Connect with us

entertainment

Germaine z Kassel to kolejna topowa modelka w Niemczech

Published

on

Germaine z Kassel to kolejna topowa modelka w Niemczech
  1. Strona główna
  2. Zamek

Naciska

Czy Germaine z Kassel zostanie dziś top modelką Heidi Klum? © Proseppen/Sven Doornkat

Wyłoniono pierwszego zwycięzcę Model Selection Show: Jermaine z Kassel wygrywa GNTM. Leah zajmuje pierwsze miejsce wśród kobiet.

+++ 23:18: Premiera w Pro-Sieben: Po raz pierwszy w historii pokazu modelek wygrywa mężczyzna. W końcu wyłoniono zwycięzcę: kolejnym topowym modelem w Niemczech w roku 2024 jest Germaine. 20-latek z Kassel otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 euro. Jego twarz pojawi się także na niemieckiej okładce magazynu o modzie Harper’s Bazaar. Linus jest drugi.

+++ 22:57: Teraz jest jasne: kolejnym topowym modelem roku 2024 w Niemczech jest Lea. Xenia zajmuje drugie miejsce. Mężczyznę wybranego na pierwszego modela Heidi Klum poznamy po przerwie reklamowej.

+++ 22:43: Do utworu „Welcome to the Opera” zespołu Anyma & Grimes na wybiegu zostanie zaprezentowanych 20 najlepszych projektów Amato. Pada deszcz białego konfetti, a konfetti prawie przewraca modelkę, Lily. Musiała opuścić program w 10. odcinku. Po spacerze wyznanie miłosne: Armin, który od dawna jest ulubieńcem, pyta uczestniczkę Grace, czy chce z nim być. Mówi „tak” pocałunkiem. Spotkali się i zakochali w sobie w trakcie sezonu.

Po przerwie na reklamy rozpoczyna się kolejna runda finalistów: pierwsza czwórka spaceruje po wybiegu w studiu w kreacjach kosztujących około 15 000 euro przy muzyce na żywo Sophie Tucker, amerykańskiego duetu taneczno-popowego z Nowego Jorku. Nadmuchiwane sukienki zaprojektowane przez projektanta Jacka Irvinga ważą około 25 kilogramów.

Po kolejnej przerwie reklamowej pozostali uczestnicy muszą udowodnić swoje umiejętności w kolejnym konkursie – tym razem w znacznie mniej dramatycznych strojach. Heidi otrzymuje porady od gości w studiu. Projektanci i muzycy dyskutują na kanapie. Leah i Jermaine są najbardziej przekonujący. „Moja decyzja została podjęta” – Heidi kończy dyskusję.

READ  Zaginęła Nadia Abdel Faraj - teraz sama się zgłasza

+++ 21:49: Heidi podejmuje pierwszą decyzję wieczoru: Xenia i Leah idą jeszcze jedną rundę. Oznacza to wyeliminowanie Fabiana.

W kategorii mężczyzn Linus i Jermaine kontynuują walkę o tytuł. Bliźniacy z Frankfurtu zajmują trzecie miejsce wśród mężczyzn. Żegnają Heidi „niespodzianką” – tańcem synchronicznym przećwiczonym w stylu TikTok. Top modelka uważa występ taneczny za „słodki”.

+++ 21:32: Zakończono pierwszą rundę decyzyjną wieczoru i minęła pierwsza przerwa reklamowa. Naturalnie na zbliżającym się finale Mistrzostw Europy nie może zabraknąć światowej gwiazdy, dlatego Heidi ogłasza swojego kolejnego gościa: Bastiana Schweinsteigera. „Ja też nie wiem, po co tu jestem” – zażartował 39-latek w swojej pierwszej rozmowie z Heidi.

Według topowego modela wkrótce pojawi się jego praca: strzelanie do piłek. Piłkarz mógł mieć przeczucia, bo pod garniturem ma na sobie piłkarską koszulkę i spodenki. Staje się to widoczne, gdy Heidi zdejmuje spodnie od garnituru z nóg.

Pierwsza sesja filmowa finału na żywo: Bastian Schweinsteiger kopie piłkę w ścianę bramki

Po zmianie kostiumu gwiazdy piłki nożnej pierwsza tego wieczoru sesja zdjęciowa na żywo szybko trwa: Bastian Schweinsteiger kopie piłki w bramkę, modelki pozują lub próbują łapać piłki i wyglądać jak najlepiej. Zdjęcia wykonał stały gość i gwiazda fotografa GNTM Rankin Waddell. Fotograf podsumowuje fotograf, który wypadł fantastycznie, ale konkurent Linus był „fenomenalny”. Czy Heidi zastosuje się do jego rządów? Dowiemy się po kolejnej przerwie reklamowej.

