Connect with us

Tech

F: Tonąca podaż medium

Published

on

Z Sarah Petzold
Szukasz zaginionych skarbów Zereth Mortis, ale nie wiesz, jak uratować zapasy zatopionego medium w WoW? W takim razie mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie: w tej krótkiej wskazówce wyjaśnimy, w jaki sposób możesz użyć Pocopoca, aby ograbić zatopioną skrzynię.

W Zereth Mortis można znaleźć mnóstwo skarbów, które są niezbędne do odniesienia sukcesu.Skarby Zerith Mortis„Chcesz zostać wychowany. Ponieważ to osiągnięcie jest częścią meta-realizacji”Od ziemi do wrzasku„To, że jesteś z kobietą w ciąży Aurelid tajemniczy Bądź nagrodzony, prawdopodobnie znajdzie się na szczycie Twojej listy rzeczy do zrobienia. Jeden ze skarbów, które musisz zebrać w tym kontekście, odpowiada na nazwę Utopione materiały brokerskie. Ponieważ będziesz musiał wykonać pewne prace przygotowawcze, aby móc ograbić tę skrzynię, w tej krótkiej wskazówce wyjaśnimy, o co w tym wszystkim chodzi.

Kontrola umysłu w stylu Pokoboka

W WoW można znaleźć tonącą spiżarnię w południowo-zachodniej części Zereth Mortis, a dokładniej na dnie jeziora w schronisku (współrzędne 35/70). Jak sama nazwa wskazuje, Twoje pudełko z życzeniami leży głęboko w wodzie. Nie możesz jednak nurkować tylko dlatego, że powierzchnia wody stanowi nieprzeniknioną barierę dla twojej postaci. Zamiast tego powinieneś skorzystać ze swojego przyjaciela i towarzysza Pocopoca.źródło: błyszczący
Wejdź w interakcję z Aurelid, gdy przywołasz Pocopoca.

źródło: błyszczący
Pocopoc może pozyskać Aurelida za 1 energię.

źródło: błyszczący
Pocopoc użyje Aurelida, aby wydobyć dla ciebie skrzynię na powierzchnię.

źródło: błyszczący
Skrzynia zawiera również strój pirata dla Pocopoca.

źródło: błyszczący
Aby Pocopoc odzyskał zawartość zatopionego pudełka z zapasami brokera, musisz wykonać następujące czynności:

  • Pocopoc odblokowuje się w ramach kampanii Zereth Mortis (Rozdział 3).
  • Wynik Bokoboka Zrozumienie Dicaparian w jednostce kodującej.
  • Udaj się do jeziora w schronie obok skrzyni i przyzwij Pocopoca.
  • współdziała z Bez pestek storczyków (współrzędne 34/70).
  • Bokobok następnie spływa na dno jeziora i przynosi zapasy tonącego medium na powierzchnię.
READ  Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Ryzen 7000 i Zen 4: AMD zapraszają na transmisję na żywo 30 sierpnia

Published

on

Zdjęcie: AMD

Plotki naprawdę zaczynają się gotować: AMD teraz publicznie zaprasza Cię do wejścia na żywo 30 sierpnia. Następnie zostaną zaprezentowane nowe procesory Ryzen (Ryzen 7000, Raphael). Będzie też wgląd w nową architekturę Zen 4.

Od tygodni podejrzewano, że 30 sierpnia AMD wprowadzi nową generację procesora Ryzen 7000 o nazwie kodowej Raphael. Zobaczymy, czy inne spekulacyjne terminy testów i rozpoczęcia sprzedaży również będą prawdziwe. W szczególności ostatnia data pozostaje niejasna.

Mapa drogowa dla AMD Ryzen 7000 z Zen 4

Na „Transmisja na żywo AMD odbyła się na „Zen 4” i procesorach Ryzen nowej generacji„Dr Lisa Sue (CEO), Mark Papermaster (Chief Technology Officer i Executive Vice President) oraz inni eksperci w AMDWgląd w najnowszą architekturę „Zen 4”Według komunikatu prasowego wysłanego dziś po południu.

Jednak w tym kraju zainteresowani muszą zostać do późna, bo „Live Premiere” odbędzie się 30 sierpnia 2022 r. o godzinie 1 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na Kanał AMD na YouTube Możesz śledzić transmisję na żywo. Potem będzie też nagranie AMD.com/Ryzen Złożony.

