Connect with us

entertainment

Go – Celebrating Again / Urodziny Port Hamburg 16-18 września

Published

on

Hamburg (ots) –

W końcu znowu czas: po dwuletniej przerwie Corona, od piątku 16 września do niedzieli 18 września, będzie to „rzut – imprezujmy jeszcze raz”, kiedy do portu w Hamburgu wpłyną pływający goście z całego świata. Odwiedzający mogą spodziewać się ekscytującego festiwalu z atrakcjami, takimi jak parada przylotów i odlotów, jedyny w swoim rodzaju balet, bezpłatne koncerty na żywo w kilku teatrach na wolnym powietrzu lub występy śródziemnomorskie tegorocznej partnerskiej Chorwacji. Od hali aukcyjnej ryb po Elbphilharmonie, a także w tradycyjnym porcie statków, Muzeum Oevelgönne i Hansahafen w Speicherstadt – PORT ANNIVERSARY HAMBURG oferuje niezapomniane chwile nad Łabą z programem non-stop dla miłośników morskiego świata, miłośników rodzin , kultura czy koncerty.

Parady statków, tańczące holowniki i wspaniali goście z całego świata

Rocznica portu w Hamburgu tradycyjnie rozpoczyna się od międzynarodowego nabożeństwa ekumenicznego w głównym kościele św. Michała. Wielebny Alexander Roeder i aktorka Barbara Woosu wygłoszą kazanie zatytułowane „Full Steam Ahead”. Po oficjalnej inauguracji przez pierwszego burmistrza Wolnego i Hanzeatyckiego Miasta Hamburga dr. Peter Tschentscher, na pokładzie statku muzealnego Rickmer Rickmers, będzie śledził wielką paradę wejściową o 13:30, prowadzoną przez fregatę Bayern. Sobotni Wyjątkowy Balet Słoiczków odbędzie się o godzinie 15.00. Na Łabie przed Landungsbrücken kilka tysięcy konnych holowników kołysze się i zamienia wirniki w słynne melodie. Kolejną atrakcją jest pokaz świetlny „Hamburg’s Sea of ​​Lights”, prezentowany przez AIDA Cruises, w sobotni wieczór od 21:30. Ten imponujący pokaz świetlny skupia się na AIDAprima, która ma siedzibę bezpośrednio w Landungsbrücken. Tradycyjne magnesy wieńczą gości podczas wielkiej parady odlotów w niedzielę o 16:30, na czele z długim polskim statkiem Dar Mludzizi.

Sercem Hamburg Port BIRTHDAY jest program wodny. Odwiedzający doświadczają czystego ruchu na Łabie przez trzy dni. Rozrywkę zapewniają popularne elementy programu, takie jak pokazy łodzi podwodnych, wystawy muzealne i tradycyjne statki, a także pokaz ratownictwa morskiego „SOS – Ratownicy w akcji”, który można przeżyć z bliska. Sztuka wodna DGzRS, strażacy, hamburski zarząd portu, THW i policja wodna Również flota straży pożarnej w Hamburgu świętuje swoje 150. urodziny, prezentując historyczne i nowoczesne łodzie strażackie.

READ  Caudia Effenberg była zdumiona swoją ignorancją

Niezależnie od tego, czy jest to system wiatrowy, lokomotywa czy statek wycieczkowy – różnorodność morska jest świetna

Główni goście HAFENGEBURTSTAG HAMBURG to w pełni wyposażony polski trójmasztowiec Dar Młodziezy oraz dwumasztowy szkuner El Dorado. Mocno zakotwiczony w Hansahafen, na Bremer Kai, jest nowy „punkt orientacyjny” miasta, czterofilarowy PEKING. Latający P-Liner PEKING można dojechać autobusem wahadłowym z Landungsbrücken i zobaczyć w małych grupach z przewodnikiem.