+++ 20:48: Nominowani do sezonu 19 otworzyli program w jaskrawoczerwonych strojach z aplikacjami w kształcie serca. Unosząca się po studyjnym niebie z obciętym sercem: matka supermodelki Heidi Klum. Ale w centrum uwagi na scenie: amerykańska piosenkarka pop Robin S wykonująca na żywo swój hit „Show Me Love”.

Po numerze otwierającym Heidi kieruje swoją uwagę na finalistów. „Moja dziewczyna Jermaine” – wita się 20-latek. Mówi, że jest podekscytowany. Jego ręce były już „spocone”. Przecież dzisiaj coś jest na szali: oboje zwycięzcy, kobieta i mężczyzna, znajdą się na okładce niemieckiego wydania międzynarodowego magazynu o modzie „Harper’s Bazaars”. Jest też 100 000 euro za sztukę.

READ  Zdjęcia z jego pożegnania w Monachium

Następnie w zwykły sposób spoglądamy wstecz i witamy gości w studiu. Wśród nich: ostateczna zwyciężczyni programu, Xenia i projektant Wolfgang Joppe. Modelki są teraz ubrane przed pierwszą rundą decyzyjną.

Aktualizacja z czwartku, 13 czerwca o 20:15: Nadszedł czas: zabrzmi sygnał do startu finału filmu „Następny niemiecki top model”. I z pewnością robi wrażenie.

Finał GNTM 2024: Jermaine i bliźniacy Hessen w finałowej transmisji tegorocznego sezonu

Trzech nominowanych ze stanu dotarło do finałowego programu sezonu 19. Oprócz bliźniaków Juliana i Lucy z Frankfurtu, jednym z pierwszych męskich uczestników pokazu jest także Jermaine z Kassel. W ciągu ostatnich kilku tygodni pokonali 38 kandydatów.

Wrażenia z finału, na żywo z Kolonii, można dziś wieczorem zobaczyć także na Instagramie (@kassellive).

Pierwsza relacja z czwartku, 13 czerwca o godzinie 12:45: Kassel – 20-latek i sześciu innych kandydatów dotarli już do finału GNTM, który będzie transmitowany dziś wieczorem w Pro Sieben o 20:15.

W dziewiętnastym już sezonie castingów z prowadzącą Heidi Klum po raz pierwszy w konkursie biorą udział nie tylko nominowane kobiety, ale także mężczyźni. Zatem ostatecznie będzie dwóch zwycięzców. Aktualne informacje na temat finału znajdziecie także wieczorem na Instagramie (@kassellive).

Przeczytaj także: Jermaine z Kassel podczas dzisiejszego finału GNTM: „Najserdeczniejszy śmiech wszechczasów” – obecny jest także bliźniak z Frankfurtu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Sprzedaż praw do muzyki: Bruce Springsteen jest teraz miliarderem

Published

on

Sprzedaż praw do muzyki: Bruce Springsteen jest teraz miliarderem

Prawa do muzyki sprzedane
Bruce Springsteen jest teraz miliarderem

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Bruce Springsteen od kilkudziesięciu lat koncertuje po świecie i regularnie wydaje hitowe albumy. Dwa lata temu 74-latek sprzedał swój katalog muzyczny firmie Sony. Ta akcja stawia „prezydenta” w szeregach amerykańskich miliarderów.

Mając 74 lata, nadal koncertuje i daje trzygodzinne koncerty. Bruce Springsteen to koń pociągowy. W ciągu około sześćdziesięciu lat słynny muzyk „Born in the USA” zgromadził znaczną fortunę: amerykański magazyn biznesowy „Forbes” szacuje ją obecnie na 1,1 miliarda dolarów.

Dopiero w 2021 roku piosenkarz sprzedał swój katalog muzyczny firmie Sony Music i za samo dzieło swojego życia zgarnął 500 milionów dolarów. Przedstawiciele mediów Springsteena nie potwierdzili szacunków Forbesa (stan na 19 lipca).

