Connect with us

sport

Hamilton nie wierzy w odwrócenie trendu w Miami

Published

on

19:04

specjalny kask

PC przez. Szybko zabieramy ze sobą kolejny specjalny kask, zanim zrobimy sobie małą przerwę. W drodze możesz zacząć korzystać z FT1 w mniej niż 1,5 godziny. Oczywiście wrócimy na czas!


18:59

Kierowca: Narodowość nie ma znaczenia

Trzy wyścigi w USA w przyszłym roku – ale żadnego amerykańskiego kierowcy. Czy Formuła 1 powinna do tego zachęcać? Kierowcy widzą, że miejsce w Pierwszej Klasie nie ma już nic wspólnego z narodowością.

Wszyscy zgadzają się, że ostatecznie to jakość powinna decydować o tym, czy kierowca dotrze do Formuły 1 – a nie paszport. Jeśli będzie wystarczająco dobry kierowca, on również dostanie szansę.


18:48

Vettel spodziewa się „trudnego weekendu”

Aston Martin nie ma w nim żadnych nowych części. Vettel mówi, że mieli szczęście z warunkami w Imoli i spodziewa się „trudnego weekendu” w Miami.

Będzie to prawdopodobnie najgorętszy jak dotąd weekend w roku, co jest również problemem dla opon. Ale poczekajmy i zobaczymy. Opady nie można wykluczyć również w Miami.

A może Aston Martin znów coś dostarczy…


18:41

Russell: Miami to krok we właściwym kierunku?

Hamilton nie sądzi, że Mercedes zbliży się do szczytu w Miami. Jednak Russell stwierdza, że ​​uwzględniono co najmniej „kilka części”. Mercedes przywiózł nowy przedni i tylny spojler oraz skrzydło.

Russell wyjaśnia również, że żadna magiczna kula nie rozwiąże wszystkich problemów. Ma jednak nadzieję, że Miami znajdzie jaśniejszy kierunek w przyszłości. Przynajmniej to będzie coś.18:31

Leclerc: Było wiele problemów z Verstappen

Pojedynek między nimi jest w tym roku bardzo godny szacunku. Jednak Leclerc ujawnia, że ​​​​było „wiele problemów” między nim a Verstappenem w czasie kartingu.

Obaj zawsze walczyli ze sobą o zwycięstwa „przez cztery lub pięć lat”. Wpadli na siebie kilka razy. Śmieje się: „Byliśmy młodzi i szaleni”.

– Nienawidziłyśmy się wtedy – uśmiechnął się Leclerc. Ale dzisiaj między nimi wszystko jest w porządku.


18:22

Leclerc: Chodzi o właściwą „równowagę”

Ciekawe stwierdzenie Leclerca: Pokazuje, że często nie widzisz z zewnątrz, kiedy kierowca podejmuje ryzyko. Widzisz to tylko wtedy, gdy coś się dzieje – jak w Imoli.

W końcu chodzi o znalezienie odpowiedniej „równowagi” pod względem ryzyka. Ostatecznie w jego stylu nic się nie zmieniło, nawet jeśli obecnie prowadzi w Pucharze Świata.


18:14

Alonso: Najlepszy start od 2012 roku

Liczby w ogóle tego nie odzwierciedlają. W czterech wyścigach strzelił tylko raz – dziewiąty w otwierającym sezon w Bahrajnie. On sam prawie w całości przypisuje to wielkiemu nieszczęściu.

W rzeczywistości nie rozpoczął sezonu w ciągu ostatnich 10 lat, w którym był tak konkurencyjny, jak w 2022 roku. Szkoda, że ​​wady go powstrzymały…

Czy czarna seria zakończy się w Miami?18:06

Leclerc: Potrafi wygrać w Miami

Trzecia część zaczyna się od lidera Pucharu Świata, który jest również pytany o rokowanie choroby. „Nie wiem, kto będzie z przodu w ten weekend”, powiedział, wyjaśniając, że 2022 „zawsze był bardzo blisko” przeciwko Red Bullowi.

