Connect with us

entertainment

Dzisiaj nie ma “kto wie” – zamiast EM na ARD

Published

on

Zdjęcie: Christian Charisios / dpa +++ dpa-Bildfunk +++

Od 2015 roku znamienici goście zadają pytania „Kto coś wie?” Wraz z Bernardem Hookerem i Eltonem – Kai Pflum poprowadzi show. Tutaj podajemy wszystkie informacje na temat programu testowego ARD i mówimy, kto jest gościem w bieżącym odcinku.

Następna transmisja: wtorek, 15 czerwca, od 18:00 do 18:50.

Mecz Polski i Słowacji w mistrzostwach Europy w piłce nożnej rozpocznie się w poniedziałek 14 czerwca o godz. 18:00 “Kto coś wie?” Ponieważ ARD transmituje grę, program testowy jest anulowany.

Goście w „Kto coś wie?” wtorek, 15 czerwca:

 • Stefan Wagershausen (piosenkarz)
 • Sasza (Piosenkarz)

Co to jest „Kto to wie?”?

“Kto wie coś takiego?” Jest to program quizowy w pierwszym, który emitowany jest od 2015 roku głównie w programie wieczornym. Zwykle obowiązuje termin od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

Po tym, jak ARD eksperymentowało z różnymi formatami testów w programie poprzedniego wieczoru w ciągu ostatnich kilku lat, urzędnicy postawili albo “Kto coś wie?” Lub “Zapytany – Stalkered” – dwa programy są produkowane w sezonach i wymieniane, gdy tylko jeden sezon się skończy, a drugi przejmie formatowanie.

Koordynator Kai Pflaume nie tylko wita kapitanów Bernharda Hockera i Eltona, których można zobaczyć w każdym odcinku, ale także wita dwie inne postacie, które grają u boku dwóch kapitanów.

Jakie są zasady gry?

W dwuosobowych zespołach na zmianę wybierają z góry określone kategorie i starają się poprawnie odpowiedzieć na pytanie z tematu. Za każde poprawnie udzielone pytanie jest 500 € – każda drużyna otrzymuje sześć rund w rundzie głównej, z maksymalną kwotą 3000 €.

Pod koniec rundy głównej pojawia się kluczowe pytanie. Kategorię, z której pochodzi pytanie nauczyciela, nazywa moderator Pflaume i nie ma już wyboru kandydatów.

Po ogłoszeniu kategorii obie drużyny muszą z góry ustalić kwotę zarobioną na obstawianiu pytania mistrza. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, kwota zakładu zostaje podwojona.

Jeśli więc drużyna wygra 2000 € w rundzie głównej z 4 poprawnymi odpowiedziami, ale postawi tylko 1000 €, będzie miała na koncie 3000 € z poprawną odpowiedzią. Ale jeśli odpowiedź jest błędna, nadal pozostaje kwota 1000 euro.

Jeśli zespół podejmie większe ryzyko i zdobędzie pełne 2000 €, albo skok o 4000 €, albo wszystkie pieniądze zostaną utracone. Drużyna z większą ilością pieniędzy na koncie po rozwiązaniu głównego pytania wygrywa problem.

Jeśli drużyna nieprawidłowo odpowie na wszystkie pytania w rundzie głównej, a tym samym przejdzie do pytania mistrza bez euro, to jest „nieszczęsne euro”, na które zespół może postawić później – wciąż ma szansę na wygranie finału .

READ  Kiedyś to wszystko się kończy: „Grey's Anatomy” traci główną obsadę

Kto otrzymuje nagrodę „Kto wie?”?

Przed każdą edycją Who Knows Something? widzowie mogą wybrać, który z dwóch zespołów wspierać i siedzieć w studiu za danym duetem.

Kwota, którą zwycięska drużyna ma w obliczeniach po rozwiązaniu głównego pytania, jest następnie dzielona przez każdy nos. Jeśli więc zespół ma 50 „fanów” z saldem konta w wysokości 4000 euro, każdy widz otrzymuje 80 euro.