W 2023 roku podczas światowej trasy koncertowej Springsteena sprzedano ponad 1,6 miliona biletów na koncerty i wygenerowano 380 milionów dolarów przychodów. W ciągu swojej kariery ojciec trójki dzieci zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów muzycznych dzięki 21 albumom studyjnym, siedmiu albumom na żywo i pięciu EP-kom, a także sprzedał ponad 140 milionów albumów na całym świecie. Jego wspomnienia „Born to Run” zdominowały listy bestsellerów New York Timesa. Po wyprzedanych 236 występach na Broadwayu, 20 nagrodach Grammy, nagrodzie Akademii, dwóch Złotych Globach i specjalnej nagrodzie Tony, zdobył miejsce zarówno w Rock and Roll Hall of Fame, jak i Songwriters Hall of Fame.

Jeszcze w maju Bruce Springsteen ujawnił swoim fanom za pośrednictwem Instagrama, że ​​musi ponownie skrócić trasę koncertową, ponieważ po konsultacji z zespołem lekarzy zalecono mu „nie występować przez następne 10 dni”. Kilka miesięcy temu, we wrześniu ubiegłego roku, „The Leader” po wyzdrowieniu z wrzodu żołądka przełożył wszystkie pozostałe koncerty z 2023 na 2024 rok. Springsteen & E Street Band koncertują obecnie w Norwegii i Anglii. Kolejne koncerty zaplanowano do połowy 2025 roku.

READ  Zdjęcia z jego pożegnania w Monachium
Continue Reading

entertainment

Prezenter ARD Alexandre Pomis chce odwołać program – ogromny błąd

Published

on

Prezenter ARD Alexandre Pomis chce odwołać program – ogromny błąd

Alexandre Pomis umiarkowanie „zapytany-goniony”.Zdjęcie: ARD/Arne Volstedt

sławni ludzie

Jennifer Ulrich

W dni powszednie o 18:00 na ARD napisano: „Rozpoczyna się polowanie”. W pokazie konkursowym „Gefragt – Gejagt” Alexander Pomis wita czterech uczestników, którzy stają naprzeciw myśliwego. Przełożony często przyjmuje ofensywną postawę i atakuje ekspertów testowych.

Ale w numerze z 18 lipca jeden z kandydatów również został pobity: Patrick Donath podał błędną odpowiedź, co rozgniewało Alexandre’a Boumesa. Ale nie tylko on popełnił błąd.

Zapytany – ścigany: Alexandre Boumes musi się wycofać

Alexander Pomis urodził się w Kilonii i do dziś pozostaje blisko związany z miastem. Jako fan piłki nożnej nie muszę dodawać, że Holstein powinien pogratulować Kilonii. Pod koniec ubiegłego sezonu klub świętował awans do niemieckiej I ligi.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

18 lipca w „Gefragt – Gejagt” drużyna zawodników zmierzyła się z myśliwą Annegret Schinkel. Ekspert ds. testów i kandydat Patrick Donath podczas pojedynku musiał zmierzyć się między innymi z następującym pytaniem: „Który klub z II Bundesligi został mistrzem jesieni w sezonie 2023/2024?”

  • Klub św. Pawła
  • Fortuna Dusseldorf
  • Holsztyńska Kilonia

Nic dziwnego, że przełożonemu spodobało się to pytanie. Jak wynika z jego własnych wypowiedzi, musiał się też szczególnie postarać, aby przeczytać go beznamiętnie, aby mimowolnie nie zdradzić wskazówki do prawidłowej odpowiedzi.

Alexandre Boumis grozi odwołaniem programu w ARD

Wkrótce jednak Alexandre Boumis przeżył rozczarowanie, ponieważ Patrick Donath zdecydował się dołączyć do FC St. Pauli. Reakcja moderatora na to jest jasna: „byliśmy przyjaciółmi.” Kandydat przeprasza, mówiąc, że sympatyzuje z Schalke.

READ  50. rocznica tronu Karola Gustawa II: program, goście, transmisja telewizyjna

Sprawa gospodarza stała się jeszcze bardziej gorzka, gdy stało się jasne, że Annegret Schenkel również nie zna prawidłowej odpowiedzi. Podpisała także kontrakt z opcją St. Pauli.

W tym momencie Alexandre Pomis miał już dość. „Myślę o kontynuowaniu gry” – wyjaśnił ze złością. Kiedy Annegret Schinkel przypomniała mu o jego kontrakcie z ARD, powiedział Patrickowi Donathowi: „Dam ci kolejną szansę”. Później wyjaśnił, że znów się uspokoił i nie chowa urazy.

