Connect with us

entertainment

Dziewięć anime fantasy zostanie wyemitowanych jednocześnie w styczniu 2022 r. – Anime2You

Published

on

Po niedawnym przyjrzeniu się kontynuacja anime Zimą kontynuujemy dziś zapowiedź nowej serii fantasy.

Dziewięć nowych anime fantasy

W naszej drugiej dzielnicy Reflektor Dla mnie sezon zimowy 2022 Przedstawiamy Państwu dziewięć najważniejszych atrakcji fantasy animeto jest w styczeń 2022 Zacznij od japońskiej telewizji. Obejmuje to również serie Isekai oraz serie, które rozgrywają się w świecie fantasy (np. z magią). Sekwencje zostały odrzucone, ponieważ prezentowaliśmy je osobno.

W tym miesiącu możesz m.in. w nowej serii akcji “Sabikui Bisco”i „Przewodnictwo” Lubić „Najsilniejszy bohater ze znakiem słabości” Bądź szczęśliwy. Zaczyna się też seria przygód „Uznała się za uczennicę mądrych”. I serial komiksowy «FaBiNiKu».

Poniżej przedstawiamy przegląd najważniejszych fikcyjnych wydarzeń, które miały miejsce zimą 2022 roku. Jedno kliknięcie w tytuł, a od razu uzyskasz więcej szczegółów.

Najważniejsze cechy fantazji:

Na jaką nową serię fantasy najbardziej czekasz? Napisz do nas w komentarzach!


„Najsilniejszy bohater ze znakiem słabości”

„Najsilniejszy bohater ze znakiem słabości” Reżyseria: Noriaki Akitaya („ORESUKI”) w Studio JCStaff. dostawca transmisji Chrupiąca Bułka Pokazy anime z 8 stycznia 2022 Symuluję.

Kawałek:

W pewnym świecie był ktoś, kto celował w magicznych bitwach. Ludzie nazywali go „mędrcem”. W poszukiwaniu najpotężniejszych sztuk walki poświęcił się badaniu wszystkich istniejących magii i sztuk walki. A wniosek, do którego doszedł, był niezwykle okrutny: „Moje ciało nie nadaje się do magicznych bitew”.

Nie poddał się jednak. Zapieczętował swoją duszę magiczną sztuką, aby odrodzić się w odległej przyszłości. A w całkowicie zmienionym świecie, w którym się teraz znajduje, magia jest na bardzo niskim poziomie!


«Fantasia Sango – Świat legend»

«Fantasia Sango – Świat legend» Został wyprodukowany pod kierunkiem Shunsuke Macitaniego („Planetarianin”) w studiu Geek Toys. usługa transmisji wakanimi Seria ukazuje się od 10 stycznia 2022 W każdy poniedziałek o 19:00 simulcast.

READ  Królowa Dżungli Ingrid Van Bergen: „Byłam atrakcyjną kobietą” - ludzie

Kawałek:

Akcja rozgrywa się w starożytnych Chinach w czasach Trzech Królestw, kiedy kilku potężnych watażków próbowało podbić i zjednoczyć naród. Bitwy przyciągają uwagę króla Morio, znanego jako brutalny władca złych duchów, który dąży do przedłużenia konfliktu i zniszczenia ludzkiego świata.


„W krainie Lydal”

„W krainie Lydal” Reżyseria: Yuuji Yanase („Himegoto”) w Maho Film Studio. dostawca transmisji Chrupiąca Bułka pokazy anime z 5 stycznia 2022 Symuluję.

Kawałek:

Kenna nie może nie pamiętać, że jej życie powoli dobiega końca. Jej ciało było w bardzo złym stanie po brzemiennym w skutki wypadku, a jedyną wolnością, jaką pozostała jej w życiu, była wirtualna rzeczywistość Leadale. Jak trafiła do miejsca, które wygląda dokładnie tak, jak jej gra, podobno minęło zaledwie 200 lat?


„Życie ze zwykłym mężczyzną reprezentowanym w kompletnym nokaucie fantasy”

„Życie ze zwykłym mężczyzną reprezentowanym w kompletnym nokaucie fantasy” Został wyprodukowany pod kierunkiem Sayaki Yamai (główna animacja do „Smoczego dentysty”) w Studio OLM Team Yoshioka. Chrupiąca Bułka Pokazy anime z 11 stycznia 2022 Symuluję.

