bruttomietfläche sind in Betrieb und 
die Umsätze im Juni erreichten 87 % des Niveaus von 2019 im gesamten Portfolio. 
Wir hoffen, dass sich diese positive Dynamik in der zweiten Jahreshälfte 
fortsetzen wird. Kürzlich haben wir die erste nachhaltige Hybridanleihe von 
Atrium in Höhe von EUR350 Millionen emittiert, um unsere 
Diversifizierungsstrategie in den Wohnimmobiliensektor zu unterstützen. Wir sind 
sehr zufrieden mit den Fortschritten, die wir bisher in diesem Bereich gemacht 
haben, mit einer Reihe von Entwicklungen in bzw. angrenzend zu bestehenden 
Anlagen, sowie mit einer starken Pipeline von zusätzlichen Möglichkeiten. 
Insgesamt haben diese Initiativen das Potential, rund 4.000 Einheiten zu 
schaffen, womit wir unser Ziel von 5.000 Einheiten bis 2025 erreichen können." 
 
Dividende 
 
* 46% und 49% der Aktionäre entschieden sich für eine Scrip-Dividende im ersten 
 und zweiten Quartal 2021, was zur Emission von 8.954.461 Aktien und einer 
 Bardividendenzahlung von ca. EUR28 Millionen führte. 
* Die Gesellschaft gibt ihre Absicht bekannt, die Dividende für das dritte 
 Quartal 2021 (als Kapitalrückzahlung) am 30. September 2021 an die zum 13. 
 September 2021 eingetragenen Aktionäre, mit einem Ex-Dividenden-Tag am 10. 
 September 2021 auszuzahlen. Der Wahlmöglichkeit für eine Scrip-Dividende 
 beginnt am 14. September und endet am 27. September 2021. 
* Ein Rundschreiben (Circular) mit Einzelheiten zum Wahlrecht der Aktionäre nach 
 der Scrip-Dividenden-Alternative wird auf der Website der Gesellschaft vor dem 
 Beginn der Wahlmöglichkeit veröffentlicht. 
 
Absicht zum Delisting von Euronext Amsterdam 
 
* Das Board of Directors der Gesellschaft hat beschlossen, das Delisting der 
 Aktien der Gesellschaft (ISIN: JE00B3DCF752) von der Euronext Amsterdam zu 
 beantragen. Ein diesbezüglicher Delisting-Antrag wird zeitnahe gestellt 
 werden. 
* Der Handel mit den Aktien auf dem geregelten Markt der Wiener Börse ist von 
 dieser Maßnahme nicht betroffen und wird unverändert fortgesetzt. Weitere 
 Updates und Informationen für Aktionäre, einschließlich in Bezug auf den 
 Zeitplan, werden folgen, sobald Euronext Amsterdam über den Delisting-Antrag 
 entschieden hat. 
* Der Grund für das Delisting ist, dass die an der Euronext Amsterdam 
 verzeichneten Handelsvolumina deutlich niedriger sind als jene an der Wiener 
 Börse. Daher ist Atrium der Auffassung, dass die Vorteile, die sich aus der 
 Zulassung von Atrium an der Euronext Amsterdam ergeben, die damit verbundenen 
 Kosten und administrativen Anforderungen nicht mehr rechtfertigen. 
 
 
 
Weitere Informationen finden Sie auf der Website der Gesellschaft www.aere.com 
oder für Analysten: 
Doron Lavi Segelson: [email protected] 
 
Presse & Aktionäre: 
FTI Consulting Inc.: +44 (0)20 3727 1000 
Richard Sunderland / Claire Turvey / Andrew Davis: [email protected] 
[[email protected]] 
 
Über Atrium European Real Estate 
Atrium ist ein führender Eigentümer, Verwalter und Neuentwickler von 
Einkaufszentren und Einzelhandelsimmobilien in Zentraleuropa. Atrium 
spezialisiert sich auf lokal dominante Einkaufszentren für Lebensmittel, Mode 
und Unterhaltung in den besten städtischen Lagen. Atrium besitzt 26 Immobilien 

(więcej w dalszej części) Dow Jones News

READ  Timothée Chalamet w „Sexify”? To jest Jan Weetisca

29 lipca 2021 00:45 ET (04:45 GMT)