Uwagę zwracają również nowoczesne pojazdy ratownicze różnych instytucji, takich jak Służby Celne i Ochrony Rybołówstwa oraz Policja Federalna. Muzeum i tradycyjne statki, takie jak holowniki głębinowe Elbe i Holland, również upamiętniają hanzeatyckie miasto swoją wizytą. Ponadto w ciągu trzech dni w porcie w Hamburgu zawinie łącznie pięć statków wycieczkowych: AIDAprima, Mein Schiff 6, wycieczkowiec rzeczny Frederic Chopin oraz wycieczkowiec Europa i norweski Otto Sverdrup.

Lądowanie z imponującym programem

Na terenie HAMBURG PORT ANNIVERSARY oferuje odwiedzającym wyjątkowe przeżycia na wyjątkowym tle portu w Hamburgu. Miejsca pracy dla dzieci, przejażdżki w parku rozrywki, bezpłatne koncerty na żywo w wielu teatrach na świeżym powietrzu i kulinarne specjały z całego świata przyciągają Cię na plażę. Kraj partnerski Chorwacja oferuje smak Morza Śródziemnego. W Kehrwiederspitze odwiedzający mogą zanurzyć się w kulturze i stylu życia kraju nad Adriatykiem, uzyskać informacje oraz skorzystać z lokalnej rozrywki i specjałów.

Miłośnicy muzyki klasycznej mogą spodziewać się nagrania „Best of the Party” z Elbphilharmonie Hamburg. Na Niemieckim Placu Jedności przed Elbphilharmonie, na dużej ścianie wideo o wysokiej rozdzielczości pokazywane są bezpłatnie występy jednego z punktów orientacyjnych Hamburga. Ponadto wiele muzeów i instytucji w Hamburgu uczestniczy w programie wiejskim poprzez wycieczki, wycieczki z przewodnikiem, wystawy, zajęcia i zapewnia, że ​​mieszkańcy Hamburga poznają swoje miasto w nowy sposób i zobaczą je innymi oczami.

Organizatorem HAFENGEBURTSTAG HAMBURG jest Wolne i Hanzeatyckie Miasto Hamburg (https://de.wikipedia.org/wiki/Hamburger_Hafen), reprezentowane przez Urząd ds. Ekonomii i Innowacji (https://de.wikipedia.org/wiki/Beh %C3%B6rde_f%).C3% BCr_Wirtschaft_und_Innovation). Od 1994 roku Hamburg Messe und Congress GmbH jest organizatorem DNIA URODZIN W PORTU HAMBURG dla Wolnego Hanzeatyckiego Miasta Hamburg.

READ  Festiwal w Bayreuth: Angela Merkel w kolorze Kermit green – i jeszcze cztery sztuki kostiumowe

Kontakt z mediami:

Andrea Hayden
tel. 040/35692446
E-mail: [email protected]

Oryginalna treść z: Hamburg Messe und Congress GmbH, przekazana przez aktualności
Oryginalna wiadomość: https://www.presseportal.de/pm/12520/5275809

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Wskazówki dojazdu, parking, oddział wsparcia, wstęp i inne ważne informacje

Published

on

 1. tz
 2. Monachium
 3. Miasto

kreatura:

do: Klaus Maria Mehr

Helen Fischer pojawia się w monachijskim centrum wystawowym przed około 130 000 widzów. Wszystkie informacje o wielkiej ceremonii od końca dnia można znaleźć tutaj. © Imago / osnapix / Hirnschal / Leutgeb

Czy jesteś wśród 130 000 fanów, którzy dostali bilet na koncert Helen Fischer w sobotę (20 sierpnia) w Monachium? W takim razie powinieneś uważnie przeczytać ten artykuł.

Monachium – to koncert preferencji. Przerwy z ponad 130 000 sprzedanymi biletami Helen Fisher (37) Jej osobisty rekord oglądania. Jej występ w monachijskim centrum wystawowym w sobotę (20 sierpnia) będzie największym koncertem plenerowym w jej dotychczasowej karierze – i jedynym w Niemczech w 2022 roku. nieruchomy obraz Dostępne biletya następnie wszystkie ważne informacje w dniu imprezy, począwszy od Przyjazd A startować osiągnąć ParkingA prezentacja wprowadzająca I ścieżka wieczorna.