Kawałek:

Przyjaciele z dzieciństwa Tachibana (32 lata) i Jinguji (32 lata) idą na przyjęcie. Kiedy Tachibana zdaje sobie sprawę, jak popularna jest tam Jinguji, Tachibana żałuje, że nie jest ładną dziewczyną, a nie facetem. Dwie bogini zostają przeniesione do fantastycznego świata, w którym Tachibana staje się piękną dziewczyną.

Mało tego: dzięki jej nowo odkrytej sile wszyscy mężczyźni się w niej zakochali. Od tego momentu zaczyna się fantastyczna gra RomCom między mężczyzną w średnim wieku a byłym mężczyzną w średnim wieku…!


„Panna KUROITSU z Działu Rozwoju Potworów”

„Panna KUROITSU z Działu Rozwoju Potworów” Został wyprodukowany pod kierunkiem reżysera Hisashiego Saito („Haganai: Nie mam wielu przyjaciół”) w Studio Quad. dostawca transmisji Chrupiąca Bułka pokazy anime z 8 stycznia 2022 Symuluję.

READ  Miejsce zbrodni „Sny” dziś w pierwszym: „Najdziwniejszy przypadek od 30 lat” z Monachium

Kawałek:

Kuroitsu jest asystentem badawczym w dziale rozwoju Supermana Agastyi, złej tajnej organizacji, która walczy z bohaterami próbującymi uratować świat. Kuroitsu prowadzi intensywne życie pośród wymagań swoich przełożonych: aby tworzyć prezentacje, wdrażać nowe funkcje w Übermensch, uzyskiwać wyniki na czas, zgodnie z budżetem i ustalonymi wymaganiami – wszystko bez wakacji.


„Przewodnictwo”

„Przewodnictwo” to będzie z 5 stycznia 2022 od dostawcy transmisji Chrupiąca Bułka żeby było jasne. Serial jest produkowany pod kierunkiem Tetsuyi Yanagisawy („High School DxD”) w Studio ACGT

Kawałek:

Cześć La Moto: Kraina Wschodzącego Słońca. Dawno, dawno temu było to wspaniałe królestwo ludzkości, ale potem pojawiły się demony. Zabijali wojowników, zniewalali resztę i od tego czasu pozwalali się czcić jako bóstwa. Ale pamięć jeszcze nie umarła!

W sercach wybrańców wciąż świecił blask oporu. Musashi jest jednym z nich – i to jest jego historia…


“Sabikui Bisco”

“Sabikui Bisco” zacząć w 10 stycznia 2022 w wakanimi i Chrupiąca Bułka w transmisji symultanicznej. Serial został wyprodukowany pod nadzorem Atsushiego Ikariya w Studio Oz.

Kawałek:

Historia rozgrywa się w Japonii zniszczonej przez rdzę dżumy i opisuje podróż najpotężniejszego łowcy grzybów Bisko Akabashi i młodego doktora Milo Nikoyanagi oraz ich poszukiwania legendarnego grzyba leczniczego „Sabikoi”, który ich zdaniem jest możliwym lekarstwem na rdzę .

.


„Uznała się za uczennicę mądrych”.

„Uznała się za uczennicę mądrych”. Stworzony pod kierunkiem Keitarou Motonagi („Date A Live”) w Studio A-CAT. dostawca transmisji wakanimi Pokazuje serial anime z 11 stycznia 2022 W każdy wtorek o 16:30 z simulcastem z niemieckimi napisami.

Kawałek:

W swojej ulubionej grze wideo Sakimori Kagami wciela się w potężnego czarnoksiężnika Dunbalfa, znanego między innymi. Pewnego dnia zasypia bawiąc się i nagle po przebudzeniu znajduje się w grze.

Ale nieszczęście rzadko przychodzi samotnie: niedawno z ciekawości chciał spróbować swojego bohatera w kobiecej wersji… A teraz tkwi w kobiecym ciele! Aby przywrócić reputację swojej starej postaci, udaje, że jest uczniem Danbalfa!

