Connect with us

sport

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: sobotnie sprinty kobiet i mężczyzn w Kontiolahti

Published

on

Eric Lesser w Kontiolahti.

© zdjęcie sojusz / dpa / Lehtikuva | Wiza Mulanin

Finały Pucharu Świata 2021/22 w biathlonie będą kontynuowane w sobotę z dwoma wyścigami. Sprint kobiet i mężczyzn zaplanowano w Kontiolahti. chiemgau24.de jest częścią dzisiejszej transmisji biathlonowej na żywo.

Kontiolahti – sobota to dzień Długi dzień biathlonu w Kontiolahti zanim. W sprinterskim wyścigu kobiet Dennis Hermann świętuje swoje pierwsze zwycięstwo w tym sezonie w Pucharze Świata o godzinie 15:30. Do wyścigu wystartują mężczyźni. chiemgau24.de jest Dzisiaj w biathlonie wideo na żywo Z Tobą.

Aktualizacja transmisji na żywo tutaj

On biegnie: Johannes Kohn na strzelnicy. Błędy, ale bardzo szybko na nartach. Niczego tu jeszcze nie straciliśmy, dziś możesz sobie pozwolić na zaimplementowanie pętli karnej.

On biegnie: Przyjrzyjmy się Emilian Jacqueline. Rozpoczyna się również faulem, po którym następuje kolejna pętla karna. Dzięki temu mógł prawie ukończyć wyścig.

On biegnie: Reese jest już na strzelnicy. Wiatr nie jest dziś łatwy, widzieliśmy wiele błędów kobiet. Reese zaczyna od pierścienia karnego, wszystkie inne cele spadają.

On biegnie: Rozpoczął także Johannes Kuhn. Jest jedynym gościem w DSV, który wygrał wyścig sprinterski w tym sezonie.

On biegnie: Wyścig trwa, Reese jest na dobrej drodze. Przed oddaniem strzału musi przebiec 3,3 kilometra.

On biegnie: Zaczyna się za kilka chwil, Roman Reis się szykuje.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: pozycja startowa przed wyścigiem

Przed wyścigiem: Spójrzmy na nominowanych: Emilian Jacqueline ma 6, Sebastien Samuelson ma 17, Quentin Fillon-Mailer ma 20, a Martin Ponceloma ma 30.

Przed wyścigiem: Konkurs otworzy Roman Reis. Johannes Kohn rozpoczął numer 9, Benedikt Doll 31, Erik Lesser 33, Philipp Nawrath 53 i David Zobel 77.

Przed wyścigiem: Dlatego po zwycięstwie Dennisa Hermanna sprawy toczyły się dalej w Finlandii. Widzimy teraz wyścig sprinterski mężczyzn.

Przed wyścigiem: O 15:15 na taśmie z transmisji na żywo trwa sprint mężczyzn.

Biathlon: Hermann inspiruje w Finlandii, wygrywając sprint

Dennis Hermann wygrał sprint kobiet w Kontiolahti. W sobotę Niemiec usiadł po mocnym występie Teryl Eckhoff z Norwegii i Stena Nilsson ze Szwecji W poprzek.

READ  Nick Yellowy jest mistrzem deszczu

Hermann pokazał się w dobrej formie i przebiegł 7,5 km Strzelili tylko jednym pierścieniem karnym z dwoma depozytami. To pierwsze w tym sezonie zwycięstwo mistrza olimpijskiego w Pucharze Świata.

Biathlon: Trzy Niemki, które mają dobrą pozycję wyjściową w pościgu

Z tym Hermann idzie jak Major w Chasers w niedzielę. Również Vanessa Voigt pokazała mocny wyścig. Wystrzeliła czysto i ukończyła wyścig na szóstym miejscu, zaledwie dziesięć sekund za Hermannem.

Vanessa Haines Pozostało również wolne od błędów i Zajął dwunaste miejsce. Franziska Prius (32) była za Hermannem 1:24 z trzema rzutami karnymi. Francesca Hildebrand (28 l.) nie trafiła, a Janina Hettich (40 l.) musiała przejechać jeszcze dwa okrążenia.