Koncert Helen Fischer w Monachium: główne atrakcje

 • Kiedy odbędzie się koncert Helen Fischer w Monachium? 20 sierpnia 2022 r
 • Gdzie jest koncert Helen Fischer 2022 w Monachium? Targi w Monachium
 • Ile kosztuje bilet na Helen Fischer w Monachium? Obecnie dostępne bilety kosztują co najmniej 199 euro za osobę.
 • Wejście na teren imprezy / teren przygód: 12.00
 • Obszar ceremonii wczesnego wjazdu: 14:00

  Miejsce ceremonii wejścia: 16:00

 • Kryta strefa VIP: 16:00
 • Początek koncertu: 20:00
 • koniec imprezy: 22:30

To także pierwszy koncert Helen Fisher po przerwie dla dzieci, jej „powrót”, że tak powiem. Nawet jeśli określenie nie do końca pasowało, nigdy tak naprawdę nie odeszła. Jeśli już, to fakt, że Helen Fisher stała się trochę rzadka w ostatnich miesiącach, podsycił pragnienie jej fanów, aby w końcu ponownie zobaczyć jej idolkę na żywo.

W związku z tym zorganizowanej Leutgeb Entertainment Group bez trudu udało się sprzedać ponad 130 000 biletów. Dla tych, którzy wciąż są niezdecydowani, wyjaśnimy najważniejsze pytanie, zanim przejdziemy do dnia koncertu: Czy nadal są bilety?

Koncert Helen Fischer w Monachium 2022: Czy są jeszcze bilety?

Dobra wiadomość: wciąż są bilety. Złe: w tym celu musisz sięgnąć głęboko do kieszeni. Dwie najdroższe klasy są nadal dostępne (od soboty 13 sierpnia).

 • Parking Diamond Circle (bezpośrednio na scenie): 199 € za osobęw tym wczesne wejście od godz.
 • Pakiet VIP VIP: 599 € za osobęw tym parking VIP w odległości spaceru od sali koncertowej, salon VIP z bufetem i miejscami w Amfiteatrze 3
Przygotowanie koncertu dla Helen Fischer w Monachium Exhibition Centre w sobotę (20 sierpnia). Bilety są nadal dostępne w Diamentowym Kręgu.
Przygotowanie koncertu dla Helen Fischer w Monachium Exhibition Centre w sobotę (20 sierpnia). Bilety są nadal dostępne w Diamentowym Kręgu. © Grupa rozrywkowa Leutgeb

Kup bilety na koncert Helen Fischer w Monachium: strzeż się oszustów i rzekomych okazji

Ale bądź ostrożny przy zakupie biletów: koncert tej wielkości nieuchronnie przyciąga oszustów. Internet aż roi się od ofert z czarnego rynku, które podobno są tanie, ale są fałszywe. Kupuj bilety tylko na oficjalnych stronach internetowych, takich jak Bilety do Monachium. Uważaj też na rzekomą okazję. Organizator oferuje dodatkowy bilet za 30 euro za wczesne wejście od 14.00 z prawdopodobnie krótszym czasem oczekiwania. Jednak z tej usługi można korzystać tylko z już ważnym biletem.

READ  Były kandydat broni się po wydaleniu „The Voice”

W każdym razie szczęście mają ci, którzy są wśród 130 tysięcy, którzy mają już bilet. Rysunek pokazuje, że logistycznym arcydziełem będzie doprowadzenie wszystkich fanów na imprezę na czas, a potem powrót do domu bez długiego oczekiwania. Abyś nie błąkał się nieustannie po Monachium w drodze do Reims (przepraszam, gra słów powinna tam być), oto najważniejsze informacje dotyczące Twojej podróży.