READ  Inauguracja Centrum Dokumentacji - Merkel: Bez terroru nazistowskiego nie byłoby ucieczki i wypędzenia

„Geniusz Księcia Przewodnik po wydostaniu narodu z religii”

„Geniusz Księcia Przewodnik po wydostaniu narodu z religii” Wyprodukowany pod kierunkiem Makoto Tamagawy („Saint Seiya: Saintia Shou”) w Yokohama Animation Lab. wakanimi pokazy anime z 11 stycznia 2022 W każdy wtorek o 15:30 simulcast.

Kawałek:

Książę Wayne jest gotów popełnić najgorszą formę zdrady stanu: chce zlicytować swoje królestwo i raz na zawsze przejść na emeryturę. I kto może go winić? Rządzenie tym małym i biednym krajem jest stresujące. Ale kiedy książę chce zrealizować swój makiaweliczny plan, wszystko okazuje się zupełnie inne od tego, co zaplanowano. Zamiast niszczyć królestwo, zamienił je w mały raj!

Zdjęcie z okładki:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Przegapiłeś środę „Tatort” w MDR?: „State of Honesty”, ponieważ powraca w Internecie i w telewizji

Published

on

„Tatort” został pokazany w środę (19 stycznia 2022) w telewizji. Nie oglądałeś filmu? Wszystkie informacje na temat powtórki „Ein Fall für Ehrlicher” można przeczytać w Internecie, Internecie i telewizji tutaj na news.de.

Miejsce zbrodni w MDR
Zdjęcie: MDR, transmitowane przez magazyny FUNKE

W środę (19.1.2022) film „Miejsce zbrodniW telewizji. Nie możesz oglądać „Ein Fall für Ehrlicher” Hansa Wernera Honerta w telewizji o 22:10, ale nadal chcesz obejrzeć „Tatort”? Spójrz na MDRBiblioteka mediów. Tutaj znajdziesz niezliczone programy telewizyjne, które możesz przesyłać strumieniowo online po emisji jako VOD. Program można zwykle znaleźć w bibliotece multimediów po jego emisji w telewizorze. Niestety nie dotyczy to wszystkich programów. Niestety w tej chwili nie będzie iteracji MDR w klasycznej telewizji.

Uzyskaj dostęp do usług przesyłania strumieniowego za pomocą tego 50-calowego telewizora LG Smart TV za jedyne 500 EUR

„Tatort” w telewizji: to temat przewodni „A Case for Honest”

Zaginiony przypadek Katyi nie pasuje do serii przestępstw seksualnych, nad którymi pracuje Erlicher. Warunki są bardzo sprzeczne. Daniel Toskewicz, polski robotnik budowlany i przyszły ojczym Katji, stał się celem śledczych. Podejrzenia, które stały się znane po zamknięciu w saksońskim mieście, doprowadziły do ​​serii wykroczeń wśród ludzi. (Źródło: MDR, cytowane przez magazyny FUNKE)

Dietmar Barr i Gotze Georg poszli szukać przestępców, podobnie jak Til Schweiger i Christian Ullmann

Kiedy w 1970 roku na ekranach pojawiła się pierwsza „miejsce zbrodni” Taxi nach Leipzig, nikt nie spodziewał się, że stanie się to najpopularniejszym serialem kryminalnym w Niemczech. Do tej pory w całych Niemczech rozmieszczono około 80 zespołów śledczych, a lista inspektorów jest długa i dobrze znana: Ulrich Volkert, Dietmar Barr, Jan Josef Levers, Manfred Krogh i Gotze Georg szukali przestępców, podobnie jak Til Schweiger i Christiana Ullmanna. Każdy detektyw wyróżnia się własną osobliwością i osobistym przeznaczeniem. Prawie 10 milionów lub więcej Niemców regularnie wiwatuje przed ekranami – więc nie widać końca historii sukcesu Taatorta.

