FC Bayern: Paul Pogba – Według Gazzetta dello Sport Bayern złożył za niego ofertę! – Bundesliga

Published

on

Byłoby świetnie!

Według włoskiej „Gazzetta dello Sport”, Bayern Monachium chce tego lata podpisać kontrakt z Paulem Pogba (29 l.) i podobno złożył już ofertę dla reprezentanta Francji (91 reprezentantów) i mistrza świata na 2018 rok.

Gwiazda Manchesteru United ma tylko kontrakt z gigantami Premier League do końca sezonu, a latem może opuścić klub za darmo. Mówi się jednak, że Pogba prosi o około 15 milionów euro na sezon.

Według Włochów, oprócz oferty Bayernu Monachium, Pogba powinien otrzymać także oferty od swojego byłego klubu Juventus Turyn (2012-2016) i Paris Saint-Germain. W Juventusie Pogba jest na szczycie listy życzeń.

Gazzetta donosi: Bayern złożył ofertę na Pogbę!

Pod względem pozycji Pogba pasowałby do schematu zdobyczy Bayernu Monachium. Rekordowi mistrzowie chcą wzmocnić swoją pomoc w przyszłym sezonie i zwiększyć rywalizację o Joshua Kimmich (27) i Leon Goretzka (27). Oprócz Ryana Gravenbercha (19/Ajax), Bayern był ostatnio łączony z Konradem Laimerem (24) z Lipska.

Pogba przeniósł się z Juventusu do Manchesteru United za 105 milionów euro latem 2016 roku, co czyni go najdroższym transferem piłkarskim w historii.

W 233 oficjalnych meczach z Czerwonymi Diabłami strzelił 39 bramek i założył 51 innych. W 2017 roku wygrał Ligę Europejską z Manchesterem United (2:0 przeciwko Ajaxowi).

Jednak długoletni prawnik doradcy gwiazd Mino Raiola (54 l.) nie był w stanie spełnić bardzo wysokich oczekiwań podczas pracy w United. W ciągu ostatnich trzech lat trafiał na pierwsze strony gazet jako źródło problemów, a nie na boisku, ścierając się z trenerami (Mourinho, Solskjaer), a także wielokrotnie demaskowany z powodu kontuzji.

W tym sezonie Pogba wystartował tylko 16 razy (jeden gol) w 37 meczach Premier League, grając w sumie dziewięć razy w ciągu 90 minut.

READ  Red Bull zbliża się do FIA w sprawie Mercedesa: „To zaskakujące”

Obecnie ma przerwę z powodu kontuzji łydki i nie może zagrać kolejnego meczu dla drużyny Ralfa Rangnicka (63) w tym sezonie.

Zawody Bayernu

+++ Użytkownicy aplikacji mogą przystąpić do testu tutaj +++

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sport

Premier League: Fani Manchesteru City atakują bramkarza Aston Villi Olsena – Piłka nożna

Published

on

To oczywiście nie jest genialne…

Man City zdobyło tytuł Premier League po wielkim powrocie z Aston Villi (0-2 do 3-2 w pięć minut).

Ale po końcowym gwizdku pojawiają się nieprzyjemne sceny: kibice City szturmują murawę i chwytają bramkarza Villi Robina Olsena. (32) Fizycznie włączony! Telewizyjne obrazy z Sky wyraźnie pokazują, jak wielu fanów obywateli uderzyło strażnika gościa w tył głowy i twarz, gdy przechodził. Następnie ratuje się w kabinie z pomocą dwóch nadzorców.

Według „Słońca” obie drużyny szybko otoczyły tłum. Kiedy wyszedł, Olsen poczuł, że coś uderzyło go w tył głowy.