(nasz Biuletyn w Monachium Regularnie informuje Cię o wszystkich ważnych historiach z miasta Isar. Rejestracja tutaj.)

Koncert Helen Fischer w Monachium: przybycie S-Bahn i U-Bahn

Centrum wystawiennicze w Monachium nie jest bardzo centralne, ale znajduje się dość daleko na wschodzie miasta. Odpowiednio cieńsza jest sieć komunikacji miejskiej, którą można dostać się na teren koncertu. Planując podróż, miej też na uwadze, że nie wszystko, co się tam dzieje, wraca również w nocy. Oto przegląd dwóch najbardziej rozsądnych połączeń transportu publicznego.

 • S2 Z głównego dworca kolejowego lub Ostbahnhof do dworca kolejowego Riem (działa w Cykl 20 minut). Następnie spacerkiem około 20 minut do centrum wystawowego.
 • U2 do Messestadt-West (lub Wschód) – UWAGA: Stacja metra Messe Ost będzie zamknięta z powodu wyjazdu ze względów bezpieczeństwa. Messestadt-West pozostaje otwarte.
 • S8 do Daglfinga: Szczególnie interesujące, jeśli przyjeżdżasz z kierunku lotniska (patrz wskazówki i parking poniżej). Jest jednak za daleko, żeby stąd dojść (ponad 5 km). Autobus linii 183 kursuje co 20 minut z Marienburger Straße do centrum wystawowego (czas przejazdu: około 20 minut). Organizator zapewnia również transfer busem z Daglfing na targi.

Dojazd i parking na koncercie Helene Fischer w Monachium – Kiss & Ride

Uwaga: Nie można dojechać bezpośrednio na tereny koncertowe Centrum Targowego w Monachium. Jedyny wyjątek: Kiss & Ride. Jeśli więc masz luksus osobistego szofera, możesz uważać się za szczęściarza. Pętla Kiss & Ride znajduje się na południe od lustrzanego namiotu przy Graf-zu-Castell-Straße.

READ  Żałoba po Dagmarze (67 l.) - co do tej pory wiadomo o jej śmierci

Koncert Helen Fisher: Parking

Miejsca parkingowe na koncert Helen Fisher, jak przyznaje sam organizator, „trochę na zewnątrz”. Można też powiedzieć: rozprowadzono go zbyt daleko w Monachium, być może także po to, by uniknąć wypadku drogowego 50 000 samochodów na wschodzie Monachium. Oto przegląd:

 • Allianz Arena (czerwony bezpłatny autobus wahadłowy do wejścia OST), dla Jadąc z północy autostradą A9 z Norymbergi
 • Parking Airbusa na południe? (żółty bezpłatny autobus wahadłowy do wejścia OST), południe? Dojazd autostradą A8 z Salzburga jest idealny?
 • Heimstettenerstr. / Segmüller (Bezpłatny autobus do stacji S-Bahn Grub. Stamtąd S-Bahn S2 do Riem, pieszo do West Entrance), Aby dostać się z Pasawy A94
 • Wielopoziomowy parking BMW Parsdorf (Bezpłatny autobus do stacji S-Bahn Grub. Stamtąd S-Bahn S2 do Riem, pieszo do West Entrance), Aby dostać się z Pasawy A94
 • Lotnisko w Monachium / Centrum Audi Experience dla tych pochodzących z na północny wschód przez A92 z Deggendorf
 • Tereny targowe Unterfoehring i parking wielopoziomowy (S-Bahn S8 Unterföhring – Monachium / Daglfing, stamtąd darmowym autobusem wahadłowym Route Grün na miejsce imprezy do wschodniego wejścia), Dla tych, którzy przyjeżdżają z północnego wschodu przez A99

Z drugiej strony są miejsca parkingowe przeznaczone dla rowerzystów i e-skuterów. Taksówki mają własną platformę, a kierowcy Ubera korzystają z krzywej Kiss & Ride.