READ  Prądy teatralne - nie będą świecić - Monachium

Rzut oka na wszystkie informacje i aktorów „Tatort”

w: MDR

Z: Hans Werner Hunert

z: Peter Soudan, Justel Berhammer, Bernd Michael Lied, Rita Feldmayer, Alexander Trubchinsky, Claudia Stanislau, Detlev Hinze, Monica Petsch, Bert Franzke i Axel Reinshagen

aparat fotograficzny: Jürgen Heimlich

Muzyka Christian Steyr

Rodzaj: przestępstwo

rok produkcji: 1992

FSK: Zatwierdzony dla dzieci w wieku 12 lat i starszych

tytuł oryginalny: „Miejsce zbrodni”

Podtytuł: Tak

opis dźwięku: Tak

Śledź News.de już na Portal społecznościowy Facebook i youtube? Tutaj znajdziesz najnowsze wiadomości, najnowsze filmy, wspaniałe konkursy i bezpośrednią linię do redakcji.
Ten tekst został utworzony na podstawie danych z Funke Group. Wszelkie uwagi lub uwagi można przesłać do nas na adres zet[email protected]*

ROJ / news.de

Continue Reading

entertainment

Niemcy – Polska piłka ręczna na żywo dzisiaj: transmisje na żywo i bezpłatna telewizja – tutaj możesz obejrzeć mecz DHB podczas Mistrzostw Europy w piłce ręcznej 2022

Published

on


Niemcy Spotyka się dzisiaj, wtorek, 18 stycznia 2022 w Piłka ręczna – EM zatrudnienie Polska. Gra grupa d Zaczyna się o 18:00.

Po zwycięstwie nad Austrią mecz jest teraz przeciwko Polska zatrudnienie. oboje Zespół DHB Jak również reprezentacja Polski już w rundzie zasadniczej w To już nie jedno z dwóch pierwszych miejsc na świecie grupa d stłumić. Jednak gra polega na wygraniu kombinacji i liczbie punktów zaangażowanych w wybór DHB w runda główna Trwa. Reprezentacja Niemiec przewidziała jednak mecz z Pandemia korony przytłoczony. W niemieckim zespole zidentyfikowano już dziewięć przypadków. wszystko dla przemiana Z meczu Niemcy vs Polska Na żywo w telewizji i transmisji Znajdziesz go tutaj.

 • Gdzie jest pojedynek? Niemcy vs Polska Przeniesiony w Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej 2022?
 • Czy istnieje konwersja w? Bezpłatna telewizja i wolne Transmisja na żywo?
 • Wszystkie informacje o Niemcy vs Polska Kiedy Piłka ręczna – EM 2022 chodź tu.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 – Niemcy vs Polska Transmisja: start, czas, miejsce

Mecz o mistrzostwo Europy pomiędzy Niemcami a Polską odbędzie się we wtorek 18.01.2022, zamiast. Gra zostanie rozegrana za Bratysława na Słowacji.

Wszystkie informacje o Mecz Mistrzostw Europy Niemcy vs Polska znaleźli:

 • Gra: Niemcy vs Polska
 • Konkurencja: Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 faza grupowa
 • Kolekcja: dr
 • Data i godzina: 18.01.2022, 18:00
 • Miejsce: Bratysława, Słowacja

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 transmitowane w telewizji: ZDF TV pokazuje Niemcy vs Polska na żywo w bezpłatnej telewizji

Mecz grupy C pomiędzy Niemcami a Polską odbędzie się we wtorek żyj w zdf żeby było jasne. Transmisja rozpoczyna się z Bratysławy w 17:45. ten umiar York Paulus, który z ekspert Wsparcie Sörena Christophersena. komentator Christoph Hamm wraz z ekspertem ZDF Marcusem Bauerem. ten wywiady Lars Rothmann jeździ na miejscu.

READ  Bares for Rares: Mężczyzna ujawnia hobby swojej córki — Horst Lechter jest zdumiony

Piłka ręczna EM 2022: Niemcy vs. Polska online – wszystkie informacje o transmisjach na żywo

Oprócz bezpłatnych audycji telewizyjnych nadawca publiczny ZDF oferuje audycje w Internecie. w Media ZDF Mecz Niemcy – Polska będzie w całości transmitowany w bezpłatnej transmisji na żywo.

Sportdeutschland.tv Oferuje również transmisję na żywo. Wszystkie gry można obejrzeć tutaj za opłatą.

