Connect with us

sport

Eksperci ARD w dziedzinie krytyki: współpraca Wellmera i Schweinsteigera nie działa

Published

on

Zaktualizowano 20 czerwca 2021 o 12:57

 • Kiedy drużyna DFB pokonała Portugalię, uwaga skupia się na dziennikarzu Jesse Wilmer i ekspertu Bastianu Schweinsteigerze. Rzadko kiedy dobrze przygotowana grupa ekspertów współpracuje z Almuthem Schulte, Kevinem-Prince Boatengiem i Stefanem Koontzem.
 • Interakcja między Wilmerem i Schweinsteigerem nie układa się dobrze, a mocne strony byłego gracza krajowego nie odgrywają tu żadnej roli.
 • Być może Schweinsteigerowi byłoby lepiej w innej sytuacji.

krytyka

Z Christian Stowe

Możesz dowiedzieć się więcej o EM 2021 tutaj

A temperatury przekroczyły 30 stopni we wczesnych godzinach sobotniego wieczoru w Monachium, oprócz meczu z sześcioma bramkami. ARD . ekspert Schweinsteiger Bastian Ale nie tylko ze względu na upał i burzliwy przebieg meczu w wygranym 4:2 meczu z Niemcami Portugalia Pracowałem spocony.

Ponieważ były piłkarz był w ciągłym użyciu. Przed rozpoczęciem, w pierwszej połowie i po końcowym gwizdku Schweinsteiger musiał analizować, oceniać, komentować i udzielać wywiadów. W niektórych przypadkach radził sobie dobrze, ale niektóre rzeczy poszły nie tak – zwłaszcza w interakcji z prezenterem Jesse Wilmerem.

Znowu byliśmy w studio Almoth SchulteA Kevin Prince Boateng I Stefan Koontz w akcji. Przyjrzeliśmy się bliżej wyglądowi ekspertów ARD.

Eksperci przed meczem

Czy eksperci futbolu naprawdę mogą obejść się bez białych tenisówek ze spodniami? najwyraźniej nie. Również Stefan Koontz Kevin-Prince Boateng oparł się na trendzie obuwniczym, który zdefiniował ekspercki wygląd podczas Mistrzostw Europy.

Ale Almoth Schulte zostawił tenisówki w szafie w sobotę i nosił szare szpilki. W przeciwnym razie bramkarz Wolfsburga i drużyna ligi kobiet wreszcie się przedstawili Wywołał sensację błyskiem śmiechu w studio Był tak pewny siebie, jak był z ich ostatnich zadań. Dobrze przygotowany, z jasną wiedzą taktyczną i analityką. Boateng po raz kolejny złamał kilka luźnych logo, a Koontz wniósł swoje doświadczenie jako trener.

Dobrze zaprezentowany zespół ekspertów kierowany przez Alexandra Bomsa nie mógł jednak wnieść wiele do gry niemieckiego zespołu. Ponieważ nawet podczas pierwszego raportu, mocno krytykowany duet Jesse Wilmer i Bastian Schweinsteiger przejął kontrolę i szczegółowo przeprowadził wywiad z trenerem reprezentacji Joachimem Loewem.

READ  0:2! Anglia wysyła Löw do państwowej emerytury szkoleniowej - BZ Berlin

Wilmer zadawał większość pytań, Schweinsteiger przeanalizował taktykę i otrzymał zachętę od Löwa. To miało być dobre dla 36-latka, w końcu to był ostatni z jego długich czasów Jego kolega Mats Hummels został publicznie skrytykowany za interpretację jego bramki przeciwko Francji.

Eksperci podczas gry

ZDF polegał na duecie Bella Rethy i Sandro Wagner w meczu Niemiec z Francją. Na ARD, Gerd Gottlob w pojedynkę skomentował, że Schweinsteiger biegał krótko raz w każdym biegu.

W pierwszej połowie sprawy potoczyły się źle po bramce Ronaldo. Dzięki Bogu Schweinsteiger rozmawiał z nim, po czym nastąpiło 35 sekund bolesnej ciszy. Wtedy nagle usłyszano Schweinsteigera, ale jego analiza nie była szczególnie odkrywcza. Idź dalej, nie bój się, uważaj na kontrataki, uczniu Schweinsteiger, przed Bogiem, dzięki Bogu, przerywaj mu i przerywaj.