Obwód terenu koncertowego jako mapa.
Obwód terenu koncertowego jako mapa. © Leutgeb

Helen Fischer w Monachium: Wejście i wejście

Kiedy w końcu dotrzesz do Messe, wszystko, co musisz zrobić, to dostać się na teren imprezy, najlepiej na swoje miejsce. Z 130 000 fanów będzie to również arcydzieło logistyczne. Organizator prosi wszystkich kibiców o przygotowanie się na dłuższy czas oczekiwania przy wejściu i korzystanie tylko z wyznaczonych wejść zapisanych na bilecie. Dostępne są następujące wejścia:

 • wejście wschodnie Znajduje się na południowych terenach targowych, na północ od Arc de Gasperi
 • Wejście zachodnie Znajduje się na zachodzie północnych terenów targowych, na północ od Paul-Henri-Spaak-Strasse
 • Wejście północne Znajduje się na tymczasowym moście z dostępem do przystanku autobusu turystycznego i autobusowego oraz do Hofbräuallee
 • Wejście VIP Znajduje się obok parkingu WEST i jest dostępna dla gości VIP, którzy chcą skorzystać z wliczonego w cenę miejsca parkingowego VIP. Jednak VIP-y nie muszą też czekać przy innych wejściach, dzięki biletowi o wartości 600 euro.
READ  Lukas Podolski opuszcza „Das Supertalent” z powodu Corona

Jeśli kupiłeś bardzo drogie wejście lub i tak miałeś bilet diamentowy, możesz wejść od 14.00. Dla wszystkich pozostałych wstęp zaczyna się o godzinie 16:00. Impreza zaczyna się o 20:00 i kończy około 22:30. Wewnątrz znajdują się różne stoiska z jedzeniem i napojami rozrzucone po całym terenie i salonach.

Koncert Helen Fischer w Monachium: kto gra rolę otwarcia?

Jest wiele spekulacji, po prostu nic nie wiesz. Organizator nadal milczy, być może, podobnie jak Gabbalier, chcąc wyciągnąć z kapelusza wielką niespodziankę. w Ten Mario Barth nazywał się Gabale. W przypadku Helen Fisher spekulacje jej byłego męża wystarczą Florian Celebrezen aż do Robbie Williamsktóry i tak pojawi się w Monachium tydzień później.

Koncert Helen Fischer w Monachium: Wyjazd – jak wrócić do domu lub do samochodu

Właściwie to nie jest takie skomplikowane. Jak się tam dostaćSpójrz powyżej), tylko do góry nogami. Należy jednak zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze, przy 130 000 osób chcących wrócić do domu z sali koncertowej przez centrum wystawiennicze w tym samym czasie, czas oczekiwania może się wydłużyć. Więcej podpowiedzi:

 • z kim samochód i autobus wahadłowy Przybyłem, ponownie skorzystaj z tego samego kombi – Uwaga: weź właściwy autobus, w przeciwnym razie możesz wylądować na drugim końcu miasta, kolorowe znaki powinny pomóc.
 • The U2 Często kursuje między 16 a 1 w nocy, ale jest to również najbardziej oczywista alternatywa i dlatego prawdopodobnie jest bardzo zatłoczona, zwłaszcza że Stacja metra Messestadt Ost jest zamknięta ze względów bezpieczeństwa w dniu wyjazdu on jest.
 • S-Bahn kursuje również często między 22:30 a 1:15, ale to tylko oznacza: co 20 minut.
 • autobusy miejskie Jedź również bezpośrednio z centrum wystawowego w kierunku centrum miasta. Dworzec autobusowy znajduje się przed ICM nad jeziorem targowymTo prawdopodobnie mądrzejsza alternatywa, jeśli nie zaparkowałeś jeszcze na wschodzie.

Impreza Helen Fischer w Monachium – co się dzieje, gdy pogoda jest zła?