Wszystkie informacje o Przemieszczony między Niemcami a Polską w dniu 18.01.2022 r. W skrócie:

Piłka ręczna EM 2022: Tutaj mecze w Niemczech są rozgrywane na żywo w transmisji na żywo i w telewizji

EM występy z Niemiec Będzie transmitowany na żywo w telewizji klasycznej ARD i ZDF żeby było jasne. Ponadto dostawca Internetu przesyła sportdeutschland.tv Wszystkie mecze rundy finałowej, w tym mecze drużynowe DHB.

Bezpłatna telewizja i transmisja na żywo w ARD, ZDF, Eurosport i DAZN: Który kanał pokazuje dzisiaj Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej?

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 – wszystkie mecze 18 stycznia 2022

We wtorek 18 stycznia 2022 r. w programie odbędą się kolejne mecze Mistrzostw Europy w piłce ręcznej 2022. Tutaj możesz dowiedzieć się wszystkiego o transmitowaniu meczów bez udziału Niemiec:

Grupa D, Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej 2022 na żywo: dotychczasowe wyniki

Obok Polska Austria i Białoruś to dwaj niemieccy pretendenci do rundy eliminacyjnej grupa d. Dwóch pierwszych dociera do rundy głównej. Jak poszły poprzednie gry?

piątek 14 stycznia 2022

 • Niemcy – Białoruś 33:29
 • Austria – Polska 31:36

Niedziela 16 stycznia 2022:

 • Niemcy vs Austria 34:29
 • Polska vs Białoruś 29:20

wtorek 18 stycznia 2022

 • Niemcy vs Polska o 18:00
 • Austria – Białoruś o 20:30

Grupa D – Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej 2022: Tabela przed meczem z Polską

Wszystkie drużyny rozegrały już dwa mecze drużynowe, a dzisiaj nastąpiły ostatnie. Niemcy i Polska już to wybrały runda główna Zakwalifikowany do Mistrzostw Europy, dziś chodzi o wygranie grupy. Ale jak dokładnie widzisz? Tabela Poza?

 • 1. Polska: 4 punkty, 65:41 goli
 • 2. Niemcy: 4 punkty, 67:58 goli
 • 3 – Austria: 0 punktów, 60:70 goli
 • 4 – Białoruś: 0 punktów, 49:62 goli
READ  Inauguracja Centrum Dokumentacji - Merkel: Bez terroru nazistowskiego nie byłoby ucieczki i wypędzenia

Dziewięć przypadków korony w niemieckiej drużynie piłki ręcznej – dotyczy to tych graczy

Przed meczem z Polską szczypiorniści niemieckich szczypiornistów testowali pozytywnie Korona został przetestowany. W tym artykule możesz przeczytać o graczach, których to dotyczy, anulowanych i kto został nominowany.

Niemcy zaostrzają środki bezpieczeństwa przeciwko Coronie na Mistrzostwach Europy w Piłce Ręcznej

po wybuch epidemii koronawirusowej W dziewięciu przypadkach niemieccy piłkarze ręczni mają Środki ostrożności Zaostrzony ponownie w Mistrzostwach Europy. W ramach natychmiastowego działania kierownictwo zespołu zdecydowało o nałożeniu bardziej rygorystycznych ograniczeń na komunikację w siedzibie zespołu DHB w Bratysławie.

„Wszyscy musimy bardziej agresywnie naciskać na siebie na miejscu i ograniczyć kontakt ze sobą do minimum. Do odwołania wszyscy delegaci pozostaną w swoich pokojach” – powiedział SID dyrektor sportowy DHB Axel Kroemer: „Istnieje określony harmonogram kiedy Ktoś może zjeść z naszego własnego zespołu w formie bufetu.Wszystko to nie jest przyjemne, ale jest konieczne.”

Continue Reading

entertainment

„Geissens”: Shania rozbija się z Carmen – „Mama mnie zabija”

Published

on

Zaktualizowano 19.01.2022 08:27

 • Shania Geiss dosłownie pozwala sobie na łzy w bieżącym odcinku „The Geissen – A Terribly Charming Family”.
 • Jeździ bez prawa jazdy i powoduje wypadek – i to również z samochodem jej matki.
 • Jej jedyna nadzieja: „Moja mama nie wie, jak wygląda jej samochód”.