Biathlon kobiet: ostateczny wynik w sprincie kobiet

1 – Dennis Hermann (Niemcy) 20: 08,6 minut / 1 odcinek karny
2 – Terrell Eckhoff (Norwegia) + 5,0 / 1
3 – Stena Nilsson (Szwecja) + 5,2 / 1
6- Vanessa Voigt (Niemcy) + 10.5/0
12- Vanessa Haines (Niemcy) + 33,7 / 0
28- Franziska Hildebrand (Niemcy) +1: 15,1 / 1
32- Franziska Prius (Niemcy) +1: 24,5 / 3
40 – Janina Hettich (Niemcy) +1: 51,1 / 2

pełny wynik

Sprint mężczyzn będzie kontynuowany w sobotę od 15:30, chiemgau24.de jest w transmisji na żywo.

Biathlon: Bieg kobiet w pasie na żywo

On biegnie: Nelson przegrywa, Dennis Hermann wygrywa wyścig w Kontiolahti.

On biegnie: Nelson jest tylko 5,9 sekundy za Hermannem. Kilometr nadal jest dla Szweda dobry. To jeszcze nie koniec.

On biegnie: Stena Nelson wciąż mogła zablokować wygraną Hermanna. Szwed jest 11 sekund za Niemcem po wstaniu. To będzie ekscytujące.

On biegnie: Haines kończy x. Na 27. miejscu Prius wyraźnie pozostaje w tyle. Jutro będziesz 1:24 minuty za Hermannem.

On biegnie: Preuss popełnia dwa faule w stójce, wyraźnie je oddając. Ale Hermann był bliski zwycięstwa, a Voigt również pokazał doskonały wyścig. Dzisiejsze wyniki są podstawą dla jutrzejszego prześladowcy. Wygląda to bardzo dobrze.

On biegnie: Dennis Hermann w końcu przejmuje prowadzenie. Vanessa Haines również trafiła w to wszystko, stojąc w wieku sześciu lat.

On biegnie: Hermann wciąż prowadzi, tutaj zwycięstwo jest możliwe. Został jej tylko dobry kilometr.

On biegnie: Terrell Eckhoff wreszcie przejmuje prowadzenie. Hermann musi teraz dać z siebie wszystko na ostatnim okrążeniu.

READ  Bayern Monachium też jest teraz opcją?

On biegnie: Prius chybia podczas leżenia, a Hermann nie trafia w dysk, gdy stoi. Ona prowadzi! Tutaj zwycięstwo jest możliwe.

On biegnie: Vanessa Haines również uderza we wszystko, co leży płasko. Royceland również popełnia błąd wstania i nie wygra tego dnia.

On biegnie: Hermann wychodzi na prowadzenie po pierwszym strzale. Terrell Eckhoff tęskni za staniem. Żaden wielki sportowiec nie jest tutaj czysty.

On biegnie: Dennis Hermann w pozycji leżącej i Vanessa Voigt w pozycji stojącej. Nie mogło być lepiej, obaj trafili we wszystkie cele.

On biegnie: Justin Brisaz-Boucher ma dwa kopnięcia na trybunie, co prawdopodobnie będzie kosztowało ją podium.

On biegnie: Wróćmy do pań. Öberg również pudłuje w stójce, a to w sumie dwa rzuty karne. Mart Olspo Royceland faulowany, celny strzał Terrella Eckhoffa.

On biegnie: Chłopaki wystartują o 15:30, a nie o 15:00, jak pierwotnie planowano.

On biegnie: Vanessa Voigt jest pierwszą Niemką na strzelnicy. Wymazuje wszystko iw tej chwili jest tutaj piąta.

On biegnie: Elvira Oberg fauluje i musi wejść na ring karny. Może to nadrobić bieganiem. Justin Brisaz-Boucher uderza w to wszystko, a ona jedzie tutaj pierwsza.

On biegnie: Teraz widzimy pierwsze wrażenia ze strzelnicy. Häcki ma problemy i musi wykonać dwa rzuty karne. Chevalier Boucher musi zrobić okrążenie. Na strzelnicy nie jest łatwo, wieje wiatr.

On biegnie: Elvira Oberg rozpoczęła wyścig. Szwed jest tu jednym z faworytów i cały czas walczy o mistrzostwo świata.