Jeśli będzie padało, koncert będzie kontynuowany, chociaż zaleca się stosowanie osłon przeciwdeszczowych w małym plecaku (większym niż DIN A4). W przypadku ostrzeżenia burzowego teren koncertu musi zostać ewakuowany. Zawsze możesz przeczytać pogodę w sobotę tz.de/unich.

Continue Reading

entertainment

Steve Carell kończy 60 lat: sława pokazuje swoją poważną stronę – ROZRYWKA

Published

on

Steve Carell stał się gwiazdą dzięki swojej głównej roli w filmie „40 Virgo Male See…”. Zdjęcie: Agencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com


Steve Carell zagrał przygnębiający singiel w „40 A Virgo Male Seeking…”, wesoły szef w „The Office” i udźwiękowiony super złoczyńca Puppy w serii Despicable Me. Spojrzenie wstecz na jego ekscytującą karierę.

Od kelnera przez aktora teatralnego, przez komika po wszechobecną gwiazdę Hollywood. To dobry sposób na opisanie ścieżki kariery Steve’a Carella. Amerykanin obchodzi swoje 60. urodziny 16 sierpnia. Spojrzenie wstecz pokazuje, jak ewoluował od utalentowanego improwizatora do jednej z najbardziej pożądanych osobowości naszych czasów.

Steve John Carell, najmłodszy z pięciorga rodzeństwa, wychował się w Acton w stanie Massachusetts. Jego matka jest pochodzenia polskiego, ojciec jest Niemcem i Włochem. Nazwisko Carell było już kiedyś Caroselli – ale rodzina zmieniła je w latach 50. XX wieku. Karel został wychowany w Rzymie jako katolik i prowadził skromne życie szkolne. W wolnym czasie grał w hokeja, lacrosse i fife. W 1984 uzyskał dyplom z historii.

Pierwsza praca Carella była w Urzędzie Pocztowym Stanów Zjednoczonych. i czekaj. Pewnego dnia pozwolono mu służyć podobnie jak on muzykowi Alice Cooperowi (74 l.) O Jimmym Fallonie „The Tonight Show” (47). otwarty. Fallon wcześniej żartował, że Carell był słabością Coopera. Następnie Carell ujawnił Stwórcę Trucizn: „To najsłodsza osoba na świecie”.

Steve Carell i Stephen Colbert: Zespół marzeń

Kariera aktorska Steve’a Carella rozpoczęła się w teatrze dla dzieci, po czym zagrał w musicalach i reklamach telewizyjnych. Od 1991 roku zagrał kilka sztuk z legendarnym zespołem improwizacyjnym The Second City. Na tym planie prezenter Late Night Stephen Colbert (58) został zastąpiony przez Carella. Zostali dobrymi przyjaciółmi. Wystąpili także razem w The Dana Carvey Show i The Daily Show. W 2019 roku ponownie uchwalili swoje stare szkice w The Late Show Colberta.

READ  Caudia Effenberg była zdumiona swoją ignorancją

W 2005 roku aktor podpisał umowę, która z dnia na dzień zmieniła jego życie. Zarejestruj się na remake brytyjskiego serialu The Office. Michael Scott przez sześć lat był ekscentrycznym szefem średniej wielkości firmy dostarczającej papier. Ale sukces spektaklu nadchodził długo…Jak odwrócić „Urząd” od porażki w trafienie?

Pierwszy sezon The Office nie powiódł się. Jednak nadawca NBC przedłużył umowy. Powód: przełomowy sukces Steve’a Carella w komedii „Panna (40), Mężczyzna, jak…”. W filmie z 2005 roku zagrał u boku Paula Rudda (53), Setha Rogena (40) i Catherine Keener (63). Jak sugeruje nazwa filmu, jego bohater, Andy Steitzer, to 40-letni dziewica, którego przyjaciele starają się zrobić z niego partnera seksualnego. To zadanie okazało się trudniejsze niż oczekiwano. Carell otrzymał nagrodę MTV Movie Award w 2006 roku za swój występ.