Więcej wiadomości o telewizji i transmisji strumieniowej znajdziesz tutaj

W rzeczywistości „Gissens” (podwójne odcinki w poniedziałek o 20:15 w RTL2) bardzo lubią swój przybrany dom Monako szczęśliwy. Ale lista wad w jej świeżo wyremontowanym mieszkaniu jest coraz dłuższa. Na szczęście zapisał się projektant wnętrz Kurt i jego zespół.

Jednak Robert był nagle zaskoczony jego telefonami: Kurt zgłosił zalanie jachtu „Indigo Star”, jachtu Jessensa. To mocno uderzyło w prywatne kino. Robert Harsh: „To źle. Niestety, 'The Indigo Star’ nie nadaje się do zamieszkania.” Na szczęście sprzedawcy szybko znajdują przyczynę wnikania wody: rura w łazience jest uszkodzona i wymaga wymiany.

Robert i Carmen Gess wracają do Monako.

© RTLTWEI

Dziękuję za jego pracę, ich zespół Geissens zaprosił swojego architekta Kurta, a także tunera samochodowego Andreasa na wycieczkę do Dubaju. W programie: rozpatrzenie nieruchomości i samochodów. Carmen woli robić paznokcie, ale z zaskoczeniem odkrywa szybki samochód w ekskluzywnym salonie samochodowym, którego reflektory zawierają prawdziwe diamenty.

Zwrot „świecić w świetle reflektorów” jest wreszcie prawdziwy! Fani samochodów Roberta i Andreasa wybierają się na jazdę próbną drogim sportowym autem Lycan: „To robi to od 0 do 100 w 2,5 sekundy”, ekscytuje się Robert. Oczy Andreasa również się rozjaśniają.

„Geissens”: Nagle w garażu rozległ się głośny huk

Mówiąc o samochodach, Carmen pamięta, że ​​Twizy potrzebuje ładowania w Monako. Zadzwoniłem do Daviny, żeby się nią zaopiekowała. Ale Shania woli przejąć to zadanie. Nie wolno jej nawet prowadzić, bo nie ma prawa jazdy – to nie ma znaczenia! Jej starsza siostra chce ją od tego odwieść, ale Shania jest już w aucie elektrycznym. „Gaz ma rację, prawda?”, pytasz. Davina: „O mój Boże, to może się tylko pogorszyć!”

18-latek musi mieć rację. Podczas próby odstawienia samochodu do garażu wydaje głośny dźwięk. Shania poprowadziła prosto do ściany. Davina traci panowanie nad sobą: „Rozwaliłeś cały samochód! Wynoś się!” Krzyczy na Shanię.

Geissens, Robert Geiss, Carmen, Geiss, Shania Geiss, Davina Geiss, Milionerzy, RTLZWEI
W Monako Shania Geiss prowadzi Carmen do ściany w garażu.

© RTLTWEI

Shania Jess robi wypadek, mówiąc: „Davina, mama mnie zabija!”

Ale 17-latka gra to ładnie: „Wygląda szykownie i trochę zużyta”, mówi, zanim jeszcze zorientuje się, co zrobiła. Bladość koloru Shani: „Davina, mamo, zabijasz mnie!”

Najpierw siostry starają się zakryć taśmą maskującą wyraźnie widoczne rysy na powłoce. Amal Shania: „Moja mama nie wie, jak wygląda jej samochód. Przyklej go po obu stronach, a wtedy nie zauważy”.

Przeczytaj także:

Davina ma inny pomysł. Najgorsze chcesz wyczyścić pastą do zębów. Jedno jest pewne: w potrzebie obie siostry trzymają się razem. „Nic nie mówimy, mając nadzieję, że moja mama nie zauważy”. Nadal sexy dla Geissen.
© 1 i 1 Poczta i media / teleschau

Nie z powodu polowania na okazje: wyprawa na zakupy do outletu projektantów w Nowym Jorku kończy się katastrofą dla Shani Jess. Podczas gdy potomstwo jest uparte, Papa Robert spokojnie go zabiera, nic dziwnego: w końcu milioner siedział w eleganckiej restauracji. © ProSiebenSat.1

READ  Mirko Nuncho: Otto Wales zadzwonił do niego na krótko przed śmiercią
Continue Reading

Trending