Steven Gerrard (41) z Aston Villi został zapytany na konferencji prasowej po meczu, czy jego zawodnicy byli w stanie bezpiecznie opuścić boisko. Trener: „Odpowiedź brzmi nie. Lee został zaatakowany przez bramkarza. Myślę, że te pytania należy zadać Pepowi i Manchesterowi City. „

Wtedy wszystko było dobrze: Robin Olsen świętuje prowadzenie swojego zespołu 2:0Zdjęcie: Darren Staples/D

Sky Blue przeprasza za incydent w niedzielę wieczorem w oficjalnym oświadczeniu: Manchester City chciałby szczerze przeprosić Robina Olsena. Klub wszczął natychmiastowe dochodzenie i wyda bezterminowy zakaz stadionu osobie odpowiedzialnej, gdy tylko zostanie zidentyfikowana.

Ekspert Sky Gary Neville (47) jest krytyczny: „W ciągu ostatnich kilku tygodni i miesięcy nagle pojawili się ci idioci, którzy nie tylko włóczą się po boisku, co jest problemem, szczerze mówiąc, ale także atakują graczy. Dlaczego do cholery to robisz? Jesteś w tytule szał, rozumiem. Ale atakowanie przeciwników? Skąd? Daj spokój? To takie śmieszne.

READ  Mauro Icardi: Symbol absolutnej miłości do Wandy Nary - piłka nożna

sport

Hasan Salihamidzic: podejrzany o doradcę Lewandowskiego Zahaviego – Liga Niemiecka

Published

on

Wyczyść dane!

Dyrektor sportowy Bawarii Hasan Salihamidzic (45 l.) był gościem w niedzielny poranek podczas „podwójnego przejazdu” Sportu 1.

Temat 1: Powód Roberta Lewandowskiego (33). Kontrakt z rakietą wygasa w 2023 roku i nie chce go przedłużać.

Jeśli chodzi o to, czy Lewandowski otrzymał ofertę, czy nie, Salihowi Hamidzicowi zaprzecza starszy autor BILD, Alfred Draxler (69). Twierdził, że Lewandowski nie otrzymał jasnej oferty, „nic z wyraźną sumą”.

Brazzo: „To nieprawda. Rozmawialiśmy z konsultantem (Penny Zahavi, przyp. red.). Powiedzieli bardzo wyraźnie, jak wyobrażamy sobie przyszłość z Liwą. też dostałem to po drodze. Dlatego jestem zdumiony, że kanclerz, który nigdy nie nosiłby czegoś takiego na zewnątrz, wymyślił coś takiego. Ale gdyby kanclerz teraz to zdjął, szkoda. bardzo jasne, że otrzymał po drodze ofertę czasu trwania i kwoty.

Twierdzenie Salihamidzica: Zahavi wyjął rzeczy z tajnych rozmów, a następnie nie odtworzył ich prawidłowo.

Ogólnie Zahavi Prazo jest bardzo krytyczny wobec agenta: „Oczywiście, że ma agenta, który kręci głową przez całą drugą połowę sezonu. Nie jest czysty”.

BILD dowiedział się, że FC Barcelona złożyła pierwszą pisemną ofertę za Lewandowskiego. Według doniesień powinna to być opłata za przelew w wysokości 32 mln euro. BILD wie jednak, że rekordziści oczekują opłaty transferowej w wysokości około 40 milionów euro.

Salihamidzic mówi: Jedno jest pewne: Lua ma kontrakt do lata przyszłego roku i zrealizuje go. Nie chcemy rozmawiać publicznie, jeśli są jakieś oferty. Najważniejsze dla nas jest to, że mamy kontrakt z najważniejszym graczem.

Prazo mówił też o…

… Przedłużenie umowy Noir (kontrakt wygasa w 2023 r.): „Jestem w tym bardzo, bardzo optymistyczny. Manuel jest kluczem do sukcesu. Prosiłbym o trochę cierpliwości, ale jesteśmy na dobrej drodze. Jestem optymistą, że Manuel będzie dla nas grał w ciągu najbliższych kilku lat.”