Jest jednak pewien, że Ferrari ma „szansę” na wygraną, jeśli nie popełni błędów. W przeciwieństwie do Imoli…17:57

Verstappen: Ciesz się walką z Leclercem

„To tak, jakby był w kartingu” – mówi mistrz świata, zapytany o swoje tegoroczne pojedynki z Leclercem. Do tego czasu obaj walczyli ze sobą. Dziś oczywiście Holender powiedział, że mają „więcej doświadczenia”.

W każdym razie jest w zasadzie zadowolony, że jego dawni rywale powoli, ale pewnie zajmują miejsca w czołówce. To „naturalny proces”, powiedział Verstappen. Zdecydowanie lubi walczyć z Leclercem.


17:52

Tsunoda: Obecnie podium nie jest celem

Japończycy zajęli w Imoli siódme miejsce i obecnie nieco zaskakująco wyprzedzają kolegę z drużyny Gasly AlphaTauri w Mistrzostwach Świata. Kiedy zrobisz kolejny krok i czy zobaczymy go na platformie po raz pierwszy?

„Oczywiście fajnie byłoby stanąć na podium” – przyznaje. Jednocześnie jednak podkreśla, że ​​nie chce stawiać sobie zbyt wysokich celów i stawiać się pod presją. Popełnił błąd już w 2021 roku.

Dlatego skupia się po prostu na zdobyciu „jak największej liczby punktów”.


17:48

Bottas: Z Russellem nie ma żadnego osobistego problemu

Mówiąc o Imoli: W końcu Bottas walczył z Russellem o P4. Fin został zapytany, czy był to osobisty pojedynek po tym, jak Brytyjczyk pokonał go w bitwie w kokpicie Mercedesa 2022.

„Nie, chodzi o punkty” – wyjaśnia Bottas. Chciał tylko zdobyć czwarte miejsce. Nie obchodziło go, kto jest w drugim samochodzie. W końcu Russell miał dla siebie lepsze zakończenie.


17:44

Verstappen: Znowu tak silny jak Imola?

Właśnie trwa druga część konferencji prasowej, a mistrz świata jasno daje do zrozumienia, że ​​oczywiście liczy na weekend podobny do tego w Imoli, kiedy wygrał Wielki Szlem, a także zwycięstwo w sprincie.

I wie, że „niestety to nie zawsze działa”. „Mamy dobry samochód” – mówi. Ale, jak wspomina, „na nowej ścieżce wiele może pójść dobrze lub źle”. Wiele rzeczy jest wciąż nieznanych, na przykład asfalt.

READ  US Open 2021: terminarz, wyniki, gracze, transmisja, na żywo, nagrody pieniężne

Więc musisz najpierw poczekać i zobaczyć.


17:25

Hamilton: Mamy zastępczego kierowcę…

Rekordowy mistrz ponownie został zapytany o zakaz biżuterii i zapytał, co by zrobił, gdyby FIA zakazała mu startów w wyścigach.

Jego słodka reakcja z przymrużeniem oka: „Mamy zastępczy sterownik”. „I tak na początku wystarczy spróbować!” dodaje z uśmiechem.

Oczywiście do tego nie dojdzie, dlatego tak bardzo odczuwa ulgę w tej sytuacji.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sport

Taśma na żywo F1 na Aston Martin: „To byłaby zbrodnia”

Published

on

18:24

Horner: FIA zbliżyła się do Red Bulla

Ekscytujące komentarze szefa zespołu Red Bulla po raz kolejny na temat Astona Martina i „Red Bull Green”. Ujawnia „Sky”, że FIA ​​zbliżyło się do Red Bulla w zeszłym tygodniu.

Światowe Zgromadzenie stwierdziło, że istnieje samochód bardzo podobny do RB18. Dlatego w Red Bullu biją „dzwonki alarmowe”. Sednem sprawy jest zmiana personelu z Red Bulla na Astona Martina.

Horner podkreśla, że ​​oczywiście nie jest zabronione przenoszenie wiedzy w głowie do innego zespołu. Jednocześnie zabrania się oczywiście zabierania ze sobą danych lub podobnych rzeczy.