On biegnie: Bieg odbywa się na trzech okrążeniach po 2,5 kilometra. Po pierwszej serii strzelanie z pozycji leżącej, a po drugiej strzelanie z pozycji stojącej.

On biegnie: oto jesteśmy. Rozpoczyna się wyścig.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: pozycja startowa przed wyścigiem

Przed wyścigiem: Przyjrzyjmy się okolicznościom. Termometr pokazuje -4,3 stopnia, a wiatr na pewno jest wyczuwalny.

Przed wyścigiem: Wyścig otworzy Szwajcarka Lina Hacke, a za nią Francuz Anis Chevalier Boucher.

Przed wyścigiem: Rzućmy okiem na ulubione. Elvira Oberg ma numer 8, Terrell Eckhoff 19 i Marty Olspo Royceland 24.

READ  Baskett dla Chelsea: Antonio Rudiger przed rozdaniem z Realem Madryt

Przed wyścigiem: Vanessa Voigt startowała 14., Dennis Hermann 29., Vanessa Haines 39., Franziska Priuss 42., Franziska Hildebrands 69. i Janina Hettich 79. Na starcie było 85 kobiet.

Przed wyścigiem: Witam na taśmie na żywo z Mistrzostw Biathlonu w Kontiolahti. Sprint kobiet zaplanowano na godzinę 12:45.

Biathlon dzisiaj w transmisji na żywo: wstępny raport z wyścigu

ten Wtedy z pewnością do wyścigu przystąpiły Niemki Ponad 7,5 kilometra, ponieważ każdy zawodnik musi dwukrotnie przejść na strzelnicę.

Dzisiejsza transmisja na żywo z biathlonu: trzy kobiety DSV z dużymi szansami

Choć w czwartek wyraźnie przegapiłeś podium w sztafecie, Indywidualne osiągnięcia napawają optymizmem. Vanessa Voigt, Francesca Bruce i Dennis Hermann pokazali dobre częściowe występy i wystartowali jako pretendenci do pierwszej dziesiątki.

W idealny dzień nawet podium jest możliwe dla wszystkich trzech początkujących DSV. Najwyraźniej Vanessa Haines powinna poprawić pozycję w porównaniu do sztafety. Janina Hettich i Francesca Hildebrand Po raz pierwszy zostanie użyty na Pucharze Świata w biathlonie w Kontiolahti.

Biathlon na żywo: Dwóch Norwegów to najlepsi kandydaci

Liderzy Pucharu Świata są faworytami do zwycięstwa Marty Olspo, Royceland Jego ojczyzną jest Norwegia Jaskinie TyroluFrances Justin Brisaz-Boucher i Julia Simone również powinny znaleźć się na liście. Po wykluczeniu Białorusi dwie kandydatki, Dzinara Alimbekava i Hana Sola, były nieobecne. Oto menu startowe

Biathlon na żywo: DSV trzech mężczyzn z szansą na podium

Przekazany panom Johannes Cohn, Benedict Doll i Philip Norat Znakomity sprinter osiąga już wyniki w Pucharze Świata w Biathlonie 2021/22 i przebiegnie ponad 10 km z podobnymi ambicjami.

Eric LesserRoman Reese i David Zobel Wpadnij na łucznictwo, a spróbujesz stworzyć dobrą pozycję dla sobotnich prześladowców. W piątkowej sztafecie Lesser pokazał się stabilnie.

Lider klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Quentin Fillon Maier jest faworytem do zwycięstwa po tym, jak Johannes Thingness Beau wcześniej zakończył sezon. Oto menu startowe

Od 12:00 chiemgau24.de zaprezentuje na żywo relację ze sprintów Kontiolahti.

źródło: chiemgau24.de

* chiemgau24.de jest częścią ogólnopolskiej sieci redakcyjnej Ippen-Digital

truf

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sport

Taśma na żywo F1 na Aston Martin: „To byłaby zbrodnia”

Published

on

18:24

Horner: FIA zbliżyła się do Red Bulla

Ekscytujące komentarze szefa zespołu Red Bulla po raz kolejny na temat Astona Martina i „Red Bull Green”. Ujawnia „Sky”, że FIA ​​zbliżyło się do Red Bulla w zeszłym tygodniu.