Schweinsteiger nie wyjaśnił, dlaczego DFB straciło bramkę i kto popełnił błędy, a może te wypowiedzi padły ofiarą problemów z głosem. Nawet jeśli jego integracja działa lepiej w drugiej połowie, model ZDF jest wliczony w cenę Sandro Wagner Jako prawdziwy współkomentator jest to najbardziej przekonujące rozwiązanie.

Eksperci odpoczywają

Analiza przerwy była stosunkowo krótka, jak ARD Skorzystaj z wczesnego rozpoczęcia przed 20:00 w dwóch przestronnych blokach reklamowych. Nie było przejścia do studia panelu ekspertów, zamiast tego Wilmer i Schweinsteiger byli tego gorącego wieczoru w Monachium Praktycznie nie wolno było odpocząć. Schweinsteiger dobrze analizował gole, nawet jeśli miał skłonność do używania typowych fraz piłkarskich.

Eksperci po meczu

Po raz kolejny Wilmer i Schweinsteiger powitali publiczność po ostatnim gwizdku i ponownie przeprowadzili wywiad z trenerem reprezentacji Lu. Tu też były pewne niekonsekwencje. Wilmer zapytał Löwa o piłkarzy, którzy byli kontuzjowani i kilka razy śmiali się na głos, chociaż temat nie jest szczególnie zabawny. Löw i Schweinsteiger uśmiechnęli się z bólu, ale w momencie zwycięstwa było to chyba do zniesienia.

READ  Holandia vs Austria dzisiaj na żywo w telewizji i na żywo

Kiedy wkrótce potem Schweinsteiger analizował ślady Thomasa Mullera, Wilmer mu przerwał. „To świetna analiza, ha-ha-ha”, powiedział radośnie medium, co nikomu poza nią – na pewno nie Schweinsteiger – powinno być zabawne.

Kiedy wrócili do studia po “Tagesschau”, Stefan Koontz również zbeształ duet za spotkanie z Jogim Löwem przed rozpoczęciem. „Nie podobał mi się sposób, w jaki przeprowadzono wywiad przed meczem” – powiedział Koontz, otrzymując wiele oklasków od publiczności.

powiedz wieczór

„Wyrzuć moją drużynę marzeń do kosza” – Kevin-Prince Boateng poprosił przed meczem o inny skład. Po meczu był samokrytyczny ze swoimi zwykłymi jasnymi słowami.

wniosek

Gerhard Dilling i Gunther Netzer pokazali kiedyś, jak doskonale może przebiegać interakcja między dziennikarzem telewizyjnym a ekspertem piłkarskim. Daleko do tego Jesse Wilmer i Bastian Schweinsteiger. Kiedy Schweinsteiger może opowiadać i analizować futbol lub dzielić się ciekawostkami ze swojej niezwykłej kariery, działa to świetnie.

Jednak Wilmer często nie podaje mu odpowiednich słów kluczowych, dziennikarz telewizyjny zamiast tego stara się być zabawny, czego Schweinsteiger nie lubi. Być może mistrz świata 2014 był w lepszych rękach jako współkomentator obok Gerda Gottloba.

Robin Goossens

Węzeł został rozwiązany: reprezentacja Niemiec prezentuje najwięcej bramek w meczu mistrzostw Europy z Portugalią – i w tym samym składzie przeciwko Francji. Możesz zobaczyć, kto wykonał dobrą robotę w indywidualnym przeglądzie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Nowy dyrektor DFB Höwede w szkoleniu

Published

on

MONACHIUM – Hansi Flick jest nowym trenerem kadry narodowej od 1 sierpnia. Wygląda na to, że może wkrótce pracować z innym mistrzem świata z 2014 roku na piętrze wykonawczym.