„To byłoby przestępstwo” – wyjaśnia szef zespołu Red Bulla, jednocześnie dając jasno do zrozumienia, że ​​Red Bull wszczął „wewnętrzne śledztwo”. Więc to jeszcze nie koniec…

20:36

Pirelli zakłada dwie stacje

Według pierwszej analizy Włosi spodziewają się dwóch postojów w niedzielę. „Najczęściej używana jest przednia lewa opona”, wyjaśnia Mario Isola, który postrzega to jako „czynnik ograniczający” dla kierowców.

Zakłada się więc, że wyścig ma dwa przystanki. „Wielkie pytanie” brzmi teraz, jakie opony będą używane. Zwłaszcza, że ​​różnica między trzema mieszankami jest „nieco większa niż oczekiwano”.

Różnica między miękkim i średnim papierem wynosi 1,1 sekundy, a między miękkim a twardym 2,4.


19:57

Transmisja na żywo

Nie zapomnij: Kevin Schoren i Christian Nimmervall będą w bezpośrednim kontakcie za nieco ponad 30 minut Na kanale YouTube Formel1.de Z wielką analizą w piątek w Barcelonie. Oczywiście nacisk kładzie się na „Green Red Bulla”. Planowane są następujące tematy:

Podsumowanie piątkowego treningu w Barcelonie
Aston Martin: Czy Vettel okradł Red Bulla?
– „Pokaż i opowiedz”: to są aktualizacje zespołu dla Barcelony
– Alonso krytykuje Whitisha, dyrektora wyścigu i komisarzy
– Dyskusja „Między”: Alonso zaprzecza Sainz
Vettel okrzykuje obecne silniki F1 „gazem spalinowym”
Analiza długoterminowa z Kevinem Hermannem
– Bilety DTM Norisring: loterie dla członków kanału


19:53

Schumacher optymistyczny: jest trzecie pytanie

Haas jest absolutnie jedynym zespołem, który w ten weekend nie ma aktualizacji. Schumacher podkreśla jednak: „Mamy nadzieję, że plan ruszy w trzecim kwartale. I myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, aby to zrobić”.

Zakończył dzień na 10. miejscu, z kolegą z drużyny Magnussenem na 12. miejscu. W każdym razie, według Schumachera, była to „właściwa decyzja”, aby na razie zrezygnować z ważnej aktualizacji w Barcelonie i zaoszczędzić pieniądze.

Duża paczka powinna trafić do Francji.


19:47

McLaren: Uszkodzenia Norrisa można naprawić

Wzdycha do McLarena: „Możemy to naprawić z dnia na dzień”, mówi Andrea Stella o uszkodzeniu Norrisa podczas przejeżdżania przez krawężnik. W rezultacie był w stanie przejechać tylko sześć okrążeń w FT2.

„To był dla mnie ciężki dzień” – przyznaje Norris, który ma nadzieję, że jutro zmieni sytuację. Zakończył dzień P14 w połączonych harmonogramach, kolega z drużyny Ricciardo tylko P16 – bez aktualizacji.

„Próbowaliśmy kilku różnych ustawień w obu sesjach”, powiedział, przyznając: „Najwyraźniej nie jesteśmy tam, gdzie chcemy być na osi czasu”. Ale pierwsza dziesiątka będzie tam jutro. Zobaczmy.


19:40

Aston Martin z hamulcem ręcznym

Przynajmniej to właśnie Lance Stroll, który mówi o „pozytywnym pierwszym dniu” i wyjaśnia: „Dzisiaj podeszliśmy do tego trochę ostrożniej, co zrozumiałe, brakuje części zamiennych”.

Aktualizacja była zdecydowanie „krokiem we właściwym kierunku”. „Samochód był dobry przez jedno okrążenie” – mówi. Jeśli chodzi o równowagę, zdecydowanie można pójść o krok dalej.

Z P8 i P13 w łącznym harmonogramie, sprawy nie potoczyły się dzisiaj zbyt źle dla Astona Martina. Zobaczmy jutro, czy Q3 będzie możliwy dla obu kierowców.