Co się dzieje z „Kto coś wie?” Jeśli jest remis lub dwie błędne odpowiedzi?

Jeśli po pytaniu mistrza znajduje się link, zostanie zadane pytanie oceniające, aby wyłonić zwycięzcę. Jeśli ta sama odpowiedź padnie od obu drużyn, obie drużyny wygrywają – więc wszyscy widzowie otrzymują pieniądze za swój udział. Z drugiej strony, jeśli obie drużyny stracą całe saldo konta przez nieprawidłową odpowiedź na pytanie mistrza, to wszyscy widzowie również nic nie dostaną.

Kiedy pojawia się „Kto to wie?”

Typowy okres dla „Kto coś wie?” Jest od poniedziałku do piątku od 18:00 do 18:50 w ARD. Po wypróbowaniu kilku formatów w ostatnich latach, teraz są dwa programy testowe, które dzielą to miejsce nadawania.

Drugi test to „Zapytany – ścigany” z moderatorem Alexandre Beaumis. Te dwa formaty są alternatywne. Sezony wystawowe trwają około sześciu miesięcy.

Gdzie jest „Kto to wie?”

Głównie „Kto to wie?” Widać to w pierwszym. Emisje są tam zawsze nadawane w pierwszej kolejności. Jednak – podobnie jak w przypadku wielu formatów prawa zwyczajowego – istnieją inne opcje śledzenia transmisji.

Między innymi transmisje w strumieniu na ARD- Strona główna Poruszaj się, nawet w Biblioteka mediów Są aktualne problemy. Starsze wersje są również rzadko powtarzane w różnych programach trzecich.

Jeśli obecny sezon “Wer weiß denn sowas?” W programie przedwieczornym można zobaczyć wersję z poprzedniego wieczoru powtarzającą się następnego dnia – kursuje od 11:15 do 12 w południe.

Co to jest „Kto wie coś o takiej skali?”?

W ostatnich latach ARD stopniowo przekształciła wiele wieczornych programów w sobotnie wieczorne rozrywki – w formie teleturniejów w wersji XXL.

W „Zapytanym – ściganym” z Łowcami rywalizują celebryci, a nie zwykli kandydaci, a „Kto zna sowas XXL?” Istnieją trzy regularne wersje Who Knows Something? Z rundami głównymi i pytaniem mistrza jeden po drugim.

Trzej zwycięzcy rund gry rywalizują ze sobą w krótkiej rundzie zgadywania. Jest dwóch zdecydowanych zwycięzców, którzy z kolei rozgrywają rundę z Bernardem Hookerem i Eltonem.

W tej grze chodzi o bycie pierwszym zespołem, który uzyska trzy poprawne odpowiedzi. Zwycięzca spośród sześciu celebrytów, którzy wzięli udział w edycjach XXL, może następnie przekazać wygraną w wysokości 50 000 EUR na wybrany przez siebie cel charytatywny.

READ  Laura Muller dzieli się swoim pierwszym selfie od miesięcy

Od umiarkowanego „Kto to wie?”?

Skład „Kto coś wie?” nie uległ zmianie. Od początku programu latem 2015 roku. Spektakl jest prowadzony przez Kai Pflaume, który jest związany z ARD od 2011 roku.

Dla Pflaume’a jest to jeden z dwóch głównych programów, które obecnie prowadzi w Programie Pierwszym – drugim jest sobotni wieczorny program „mały kontra duży”. Pflaume stał się oczywiście znany ze swojego show „Only Love Counts”, które występował w RTL i Sat.1 przez 18 lat.

>> Moderator weteranów, ekspert ds. testów, fenomen mediów społecznościowych – tak puka Kai Pflaume <

Pflaume jest w niemieckiej telewizji od prawie 30 lat. Jednak w ostatnich latach zyskała również reputację fenomenu mediów społecznościowych. Kliknij tutaj, aby zobaczyć szczegółowe zdjęcie Kaia Pfluma.

