Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Going Medieval prowadzi obecnie na listach przebojów

wydawca nieregularne przedsiębiorstwo A studio programistyczne Foxy Voxel z fanfarami i fanfarami ujawnia, że ​​budują swoje kolonie i symulują przetrwanie Idź w średniowiecze Kraj wziął szturmem i sprzedał ponad 175 000 sztuk w pierwszym tygodniu. Gra znalazła się również na szczycie tygodniowych wykresów sprzedaży na Steam w tygodniu kończącym się 6 czerwca.

Dla wszystkich, którzy przegapili zniżkę na premierę: Idź w średniowiecze część Epic Mega Wyprzedaż w Epic Games Store To nadal 10% zniżki. Możesz również otrzymać plik Kupon o wartości 10 USD / 10 GBP / 10 EUR Zabezpiecz i zaoszczędź jak najwięcej, kupując strategię trafień.

„Byliśmy całkowicie zaskoczeni odpowiedzią Idź w średniowiecze Powiedział Nino Rajaounder, współzałożyciel i programista w Foxy Voxel. Czuliśmy, że przedpremierowe bety zostały dobrze przyjęte, ale sukces gry przekroczył nasze oczekiwania w najlepszy możliwy sposób, a fani mogą być bardzo wdzięczni za ich wsparcie. Od teraz skupimy się na ulepszeniu gry.”

Vladimir Chevkovic, współzałożyciel i programista w Foxy Voxel, dodaje: „Zobacz jak Idź w średniowiecze Rozpoczęcie tej podróży w ten sposób jest świadectwem ciężkiej pracy, jaka została wykonana do tej pory, zarówno tutaj w Foxy Voxel, jak i naszych przyjaciół z The Iriform Corporation. Ale jak każdy z nas mapa drogowa Jak widać, będzie znacznie więcej, dzięki wczesnemu dostępowi do ostatecznej wersji. “

Idź w średniowiecze Przenosi cię z powrotem do roku 1346, kiedy znany świat dopiero zaczynał podnosić się po okropnościach Czarnej Śmierci. Ci, którzy przeżyli, postanowili ponownie zaludnić obszary odtworzone przez naturę. Musisz kierować swoją wiejską społecznością i chronić ją przed bandytami, barbarzyńcami i religijnymi ekstremistami w postapokaliptycznej erze bez klas, granic i prawa.

Zaplanuj i zbuduj swoją osadę za pomocą różnych materiałów. Chroń swoją wioskę przed żywiołami, głodem, wrogami, a nawet pogodą i chroń swoją wioskę przed rywalizującymi frakcjami, budując nie do zdobycia wielopiętrowe zamki lub strategicznie umieszczając łuczników i pułapki. Obserwuj swoich mieszkańców, każdy z własnymi historiami i intencjami, aby dowiedzieć się, jak możesz im służyć – im są szczęśliwsi, tym są bardziej produktywni.

READ  Nowy przegląd zwiastuna Pokémon Snap [Update] • Nintendo Connect

Idź w średniowiecze Daje ci kontrolę w jednym z najciemniejszych i najniebezpieczniejszych czasów w historii ludzkości – kontroluj stawkę lub zginiesz jak wielu wcześniej. Dzięki prawie nieskończonym możliwościom ponownego uruchomienia, żadne dwie fazy nie są takie same.

Idź w średniowiecze We wczesnym dostępie parowyA GOG.com i w Sklep z grami epickimi Dostępny. zostań na Twitterze Umieść tweeta Bądź na bieżąco, połącz się z Foxy Voxel Umieść tweeta I porównaj swoje rozliczenia z nieregularną firmą Umieść tweeta.

ZAP-Hosting Serwer gier i hosting

Bjorn Grimm

Interesuje się światem pikseli od wyginięcia dinozaurów. Dobry symulator rano uwalnia od smutku i niepokoju. Jest założycielem Pixela. Dziennik i po 10 filiżankach kawy pisz bzdury szybciej, niż można poprawić autokorektę.