19:32

zdjęcia nowoczesnych technologii

Nasi fotografowie byli zajęci i zgodnie z obietnicą po raz kolejny wypełniliśmy naszą serię zdjęć technicznych nowymi zdjęciami. Kliknij, warto!


Galeria zdjęć: Formuła 1: Technologia Szczegółowe zdjęcia Grand Prix Hiszpanii 2022


19:18

Nie pasuje jeszcze do AlphaTauri

P11 i P15 w połączonych liniach czasowych Gasly i Tsunoda. „Dzisiaj nie był nasz najlepszy piątek. To było bardzo trudne. Wydaje się, że nie możemy dostać samochodu tam, gdzie chcemy” – mówi Francuz.

„Warunki też nie pomagają”, wzrusza ramionami i wyjaśnia, „To nie będzie łatwy wyścig dla nikogo. Samochód nigdy nie lubił tak wysokich temperatur”. Przynajmniej nie jesteś „bardzo daleko” od pierwszej dziesiątki.

Jej kolega z zespołu, Tsunoda, również nie jest jak dotąd zadowolony z samochodu. „Jutro mamy dużo pracy przed nami, jeśli chcemy celować w trzecią kwartę kwalifikacji” – powiedział Japończyk. „Ale myślę, że to możliwe”, mówi dżihadystycznie.


19:08

Hamilton „bardzo zadowolony” z P3

Nigdy nie widzieliśmy rekordowego mistrza tak usatysfakcjonowanego przez cały sezon! Ocenia piątek „pozytywnie” i stwierdza, że ​​jest „bardzo zadowolony z postępów”, jakie poczynił Mercedes.

„Nie jesteśmy jeszcze najszybsi” – wyjaśnił. Ale jesteś na dobrej drodze. To był pierwszy raz, kiedy Mercedes prawie nie przeskoczył przez cieśninę.

„Jest znacznie lepiej”, mówi, wyjaśniając, że przy odrobinie dostrojenia możesz być szybszy jutro. Jesteśmy podekscytowani!


19:00

Mercedes na czele? Wilk też jest sceptyczny

„Byliśmy również silni w Miami w piątek i myślę, że jeśli poziom przyczepności wzrośnie, możemy wrócić do naszej starej słabości” – powiedział szef zespołu Mercedesa, spowalniając oczekiwania na „Sky” po P2 i P3.

Odbicie może wrócić – tak jak ostatnio w Miami. „Ale jest mocny w piątek”, podsumowuje, dodając: „Myślę, że mogliśmy mieć trochę więcej silnika niż Ferrari i Red Bull”.

„Ale przynajmniej nie jesteśmy tak daleko, jak kiedyś” – powiedział Wolf.


18:53

Bottas potwierdza: mogła to być awaria silnika

„Widziałem i czułem zapach dymu”, powiedział po swojej wadzie FT2, dodając: „Wcześniej usłyszałem dźwięk, który nie brzmiał zbyt dobrze. Nadal nie odzyskaliśmy samochodu, więc nie wiemy ”.

Ale zakłada, że ​​coś się zepsuło w silniku. W końcu: „Jestem pewien, że możemy się oprzeć”, mówi optymistycznie. Bo samochód dzisiaj wyglądał „bardzo dobrze”.

„Przynajmniej Zhou miał kilka długich biegów. Myślę, że nadal możemy mieć mocny weekend” – powiedział Bottas, który wcześniej ukończył FT1 na P17. Ale zebrałeś tylko dane i nie określiłeś szybkiego czasu.


18:46

Vettel: „Na pewno się nie wycofamy”

Kierowca Astona Martina jest ostrożnym optymistą i wyjaśnia w sprawie aktualizacji w „Sky”: „W tej chwili nadal trudno jest porównywać, ponieważ warunki nie są całkowicie przejrzyste. Ale z pewnością nie jest to krok wstecz”.