Jaka jest rola Bernarda Hookera i Eltona w Kto coś wie?

z “Kto coś wie?” Nie ma ani jednego prezentera, który jest już częścią niemieckiej telewizji. Kapitanowie obu drużyn, których można zobaczyć w każdym odcinku, są również znanymi twarzami telewizyjnymi.

>> On wie wszystko i przeciekający: przedstawiamy tutaj szczegółowo Bernarda Hookera <

Po lewej stronie studia Bernhard Hoëcker z czołowym kandydatem, po drugiej Elton i jego partner – dwaj kapitanowie obu drużyn starają się zarobić jak najwięcej pieniędzy.

Wyrażam zgodę na wyświetlanie dla mnie treści z Instagrama. Mogę również zapobiec zamieszczaniu takich treści za pośrednictwem strony o ochronie danych.

ostatnie przesłanie

wyprzedził swój czas na “Kto zna sowas?” Hoeckera można było oczywiście zobaczyć w “Switch” i “Switch Reloaded” na ProSieben, a od 2003 do 2011 był stałym członkiem strony “Genial daneben” Helli von Senen w Sat.1.

>> To Stefan Raab otworzył swoje drzwi: tutaj przedstawiamy szczegółowo Eltona <

Elton rozpoczął także karierę telewizyjną w ProSieben, przede wszystkim najlepiej znanym jako Stefan Raab „The Show’s Apprentice” w „Total TV”. Nawet jako rap filmowy TV-Rente, można go było oglądać w kółko we własnych postaciach.

Jest także prezenterem sobotniego wieczornego programu „Schlag den Star” na ProSieben i od dziesięciu lat występuje w programie dla dzieci ZDF „1,2 lub 3”.

Kim jest Marcus Webber?

Ale ktoś myśli, że „Kto coś wie?” To show, w którym tak często widuje się tylko trio Pflaume/Hoecker/Elton i jest to dalekie od tego. Marcus Webber również pojawia się w kółko, ale kim on jest?

READ  Raport „Kto chce być milionerem” autorstwa Gunthera Josha informuje o aktualizacji Corony: „Wartości wirusów są złe”

Marcus Weber jest założycielem „Physikanten und co.” , grupa naukowców przygotowująca eksperymenty do programów telewizyjnych. W tej roli współpracuje również z „Who Knows Something?” Specjalnie dla wersji XXL.

youtube

Wyrażam zgodę na wyświetlanie treści z YouTube. Mogę również zapobiec zamieszczaniu takich treści za pośrednictwem strony o ochronie danych.

pobierz wideo

Ponieważ tam częściowo odpowiada na pytania za pomocą eksperymentów, aby znaleźć poprawną odpowiedź. Między innymi Weber był już na „Zapytaj mysz!”

Jak możesz zostać widzem „Kto coś wie?”?

Na stronie ARD znajduje się link, w którym można uzyskać bilety na spektakl. W przypadku „kto coś wie”, jest to szczególnie kuszące w porównaniu z wieloma produkcjami telewizyjnymi, bo i tak można zarobić.

W końcu możesz zdobyć bilety na spektakl Przez firmę produkcyjną UFA, który odpowiada za „Kto coś wie?”. Bilet na przedstawienie kosztuje obecnie dziesięć euro plus opłata manipulacyjna.

Jaka jest najwyższa wygrana?

A propos pieniędzy: w którym odcinku widzowie faktycznie zarobili najwięcej pieniędzy? Obecnie (od września 2020 r.) był to odcinek z sierpnia 2016 r., w którym każdy widz stojący obok Eltona zarobił 127,66 euro. Poza tym Elton była aktorką Ritą Rusk.

Który gość był najczęściej w „Kto coś wie?”?

Tak więc aktorka odniosła największy sukces – ale kto tak bardzo próbował w filmie „Kto coś wie?”? To też był aktor i był hitem. Christoph Maria Herbst, autor „Stromberg”, był gościem 12 razy w ciągu pierwszych pięciu sezonów. Drugim najpopularniejszym komikiem był Paul Banzer, gdy miał jedenaście lat.

Jak działa aplikacja testowa z „Kto wie?”?