Continue Reading

entertainment

Jak Adele przebywa podczas wizyty w Monachium – długa lista luksusowych dodatków

Published

on

Jak Adele przebywa podczas wizyty w Monachium – długa lista luksusowych dodatków
  1. tz
  2. Monachium
  3. miasto

Naciska

Adele będzie przebywać w luksusowym hotelu w Monachium w sierpniu 2024 roku. Na 36-latkę na piątym piętrze czekają dodatkowe atrakcje.

Monachium – Adele oznacza same superlatywy. Jak informowaliśmy, brytyjska gwiazda międzynarodowa, która w sierpniu przyjedzie do Isar na dziesięć koncertów (od 2 do 31 sierpnia), obecnie posiada własny stadion na terenach targowych w Reims na 80 000 miejsc. Ceny biletów, które w szczycie przekraczają 400 euro, wnoszą do kasy piosenkarza pokaźną sumę. Piosenkarka musi zapłacić rachunek za hotel z drobnej gotówki. Koszt noclegu w jednym z najbardziej luksusowych hoteli w mieście to 30 tysięcy euro. Adele pozwala sobie na rozrywanie!

Jak podaje gazeta Bild, artysta wybrał hotel Rosewood na Starym Mieście. Królowa Popu („Skyfall”, „Hello”) podczas swojego pobytu w Monachium podobno przebywa w hotelowym apartamencie XXXL. Szlachetny hostel został otwarty dopiero w październiku 2023 roku przy Kardinal-Faulhaber-Straße i został sklasyfikowany przez klienta Bayerische Hausbau jako „Five Star Ultra Luxury”.

Adele podczas wizyty w Monachium zatrzymuje się w luksusowym hotelu: obsługa lokaja i marmurowe łazienki

Dawna siedziba Bayerische Staatsbank i przyległy Palais Neuhaus-Preysing zostały przekształcone w Rosewood. Pałac pozostał – w domu z neobarokową fasadą króluje przepych: na 20 tysiącach metrów kwadratowych znajdują się łącznie 73 pokoje, 59 luksusowych apartamentów, obsługa lokaja, otwarte kominki, duże szafy i marmurowe łazienki.

Adele wkrótce weźmie prysznic w jednym. Podczas pobytu w Monachium Goldkihlschen zatrzymuje się w „Domu króla Maksymiliana I” na piątym piętrze hotelu – nieruchomości o powierzchni 452 metrów kwadratowych, w której znajdują się cztery sypialnie, sześć łazienek, w pełni wyposażona kuchnia, jadalnia dla maksymalnie dwanaście osób i kominek. Sala telewizyjna, dwa tarasy i kamerdyner. Cena za noc w sierpniu: 30 000 euro – bez śniadania. Kosztuje to dodatkowe 50 euro za osobę.

Adele spędza sierpień w Monachium – z wieloma udogodnieniami

Po pełnych potu godzinach na scenie piosenkarka może zrelaksować się na tarasie w patio lub wypić drinka ze swoją ekipą, aby uczcić udany wieczór. Czysty luksus! W cenę wliczone jest również: korzystanie z prywatnego baru, luksusowa pościel z Włoch, rozpakowanie i zapakowanie wraz z usługą prasowania – za pięć sztuk odzieży. Nie jest jasne, czy piosenkarce uda się tego dokonać, biorąc pod uwagę jej niesamowite kostiumy sceniczne. Ale na pewno nie musi sama używać żelazka.

Hotel w Monachium
Hotel Rosewood w Monachium zostanie otwarty jesienią 2023 roku. © Jens Hartmann

Mieszkańcy hotelu Rosewood są przyzwyczajeni do odwiedzania gości i nie robią wielkiego zamieszania w związku z ważnymi gośćmi. Pracownik luksusowej restauracji powiedział naszej gazecie: „Kate Winslet była tam niedawno”. Jest bardzo prawdopodobne, że Adele również się wycofa. „Traktujemy gwiazdy jak każdego innego gościa.”

Wygląda na to, że Królowa Popu nie może się doczekać Monachium. Jak informowaliśmy, kilka dni temu zamieściła na swoim koncie na Instagramie wygenerowane przez sztuczną inteligencję zdjęcia, na których jest ubrana w dirndl, z ciastami i ciastkami. „Już niedługo… pakuj się!” Napisała pod zdjęciem. Oczekiwanie jest ogromne. Również z mieszkańcami Monachium. Bilety na wszystkie 10 koncertów są nadal dostępne, ale tanie bilety na tylnych poziomach (74,90 euro) zostały już wyprzedane.

READ  Piosenkarka „Mama” Henji: Wolałbym mieć czworo wnucząt niż dziewczynę Rozrywka
Continue Reading

Trending