Ostatni sezon Bayernu: „Jeśli spojrzysz wstecz, mieliśmy naprawdę dobry początek i dobry początek. Ale potem wcześnie wyszliśmy z pucharu. Jednak: graliśmy ekscytującą piłkę nożną, presja była dobra, pierwsza połowa sezonu było naprawdę dobrze. Po świętach mieliśmy 11 osób. Ma koronę, Leon Goretzka jest poza domem od czterech miesięcy, Davies ma infekcję serca, nie ma go od trzech miesięcy. Ciężko zastąpić tych zawodników. Nie zrobiliśmy tego. naprawdę zacząć, a na końcu zdobyliśmy mistrzostwo i to jest najuczciwszy tytuł Ale nie znaleźliśmy Rytmu pierwszej połowy sezonu Rozczarowaniem sezonu był koniec sezonu przeciwko Villarreal. t znaleźć tam właściwą pozycję Rozegraliśmy pierwszy mecz tak, jak graliśmy, co oznacza, że ​​mogliśmy mieć trzy, cztery, pięć części Nie obwiniam drużyny w rewanżu Zostaliśmy tam uratowani. Villarreal.”

Zdobywca Pucharu Lipska: „Zdecydowanie jeden z klubów, który zagra z nami o tytuł. Wykonali bardzo dobrą robotę, grając niesamowitą drugą połowę sezonu (36 punktów, przyp. red.).”

sport

Na żywo w Fotograf | Dominic Thiem, Alexander Zverev i Carlos Alcaraz rozpoczynają French Open

Published

on

Czy Novak Djokovic obroni tytuł, Rafael Nadal zdobędzie tytuł po raz 14, pokona nastolatka Carlosa Alcaraza, czy też Alexander Zverev wygra Grand Slam po raz pierwszy?

W tym roku odbędą się specjalne francuskie otwarcia. Nie tylko z powodu gwiazd, Ale także z powodu nowych przepisów.

W przyszłości zagra w dogrywce do dziesięciu punktów zarówno w Paryżu, jak i na Wimbledonie, w US Open i Australian Open z wynikiem 6:6 w rundzie finałowej.

Francuski Otwarte

886 razy Roland Garros – French Open na żywo w Eurosport

17.05.2022 o 09:53

Jednak współkandydaci Zverev i Alcaraz będą dzisiaj (Oto harmonogram na niedzielę) Zrób wszystko, aby w pierwszej kolejności nie było piątego zdania.

Pierwszy dzień turnieju w transmisji na żywo:

Najważniejsze gry i wyniki:

• teraz: Sloane Stephens (USA) – Julie Niemeyer (Niemcy) – 5:7
  • teraz: Hugo Delane (BOL) — Dominic Thiem (AUT) — 6:3, 6:2
  • Sorana Sirsta (ROU/26) – Tatiana Maria (Niemcy) – 6:3, 6:3
  • Teraz: Daniel Altmaier (Niemcy) – Jaume Munnar (Hiszpania) – 1-6, 3-6
  • Około 16:00: Alexander Zverev (GER/3) – Sebastian Offner (AUT)
  • Około 18:00: Juan Ignacio Londero (Argentyna) – Carlos Alcaraz (ESP/6)

12:32 – Dylan – Tim – 18:3, 18:2, 1:0

Trzecie zdanie również zaczyna się bardzo źle dla Tima. Musiał zrezygnować z pierwszego meczu serwisowego. Austriak popełnia podwójny błąd w rozbijaniu piłki dla Dylana.

12:26 – Dylan – Tim – 18:3, 18:2

Dellien służy do wygrania grupy. Z bezpośrednim bekhendem na linii bazowej Boliwijczyk otrzymuje dwa stałe fragmenty. Ze zwycięzcą zagrywki natychmiast zmienia pierwszego na 6:2 To byłaby ogromna przeszkoda dla Tima.