Na liczne pokazy konkursowe ARD kilka lat temu Twoja aplikacja testowa wprowadzone na rynek. W tym można powtórzyć rundy w „Kto wie coś?” Na kanapie w domu.

W pierwszych emisjach programów istnieje nawet możliwość samodzielnego zarabiania pieniędzy. Trzech uczestników quizapp, którzy wyłonią zwycięską drużynę i wezmą udział w quizie, są wybierani w każdym odcinku – każdy z nich wygrywa kwotę, którą wygrywają także widzowie stojący za zwycięską drużyną.

Wszystkie gwiazdy są gośćmi na Who Knows Something? w tym komicy tacy jak Atze Schröder czy Felix Lobrecht oraz muzycy tacy jak Thomas Anders czy Florian Silbereisen czy aktorzy. Tutaj przedstawiamy Wam najpiękniejsze aktorki w Niemczech.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Charlene z Monako: „Gra w oczekiwanie”: niszczycielskie wieści

Published

on

Charlene von Monaco musi zostać w RPA do końca października

Zaledwie dwa tygodnie później w wywiadzie bardziej szczegółowo na temat Przyczyny ich choroby 43-latek znów się odezwał. Według amerykańskiego „people.com” Charlene powiedziała „South African Radio 702”, co oznacza dla niej długa rozłąka z bliskimi – i że będzie musiała długo czekać na lot powrotny. Nie spodziewaj się powrotu do Monako do końca października. Dewastująca perspektywa, do tego czasu zostały jeszcze trzy miesiące!

Ale księżniczka jest odważna: „Nie mogę wymusić lekarstwa, więc utknęłam w RPA do końca października” – mówi. Jest to „gra w oczekiwanie”. Kolejny proces jest w toku, ale wydaje się, że jest w porządku.

Wideo: W dziesiątą rocznicę ślubu – romantyczna historia miłosna Alberta i Charlene.

Ciężkie czasy dla księżniczki

Jednak niespodziewanie długi pobyt w RPA nie jest dla niej łatwy. Czas być daleko od rodziny i dzieci „Trudne” miesiące to zrobił. „To najdłuższy czas, kiedy byłam poza Europą i moimi dziećmi” – wyjaśnia księżniczka. Często kontaktujesz się z nimi przez Facetime. „Oni też tu byli, przyjechali do Natal i wrócą po operacji” – powiedziała radośnie Charlene von Monaco. Według „people.com” Albert i dzieci planują wyjazd do RPA pod koniec sierpnia, jeśli pozwoli na to sytuacja polityczna. I tak były pływak powtórzył ponownie: “Jak powiedziałem, to jest gra na czekanie. Nie mogę przewidzieć, jak przebiegnie proces zdrowienia. Ale tak, jest mi bardzo smutno, że nie mogę być tego lata z moimi dziećmi w Europie. “

Witaj mamo, jesteśmy tutaj! W poniższym filmie wybrali się na safari ze swoimi uroczymi bliźniakami.

READ  Jenna Lisa Lohvink: dramat w „Battle of Reality Stars”
Continue Reading

entertainment

Bitwa o twierdzę brzeską: dlatego Niemcy nie mogli pokonać Sowietów

Published

on

II wojna światowa
Bitwa o Twierdzę Brzeską – dlaczego Niemcy nie potrafili pokonać Sowietów

Bohaterski obraz przedstawia sowiecki kontratak z izby chorych na dziedziniec.

© Commons

Podczas ataku na Związek Radziecki Niemcy musieli zdobyć twierdzę brzeską. Już w pierwszych dniach stało się jasne, jaki gwałtowny opór mogą zaoferować rzekomo „metaludzie”.

Twierdza Brzeska, obecnie znajdująca się na zachodniej granicy Białorusi, kilkakrotnie walczyła podczas II wojny światowej. W 1941 r. twierdzę zajęły wojska sowieckie. Z powodu notorycznego porozumienia między ZSRR a Niemcami po upadku polskiego ruchu oporu został przekazany Armii Czerwonej. Jednak, jak wiadomo, pakt Hitlera i Stalina nie był początkiem pokojowego współistnienia; Odłożył tylko atak Hitlera na głównego wroga na Wschodzie.