DJ EANS-News: Wyniki za pierwsze półrocze 2021 r. -2-

mit einer Gesamtbruttomietfläche von über 809.000 m2 und einem Gesamtmarktwert 
von rund EUR 2,5 Milliarden. Diese Immobilien befinden sich in Polen, der 
Tschechischen Republik, der Slowakei und Russland und werden alle, mit Ausnahme 
von einer, von Atriums internen Team von Fachleuten für Einzelhandelsimmobilien 
verwaltet. Im Februar 2020 kündigte Atrium eine Strategie zur Diversifizierung 
seines Portfolios durch Investitionen in und Verwaltung von Wohnimmobilien, mit 
einem Schwerpunkt auf Warschau, an. 
Die Gesellschaft ist als geschlossene Investmentgesellschaft errichtet, 
eingetragen in und mit Sitz auf Jersey, und wird als zertifizierter, in Jersey 
zugelassener Fonds durch die Jersey Financial Services Commission beaufsichtigt, 
und ist sowohl zum Handel an der Wiener Börse als auch Euronext Amsterdam Stock 
Exchange zugelassen. Bei Unsicherheiten hinsichtlich des Geltungsbereichs der 
regulatorischen Anforderungen aufgrund der vorstehenden Beaufsichtigung oder 
Zulassung sollte angemessene fachliche Beratung in Anspruch genommen werden. 
Alle Investitionen unterliegen einem Risiko. Eine vergangene Wertentwicklung ist 
keine Garantie für zukünftige Erträge. Der Wert der Investitionen kann 
schwanken. In der Vergangenheit erzielte Resultate sind keine Garantie für 
zukünftige Resultate. 
 
Zur Präsentation siehe: 
ttps://aere.com/wp-content/uploads/2021/07/ 
20210729_Atrium_first_half_2021_results_presentation.pdf 
 
 
 
Rückfragehinweis: 
FTI Consulting Inc.: 
+44 (0)20 3727 1000 
Richard Sunderland 
Claire Turvey 
[email protected] 
 
Ende der Mitteilung        euro adhoc 
=------------------------------------------------------------------------------- 
 
 
Anhänge zur Meldung: 
=--------------------------------------------- 
http://resources.euroadhoc.com/documents/279/5/10764729/0/ATRIUM_HALBJAHRES-FINANZBERICHT_ZUM_30__JUNI_2021.pdf 
 
 
 

(koniec) Dow Jones Newswires

29 lipca 2021 00:45 ET (04:45 GMT)

Continue Reading

entertainment

Jenna Lisa Lohvink: dramat w „Battle of Reality Stars”

Published

on

W odcinku, który zostanie wyemitowany w środę, 28 lipca 2021 r., TVNOW można oglądać z wyprzedzeniem w abonamencie premiumTo dramatyczne. Podczas gdy niektórzy z jego kolegów już śpią, była gwiazda GNTM zostaje zaatakowana przez wycie. Ale jak do tego doszło?

Były kawaler Andre Mangold (34) Wcześniej robił ładne oczy na ekranie telewizora i zabiegał o rywala. Przynajmniej tak czuje się Gina Lisa w noc dramatu, po którym przechodzi do „ataku” w basenie, nazywając go „kochankiem” i zachęcając do wskoczenia z nią do zimnej wody. Szuka valiera róży, aby być blisko jej ciała, ale niestety Andrej nie ma dla niej tego wieczoru róży. Jest pocałunek – ale tylko z jednej strony, gdy całujesz się z kolana byłego kawalera. Staje się zbyt kolorowy dla kochanków i startuje.

Najwyraźniej wyładowanie zraniło ją tak bardzo, że łzy Giny Lisy popłynęły – i lały się i lały. Chociaż w Internecie jest producent wideo Dopasuj Leona (29) Miłosierne ramię, na którym można płakać, ale nawet to nie wydaje się wystarczająco absorbujące.

W końcu Gina Lisa tak bardzo martwi się współpracownikami i zespołem, że zostaje wprowadzony psychiatra. A Andrzej? Następnego ranka był bardzo zaniepokojony światłem, jakie wypadek stawia w oczach publiczności, która już zepsuła mu występ w „Letnim Domu Gwiazd”.

READ  Shrek: Animowane filmy antyspołeczne Wolna bestia 20 lat temu
Continue Reading

Trending