12:19 – Kirstia – Maria – 18:3, 18:3

Dla Tatjany Marii turniej dobiegł końca. Niemka trafiła 3:6, 3:6 przez Rumunkę Soranę Kirstię w 64. minucie.

READ  Formuła 1 jest teraz na taśmie na żywo: Verstappenowi udaje się zaskakujące manewry w Meksyku - Hamilton upada

12:16 – Dylan – Tim – 18:3, 4:1

Byłaby to początkowa decyzja dla drugiej grupy. Dylan ponownie złamał piłkę. Następnie Tim dochodzi do siatki, ale pozostawia otwarte pole, a punkty Dylana wynoszą 4:1.

12:11 – Dylan – Tim – 18:3, 3: 1

W tej chwili nie wygląda to dobrze dla Tima. Austriak również w drugim secie musiał zrezygnować z meczu serwisowego. Ale oczywiście nic tu nie ginie.

12:06 – Altmaier – Munnar – 1:6, 1:3

Ale jak dotąd sprawy z Danielem Altmaierem nie szły zgodnie z planem. Niemiec nie tylko przegrał pierwszego seta z Jaume Munnarem z Hiszpanii 1:6, ale również odpadł w drugim secie.

12:00 Stevens Niemeyer 5-7

Dla Niemeyera jest zwycięska grupa! Niemka pozostaje cierpliwa podczas wyścigu i oddaje dla niej drugą setową piłkę dobrym strzałem, aby uzyskać wynik 7:5.

11:57 Stephens Niemeyer 5-7

Julie Niemeyer wyczuwa kombinację, którą wygrała. Niemiec faktycznie pracował, aby wygrać seta z wynikiem 5:4, ale w drugiej połowie uległ. Teraz ma kolejną szansę z kolejną przerwą przeciwko Sloane Stephens 6:5, a 30:30 zdobyła piłkę setową z dużym wygranym forhendem. Ale wybacza to szybkim błędem. Chodzi o debiut.

11:55 – Dylan – Tim – 6:3

Dellien służy do wygrania grupy. Z solidnie sprawdzonym bekhendem Tim ustawia punkt na 30:30. Ale wtedy Dylan błyszczy bardzo dobrą linią obrony i dostaje set ball. Błąd Tima następuje w dośrodkowaniu na 6:3 dla Dylana.

11:48 – Kirstia – Maria – 6:3

Pierwsza grupa zajęła szóste miejsce. Tatiana Maria musi zrezygnować z roli w starciu z Rumunką Soraną Cerstią z wynikiem 3:6.

11:47 – Dylan – Tim – 5:2

Transmisja jest jedną z najlepszych dotychczasowych broni Dylana. Pierwsza usługa do tej pory wyniosła ponad 90 proc. I chociaż nie stawia tego szczególnie trudne, robi to w taki sposób, że Timowi trudno jest wbić piłkę na boisko przeciwnika. Dlatego Dylan często strzelał nawet z ciaśniejszymi punktami. 5:2 dla Boliwii.

READ  Trzy rzeczy, które uderzyły Manchester City w meczu z Liverpoolem: Thiago przywołuje, Guardiola okazuje się fatalny

11:38 – Dylan – Tim – 4:1

Teraz Tim ponownie się zaciąga. Ze zwycięzcą w siatce Vienna zdobywa punkt 40:40, gdy jego przeciwnik wysyła. Ale Dylan trzyma swoją wiadomość. Z piłką do gry Tim sprytnie zwabił do siatki, zatrzymując go i obracając piłką podania.

11:33 – Dylan – Tim – 3:1

Długa lina Tima jest przymocowana do krawędzi siatki. Trzy przerwy dla Dylana. A w trzecim Tim całkowicie omija bekhend z połowy pola i piłka odlatuje. 3:1 dla Dylana. To było w powietrzu.