Kiedy Wehrmacht rozpoczynał operację Barbarossa w czerwcu 1941 roku, stara twierdza z XIX wieku była jednym z pierwszych celów. Na pierwszy rzut oka szturm na twierdzę przez niemiecką 45. Dywizję Piechoty nie miał szczególnego znaczenia dla kampanii. Dopiero później, a w niektórych przypadkach dopiero po wojnie, można było zobaczyć, dlaczego Niemcy nie potrafili obalić Sowietów pomimo lekkomyślnego ataku.

przestarzały obiekt

Sam zamek był już stary w czasie I wojny światowej. W 1941 r. większość budynków wykorzystywana była wyłącznie jako magazyny. Pozostało jednak miejsce u zbiegu dwóch rzek – Bugu Zachodniego i Mukhavets. Ukształtowanie terenu utrudnia rozstawienie czołgów. Schrony i mury fortu zostały zaprojektowane na potrzeby działań wojennych w XIX wieku, ale nadal zapewniały ochronę obrońcom.

Niemcy rywalizowali z co najmniej 15 000 mężczyzn, a Sowieci mieli około 9 000 do 11 000 mężczyzn stacjonujących wokół twierdzy, a także straż graniczną i setki członków rodziny.

Niemcy przygotowują się do ataku artyleryjskiego. Na jego rozkaz część garnizonu wyrwała się z zamku. W teorii była to decyzja słuszna, w praktyce zła – bez twierdzy jedyne słabo uzbrojone siły zostały otoczone przez Niemców. Naruszono również teren twierdzy, ale już pierwszego dnia walk obrońcom udało się odeprzeć osiem niemieckich ataków.

W nocy 23 czerwca Niemcy wycofali się z twierdzy, by ponownie ostrzeliwać ich z artylerii. Prawie 2000 Sowietów przyjęło następną ofertę pójścia do niewoli. Pozostałe siły mocno przejęły kontrolę nad częściami twierdzy.

Silny opór wokół fortu wschodniego

Dowódca 45. Dywizji Piechoty gen. dyw. Fritz Schleiber tak pisał o walce o wschodnią twierdzę: „Tu nie można było posuwać się tylko piechotą, bo świetnie zorganizowany ostrzał karabinów i karabinów maszynowych z głębokich stanowisk armat i podkowy w forma obu zbliżyła się, było tylko jedno rozwiązanie: zmuszenie Sowietów do poddania się przez głód i pragnienie”. Opór we wschodniej twierdzy mógł zostać przełamany dopiero, gdy niemieccy pionierzy zdetonowali minę pod tą częścią twierdzy. Niemiecki ksiądz Rudolf Gschopf: „Stopniowo w upartych bitwach udawało nam się zajmować jedno stanowisko obronne za drugim. Garnizon tak zwanego „domu oficerskiego” na centralnej wyspie już nie istniał, z wyjątkiem samego budynku … Opór trwała, dopóki ściany budynku nie zostały zniszczone i spłaszczone przez silniejsze wybuchy”.

Bitwa żołnierzy Armii Czerwonej połączyła siły niemieckie, ale nie miała żadnych implikacji strategicznych. Pierwszej nocy Niemcy mogli korzystać z ważnych dróg i linii kolejowych. Jednak problem, że niemiecka ofensywa ostatecznie się nie powiodła, był już tutaj widoczny. Wola oporu zwykłego żołnierza sowieckiego trwała nadal w beznadziejnej sytuacji, ponieważ pozostali przeciwnicy poddaliby się i walki trwałyby do końca. Iluzja „podludzi” eksplodowała na początku kampanii. Generał porucznik Schleiber zauważył, że „Rosjanie w Brześciu Litewskim walczyli zaciekle i uparcie. Pokazali doskonałe wyszkolenie piechoty i wykazali się niezwykłą gotowością do walki”. Oficjalny opór załamał się 30 czerwca. Obrońcy powstrzymywali Niemców przez ponad tydzień.