„Myślę, że pierwszego dnia jesteśmy dobrzy […] Potrafi być całkiem zadowolony”, podsumowuje i wyjaśnia: „To był dla nas dobry dzień, ponieważ samochód jest praktycznie nowy, a przy tak wielu nowych częściach ważne było, aby przejechać dużo okrążeń. „

Jeśli chodzi o podobieństwa do Red Bulla, wyjaśnia: „Zawsze są podobieństwa między samochodami”. Od samego początku opcja przejścia na inną koncepcję pozostała otwarta.

Zrobiłem to teraz. „Trzymaliśmy otwarte drzwi, ponieważ nie byliśmy całkowicie pewni” – powiedział Vettel.


18:40

Verstappen po P5 nie zainteresowany

Kierowcy Ferrari i Mercedesa byli dziś szybsi. Jednak mistrz świata jest stosunkowo zrelaksowany po P5. „Trochę trudno było znaleźć odpowiednią równowagę w upale” – powiedział.

Tak więc jest „oczywiste”, że nadal masz trochę pracy do wykonania szybko. „Przynajmniej długie dystanse wyglądały dobrze. Jestem z tego zadowolony. Chodzi tylko o znalezienie punktu pośredniego”, wyjaśnia.

Nie wydaje się zbyt zaniepokojony.


18:32

Najważniejsza rzecz w piątek…

…oczywiście podsumowaliśmy to ponownie dzisiaj w naszej serii zdjęć. Spójrz, kiedy będziesz miał okazję. Najszybszy sposób na aktualizację!


18:17

Horner nie był zaskoczony

„Przez cały rok mówiłem, że to tylko kwestia czasu” – powiedział szef zespołu Red Bulla w dobrym wyniku „Sky of Mercedes”. W rzeczywistości Horner nigdy nie skreślił srebrnej akcji w Mistrzostwach Świata.

Oczekuje bardzo bliskiej walki między trzema dużymi zespołami jutro. Jednak nie wiadomo, kto właściwie wyłożył dzisiaj wszystkie karty na stół. Powinno być jasne, że każdy wciąż ma coś w zanadrzu, aby się zakwalifikować.

Ale pytanie brzmi, ile to będzie…


18:13

Russell nie ufa jeszcze grillowi

„Szczerze nie wiem” – odpowiedział na pytanie, czy jest dzisiaj zadowolony. Przypomina nam też Miami, kiedy w sobotę całkowicie rozbił się po P1 w piątek.

Odrzut nie jest jeszcze w pełni kontrolowany, a czasami nadal tak jest – także na zakrętach. W niedzielę kolejną ważną rolę odegra zużycie opon.

Obecnie zakłada „przynajmniej” dwie stacje.


READ  Jürgen Eckelenkamp zmienia się w staruszkę
Continue Reading

sport

Eintracht Frankfurt: Burmistrz wprawia się w zakłopotanie witając Romera – Bundesliga

Published

on

co to było?!

Burmistrz Frankfurtu, Lord Peter Feldmann (63/SPD) wywołał śmiech i potrząsnął głowami swoim pojawieniem się na przyjęciu Eintrachtu w Römer.

Lubić Mistrzowie Europy Przybywając do ratusza w czwartek, tuż po godzinie 21:00, kilka godzin po przejeździe przez miasto, Feldman po raz pierwszy porwał kapitana. Sebastian Rudd (31) i trener Oliver Glasner (47). Oboje spojrzeli na siebie ze zdumieniem, wymieniając zdziwione spojrzenia.


Zdjęcie: WITTERS

Komentator Florian Nass był również zaskoczony, gdy powiedział w telewizji: „Stawka burmistrza Petera Feldmana nie była tak duża, że ​​musiał od razu przejąć puchar… Zaskoczony Sebastian Rudd”.

Kiedy Feldman zaczął mówić jako następny, został bezlitośnie syknął przez fanów w Römerbergu.

Burmistrz wymienił następnie każdego gracza, który grał w finale w Sewilli przeciwko Glasgow Rangers. Feldman miał problemy z mową prawie u każdego specjalisty Eintrachtu. Próbka: Makoto Hasebe został przyjęty jako Makoto Hasabi.