DFB: Höwedes jako kierownik zespołu ds. szkoleń

Według Sport Bild były środkowy obrońca Benedikt Howedes zostanie nowym menedżerem drużyny Niemieckiego Związku Piłki Nożnej. Według raportu Schalke początkowo będzie się szkolić i przejdzie przez wszystkie obszary zarządzania zespołem.

Howedes będzie łącznikiem między zarządem a zespołem do mistrzostw świata w 2022 r. Stanowisko stażysty zostało już ogłoszone, a praca 33-latka ma otrzymać wyższy wewnętrzny ranking.

Tymczasem Höwedes rozpocznie w październiku Sympozjum Menedżerów UEFA i będzie ekspertem Ligi Mistrzów UEFA dla „Amazon Prime”. „Te trzy zadania oznaczają dla mnie dodatkową intensywną, wielopoziomową edukację” – wyjaśnił Bildowi.

Po ponad piętnastu latach w Schalke 04 Howedes zakończył karierę w Juventusie Turyn i Lokomotiv Moskwa, zanim zakończył ją w 2020 roku. Zagrał 44 razy w seniorskiej drużynie Niemiec i zdobył mistrzostwo świata w 2014 roku.

Menedżer Bundesligi, który tu biegał! Zbierz swój wymarzony zespół każdego dnia i pokaż konkurencji poprzez sprytne transfery, że jesteś najlepszy. Czekają na Ciebie główne nagrody i mecz. zacząć teraz bundesligamanager.ran.de!

READ  Formuła 1 na Węgrzech: Ocon świętuje w Budapeszcie – Vettel nie kwalifikuje się
Continue Reading

sport

Ringer Stäbler dużo traci w Tokio – nawet Kudla ma pecha

Published

on

Zaktualizowano 3 sierpnia 2021 o 6:58

 • Podporządkował wszystko swojemu celowi o metale szlachetne na igrzyskach olimpijskich, ale marzenie Franka Stablera na razie legło w gruzach.
 • W ćwierćfinale po dramatycznej walce poniósł porażkę i początkowo został bez medalu olimpijskiego.
 • Ale wciąż jest mała szansa.

Więcej tematów olimpijskich znajdziesz tutaj

Trzykrotny mistrz świata w zapaśnikach Frank Stabler Poniósł sromotną porażkę w ćwierćfinale Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Konfrontacja Mossbergera z Irańczykiem Mohammadem Rezą Jirai zakończyła się we wtorek wynikiem 5-5.

Ponieważ Stäbler otrzymał ostrzeżenie w końcowej fazie gorącego pojedynku i tym samym stracił nad sobą dwa ostatnie punkty, jego przeciwnik był zwycięzcą. Stabler powinien teraz mieć nadzieję, że Giray dotrze do finału.

Tylko wtedy 32-latek może kontynuować ostatnie mistrzostwo w swojej karierze w upragnionej kategorii wagowej 67 kg i nadal mieć szansę na brąz w środę i zakończyć karierę.

Denis Kudla odpadł w ćwierćfinale

Grecko-rzymski kolega Stablera, Denis Kudla, również przegrał ćwierćfinał w kategorii do 87 kg z Victorem Lorenzem.

Również tutaj, z końcowym wynikiem 1:1, ostateczny wynik przechylił szalę na korzyść najwyżej sklasyfikowanych Węgier, których Kudla pokonał w jednej z brązowych walk na Igrzyskach Olimpijskich 2016 w Rio de Janeiro.

26-latek z Schefferstadt musi teraz mieć nadzieję, że jego przeciwnik dotrze do finału. Wtedy będzie miał szansę na medal.

Frank Stabler: Całkowite zaangażowanie w medal na igrzyskach olimpijskich

Podobnie jak Kudla, Stäbler podążał za nim z wielkimi ambicjami lubić Podróżowałem. Miał jednak skomplikowane przygotowania. Szwab przez długi czas zmagał się z konsekwencjami złamanego stawu barkowego.

Aby to zrobić, jesienią ubiegłego roku zaraził się koronawirusem. Ponieważ jego normalna waga wynosi około 75 kilogramów, musiał zrzucić osiem kilogramów na igrzyskach w Japonii.