Światowe Zgromadzenie stwierdziło, że istnieje samochód bardzo podobny do RB18. Dlatego w Red Bullu biją „dzwonki alarmowe”. Sednem sprawy jest zmiana personelu z Red Bulla na Astona Martina.

Horner podkreśla, że ​​oczywiście nie jest zabronione przenoszenie wiedzy w głowie do innego zespołu. Jednocześnie zabrania się oczywiście zabierania ze sobą danych lub podobnych rzeczy.

„To byłoby przestępstwo” – wyjaśnia szef zespołu Red Bulla, jednocześnie dając jasno do zrozumienia, że ​​Red Bull wszczął „wewnętrzne śledztwo”. Więc to jeszcze nie koniec…

20:36

Pirelli zakłada dwie stacje

Według pierwszej analizy Włosi spodziewają się dwóch postojów w niedzielę. „Najczęściej używana jest przednia lewa opona”, wyjaśnia Mario Isola, który postrzega to jako „czynnik ograniczający” dla kierowców.

Zakłada się więc, że wyścig ma dwa przystanki. „Wielkie pytanie” brzmi teraz, jakie opony będą używane. Zwłaszcza, że ​​różnica między trzema mieszankami jest „nieco większa niż oczekiwano”.

Różnica między miękkim i średnim papierem wynosi 1,1 sekundy, a między miękkim a twardym 2,4.


19:57

Transmisja na żywo

Nie zapomnij: Kevin Schoren i Christian Nimmervall będą w bezpośrednim kontakcie za nieco ponad 30 minut Na kanale YouTube Formel1.de Z wielką analizą w piątek w Barcelonie. Oczywiście nacisk kładzie się na „Green Red Bulla”. Planowane są następujące tematy:

Podsumowanie piątkowego treningu w Barcelonie
Aston Martin: Czy Vettel okradł Red Bulla?
– „Pokaż i opowiedz”: to są aktualizacje zespołu dla Barcelony
– Alonso krytykuje Whitisha, dyrektora wyścigu i komisarzy
– Dyskusja „Między”: Alonso zaprzecza Sainz
Vettel okrzykuje obecne silniki F1 „gazem spalinowym”
Analiza długoterminowa z Kevinem Hermannem
– Bilety DTM Norisring: loterie dla członków kanału


19:53

Schumacher optymistyczny: jest trzecie pytanie

Haas jest absolutnie jedynym zespołem, który w ten weekend nie ma aktualizacji. Schumacher podkreśla jednak: „Mamy nadzieję, że plan ruszy w trzecim kwartale. I myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, aby to zrobić”.

Zakończył dzień na 10. miejscu, z kolegą z drużyny Magnussenem na 12. miejscu. W każdym razie, według Schumachera, była to „właściwa decyzja”, aby na razie zrezygnować z ważnej aktualizacji w Barcelonie i zaoszczędzić pieniądze.

Duża paczka powinna trafić do Francji.


19:47

McLaren: Uszkodzenia Norrisa można naprawić

Wzdycha do McLarena: „Możemy to naprawić z dnia na dzień”, mówi Andrea Stella o uszkodzeniu Norrisa podczas przejeżdżania przez krawężnik. W rezultacie był w stanie przejechać tylko sześć okrążeń w FT2.

„To był dla mnie ciężki dzień” – przyznaje Norris, który ma nadzieję, że jutro zmieni sytuację. Zakończył dzień P14 w połączonych harmonogramach, kolega z drużyny Ricciardo tylko P16 – bez aktualizacji.

„Próbowaliśmy kilku różnych ustawień w obu sesjach”, powiedział, przyznając: „Najwyraźniej nie jesteśmy tam, gdzie chcemy być na osi czasu”. Ale pierwsza dziesiątka będzie tam jutro. Zobaczmy.


19:40

Aston Martin z hamulcem ręcznym

Przynajmniej to właśnie Lance Stroll, który mówi o „pozytywnym pierwszym dniu” i wyjaśnia: „Dzisiaj podeszliśmy do tego trochę ostrożniej, co zrozumiałe, brakuje części zamiennych”.