Mistrzowie Euro Eintrachtu nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Potem trwał pokaz upadku. Feldman: „Chciałbym powitać zarząd razem z wami: Axelem Hellmannem jako dyrektorem sportowym Oliverem Frankenbachem”.

Frankenbach jest dyrektorem finansowym Eintrachtu. W końcu szybko odpowiedział: „I oczywiście Marcus Croce!”

Burmistrz Peter Feldman w piątek do Bild: „Przede wszystkim bardzo przepraszam! Wczoraj byłem bardziej fanem Eintrachtu niż burmistrzem”.

Przy okazji: w marcu 2022 r. prokuratura we Frankfurcie postawiła Peterowi Feldmannowi zarzuty o przyjęcie przewagi. Feldman chce pozostać na stanowisku do 2024 roku, a potem nie kandydować ponownie na burmistrza.

READ  Jürgen Eckelenkamp zmienia się w staruszkę
Continue Reading

sport

Boris Becker: Ciasna komórka powoduje niepokój

Published

on

  1. tz
  2. Sporty
  3. Więcej sportów

kreatura:

do: Patrick Friwahi

W marcu Boris Becker wciąż był na wolności – ikona tenisa prawdopodobnie już wie, czego się spodziewać. © IMAGO / Adam Davy

Czy Boris Becker myli wyrok pozbawienia wolności z zakwaterowaniem w hotelu? Wydaje się, że niemiecka legenda tenisa ma duży problem.

LONDYN – Borisowi Beckerowi nie jest łatwo. Po zwycięstwach na korcie tenisowym stał się ulubionym sportem w Niemczech, po czym (również) wyrobił sobie markę swoim życiem miłosnym i był mile widzianym gościem w różnych formatach telewizyjnych. Osłabł talent do zarabiania pieniędzy – upadła ikona tenisa musi trafić do londyńskiego więzienia z powodu opóźnionego bankructwa odbywa karę pozbawienia wolności.

Chociaż 54-latek musi wieść nieco odosobnione życie w więzieniu Wandsworth, zrobił to. zdjęcie Podobno udało mu się zdobyć szczegóły dotyczące swojego codziennego życia. W związku z tym Becker cierpi na klaustrofobię w swojej celi, gdy drzwi są zamknięte. Nie zawsze tak jest, ale wydaje się rozsądne w przypadku „wyroku więzienia”. Niektórzy strażnicy zakwaterowaliby go i pozostawili otwarte drzwi, inni nie. W każdym razie drzwi są zamykane na noc – a nagrania Dungeon w Wandsworth rzeczywiście pokazują ciasne pokoje z niewielką swobodą poruszania się.

Boris Becker w więzieniu: ciasna cela martwi się ikoną tenisa

Pracownik więzienia powiedział Gate’owi: „Po tym, jak Baker nadal trzymał głowę bez prawdziwej sytuacji awaryjnej, został ostrzeżony, że zmiana nie dotyczy obsługi hotelowej”. Co również dodało klaustrofobii: Niedawno sześciokrotny mistrz Wielkiego Szlema dostał współlokatora, z którym dzieli więzienną celę. Z powodu złej pogody zwiedzanie dziedzińca zostało odwołane.

Poza tym podobno Becker przebywał z niektórymi współwięźniami spadł z łaski Bądź – między innymi dlatego, że możesz brać prysznic tylko dwa razy w tygodniu:

Uwolnić ponownie Borisa Beckera po 15 miesiącach? Aresztowanie, ale brak zakazu słodyczy

Wydaje się Borys Becker Jednak w czasie jego pobytu w więzieniu (zgodnie z wyrokiem dwa i pół roku i pół na warunkowym) zdarzają się też pozytywne momenty: niemiecka gwiazda sportu powinna przynajmniej móc cieszyć się słodyczami i napojami, jeśli może zamówić je z budki. Może jednak zrobić to na głos zdjęcie Nie podniósł go sam, ale wyglądało na to, że został dostarczony do lochu. (PF)

READ  Bayern Monachium: Sąd Okręgowy odmawia przyjęcia wniosku o sponsoring Kataru
Continue Reading

Trending