W rzeczywistości Stäbler zakończył swoją karierę w 2020 roku. Ponieważ wciąż brakowało mu medalu olimpijskiego, kontynuował po przełożeniu igrzysk. Teraz grozi mu przedwczesny koniec w Tokio.
© dpa

READ  Formuła 1 na Węgrzech: Ocon świętuje w Budapeszcie – Vettel nie kwalifikuje się
Continue Reading

sport

Olimpia 2021: Próżność! Ulubiony tag jest zawstydzony

Published

on

Olimpia 2021: Próżność! Ulubiony medal zawstydza się do szpiku kości – „Najgłupsza robota w historii”
2 sierpnia 2021 o 21:38

Na igrzyskach olimpijskich w 2021 r. ulubiona złota Sherica Jackson wprawiła się w zakłopotanie do szpiku kości.

Na igrzyskach olimpijskich w 2021 r. ulubiona złota Sherica Jackson wprawiła się w zakłopotanie do szpiku kości.

Zdjęcie: Zdjęcia Imago / Xinhua

Przyjechała do Tokio po złoto. Ale sen był z Shericą Jackson Olimpia 2021 Marzyłem o tym przed finałem.

Jamajski w odległości 200 metrów Olimpia 2021 Właściwie została wyeliminowana w pierwszej połowie – ponieważ myślała, że ​​jest arogancka w następnej rundzie.

Olimpia 2021: Po arogancji

Zawodnik zwolnił przed metą. 27-latka była tak pewna postępów, że nie uważała, aby trzeba było robić to do końca.


I w niemal szybkim tempie pobiegła do mety – i otrzymała najwyższą możliwą karę.

Przekroczony na mecie

Praktycznie na mecie dwóch przeciwników minęło Sherikę Jackson. Lauren Dorcas Pazzolo (Portugalia) i Dalia Kadari (Włochy) zajęły drugie i trzecie miejsce, kończąc zdjęcie. Trzeci był o cztery tysiące szybszy.+++ Olympia 2021: Dyrektor ds. sportu ARD jest zadowolony – „Tak nie może być” +++

A także kwalifikacje do półfinałów z czasem (23,26 sekundy) sprawiły, że Jamajka ścigała się z LaRivary. Ponad 100 m Zdobyła brąz na Igrzyskach Olimpijskich w 2021 r. i ukończyła ponad 200 m wcześniej.

———————————-

Więcej aktualnych wiadomości olimpijskich:

Olympia 2021: skandal przed walką o medale! Niemcy wpadają w gniew

Olimpia 2021: Historyczny dzień dla Niemiec! Pozwalasz kibicować „Drużynie D”

Olympia 2021: Fani nie mogą uwierzyć własnym oczom – czy już jesteście najfajniejszymi zdobywcami medali na Igrzyskach?

———————————-

– Wyraźnie przeliczyła się i zapłaciła cenę – mówi później jej trener Stephen Francis. “Oczekiwałem, że będzie lepiej. Dowiesz się od niego.”

Była ulubieńcem złota – Sherica Jackson wprawiała się w zakłopotanie do szpiku kości. W odpowiedzi otrzymaliśmy informację zwrotną od Grid.

 • Sherica Jackson rozpoczyna spokojny bieg na 10 metrów od mety iw rezultacie traci dwa miejsca. Coś takiego jest bezpośrednio karane.
 • Z przebiegłą panią Joy jest całkiem odpowiednia …
 • Jak dręczy mnie ciągła arogancja niektórych biegaczy, którzy celowo zwalniają ostatnie kilka metrów przed metą, by pokazać wszystkim przeciwnikom środkowy palec. Na szczęście ktoś w końcu to dostał.
 • Niektórzy po prostu uczą się na własnej skórze.
 • Jeden z najgłupszych występów Sherica Jackson.

Olimpia 2021: tragedia w sporcie jeździeckim

Na Igrzyskach Olimpijskich w 2021 r. doszło do tragedii w sporcie jeździeckim. Szwajcarski koń Robin Goodell musiał zostać uśpiony. Oto szczegóły >>>


READ  Więc Leroy Sane chce odpowiedzieć Anglii
Continue Reading

Trending