Aktualizacja była zdecydowanie „krokiem we właściwym kierunku”. „Samochód był dobry przez jedno okrążenie” – mówi. Jeśli chodzi o równowagę, zdecydowanie można pójść o krok dalej.

Z P8 i P13 w łącznym harmonogramie, sprawy nie potoczyły się dzisiaj zbyt źle dla Astona Martina. Zobaczmy jutro, czy Q3 będzie możliwy dla obu kierowców.


19:32

zdjęcia nowoczesnych technologii

Nasi fotografowie byli zajęci i zgodnie z obietnicą po raz kolejny wypełniliśmy naszą serię zdjęć technicznych nowymi zdjęciami. Kliknij, warto!


Galeria zdjęć: Formuła 1: Technologia Szczegółowe zdjęcia Grand Prix Hiszpanii 2022


19:18

Nie pasuje jeszcze do AlphaTauri

P11 i P15 w połączonych liniach czasowych Gasly i Tsunoda. „Dzisiaj nie był nasz najlepszy piątek. To było bardzo trudne. Wydaje się, że nie możemy dostać samochodu tam, gdzie chcemy” – mówi Francuz.

„Warunki też nie pomagają”, wzrusza ramionami i wyjaśnia, „To nie będzie łatwy wyścig dla nikogo. Samochód nigdy nie lubił tak wysokich temperatur”. Przynajmniej nie jesteś „bardzo daleko” od pierwszej dziesiątki.

Jej kolega z zespołu, Tsunoda, również nie jest jak dotąd zadowolony z samochodu. „Jutro mamy dużo pracy przed nami, jeśli chcemy celować w trzecią kwartę kwalifikacji” – powiedział Japończyk. „Ale myślę, że to możliwe”, mówi dżihadystycznie.


19:08

Hamilton „bardzo zadowolony” z P3

Nigdy nie widzieliśmy rekordowego mistrza tak usatysfakcjonowanego przez cały sezon! Ocenia piątek „pozytywnie” i stwierdza, że ​​jest „bardzo zadowolony z postępów”, jakie poczynił Mercedes.

„Nie jesteśmy jeszcze najszybsi” – wyjaśnił. Ale jesteś na dobrej drodze. To był pierwszy raz, kiedy Mercedes prawie nie przeskoczył przez cieśninę.

„Jest znacznie lepiej”, mówi, wyjaśniając, że przy odrobinie dostrojenia możesz być szybszy jutro. Jesteśmy podekscytowani!


19:00

Mercedes na czele? Wilk też jest sceptyczny

„Byliśmy również silni w Miami w piątek i myślę, że jeśli poziom przyczepności wzrośnie, możemy wrócić do naszej starej słabości” – powiedział szef zespołu Mercedesa, spowalniając oczekiwania na „Sky” po P2 i P3.

Odbicie może wrócić – tak jak ostatnio w Miami. „Ale jest mocny w piątek”, podsumowuje, dodając: „Myślę, że mogliśmy mieć trochę więcej silnika niż Ferrari i Red Bull”.

„Ale przynajmniej nie jesteśmy tak daleko, jak kiedyś” – powiedział Wolf.


18:53

Bottas potwierdza: mogła to być awaria silnika

„Widziałem i czułem zapach dymu”, powiedział po swojej wadzie FT2, dodając: „Wcześniej usłyszałem dźwięk, który nie brzmiał zbyt dobrze. Nadal nie odzyskaliśmy samochodu, więc nie wiemy ”.

Ale zakłada, że ​​coś się zepsuło w silniku. W końcu: „Jestem pewien, że możemy się oprzeć”, mówi optymistycznie. Bo samochód dzisiaj wyglądał „bardzo dobrze”.

„Przynajmniej Zhou miał kilka długich biegów. Myślę, że nadal możemy mieć mocny weekend” – powiedział Bottas, który wcześniej ukończył FT1 na P17. Ale zebrałeś tylko dane i nie określiłeś szybkiego czasu.


18:46

Vettel: „Na pewno się nie wycofamy”

Kierowca Astona Martina jest ostrożnym optymistą i wyjaśnia w sprawie aktualizacji w „Sky”: „W tej chwili nadal trudno jest porównywać, ponieważ warunki nie są całkowicie przejrzyste. Ale z pewnością nie jest to krok wstecz”.