READ  Sony State of Play: mnóstwo nowych gier na PlayStation 5 i nie tylko
Continue Reading

Tech

Action-Adventure ukaże się 24 sierpnia na PC i konsolach

Published

on


24 sierpnia ukaże się „Islands of Adventure” autorstwa niezależnego twórcy gier Kyle’a Thompsona. Za wydanie odpowiada firma Armor Games Studios. Gra to piękna metroidvania, w której musisz pomóc dzielnej myszy Iko w ponownym złożeniu zepsutego świata.

Lot balonem

Świat został rozdarty na strzępy i składa się wyłącznie z pływających wysp. To rozpaczliwie wymaga prostowania! Kontrolujesz mysz Iko, która leci z wyspy na wyspę w swoim zepsutym i zniszczonym balonie, ożywiając magnetyczne rdzenie wyspy.

Jak powinno być, wielu wrogów sprzeciwia się temu projektowi. Jednocześnie możesz spodziewać się wielu zabawnych postaci.

Niskie wymagania systemowe

Wymagania sprzętowe są raczej niskie. Zalecane Core i3 i GeForce GT640 z 8 GB pamięci RAM. Minimalne wymagania są prostsze. Ta gra będzie działać na prawie każdym komputerze.

wniosek

Jeśli szukasz zmiany i chcesz wesprzeć niezależnego twórcę gier, zdobądź Islets. Gra ukaże się 24 sierpnia 2022 roku na PC Przełącznik Nintendopojawią się Xbox One i Xbox Series S/X.

150 miejsc pracy

0 komentarzy

READ  Omno nawiązuje do: Ratuj świat w wygodny sposób
Continue Reading

Tech

Dekoracja podstrunnicy Pikmin dostępna przez ograniczony czas na łyżwach • Nintendo Connect

Published

on

Wydany 13 sierpnia 2022 r. Nowa dekoracja podstrunnicy Pikmin w Bikmin Bloom! Wykonując cotygodniowe wyzwania od 15 sierpnia do 28 sierpnia 2022 r., możesz tymczasowo zdobyć złote nasiona, które wyrosną na pikmin, aby ozdobić twoją podstrunnicę! Nawet jeśli wygrasz tylko jedną gwiazdkę, otrzymasz złote ziarno. (Ale jeśli zatrzymasz się w połowie, nie dostaniesz jednego.) W sumie są cztery typy: czerwony, żółty, fioletowy i skrzydlaty Pikmin.

Złote Pąki mogą dojrzewać w zaledwie 100 krokach i stać się Pikminem, który ozdobi Twoją podstrunnicę!

Bikmin Bloom

Bikmin Bloom
Bikmin Bloom

Możesz również znaleźć duże pąki z symbolami okazji, zwłaszcza jeśli wybierzesz się na spacer w okresie imprezy. Te pąki stają się również ozdobą podstrunnicy Pikmina.

Fingerboard to popularna gra podobna do mini deskorolki, którą bardzo lubiłem, gdy byłem mały. Możesz „jeździć” dwoma palcami, a nawet robić z nim „fajne sztuczki”! Skoków, zakrętów i innych rzeczy można się nauczyć, ale oczywiście nie jest to bliskie doświadczania prawdziwej deskorolki. Ozdobne podstrunnice Pikmin są dostępne w różnych nadrukach i wzorach.

  • Możesz zdobyć złote ziarno i duże ziarno z żetonem wydarzenia specjalnego w tym samym czasie.
  • Nie możesz znaleźć drugiego dużego ziarna z żetonem wydarzenia specjalnego, jeśli już go posiadasz. Ale kiedy pozwolisz mu się gotować i wybierzesz Pikmina, możesz znaleźć innego.
  • Pikmin do dekoracji na podstrunnicy można rozłożyć tylko ze złotych pąków i dużych pąków, które symbolizują wyjątkowe wydarzenie. Nie możesz im przeciwdziałać, zwiększając poziom przyjaźni za pomocą czerwonego, żółtego, fioletowego lub skrzydlatego Pikmina.
  • Duże pąki oznaczone specjalnym symbolem wydarzenia wyrosną w Pikmin na podstrunnicę nawet po zakończeniu wydarzenia.
READ  iPhone i iPad: to się zmienia wraz z nową aktualizacją iOS
Continue Reading

Trending