Ten boom pomógł również The Office uzyskać lepsze oceny. W 2006 roku Amerykanin, który przypadkiem prowadzi sklep wielobranżowy w Massachusetts, otrzymał nagrodę Złotego Globu i Krytyków Telewizyjnych za rolę Michaela Scotta. Carell grał w serialu od 2005 do 2011 roku i otrzymał w tym czasie sześć nominacji do nagrody Emmy. Mimo ogromnego sukcesu sam nie oglądał odcinków „Urządu” tak dobrze, jak to się stało Wyjaśnił w wywiadzie dla „BuzzFeed Celeb”..

Karel szuka w swoich rolach „człowieczeństwa”

Steve Carell w swojej karierze grał nie tylko role komediowe. W „Beautiful Boy” (2018) zagrał współczującego ojca uzależnionego od narkotyków nastolatka (w tej roli 26-letni Timothée Chalamet). The Big Short (2015) pokazuje go jako cynicznego przedsiębiorcę inwestycyjnego Marka Bauma. W dramacie sportowym „Foxcatcher” (2014) Carella można uznać za milionera i finansistę Johna E du Ponta.

Jak Karel decyduje o roli, wyjaśnione w 2018 roku W rozmowie z „Esquire”: „Mam nadzieję, że odnajdę człowieczeństwo w postaciach, które gram. Jeśli tego nie znajdę, nie zagram roli”. W rzeczywistości w ostatnich latach zamiast skupiać się na swojej komediowej specjalności, przerzucił się na poważniejsze gatunki filmowe.

READ  Żałoba po Dagmarze (67 l.) - co do tej pory wiadomo o jej śmierci

Od ponad dziesięciu lat pełni również inne zadanie specjalne. Carrell nazwał super-złoczyńcę Gru w angielskich wersjach filmów „Despicable Me” i ich spin-offu „Minions”. W 2010 roku nigdy nie wyobrażał sobie, że fascynacja Gru i żółtym, zabawnym Minionem będzie tak fajna. „Kiedy film wyszedł, nikt nie spodziewał się, że odniesie taki sukces i popularność” Powiedz BuzzFeed celebrytom.

Ryan Gosling w biografii Steve’a Carella?

W wieku 60 lat Steve Carell może teraz spojrzeć wstecz na karierę jak nikt inny. Przeskoczył od gwiazdy komika do wszechstronnego aktora, a nawet zdobył nominację do Oscara. Gdybyś kręcił biografię Steve’a Carella, wiedziałby już, kto powinien objąć prowadzenie: Ryan Gosling, 41 lat! Chociaż jego życie jest „najnudniejszą historią w historii”, Gosling został obsadzony w tym hipotetycznym scenariuszu. „Tylko z powodu mojego ego”, zaśmiał się Karel. Pozowali razem przed kamerą w komedii „Crazy, Stupid, Love”, którą trzeba zobaczyć (2011).

Karel był ostatnio widziany jako mały szczeniak w Minionkach. Jego kolejnym projektem jest film Wesa Andersona: „Asteroid City” z Tildą Swinton (61), Jeffem Goldblumem (69) i Tomem Hanksem (66). Nie wiadomo jeszcze, kiedy romans się pojawi. Jak potwierdził w kilku swoich wywiadach, ojciec rodziny ponownie spędzi dużo czasu ze swoją żoną Nancy (56) i dziećmi, córką Elizabeth Ann (21) i synem Johnem (18) podczas przerw na zdjęcia. Może pomaga swoim małym dzieciom w podawaniu na studia…

Continue Reading

entertainment

„Mój mąż może”: z kim całuje się Julia Siegel | zabawa

Published

on

Spowiedź w „Mój mąż może” |

Z kim przytula się Julia Siegel?

Nowe wyzwania w poniedziałkowym wieczorze „Mój mąż może”!