„Myślę, że pierwszego dnia jesteśmy dobrzy […] Potrafi być całkiem zadowolony”, podsumowuje i wyjaśnia: „To był dla nas dobry dzień, ponieważ samochód jest praktycznie nowy, a przy tak wielu nowych częściach ważne było, aby przejechać dużo okrążeń. „

Jeśli chodzi o podobieństwa do Red Bulla, wyjaśnia: „Zawsze są podobieństwa między samochodami”. Od samego początku opcja przejścia na inną koncepcję pozostała otwarta.

Zrobiłem to teraz. „Trzymaliśmy otwarte drzwi, ponieważ nie byliśmy całkowicie pewni” – powiedział Vettel.


18:40

Verstappen po P5 nie zainteresowany

Kierowcy Ferrari i Mercedesa byli dziś szybsi. Jednak mistrz świata jest stosunkowo zrelaksowany po P5. „Trochę trudno było znaleźć odpowiednią równowagę w upale” – powiedział.

Tak więc jest „oczywiste”, że nadal masz trochę pracy do wykonania szybko. „Przynajmniej długie dystanse wyglądały dobrze. Jestem z tego zadowolony. Chodzi tylko o znalezienie punktu pośredniego”, wyjaśnia.

Nie wydaje się zbyt zaniepokojony.


18:32

Najważniejsza rzecz w piątek…

…oczywiście podsumowaliśmy to ponownie dzisiaj w naszej serii zdjęć. Spójrz, kiedy będziesz miał okazję. Najszybszy sposób na aktualizację!


18:17

Horner nie był zaskoczony

„Przez cały rok mówiłem, że to tylko kwestia czasu” – powiedział szef zespołu Red Bulla w dobrym wyniku „Sky of Mercedes”. W rzeczywistości Horner nigdy nie skreślił srebrnej akcji w Mistrzostwach Świata.

Oczekuje bardzo bliskiej walki między trzema dużymi zespołami jutro. Jednak nie wiadomo, kto właściwie wyłożył dzisiaj wszystkie karty na stół. Powinno być jasne, że każdy wciąż ma coś w zanadrzu, aby się zakwalifikować.

Ale pytanie brzmi, ile to będzie…


18:13

Russell nie ufa jeszcze grillowi

„Szczerze nie wiem” – odpowiedział na pytanie, czy jest dzisiaj zadowolony. Przypomina nam też Miami, kiedy w sobotę całkowicie rozbił się po P1 w piątek.

Odrzut nie jest jeszcze w pełni kontrolowany, a czasami nadal tak jest – także na zakrętach. W niedzielę kolejną ważną rolę odegra zużycie opon.

Obecnie zakłada „przynajmniej” dwie stacje.


READ  Giro d'Italia 2021 - Piąty etap: Iwan przyspiesza do zwycięstwa - upadek Landy przyćmiewa finał
Continue Reading

sport

Eintracht Frankfurt: Burmistrz wprawia się w zakłopotanie witając Romera – Bundesliga

Published

on

co to było?!

Burmistrz Frankfurtu, Lord Peter Feldmann (63/SPD) wywołał śmiech i potrząsnął głowami swoim pojawieniem się na przyjęciu Eintrachtu w Römer.

Lubić Mistrzowie Europy Przybywając do ratusza w czwartek, tuż po godzinie 21:00, kilka godzin po przejeździe przez miasto, Feldman po raz pierwszy porwał kapitana. Sebastian Rudd (31) i trener Oliver Glasner (47). Oboje spojrzeli na siebie ze zdumieniem, wymieniając zdziwione spojrzenia.


Zdjęcie: WITTERS

Komentator Florian Nass był również zaskoczony, gdy powiedział w telewizji: „Stawka burmistrza Petera Feldmana nie była tak duża, że ​​musiał od razu przejąć puchar… Zaskoczony Sebastian Rudd”.

Kiedy Feldman zaczął mówić jako następny, został bezlitośnie syknął przez fanów w Römerbergu.