11:28 – Dylan – Tim – 2:1

Tim zachował spokój i wygrał swój mecz, uzyskując wynik 2-1. Ogólnie rzecz biorąc, Dellien na początkowym etapie sprawia nieco bardziej agresywne wrażenie. Tim pozostaje negatywny. Ale to nic dziwnego, biorąc pod uwagę jego negatywną passę od czasu powrotu. Dla niego to także odnalezienie rytmu gry.

11:19 – Dylan – Tim – 1:0

Tim walczył równie dobrze w swoim pierwszym meczu serwisowym. Po wygranej z forhendem w siatce Dylan zdobywa punkt 40:40. Potem Thiem spudłował długą passę i Austriak przebił piłkę przeciwko niemu. Poprzednie eliminacje finałowe mocno zablokowały go z połowy pola.

11:11 – Dylan – Tim – 1:0

Rozpoczyna się praca w firmie Roland-Garros. Dylan właśnie wygrał swój pierwszy mecz serwisowy przeciwko Timowi. Facet z Boliwii potrafi być bardzo zdradzieckim przeciwnikiem, zwłaszcza na piasku.

INFO – Niemcy pierwszego dnia

Czterech Niemców już dziś pracuje. Z niemieckiego punktu widzenia skupiono się na występie mistrza olimpijskiego Aleksandra Zvereva przeciwko Sebastianowi Offnerowi z Austrii. Mecz powinien rozpocząć się późnym popołudniem. Ale Jules Niemeyer, Tatjana Maria i Daniel Altmaier byli już na służbie o godzinie 11:00.

Thiem walczy z negatywnymi seriami

Sprawy stają się poważne dla Dominica Tima o 11:00. Dwukrotny mistrz French Open i były mistrz US Open poniósł tylko porażki od powrotu pod koniec marca – w sumie sześć porażek. W Roland-Garros chce teraz przełamać klątwę i spotkać się z Boliwijskim Hugo Dellienem w pierwszej rundzie.

EKSKLUZYWNIE: Misha Zverev o losach Alexa Zvereva

Misha Zverev ujawnia w podcaście Eurosportu Das Gelbee Foam Ball, że rola faworyta była przedmiotem kontrowersji podczas wspólnej kolacji w obozie Zvereva. – Sasha powiedział, że bukmacherzy spodziewają się, że Alcaraz będzie miał największe szanse na wygranie French Open – powiedział Misha Zverev. Jednak fakt, że gwiazdorski meteor z Murcji jest obecnie traktowany jako obiecujący kandydat do wygrania Mosquier Cup, denerwuje mistrza olimpijskiego. Potem powiedział: „Wiesz, kiedy to był Nadal czy Djokovic, wszystko było w porządku. Teraz Alcaraz – nie!” Misha cytuje swojego brata.

• Posłuchaj teraz nowego odcinka podcastu z Miszą Zverevem:

886 meczów – French Open na żywo w Eurosport

Eurosport transmituje mecz Rolanda Garrosa z obszernym tłem, od pierwszego podania do finału meczu na żywo w bezpłatnej telewizji Eurosportu 1. Barbara Rittner i Misha Zverev są obecni jako eksperci. W Eurosport z Joyn PLUS + wszystkie mecze można oglądać na żywo i bez reklam. Widzowie mogą wybrać swój ulubiony mecz ze wszystkich stadionów.

Witamy na transmisji na żywo French Open

Let’s Go – Drugi Wielki Szlem sezonu odbędzie się w Roland-Garros od 22 maja do 5 czerwca. Eurosport.de towarzyszy przez wszystkie 15 dni klasycznego turnieju na kortach ziemnych w transmisji na żywo dla Ciebie. Miłej zabawy z nią.

Możesz być zainteresowanym także tym: Rzut oka na wszystkich mistrzów French Open

Wyłącznie dla Miszy Zvereva: Alex Zverev nie zgadza się z Alcaraz jako faworytem

Niedzielne mecze (dzień pierwszy): poszukiwani Zverev, Tim i Alcaraz

Wczoraj o 08:01