duży opór

Ogólnie obraz wyglądał inaczej: Wehrmacht posuwał się bardzo szybko, z powodu chaosu i braku organizacji nie było spójnej obrony z tyłu. Niemcy schrzanili swoje zwycięstwa i niezliczonych więźniów. Ale już pierwsze spotkanie w Brześciu mogło im pokazać, jak uparta jest obrona kraju i ile strat będzie kosztować jej dalszy postęp. Ówczesny chaos zatopił to, co później stało się największą radziecką legendą wojny. Bo nawet po oficjalnym zakończeniu walk nie wszyscy żołnierze poddali się. Walki trwały dalej w labiryncie piwnic i korytarzy pod zamkiem. Poszczególne grupy przeżyły ponad 30 dni bez zapasów i jedzenia, nawet bez wody. Ich walka przez długi czas przeszła niezauważona, dopiero gdy akta 45. Dywizji Piechoty wpadły w ręce Armii Czerwonej, zauważono, że zachodnia granica nie zawaliła się jak domek z kart. Kiedy natarcie Armii Czerwonej ponownie dotarło do Brześcia, odnaleziono ostatnie heroiczne litery obrońców wyryte w ścianach piwnic.

„Umrzemy, ale nie opuścimy zamku”.

„Umieram, ale się nie poddam. Żegnaj ojczyzno”.

Narodziny sowieckiej legendy

Nie tylko relacjonując desperacki upadek sił sowieckich latem 1941 r., Los stał się centralną bohaterską historią dla Sowietów i został wzmocniony, by bronić twierdzy przez kilka miesięcy. Śmiała możliwość, bo zamek faktycznie upadł po ośmiu dniach i nic się nie zmieniło, tylko dlatego, że niektórzy żołnierze byli uparci w bunkrze. Podobnie jak literatura towarzysza Niemców, ale także literatura aliantów zachodnich, sowieccy pisarze lat 50. nie pozwolili jej zatrzymać z powodu braku źródeł. Twórcza wyobraźnia pomogła wypełnić luki, więc opór został przedstawiony w 3D.

Walka o zamek Konstantina Simono („Żyjący i umarli”) osiągnęła poziom światowej literatury i została sfilmowana w 2010 roku w filmie „Burza na Twierdzę Brzeską”. Film oferuje sceny akcji i niespodzianki, które trzeba zobaczyć z mieszanką przedwojennego życia na zamku i prześladowań z czasów stalinowskich. Od tego czasu nieruchome obrazy z filmu wielokrotnie pojawiały się w sporach jako fałszywe obrazy okrucieństw.

Po zakończeniu walk twierdzę zajął 307. batalion policji niemieckiej. W ciągu 14 dni zginęło 4000 żydowskich mężczyzn oraz około 400 komunistów i sowieckich urzędników.

Przeczytaj także:

Bitwa pod Dubnem – Armia Czerwona chciała zatrzymać niemiecką ofensywę z 3000 czołgów

Dom Pawłowa – Jak sierżant niemieckiej drużyny był przetrzymywany przez sześćdziesiąt dni

Próba ratowania żołnierzy Wehrmachtu pod Stalingradem nie powiodła się

Rżew 1942 – Dlaczego dawno zapomniano o „młynek do mięsa” na froncie wschodnim?

Kłopoty z rosyjskim filmem wojennym: Bohaterskie czyny nie istniały

READ  Dzisiejsze porady sportowe: „Rower: Giro Ditalia” i piłka nożna
Continue Reading

entertainment

Olimpia wioślarstwo 2021: harmonogram, transmisja, telewizja – wszystkie informacje o wioślarstwie w Olimpii 2021

Published

on


Olimpia 2021 w lubić Idzie pełną parą i konkurencja też wioślarze Ja zacząłem.

Oto informacje o przemiana i telewizja i Strumieńi miejscei Zawodyi rozkład jazdy i stan.