Burmistrz wymienił następnie każdego gracza, który grał w finale w Sewilli przeciwko Glasgow Rangers. Feldman miał problemy z mową prawie u każdego specjalisty Eintrachtu. Próbka: Makoto Hasebe został przyjęty jako Makoto Hasabi.

Mistrzowie Euro Eintrachtu nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Potem trwał pokaz upadku. Feldman: „Chciałbym powitać zarząd razem z wami: Axelem Hellmannem jako dyrektorem sportowym Oliverem Frankenbachem”.

Frankenbach jest dyrektorem finansowym Eintrachtu. W końcu szybko odpowiedział: „I oczywiście Marcus Croce!”

Burmistrz Peter Feldman w piątek do Bild: „Przede wszystkim bardzo przepraszam! Wczoraj byłem bardziej fanem Eintrachtu niż burmistrzem”.

Przy okazji: w marcu 2022 r. prokuratura we Frankfurcie postawiła Peterowi Feldmannowi zarzuty o przyjęcie przewagi. Feldman chce pozostać na stanowisku do 2024 roku, a potem nie kandydować ponownie na burmistrza.

READ  Bayern Monachium też jest teraz opcją?
Continue Reading

sport

Boris Becker: Ciasna komórka powoduje niepokój

Published

on

  1. tz
  2. Sporty
  3. Więcej sportów

kreatura:

do: Patrick Friwahi

W marcu Boris Becker wciąż był na wolności – ikona tenisa prawdopodobnie już wie, czego się spodziewać. © IMAGO / Adam Davy

Czy Boris Becker myli wyrok pozbawienia wolności z zakwaterowaniem w hotelu? Wydaje się, że niemiecka legenda tenisa ma duży problem.

LONDYN – Borisowi Beckerowi nie jest łatwo. Po zwycięstwach na korcie tenisowym stał się ulubionym sportem w Niemczech, po czym (również) wyrobił sobie markę swoim życiem miłosnym i był mile widzianym gościem w różnych formatach telewizyjnych. Osłabł talent do zarabiania pieniędzy – upadła ikona tenisa musi trafić do londyńskiego więzienia z powodu opóźnionego bankructwa odbywa karę pozbawienia wolności.

Chociaż 54-latek musi wieść nieco odosobnione życie w więzieniu Wandsworth, zrobił to. zdjęcie Podobno udało mu się zdobyć szczegóły dotyczące swojego codziennego życia. W związku z tym Becker cierpi na klaustrofobię w swojej celi, gdy drzwi są zamknięte. Nie zawsze tak jest, ale wydaje się rozsądne w przypadku „wyroku więzienia”. Niektórzy strażnicy zakwaterowaliby go i pozostawili otwarte drzwi, inni nie. W każdym razie drzwi są zamykane na noc – a nagrania Dungeon w Wandsworth rzeczywiście pokazują ciasne pokoje z niewielką swobodą poruszania się.

Boris Becker w więzieniu: ciasna cela martwi się ikoną tenisa

Pracownik więzienia powiedział Gate’owi: „Po tym, jak Baker nadal trzymał głowę bez prawdziwej sytuacji awaryjnej, został ostrzeżony, że zmiana nie dotyczy obsługi hotelowej”. Co również dodało klaustrofobii: Niedawno sześciokrotny mistrz Wielkiego Szlema dostał współlokatora, z którym dzieli więzienną celę. Z powodu złej pogody zwiedzanie dziedzińca zostało odwołane.

Poza tym podobno Becker przebywał z niektórymi współwięźniami spadł z łaski Bądź – między innymi dlatego, że możesz brać prysznic tylko dwa razy w tygodniu:

Uwolnić ponownie Borisa Beckera po 15 miesiącach? Aresztowanie, ale brak zakazu słodyczy

Wydaje się Borys Becker Jednak w czasie jego pobytu w więzieniu (zgodnie z wyrokiem dwa i pół roku i pół na warunkowym) zdarzają się też pozytywne momenty: niemiecka gwiazda sportu powinna przynajmniej móc cieszyć się słodyczami i napojami, jeśli może zamówić je z budki. Może jednak zrobić to na głos zdjęcie Nie podniósł go sam, ale wyglądało na to, że został dostarczony do lochu. (PF)

READ  Marc Marquez po wypadku w I kwartale
Continue Reading

Trending