Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

EM 2021: Superkomputer spodziewa się ostatniej niespodzianki – niesamowitej diagnozy

Czechy mają większe szanse na wejście do turnieju jako kraj zagraniczny – czy sąsiad Niemiec mógłby sprawić niespodziankę?

© Michel Camarette / imago-images

Kto dotrze do finału Mistrzostw Europy? Według wyliczeń superkomputera może być spora niespodzianka.

Monachium – w* Zaczyna się, czas na Oracle. Rudy jasnowidzący pies* Przewiduje np. mecze niemieckie. Jeśli chcesz nie tylko podążać za instynktami zwierząt, możesz również podejść do sprawy bardziej „profesjonalnie”: superkomputer zawiera cały zestaw za pomocą algorytmu w 2021* Symulacja – z niesamowitym wynikiem.

Eksperci z dostawcy danych sportowych, firmy Sportradar, próbowali wykorzystać sztuczną inteligencję do przewidywania wyniku każdej indywidualnej gry. W związku z tym będzie Republika Czeska* A Dania * Jego twarz w finale. Śmiałe oczekiwanie. „Wykorzystaliśmy pełen zakres naszych możliwości technicznych”, wyjaśnia Werner Becher (dyrektor generalny). W kalkulacji uwzględniono miliony danych z ostatnich 20 lat.

EM 2021: Komputer oblicza ostateczną niespodziankę – DFB-Elf dociera do półfinału

Jednak Beecher przyznaje: „Piłka nożna jest nieprzewidywalna i to jest jedna z rzeczy, które najbardziej kochamy w tej grze”. Jednak dzięki „technologii symulowanej rzeczywistości” możesz zbliżyć się do prawdziwych gier. Czechy vs Dania – Niewiele kibiców postawiłoby na ten finał. Ale w EM zawsze były niespodzianki. Kto postawiłby Greków na Otto Rehhagela w 2004 roku? Duńczycy również dokonali zamachu stanu dzięki zwycięstwu w 1992 roku.

Wideo: Kto zagra Joachima Loewa w reprezentacji Niemiec?

Nawiasem mówiąc, według Super-Computer, niemiecka drużyna narodowa dojdzie do półfinału, podobnie jak Anglia. Najwięksi faworyci Francji odpadli już w 1/8 finału. Dla Czech oczekiwany sukces 3:2 w finale byłby największym sukcesem międzynarodowym. Od 11 czerwca sprawdzimy, czy komputer ma rację. Oczekiwanie rośnie, zwłaszcza w Pradze. (epp) * tz.de jest wyświetlaniem IPPEN.MEDIA

READ  BVB: Klauzula dotycząca wydajności Haaland