Rowing Olympia 2021: daty najważniejszych zawodów

Szybki rzut oka na ostatnie biegi wioślarzy:

 • czwartek 29 lipca 2021: dwóch wioślarzy bez pilotów, dwóch lekkich wioślarzy od 02.18
 • piątek 30 lipca 2021: pierwsza, ósma o 2:33 w nocy

Rowing Olympia 2021: Kto będzie transmitował zawody?

W Niemczech dzielą ARD i ZDF Zawody wioślarstwa radiowego. a Transmisja na żywo 24 godziny każdy كل środkowy- lub ZDF MediaTek można uzyskać dostęp.

ten Czasy emisji tutaj w Przegląd:

 • czwartek 29 lipca 2021 Od 02.18 w ARD
 • piątek 30 lipca 2021 Od 02.33 rano w ZDF

Transfer wioślarstwa w Olimpii 2021: różnica czasu i czasu w Japonii

Kim jest Wioślarstwo w Olimpia 2021 Chcesz zobaczyć, czasami musisz zaakceptować, w środku noc do rozważenia. Japonia wyprzedza o siedem godzin czas niemiecki. Jeśli u nas jest 12 w południe, w Tokio jest już 19. Zaczyna się w dni pełne wrażeńful przemiana Już w środku nocy, inaczej można je zobaczyć Zawody Albo wcześnie, w południe, albo wczesnym wieczorem. Przenosić kanał TV W Japonii kończy się o 17:00.

Darmowa telewizja, ARD, ZDF, transmisja na żywo: gdzie będą transmitowane Igrzyska Olimpijskie 2021?

Igrzyska Olimpijskie rozpoczęły się w sobotę 24 lipca 2021 r. Oprócz transmisji telewizyjnej można również śledzić zmagania online: W Transmisja na żywo ARD lub W transmisji na żywo ZDF.

W kolejnych dniach i później czasy Przenosić ZDF i ARD ten Igrzyska Olimpijskie w telewizji:

 • 29.07.2021: 00.50 do 17.00 – ARD
 • 30.07.2021: 01.10 do 17.00 – ZDF
 • 31.07.2021: 23.55 do 17.00 – ARD
 • 01.08.2021: 01.15 do 17.00 – ZDF
 • 02.08.2021: 02.10 do 17.00 – ARD
 • 03.08.2021: 01.35 do 17.00 – ZDF
 • 04.08.2021: 00.55 do 17.00 – ARD
 • 05.08.2021: 00.45 do 17.00 – ZDF
 • 06.08.2021: 01.05 do 17.00 – ARD
 • 07.08.2021: 23.45 do 17.00 – ZDF
 • 08.08.2021: 23.55 do 17.00 – ARD
READ  Jenna Lisa Lohvink: dramat w „Battle of Reality Stars”

Wioślarstwo na Igrzyskach Olimpijskich 2021 w Tokio: aktualne wyniki

ten 8. Niemcy ma srebrny medal Wygrał, ale przegapił swojego wielkiego gola. Po trzech z rzędu tytułach mistrza świata, jacht pokazowy Niemieckiego Związku Wioślarskiego musiał przyznać się do porażki z Teamem Nowej Zelandii w finale na Sea Forest Waterway. Na trzecim miejscu uplasowała się Wielka Brytania. Tak więc ósma wciąż czeka na swój pierwszy złoty medal od Letnich Igrzysk 2012 w Londynie. Pięć lat temu w Rio również sięgnąłem po srebrny medal.

Dzień po jego nagłej śmierci w półfinale Jeden wioślarz Oliver Zeidler wygrał finał z. 25-latek pokonał Włocha Gennaro Di Mauro i Kanadyjczyka Trevora Jonesa. Mieszkający w Ingolstadt człowiek, który zgłosił się do konkursu jako złoty kandydat, zakończył Letnie Igrzyska na siódmym miejscu. Przy znacznie słabszych wiatrach i mniejszych falach Zeidler jest znacznie lepszy na drodze wodnej Sea Forest niż około 24 godziny wcześniej.

Continue Reading

Trending