Moderatorka Danielle Bushman, lat 41, powitała cztery pary celebrytów, których mężczyźni rywalizowali ze sobą o nagrodę w wysokości 10 000 euro w szczytnym celu.

Super mama Reality TV Sylvia Woolney (57) odważyła się na pokaz ze swoim partnerem Haraldem Elsenbast (62), piosenkarka Joy Heindel (29) przyprowadziła ze sobą swoją dziewczynę Ramonę Elsner (30). Gwiazda Reality i DJane Giulia Siegel (47) chcieli wygrać z chłopakiem Ludwigiem Heerem (41).

Para z „Summer House of the Stars” – Lesha (36 l.) i Lou (34 l.) również się podzieliły – i tym razem w szczególności Lesha nie przełamała się słowami. Kiedy Bushman zapytał matkę Elvasa, Sylvię Woolney: „W czym twój mąż jest szczególnie dobry?” Lesha poślizgnęła się: „Bądź płodna!”

Lu ciężko pracuje dla Lisha

Zdjęcie: SOB.1 / Julia Feldhagen

Jednak pierwszy mecz musiał rozegrać Joey Heindle, który bez problemu potrafił przeskoczyć poprzeczkę z huśtawki. Julia i Ludwig szybko się przyzwyczaili, ale Julia wpadła w dobry nastrój na pogawędkę przed pokazem i meczem przydziału. Daniel Bushman wyjaśnił wyzwanie: Zdjęcia par królewskich powinny być sobie dedykowane.

Julia już ujawniła, że ​​Ludwig jest zagorzałym fanem plotek: „To ten, który czyta czasopisma plotkarskie. Ma więcej informacji o celebrytach i tym, co robią. ” Boschmann nie był zafascynowany jego słowami i chciał wiedzieć: „Kto jest najbardziej go kochasz?

– Wszystkim kobietom – ujawniła Julia, zrelaksowana. I nie tylko to – foka uwielbia także łączyć się z kobiecym światem telewizji. „Potem pisze też do dziewczyn na Instagramie” – wyjaśniła Julia. Jednak to jej wcale nie przeszkadza, nawet łatwo widzi randkę: „On też może ich spotkać. Nie mam z tym problemu”.

Daniel Bushman chciał omówić bardziej szczegółowo: „Czy to jest coś w rodzaju otwartego związku?” Julia zaprzeczyła, ale potem przyznała, że ​​nie jest smutnym dzieckiem: „To nie tak, że nie zamierzam się dogadać z dziewczyną. Albo coś … Nie jestem biseksualna, ale lubię seks”.

Daniel Bushman przy stole z Leshą, Ramoną Elsner, Julią Siegel i Sylvią Woolney (od lewej)

Daniel Bushman przy stole z Leshą, Ramoną Elsner, Julią Siegel i Sylvią Woolney (od lewej)

Zdjęcie: SOB.1 / Julia Feldhagen

Przyjaciółka Hendla, Ramona, też nie myśli zbyt wiele o zazdrości – co z kolei powoduje panikę Lesha: „Co się z tobą dzieje?” Już nie będzie żył. Może do mnie napisać! ”

Ale potem jej mąż dostał ciężki cios po meczu finałowym, w którym grał z partnerem Julii Ludwigiem Heerem. Konieczne było wymieszanie koktajlu z dużej wysokości. Chociaż restaurator Ludwig był z przodu, Lou był w stanie odwrócić sytuację w ostatniej chwili.

I tak Lesha i Lou zostali wybrani „Mój mąż może – mój mąż może zasilać” i natychmiast zgodzili się na miejsce darowizny nagrody pieniężnej w wysokości 10 000 euro: „Dobrostan zwierząt. Zawsze dobrostan zwierząt!”

READ  Hertha BSC sezon 2021/22: pierwszy profesjonalny kontrakt Linusa Gechtera - Liveblog - Sport
Continue Reading

Trending